www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Още малко за чандала


Страници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Още малко за чандала
Запознат
Публикувано на: 21.8.2007, 22:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



PARADOX, аз наскоро попаднах на един чудесен форум:
На лов
Там са все отбор юнаци!
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 21.8.2007, 22:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Аз до скоро бях на лов и пак с отбор юнаци...
Всичките са такива и имат семейства, а това много стимулира стрелбата при определени обстоятелства...
PM
Top
ime
Публикувано на: 21.8.2007, 23:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
PARADOX
Публикувано на: 21.8.2007, 23:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Има една много хубава мисъл на Рузвелт:
- Единственото от което трябва да се страхуваме, е самият страх...!!!

Циганите са страхливи! Живял съм години сред тях и ги познавам.. Не тях трябва да мислим... Като опре до дебелия, те първи ще си ударят камшика....
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.8.2007, 23:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Искам да правим дискотека на магалите. Някой да има повече дискове за картечницата? Ще правим и състезания по плуване. Обещаха ми цистерна със сярна киселина да напълня басейна.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 22.8.2007, 16:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Запознат @ Aug 21 2007, 11:38 PM)
PARADOX, аз наскоро попаднах на един чудесен форум:
На лов
Там са все отбор юнаци!

Бях се запознал с админа на тоя сайт. Човека е подкарал перфектен и кирилизиран FlashChat на техния сайт и исках да разбера как. Каза, ако познавам ловци да ги пращам при него.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.8.2007, 16:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Държавата отстъпи, народът почна да настъпва. "Свято място празно не остава", както казвали старите хора. Държавата отстъпва само пред бандитите-българомразци. Срещу българите законите не само се изпълняват, ами се преизпълняват. Следват малко цитати:

"17-годишен младеж е бил пребит до смърт в Самоков

22 август 2007 | 11:50 | Агенция "Фокус"

Самоков. 17-годишен младеж е бил пребит до смърт в Самоков, съобщиха за Агенция “Фокус” от МВР. От полицията до момента е установено, че младежът с негови приятели са били на разходка в центъра на града. Около 22,50 ч те били посрещнати от друга група младежи, с които се спречкали и впоследствие се сбили. От побоя са пострадали двама души, като особено зле се е почувствало 17-годишно момче. Другото момче е отишло да търси помощ, но когато се върнало с линейка, 17-годишният младеж вече бил починал.
По случая има задържани. Полицията продължава работата си по инцидента.
По непотвърдена информация починалият е 17-годишен младеж от ромски произход.


Цветелин Кънчев: Виновниците за смъртта на момчето от Самоков трябва да получат доживотно лишаване от свобода

22 август 2007 | 12:54 | Агенция "Фокус"

Самоков. Ще настояваме виновниците за смъртта на 17-годишното момче в Самоков да получат най-строгото наказание – доживотно лишаване от свобода без право на замяна. Това заяви пред Агенция “Фокус” лидерът на “Евророма” Цветелин Кънчев. Той обясни, че починалото момче и неговите трима приятели са били много хрисими и посещавали редовно църквата. Снощи те дори не са употребявали алкохол. Четиримата са се прибирали от заведение, когато са настигнати от 5 момчета – българи, които са ги пребили без никаква причина.
Ето защо днес над 1000 роми са се събрали в 9.30 часа сутринта в центъра на Самоков, за да изразят своя протест срещу убийството на 17-годишното момче, след нанесения му снощи побой. Те вече са се прибрали по домовете си, тъй като били уверени, че полицията ще си свърши работата и ще накаже виновниците. “Разчитаме, че днес полицията ще ни потвърди категорично, че вече има необходимите свидетели, направени признания по случая и срещу виновниците да бъде повдигнато обвинение. Държа нашите хора да повярват в българските институции и в полицията. Аз им дадох гаранция, че полицията ще си свърши работата. Това е един шанс за полицията да покаже на ромския народ, че си върши работата.”, заяви Кънчев. Трима души вече са задържани.
От “Евророма” ще конституират свои адвокати като частни обвинители, които да работят съвместно с прокуратурата при разрешаването на случая.
Това е третия подобен случай в Самоков от 2000 година насам.


Обстановката в Самоков е спокойна, в града има жандармерия

22 август 2007 | 13:13 | Агенция "Фокус"
Самоков. Обстановката в Самоков вече е спокойна, след като тази сутрин в центъра на града е имало ромски размирици, съобщи за Агенция “Фокус” очевидец. Снощи в града 17-годишен младеж от ромски произход беше пребит до смърт. Заради инцидента от тази сутрин на входно-изходните артерии на града е разположена Жандармерия. Ромите са се събрали в центъра на града, от където ги е отвел пристигналият по-късно лидер на “Евророма” Цветелин Кънчев. В момента обстановката е спокойна, но постовете на Жандармерията все още остават, потвърди очевидецът.



