www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Провокатори със свалени гащи


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Провокатори със свалени гащи
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 17:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...15/Untitled.jpg

ПРОВОКАТОРИ СЪС СВАЛЕНИ ГАЩИ
Някакво дребно провокаторче, което има навика да се снима със свалени гащи взело да “разобличава” Илия Минев. Това е втората такава кампания. Първата се проведе малко преди изборите. Сега пак са се заели да омаскаряват образа на Минев, една от големите легенди на българския национализъм. Едва ли има смисъл да обясняваме кой е Илия Минев, човекът прекарал десетилетия зад решетките заради своите убеждения. По-скоро трябва да се запитаме кой има полза от клеветите. Според мен, това са онези проеврейски и проислямистки кръгове, които не от вчера се стараят да демонизират българските националисти. Гадното в конкретния случай е, че са замесени тайните служби. И тези тайни служби вместо със защита на българската държава, са заети с нейното рушене. Какви са основанията ми да мисля така?
Повод за възмущението на момченцето със свалените гащи е разобличаването на Цветомир Йолов – Есхар като вербуван агент на НСС. Повод за възмущението на момченцето са твърденията ни, че някога Есхар беше един от нас. Да, Цветомир Йолов бе главен админ на сайта tangra.org и този факт не подлежи на съмнение. Да видим откога и как Есхар почна да дава на заден ход. Цитирам писмо на наш общ приятел от началото на тази година.
“Йолов постоянно ми говореше, че в никакъв случай не трябва да се знае, че има фирма и в никакъв случай не трябвало неговото име да се свързва с национализъм, с Воини на Тангра и с твоето име. Ченгетата щели да му смачкат бизнесчето. И най-гадното, което наистина ме разочарова - още като почваше бизнеса беше ми казал, че трябвало да правим бизнес, да вадим пари "защото след 20 години ще станем като Грънчаров". Разбира се! Основната цел в живота ни е на 40-50 години да имаме дебело шкембе и самодоволна усмивка. Някои хора така го разбират живота.”
Значи Нашият Цъка /прякорът на Цветомир/ е хем националист, хем не е националист. Защо? Ами защото на едно по-други ниво пуснаха в ход фразата “Време е да се основе автентично националистическо движение в България”. Естествено, че в едно такова “автентично” движение няма място за реални националисти. И като наш стар познат, Цъката отново е пратен да ни разбива. По-нататък ще посоча точно откъде съм взел горецитираната фраза, за да няма никакво съмнение, а сега да продължим с Цъката.
На 10 декември миналата година във Варна трябваше да се проведе среща между активисти на Движение “Воини на Тангра”. На срещата трябваше да присъства и Йолов. Той наистина по някое време дойде, но само за да ни каже, че е зает със своя бизнес и няма време за глупости. Дни по-късно започнаха провокациите в сайта на Движението, на който сайт той беше админ. Малко по малко почнахме да се усещаме кой е авторът на провокациите. Тогава стана ясно, че Цъката редовно е проверявал писмата, намиращи се в личните ни пощи към сайта tangra.org. Когато му поставихме въпроса в упор, без всякакви заобикалки, той ни изгони от сайта. Аз например нямах право на достъп в сайт, в който 90 процента от материалите бяха мои, авторски. В крайна сметка събитията доведоха до закриване на сайта, до разобличаването на Цветомир като агент и до създаването на нов сайт. В отделен материал ще разкажа как и с цената на какво нашият бивш приятел ни предаде. Ще цитирам клеветите и заканите по наш адрес. Ще припомня обещанията, давани от него за обновяване на организацията и коренната реконструкция на сайта. Всичките тези факти следва да бъдат припомнени, за да не остане и капчица съмнение кой е Цветомир Йолов и чий интереси обслужва. Сега обаче интересното е друго.
Защо точно когато го бяхме оставили на мира и не се занимавахме с него, тези момченца /двамата русенски помощници на Йолов/ възобновиха кампанията? Първият път претърпяха провал. Изнесохме малко снимки, посочихме някои доказателства и те млъкнаха. Сега отново повтарят старите глупости и се опитват да ни предизвикат. Защо сега? Защо точно сега? Ще повторя: “Време е да се основе автентично националистическо движение в България”. Така пише вестникът с претенциозното заглавие “За българската НАЦИЯ”, “Месечник за българската идея, националния идеал и националните интереси” от 1 август 2005 година. Директор на вестника е проф. Григор Велев, Главен редактор, доц. Д-р Емил Александров. Подобни доктори и професори фигурират и в редакционната колегия. По-надолу в редакционното каре пък са изброени членовете на “Научен център за българска национална стратегия”, същите титуловани влечуги като онези от редакцията. Те може да са си професори и доктори, може да си разбират от занаята, но от своя занаят. Общото между тях е, че не с лупа, ами и с електронен микроскоп да търсиш, няма да намериш и един реален български националист. Какво означава това?
