www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Още малко за чандала


Страници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Още малко за чандала
Eлтимир
Публикувано на: 23.8.2007, 20:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Йордане, ти еден ден ще ми дойдеш на гости и със собствените си очи ще се убедиш, че не се шегувам. Е, ако имам повече патрони, можем да гръмнем от терасата ей, така, за кеф.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.8.2007, 20:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Aug 23 2007, 08:29 PM)
Йордане, ти еден ден ще ми дойдеш на гости и със собствените си очи ще се убедиш, че не се шегувам. Е, ако имам повече патрони, можем да гръмнем от терасата ей, така, за кеф.

Ама и аз говоря сериозно, не се шегувам, и на мене ми трябват, само, че от старичкия калибър - 6,35.
PMEmail Poster
Top
antijew
Публикувано на: 23.8.2007, 20:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (antijew @ Aug 23 2007, 06:46 PM)
"16-годишно момиче в безсъзнание след побой, вероятно от роми

23.08.2007
16-годишно момиче бе пребито на спирката на автобус 260 и 111 на бул. "Петко Напетов" и "Цар Борис III" в столичния квартал Княжево, посока Люлин, научи БГНЕС.

Сигналът е подаден от свидетели на инцидента, според които нападателите са трима роми, които искали да я ограбят. Момичето е в безсъзнание след побоя и с линейка бе откарано в болнично заведение. /БГНЕС"
БГНЕС
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1088700

Без коментар!
Май много стана.

По свежа информация за същия случай.

Роми пребиха жестоко 16-годишно момиче

23.08.2007
Петима роми са нападателите, пребили жестоко 16-годишното момиче в столичния квартал Овча Купел, научи БГНЕС.

Дежурният хирург в Детска хирургия на Пирогов д-р Нанко Червеняков съобщи за БГНЕС, че детето е "минало като през месомелачка". То е бито с пръчки и ритници от три момичета и две момчета от ромски произход. Детето е било хвърлено в реката и случайно намерено от минувачи. Има тежки кръвонасядания по гърдите, главата и почти по цялото тяло. Пострадалото момиче е от Дом за сираци, казва се Сийка Дикова. /БГНЕС

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1088719


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.8.2007, 20:50
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (antijew @ Aug 23 2007, 08:38 PM)
QUOTE (antijew @ Aug 23 2007, 06:46 PM)
"16-годишно момиче в безсъзнание след побой, вероятно от роми

23.08.2007
16-годишно момиче бе пребито на спирката на автобус 260 и 111 на бул. "Петко Напетов" и "Цар Борис III" в столичния квартал Княжево, посока Люлин, научи БГНЕС.

Сигналът е подаден от свидетели на инцидента, според които нападателите са трима роми, които искали да я ограбят. Момичето е в безсъзнание след побоя и с линейка бе откарано в болнично заведение. /БГНЕС"
БГНЕС
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1088700

Без коментар!
Май много стана.

По свежа информация за същия случай.

Роми пребиха жестоко 16-годишно момиче

23.08.2007
Петима роми са нападателите, пребили жестоко 16-годишното момиче в столичния квартал Овча Купел, научи БГНЕС.

Дежурният хирург в Детска хирургия на Пирогов д-р Нанко Червеняков съобщи за БГНЕС, че детето е "минало като през месомелачка". То е бито с пръчки и ритници от три момичета и две момчета от ромски произход. Детето е било хвърлено в реката и случайно намерено от минувачи. Има тежки кръвонасядания по гърдите, главата и почти по цялото тяло. Пострадалото момиче е от Дом за сираци, казва се Сийка Дикова. /БГНЕС

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1088719

Какво можем да направим по този случай? В отговор на това, да счупим ребрата на петима мангала.
Проблемът е в това, че Българинът така и не иска да разбере, че е на война и трябва да води война, а не да се разхожда и да гледа звездите по небето. Мечтите свършиха, време е за реалностите.
А реалностите са - на война, като на война.
Можем да си представим следния сценарий: петима роми, надъхани от чичко евричко, виждат самотно бьлгарско момиче на самотна и тъмна автобусна спирка. Чандала умират от кеф - това е поредната Българка, която ще оберат, изнасилят или въобюе задоволят своите ниски инстинкти. Чичко Евричко и днес е помислил за нас - казват си те и лигите им текат от устата, предвусквайки вкусната плячка. Кръвта им бушува неистово и бумти като водопад във вените.
Те я приближават бавно, сигурни в успеха си.