Продължава работата на криминалистите по установяването на причините, довели до сбиването в Самоков

22 август 2007 | 13:25 | Агенция "Фокус"

Самоков. Продължава работата на криминалистите по установяването на причините, довели до сбиването в Самоков, съобщиха от пресцентъра на МВР. В 23.05 часа снощи в оперативната дежурна част на РПУ е получено съобщение от Центъра за спешна медицинска помощ за починал младеж в центъра на града. Незабавно на мястото на инцидента са изпратени автопатрул и дежурна оперативна група. Установено е, че починалият е 17-годишният А.А. Около 22,45 часа той и негови приятели се спречкали с друга група младежи. Последвало сбиване. Отзовалият се по сигнал медицински екип констатирал смъртта на 17-годишния. Останалите участници в битката се разпръснали.
Тялото е откарано за аутопсия. За случая е уведомен дежурен прокурор и са предприети незабавни действия за разкриване на извършителите. Те са установени и задържани. Наложени са им мерки задържане под стража за 24 часа. Предстои извършването на обиски, претърсвания и изземвания, след което материалите ще бъдат докладвани в Софийската окръжна прокуратура и ще бъде направено предложение до наблюдаващия прокурор с искане на мярка за неотклонение “задържане под стража”."


--------------------
PM
Top
ime
Публикувано на: 22.8.2007, 16:42
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
ime
Публикувано на: 22.8.2007, 17:05
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Ще се отвори земята и ще се открие кои са българите. Не е вярно, че българите са чергари. Откъдето са минали, държава са оставили и бел град.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.8.2007, 17:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Като научим конкретно, с точните имена и с доказателства кой подстрекава мангалите и го обявим пред хората. Ако говорим по принцип, те, чифутите, никой няма да ни вземе на сериозно. Трябват имена и факти. Обобщенията накрая.


--------------------
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 22.8.2007, 18:26
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



ime, разбрал си от къде извира извора на злото, радва! циганите, са виновни във всички случаи... повече цигани мъртви - по-добре, без това са безполезни дори вредни примати. Швейцария за 50г реши абсолютно проблема с тях - кастрация и лишаване на гражданство - толкова е просто. в днешно време там няма цигани. гледам, казва Елтимир, че Европа искала да отдели територия за тях - това няма логика, тъй като те, паразитите без приемник, ще загинат. на мен лично ми е писнало да търпя статуквото и това проеврейско нагъзване, но от 1 човек не зависи нищо. европейците ако решат, могат много лесно и категорично да се справят с този проблем - циганите, а не да го прехвърлят на други страни. изглежда просто не искат пък и е ясно, че евреите са пуснали стабилни корени. в България са виновни всички евреи, които имат нещо общо с политика, фондации, бизнес и финанси - тоест всички евреи. тези, които са нагърбени с политиката - те подкупват и управляват тия курви "политиците", те прокарват унищожителните антибългарски програми на МВФ и Синедриона. тези, които са нагърбени с фондациите - те създават структури, които да унищожават юридически и физически българите - циганите са техните маши с които ни размазват, съответно пазени от еврейските адвокатчета и редовно сезираните европейски еврейски съдии в София, Страстбург и т.н. те изродите, които присъстват от Освобождението насам (поради олигофренията на българите разбира се) в народното събрание, те са тези, които са изковали вредни закони за расизма и дискриминацията - все антибългарски ограничаващи свободата простотии. от къде на къде някой ще ме ограничава какво да говоря или прокламира, когато е насочени срещу някои малцинства, хах че аз съм си в държава сред народа и ако правя нещо, то винаги има някаква причина - кой луд ще тръгне да прокламира антиеврейски идеи ей така, безпричинно, ще си ги изсмучи от пръстите ли? те, евреите контролират бизнеса и всичкият внос и износ. те контролират 95% БНБ и те налагат валутния курс, те създавам изкуствени икономически сривове, те манипулират борсите и пазарите, те като началници на болшевиките създават зърнения глад в Русия, те сега ще ни прецакат пак с хиперинфлация, те си играят икономически игри с нас - защото сме балъци... и защото им го позволяваме. но имам идея, скоро ще я споделя, когато съм в състояние да пристъпя към нейното изпълнение. срещу тази гад трябва да се отговори подобаващо, така, че да не помисля и да нямат втори шанс да ни съсипват. не както нашите предци са оставили нерешен проблема или половинчато решен - за да не носят нашите деца това тежко бреме! защото всичко това е поредното дообиране на парите на народа, но както написах и в блога на оня педераст Ангел Грънчаров - ще настъпи ново време и съвсем друга епоха, различна от сегашната експлоататорска.