Това означава, че интернационалистите по някакви свои причини са се отказали от експеримента “Атака”. Дали защото са видели, че привържениците на Партия Атака не са склонни да бъдат комунизирани, дали защото техните троянски коне като Манолов и Величков не успяха да наберат авторитет, това не знам. Може да си имат и някакви свои, известни само на тях причини. Но така или иначе комунистите са взели решение да разгромят Партия Атака. Сведения за това тяхно намерение дойдоха от няколко места. Обаче националната идея не е дискредитирана и все още представлява заплаха за продажниците. Все още съществува реалната опасност българската нация да се надигне в защита на своето право на живот. И тогава другарите интернационални националисти /прочетете го още веднъж, много красиво звучи!/ решават да организират поредното изродче. Също такова изродче като ОКЗНИ или ОПТ. Само че за целта ще им е нужно отстраняването на истинските български националисти. На това май му се казваше разправа с конкуренцията. И другарите от ДС, извинете – от НСС започнаха разправата. Не само с живите, ами и с мъртвите националисти. Обаче не посмяха да го направят самите те, ами подтикнаха полуграмотните провокаторчета от дружинката на Йолов. Цитирам техни писания, като правописът остава непроменен:
“04.07.2005 07:30 Боян: Прочетох ти статията за Минев ти ли си я писал личи си пропуснал си да споменеш какво е направил за турското разузнаване в България. /Става дума за статията на Волен Сидеров “Десети ноември по Вагенщайн и по Минев”, една великолепно написана статия/
06.07.2005 04:40 Боян: Ние пък ще пуснем статиите за Илия Минев които имаме и откъси от една книга писана от Български контразнузнавач по турска линия той достатъчно добре описва ролята на Илия Минев през 80-те години. Как са надъхвали турците в някой райони на страната да се вдигнат. След това ще ти пуснем адреса ако досега циганите не са те търсили защото опознавателната им система свой чужд не работи, след това ще си персона нон грата в цялата страна. Ти май още не схващаш, че с един наш жест си свършен като националист бих ти препоръчал да свалиш клеветите за есхар и сабази защото след сайтчето което ще направим с основание ще те търсят много хора и никой няма да иска да те защити. Твоите "компромати" са смешни личните данни не са компромат а нещо за което могат да те осъдят що се отнася до това което имаме то наистина е вече компромат ако не си схванал до тук. А нашите творения се четата от достатъчно много хора в нашия форум във вашия едва ли ще станат по известни smil4334ad1724132.gif.Още малко ще ни ходиш по нервите преди да ги пуснем.
/Подобни бяха твърденията на някой си “полковник Казбек” от ДС, който обвини убития през 1986 година Петър Стефанов, че е работил за ДС през 1988-9 година. Или пък тук се смесват статиите за прочутия през 90-те години изявен туркофил и днешен пишман националист Румен Илиев Воденичаров през 1992-ра със статиите срещу “върлия фашист и националист” Илия Минев през 1988-9 година. Същият Воденичаров беше агент на ДС, който се снимаше в джамии заедно със своя секретар руския евреин Георгий Сергеевил Лунд и наистина подбуждаше мюсюлманите да се пишат турци и да си търсят правата и свободите./
Сабазий: Пка ли тоя смешник Илия Минев, бре? Айде бай Ангел го е познавал -той му е бил нещо като гуру. Но не мога да разбера Севар пък защо изпитва такава вярност към човек, който му е чужд , както на морала, въззпитаниято така също и на интелекта..
Вярнсот е точната дума ,сляпа вяра в някого си за уж някакво си дело. Хехе
Боян: Освен това май вече схващаш какво имаме срещу теб ако то излезе заедно с "националния си герой" си на бунището на историята. Само някой много малоумен тип би продължил да ти вярва smil4334ad1724132.gif.
И моля ти се не сравнявай Левски с Минев, ако искаш го сравнявай с Мандел той поне не е Българин.”
Тогава предложих да организираме контракампания в защита името на Илия Минев. За жалост подкрепиха ме единствено Севар и двама-трима анонимни из форумите. Останалите се мотивираха с невъзможността името на този национален български светец да бъде омаскарено. Само че провокаторчетата продължиха да пълнят бездънната каца с клевети. На тях им е казано, че не са си свършили докрай работата и не са си заработили хонорарите.
В същото време, когато Иво Черния – Боян Магесник и Спас – Бог Сабазий /така се подписват момченцата, какво да ги правиш!/ подеха отново кампанията срещу Минев, някой си Александър Левински /или Левиев, не си спомням точно/ измъкна една книга срещу евреите, публикувана в закрития вече сайт tangra.org. Книгата си е много добре написана и съдържа множество исторически данни. Нищо лошо, ако не беше написано, че аз съм неин технически редактор. Бих се радвал, ама не е така. Книгата е написана много преди да се родя. А пък чужди заслуги не желая да си приписвам. Моите си ми стигат. Дописването вероятно е извършено от бившия ни приятел Цъката – Есхар, това при него си е навик. А Левиев е поредната маша на скъпите ни тайни Служби. Мога само да му благодаря, че ни подсети за това поучително четиво, което ние непременно ще публикуваме на нашия сайт. Та виждаме как враговете на българския национализъм ни атакуват от много страни. Правят го с цел да няма кой да им възрази, когато решат да обявят поредното си измамно недоносче. Поредното “националистическо движение”, което няма нищо общо с национализма. Освен с неговото омаскаряване. Само че нас още ни има. Ние няма да го допуснем. А провокаторите ще си останат вечно със свалени гащи. Всъщност те вече са свикнали.
Ангел Грънчаров - Елтимир