Изведнъж обаче, за тяхна голяма изненада, невинното като цвете 16 годишно девойче, се обръща рязко срещу налитащата и паплач и вади свойски едно примерно 9 мм пистолче. И хладнокръвно почва да брои кокошките в курника - 5 броя, лежат потопени в кръвта на собствения си примитивен инстинкт за плячкосване. Девойчето се приближава свойски към тях и с другата ръка вади своя верен приятел - хладното острие, с което им прерязва за по сигурно гърлата.
На война като на война.
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 23.8.2007, 20:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



На жертвата казват и двете имена, ами на 5-мата мангали мародери? Те анонимни ли са?
PM
Top
Публикувано на: 23.8.2007, 21:14
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Jordan_13 @ Aug 23 2007, 08:37 PM)
QUOTE (Елтимир @ Aug 23 2007, 08:29 PM)
Йордане, ти еден ден ще ми дойдеш на гости и със собствените си очи ще се убедиш, че не се шегувам. Е, ако имам повече патрони, можем да гръмнем от терасата ей, така, за кеф.

Ама и аз говоря сериозно, не се шегувам, и на мене ми трябват, само, че от старичкия калибър - 6,35.

На мене пък ми трябва това устройство,дето работи с патрони...
Няма значение калибъра...
Та някой ако има такава БРАВА,да се обади.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.8.2007, 21:27
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (meshter_at @ Aug 23 2007, 09:14 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Aug 23 2007, 08:37 PM)
QUOTE (Елтимир @ Aug 23 2007, 08:29 PM)
Йордане, ти еден ден ще ми дойдеш на гости и със собствените си очи ще се убедиш, че не се шегувам. Е, ако имам повече патрони, можем да гръмнем от терасата ей, така, за кеф.

Ама и аз говоря сериозно, не се шегувам, и на мене ми трябват, само, че от старичкия калибър - 6,35.

На мене пък ми трябва това устройство,дето работи с патрони...
Няма значение калибъра...
Та някой ако има такава БРАВА,да се обади.

На първо време можеш да си вземеш газов. Не си мисли, че е безопасен. Отпред може да му се монтира второ дуло, което се продава отделно и струва пет лева. Това е така нареченото дуло за топчета. Но вместо, пластмасово или гумено топче, може да се сложи сачма, от лагер примерно. Идеална е, и е смъртноносна. Перне ли те, особено по-големичкия калибър ти отнася черепа.

Циганчята отдавна са изучили тоя номер и си пробиват дулата на газовите пистолети (т.е. незаконно действие), а сачмата я поставят, т.е. набиват на самия патрон. Но калибъра на тая сачма не е голям.

Обаче, кога я поставиш отпред на второто дуло и я затъкнеш с малко хартия, за да не пада (както през 16 век се е стреляло по подобен начин), това е идеален куршум и закона не те лови.

Вземи си пачкаджия, примерно "Блоу", защото дулото му е по-дълго и е много точен, става и за тренировка по мишени, докато барабанлията е с късо дуло и точността му на по-голямо разстояние е никаква.
В крайна сметка плащаш само за патроните (халосни) 35 ст., не ти трябва разрешително, а сачмите можеш да си набавиш с торби от стари лагери.
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 23.8.2007, 21:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



В интернет съм чувал имало доста описани начини за направа на самоделни оръжия. Един мой колега стругар беше си направил тъпкач. Взел една дебелостанна тръба Ø 100 издялал на струга една тапа с резба за задния край, сложил карбид и вода, детонатор и натъпкал отпред донякъде с чакъл. Сетил се че може да има голям откат и заварил оръдието за рамката на канала в гаража. Като гръмнал и вратите на гаража паднали! Направо се насрал!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Онова, което има да се случва, ще се случи в периода между 7 септември и датата на изборите. Дотогава трябва да сме се подготвили. Жалко е да го кажа, но сега от нас зависи дали ще има българи и през следващия век. Не призовавам към нарушения на законите, защото такива няма. Призовавам към спазване на Българския закон, който ще осигури нашето оцеляване и преминаването ни през вековете като народ и култура.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Jordan_13 @ Aug 23 2007, 08:37 PM)
QUOTE (Елтимир @ Aug 23 2007, 08:29 PM)
Йордане, ти еден ден ще ми дойдеш на гости и със собствените си очи ще се убедиш, че не се шегувам. Е, ако имам повече патрони, можем да гръмнем от терасата ей, така, за кеф.

Ама и аз говоря сериозно, не се шегувам, и на мене ми трябват, само, че от старичкия калибър - 6,35.