а кой ги подстрекава, то е ясно - пандизчията Цветелин Кънчев и Сороските фондацийки за защита и угояване на циганите в България. помнете ги и тия сладури, защото и те ще бъдат изловени за една нощ, както са по организации. нека се почне първо точно с тия еврейски подлоги, а после постепенно и с другите.

към всички еврейчета, които четат моите писания - аз съм психично болен и лайките ви ще бера! smil4334ac775281d.gif


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
anti666
Публикувано на: 23.8.2007, 17:35
Quote Post












Ако разгледаме последните статистики от войната срещу българите, ще забележим една интересна тенденция, която си е чиста дискриминация. И то от съдебната власт и МВР срещу хората, които им плащат заплатите чрез данъците си - българите. Ето и фактите."

Заловени са 4 момчета, ступали циганин в София и обвинени че те са повода за циганските погроми в "Красна поляна". Задържани за неопределено време и заплашени с 10 (десет) години затвор - за средна телесна повреда. Всичките вилнеещи цигани, задържани с оръжие са освободени.
Няколко момчета в Самоков ca задържани по обвинение в убийство на циганин след пиянска свада. Интервюта с неизлежалия присъдата си дон Цеци, който се изживява като прокурор и иска доживотен затвор. Инeрвю с друго цигане, което обяснява как били нападнати в гръб (въпреки че се води следствие). Интервю с българите няма. На другия ден погром пред кметството и полицията от разярена тълпа, скандиращa познатото вече "смърт на българите". Aрестувани няма.
Цигани прeбиват български професор в "Захарна фабрика". Заловени са неколцина с кръв по дрехите от жертвата. Освободени под предлог, че не знаели кой извършил фаталния удар (убит с плоча в главата - както сестри Белнейски)
Цигани рецидивисти пребиват за 100 лева българин в Плевен. Задържани, потупани по рамото и освободени за следвaщия им подвиг. Цигани пребиват и ограбват момиче в софийски парк (пресен случай). Не могат да бъдат открити.
79 годишен българин застрелва крадец-циганин в собствения си двор. Арестуван на момента и вероятно ще бъде осъден. Вестниците пишат, че "кръвожадния" дядо ей така застрелял без повод мангала, който пак случайно се объркал.
Равносметката - българите, виновни или не, са навреме арестувани и най-вероятно ще бъдaт осъдени от същите институции, които живеят с техните данъци. Осъдени цигани няма или са освободени преждевременно както самия им тартор дон Цеци. За извергите, изтезавали 17 годишната Даниела в Нови Пазар дори не се споменава, което си е ясно, че вече са на свобода.
Къде е Хелзинския комитет да се оплачем от дискриминация?
Top
antijew
Публикувано на: 23.8.2007, 18:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



"16-годишно момиче в безсъзнание след побой, вероятно от роми

23.08.2007
16-годишно момиче бе пребито на спирката на автобус 260 и 111 на бул. "Петко Напетов" и "Цар Борис III" в столичния квартал Княжево, посока Люлин, научи БГНЕС.

Сигналът е подаден от свидетели на инцидента, според които нападателите са трима роми, които искали да я ограбят. Момичето е в безсъзнание след побоя и с линейка бе откарано в болнично заведение. /БГНЕС"
БГНЕС
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1088700

Без коментар!
Май много стана.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 23.8.2007, 20:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Някой да има да ми прати 8 mm патрони, че моите намаляха? Ама за сметка на това в квартала ми вечер мангали не ходят. В родното ми село - нали съм селяндур тъп - също. Някои от човеците в тоя форум могат да го потвърдят. И не мислете, че се шегувам за партоните - само три са ми останали.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.8.2007, 20:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Aug 23 2007, 08:11 PM)
Някой да има да ми прати 8 mm патрони, че моите намаляха? Ама за сметка на това в квартала ми вечер мангали не ходят. В родното ми село - нали съм селяндур тъп - също. Някои от човеците в тоя форум могат да го потвърдят. И не мислете, че се шегувам за партоните - само три са ми останали.

А на мене ми трябват 6,35 мм. Много ми трябват, щото не остана ни един, а не се намират. Ако някой има да ме снабди, нека ми пише лично съобщение, много ще съм му благодарен.
Така, че ставаме двама с една и съща молба.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020