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 17:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Продължавам с повторното публикуване на част от материалите за Цветомир Йолов. Изводите всеки може да си направи сам.
ЩРИХ КЪМ ПОРТРЕТА НА СВИНЯТА

User posted image

Цветомир Георгиев Йолов, роден на 12 април 1982 година вече месеци наред води война срещу бившите си съратници от Движение “Воини на Тангра”. Какво прави впечатление? Нападките на Йолов са само и изключително на лична основа. Оценките, давани от него на съратниците му се базират не на приноса им към Делото, а на привлекателността или непривлекателността им като мъже. Същевременно следват упреци към тези хора заради връзките им /въображаеми или реални/ с жени. Доста странен начин да оценяваш хората, с които си се борил за тържеството на една Кауза… Това момче поне досега не демонстрира нищо друго, освен болезнена суетност, съчетана с извратена фантазия. От писанията му става ясно, че го измъчват натрапчиви сексуални видения.
Като добавим отказа му да сключи брак, въпреки многократните заявления, че ще се жени, както и отклоняването му от военна служба, почва да ме гризе някакво съмнение. Наличието на всички тези факти, събрани на едно място ме кара да видя поведението на Йолов в нова светлина. Ако предположението ми излезе вярно, ще се изясни на базата на каква точно зависимост НСС е вербувала за свой агент Цветомир Йолов. Извинявам се на всички, които съм лъгал, че в Движение “Воини на Тангра” няма такива. Сам съм се заблуждавал, затова заблуждавах и вас. Още веднъж моля за извинение. Заблудата падна.
Ангел Грънчаров – Елтимир
17 април 2005


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 17:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Противоклеветническа декларация
Декларацията, чийто текст помествам по-долу е послужила като основание на Службите да започнат нова кампания срещу Елтимир. Дотук нищо странно. Странното е, че агентчето Ц. Йолов не осъзнава как последните му действия ще му изядат главата. А адвокатът, който е дал съвет, че за тази декларация човек може да бъде осъден, е просто кретен. Четете и преценявайте:
"Ние, бившите приятели на бившия Есхар – Цветомир Йолов декларираме, че никога и по никакъв повод не сме наричали това лице “мазен дебел педерас”. Нито сме го обвинявали, че е педерунгел, амбриаж - долен ляв педал, нито сме твърдели, че е с лява резба. Ние знаем, че Йолов си има приятелка, казва се Албена. И въпреки, че вече толкова години отказва да се ожени за нея, ние не можем да повярваме, че тя е момиче за общо ползване, стръв за неговите любовници, както се опитват да ни убедят злите езици.