Ще питам приятели. то затова човек има приятели, да си помагаме. А на враговете ще запалим по една свещ за помирение. За да не смущават сънищата ни техните грешни души. "Мъртвият не ни е враг", нали помните всички. Да, ама докато е жив и ни е враг...?
Ако пък гооолемите демократи се възмутят от тези мои думи, ще им припомня думите на един американски президент по повод смъртта на Хо Ши Мин: "Аз не съжалявам за смъртта на Хо, защото добрият комунист е мъртвият комунист". Всеки може да доразвие демократичната мисъл на демократичния американски президент.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Аз пък, понеже имам само въздъшна пушка( от 60лв) си мисля кво ще стане ако вместо съчми да слагам стрелички.Като по панаирите. Добре балансирани и с нужния грамаж за максимална далекобойност. И за да не са безобидни, може върховете(например медицински игли) да са потопени в НЕЩО. НЕЩОТО разбира се може да е специално и не точно безобидно.
Такова оръжие не може да ме защити от директна атака, но кога врага е в забранената зона за цигани - може да получи от тъмното неприятно убождане. А след минути и други неща могат да му се случат в зависимост от НЕЩОТО и прегрешението на мангала.
Така постъпва змията кога се защитава - хапе и бяга да се спасява. А отровата остава. smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Браво, georgi_nz, изобретателно племе сме ние, българите! Сега, ако някой има приятели бивши военни да ни кажат някои тайни местенца, където има разни железа, още по-добре. Е, ние не сме мангали и няма да даваме железата на скраб. Ще си направим огради. А какви точно огради, си е наша работа. Наше Дело, Коза Ностра, както казват браточките сицилианци.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 24.8.2007, 10:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Aug 24 2007, 09:54 AM)
Браво, georgi_nz, изобретателно племе сме ние, българите!

Не, аз това го споделям единствено с цел обсъждане - да не си помисли някой новопристигнал, че ще го правя аз или някой друг от този форум. smil3dbd4e5e7563a.gif
Не - няма такова нещо. Нашата цел е единствено образователна - така както по физика за 10-ти клас на времето учихме за атомната бомба: принцип, устройство и действие, но без опити и експерименти. smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 24.8.2007, 10:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нещо от форума на "Атака". Още веднъж искам да помоля подобни съобщения да бъдат копирани тук. Нека изградим нещо като банка данни за етническата ситуация. Скоро, съвсем скоро ще ни се наложи да теглим от банката:
"Observer
Sr. Member

Неактивен

Публикации: 382

Re: ТИХАТА КОСОВИЗАЦИЯ започна да ПРИПЛАМВА
« Отговор #19 -: 23 август 2007, 22:10:01 »

Искам да ви запозная с един от основните методи на тихата косовизация,
която върви у нас от 50 години насам ....
Става въпрос за тихия, но перманентен "БИТОВ ТОРМОЗ" ....

Преди 10-на години най-красивата вилна зона до Карлово, бе на изток от Циганския квартал, около река Николичница. Вилите не бяха масивни и бяха на бедни и средни българи. Имаше всички видове овошки, зеленчуци, домашни животинки, там си живееха пенсионерите ...

Всичко бе спокойно, докато .......... ДОКАТО в един момент изведнъж ги емнаха циганите, чиито квартал е на 300-500 метра западно. Всяка вечер обири и кражби. Няма спасение. Хорицата тръгнаха да се жалват.
Имаше син кмет, после червен кмет ---- нищо не им помогнаха ....
Циганите всяка нощ си пускаха конете през оградите да пасат вътре ...
Накрая българите се предадоха и един ден разглобиха, каквото бе останало от бараките и навесите, отсякога овошките си и напуснаха ...

Две-три години след това, минавайки оттам видях една стара циганка,
която наглеждаше 2 коня в предишната вилна зона
"Ей, успяхте да ги изгоните тия хора" - подкачих я аз
"А-а-а, добре че направихме така, че да има къде да ни пасат животните"

И тогава аз се усетих. Те са се събрали на съвет и са решили, и са заповядали тоя денонощен тормоз, за да си осигурят пасища за конете и другите животни.

И са успели. Успели са, защото власт срещу нас има, но срещу тях няма ..."


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 24.8.2007, 10:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://www.bta.bg/cgi-bin/site.1/freenews/...12&predgod=2004

"Събитията през изминалите 12 месеца, както и докладите и
проучванията на различни институции, превърнаха борбата срещу
ислямофобията, антисемитизма и расизма в един от приоритетите на
европейската политика. Престъпленията от омраза несъмнено ще
продължат да бъдат тема на различни форуми и дискусии и през
2005 г., а това е показателно за сериозността на проблема и
състоянието на духа на европейското общество."


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020