Въпреки, че нямаме и не желаем да имаме повече нищо общо с Йолов, ние сме на мнение, че ще опетним само собственото си достойнство като започнем да повтаряме непроверени слухове. Пък и Йолов – Есхар никога не е бил чак толкова близък с нас, та да ни поверява личните си тайни. Вярваме, че казаното е достатъчно за изясняване на случая. Свидетел ни е г-н Иванич, на когото изпратихме нарочна телеграма до Чукотка."
Та тази декларация дала повод на някой си полк. /съкратено от "полковник", а не от "полкова курва"/ Иван Петров да твърди, че най-после ще тикне Елтимир в пандиза. Нека опита, ама ще си има работа с мен, Иван Иванич. И Цвъката Ялов, извинете - Цъката Йолов, и той ще си има работа с мен. Защото за публикациите в моя сайт си отговарям аз, а към мен поне досега никой не се е обърнал. Та май ще се наложи да летя за Болгария. С големата тояга, разбира се!

Ваш: Иван Иванич, 30 юни 2005 година



--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 17:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



ПОКАНА ЗА РАЗПЛАТА
Във Варна живее добре угоено момченце с манголоидна физионамия, жалко комплексарче, което обича да се прави на много велико и непрекъснато да демонстрира превъзходството си. Умните хора разбраха, че момченцето е само един надут балон и не се занимават вече с него. То горкото обаче е създало твърде големи проблеми на други хора, най-вече в родния си град Враца. И жертвите сега го търсят, за да си разчистят сметките с него. Ами нека им помогна да си ги разчистят. Ето данните, които някои от тези хора ми искаха: Цветомир Георгиев Йолов, кв. “В. Левски”, ул. "Петър Райчев" 36, ет. 6, вдясно. Желязна врата, пред входа има домофони. Предполага се, че е сложил и СОТ, а съседите се оплакват от ожесточен кучешки лай откъм неговото жилище. За наличието на зло куче предупреждава и съответната табелка на вратата. Значи в апартамента съжителстват две кучета – едно зло боксерче и едно охранено до пръсване помиярче. Това е, защото момченцето е велик воин и голям герой. Нищо обаче не пречи да бъде причакан пред блока. Цъката Ялов е известен и с това, че не може да мине една вечер без солидна доза алкохол. Има отвратителния навик да пикае пред вратите на хора, които не са му симпатични. Притежава фирма за Интернет доставки. Служебния: му адрес е: гр. Варна, Ж. К. "Възраждане", бл. 8, вх. 1, ап. 1. Служебен телефон: 052/501 064. Интернет адреса на фирмата е: http://www.aria-bg.net За всеки случай предоставяме и снимки на момченцето, в случай, че някой му е забравил мазната физиономия.



Цветомир Йолов е вербуван агент на НСС. Щрихи към портрета на Цъката-Есхар







Спас Минков - Сабазий ми отправи дълги молби да му махна снимката на личната карта. Съжалих се и я махнах. Спас обаче почна да взема участие в пиянските и пикантни истории на г-на Ялова и да сипе люти закани, окуражен от мълвата за мнимата смърт на Елтимир. Елтимир обаче възкръсна. Дупе да ти е яко, Спасе! Ида с големата тояга!



--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 17:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Враговете на Елтимир




Спас Минков - Сабазий, на когото постоянно му се привижда, че някой му поставя снимките в своите сайтове. Нека да поставя една такава снимка, та да има защо да се оплаква. Иначе току-виж рекли, че момчето получава халюцинации. И ще вземат, пак да го тикнат в психиатрията. Не че мястото му не е изобщо там, ама язък все пак. Кой тогава ще ни забавлява?
Спас цели три месеца пишеше гадости срещу Елтимир подведен от уверението, че няма да има отговор. Обаче се явих аз, Иванич и отговор имаше. Под формата на снимки и документи. Да се види кой пише всичките тези глупости. Спас нарече снимките и документите "клевети". Защото били насочени срещу древното тракийско божество Сабазий, какъвто бил той, Спас. После махнах снимките и документите, но на Спас - Сабазий те продължиха да се явават в пиянските му видения. И той насочи цялата си ярост и цялото си божествено възмущение към възвишената цел да ги махне оттам. Оттам - откъде оттам, бе, Спасе? От твоето болно въображение ли?
Още ли не сте умрели от смях? Спокойно, то за лудото не питай, то самичко се обажда. Та и Спас ще има с какво да изненада. Нали така, о, Всемилостиви Сабазий, могъщи боже на отдавна изчезналите траки? Само се чудя няма ли Елтимир врагове за мразене, та досега се натъквам все на врагове за презиране.
Очаквам отговора на Елтимир.
Ваш: Иван Иванич от Чукотка

12 юни 2005



--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 17:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



начало

Из мозъчните кривулици на един озлобен луд

Ваш Иванич като верен на обещанията си, ви поднася новата серия творби на лицето Спас Минков - Сабазий.... Вземете бирата и пуканките и се наслаждавайте на бисерите. Аз през това време ще се обадя до дежурния лекар в 4-ти километър. Не бива да го пускат повече в отпуска! Просто като влезе и задръства форумите! На всичко отгоре май се е напил, а алкохола като се смеси с медикаментите и се раждат някои забежителни умотворения из форумите. Обаче освен очевидните идиотски брътвежи Спас е способен да бълва гадни плювни по адрес на истински достойни и всепризнати герои като покойния Илия Минев. И ако Бог е казал, че не трябва да се обръща внимание на идиотите като Спас, то когато получат пристъпи, когато започнат да се гаврят, то тогава усмиряването е наложително.



"Слава на Слънчевият воин Мар- дарил ни надежда-лъч светлина в душите ,че можем един ден да добием от божественото и сами да станем богове!!"

Спас Минков - Сабазий
(моля аплодисменти!)


Профил на Сабазий във forum.all.bg

http://forum.all.bg/showprofile.php?Cat=0&...e=&fpart=3&vc=1
Email
Потребител # 9553
Име
Вид потребител бог
Всичко мнения 50
Рейтинг
Web страница
Занимание (професия) метафизичен синтез
Хоби 3D
Местонахождение
Биография
ICQ Номер
Регистриран на 20/11/2004 02:09


Профил на Сабазий в clubs.dir.bg

http://clubs.dir.bg/showprofile.php?Cat=12...&sb=&part=&vc=1
Email
Име Caбaзий
Вид потребител апостол
Всичко мнения 1500
Web страница
Занимание (професия) бог
Хоби 3D мечти
Местонахождение оня свят
Биография
ICQ номер
Регистриран на 28.01.04 21:27


Форум Религия и Мистика >> Сатанизъм

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Boa...&page=8&fpart=1
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

Re: За Произхода на Ку4ето Шарко [Re: sabraksus]
#553418 - 11/12/2004 15:51


Това,че едно нещо и то толкова мъгляво като "науката" която си ибрал да учиш е отречено следва да се заямислим дали не е просто щото е неудобно някому.
Само ти се чудя ти срещу какво се бориш тоест що си тук? да ни поучваш колко е глупаво да сме сатанисти, християни и какво ли не още . А какви да бъдем?


Форум Религия и Мистика >> Аномалии

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Boa...age=0&fpart=all
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

Re: Мислите ли, че съществува врата към други светове? [Re: ___]
#574216 - 27/12/2004 00:12


Да, определено.
Но не бива да забравяме,че една лъжа повторена от хиляди усти и хиляди пъти става истина.


Форум Религия и Мистика >> Аномалии

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Num.../0/fpart/2/vc/1
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

Re: аномалии при хората [Re: Distant Star]
#527957 - 23/11/2004 22:09



Цитат:

Има и по-гадни случаи, но не си спомням дължината колко беше.
Цецо, горе- долу ставаше въпрос за това, че на човека му биели инжекции, за да не му стане, защото ако му станело цялата кръв от тялото щяла да иде в пениса му...



Брей , брей наистина е лошо. Имахме един селяндур в казармата дето имаше някъде към 25 см но знам ли въобще дали му ставаше?!


Форум Религия и Мистика >> Сатанизъм

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Num...0/page/7#527992
Страници от тази тема: 1
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

За парите
#527992 - 23/11/2004 22:36


Тъй, разбрахме ,че богове няма,че духове сили и образи няма,че едва ли не и човек няма ако пожелае да няма. Но има очевидни неща. Всички хора вярват в силата на парите и са подвалстни на нея до момента когато..
Не е ли това истинскат вяра и религия. Не е ли това именно това, което се налага на и между хората, Това ,което осмисля живота им и ги изпълва с надежди, кара ги да се молят очакват, обичат, мразят ..?


Форум Религия и Мистика >> Сатанизъм

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Num...0/page/7#523070
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

Здравейте , сатанистчета.
#523070 - 20/11/2004 02:37


Само как велико и гордо звучи : САТАНИЗЪМ!!

И колко неграмотно изписвате Българската буква "Ш" !!
Точно по сатанистки, Да се праиш на интерес, БРЯ!


Екстри:
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

Към модератора [Re: Сабазий]
#523072 - 20/11/2004 02:40


Чакам да ме ориентираш из дебрите на Ада.


Форум Религия и Мистика >> Сатанизъм

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Boa...true#Post575787
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

Re: Бъдник и Коледа - празници от ези4еския период на сатанизма [Re: sabraksus]
#573952 - 26/12/2004 16:33


"езическия период" на сатанизма..!!
Слeд него следва християнския период на сатанизма, ислямския, будисткия, капиталистическия, комунистическия ...
Питам се: а какъв е бил предишния период на сатанизма тоест периода преди езичеството?
Може би маймунския . Е честито тогава на истинските сатанисти: маймуни, прасета и вълчета без зъби!!
Иначе казано : Честито на хората от бъдещето- истинските сатанисти!!


Форум Религия и Мистика >> Сатанизъм

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Boa...true#Post574238
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

Психично болни и сатанизъм и чалга
#574238 - 27/12/2004 00:47


Именно това е основата върху , която стъпват тук така наричащите се "сатанисти". Това не е религия, нито жизнена филисофия, а средство за отказване на неориентирани младежи от сатанински и всякакви други идеи свързани със нещо по-различно от печелене на пари от тъпи хедонистични удоволствия, правене на кариери и др. проматериалистични стремежи и инстинкти.


Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

въпростчета
#569196 - 21/12/2004 20:30


Защо след като християните са измислили Сатаната , а и сатанизма се наричате сатанисти?
Защо след като отричате Лавей в крайна сметка почти всичките ви изказвания и "мисли" са като преписани от него.
И кой в крайна сметка стои зад инициативата за възникване на форум "сатанизъм"?



Религия и Мистика >> Сатанизъм

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Boa...true#Post571070
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

Re: 4ерна магия [Re: Cadaveria]
#571070 - 23/12/2004 10:29



Цитат:

nqma 4erna i bqla magiq
ima prosto magiq



Казваше Антон Шандор Лавей..


Религия и Мистика >> Сатанизъм

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Boa...true#Post571061
Сабазий
бог


Регистриран: 20/11/2004
Мнения: 50

Re: 4ерна магия [Re: olsonufvaorsagi]
#569173 - 21/12/2004 20:09


Хаос-безкрайна степен на свобода/неорганизраност, шум/
Ред- 0-степен на същото понятие.

Очаквам психиатъра -сянката да ме убеди,че няма такива категории въобще и най-важното,че няма и смисъл да ги има.
Между другото римляните не са ги използвали като математични понятия, докато далече по-стари цивилизации са ги имали напр. Шумер, Маите и др.



Очаквайте още интересни коментари, разбира се както си му е реда подкрепени с цифри, снимки и документи.

Ваш: Алексей Иванич












--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 7.10.2005, 19:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



"Тъй, разбрахме ,че богове няма,че духове сили и образи няма,че едва ли не и човек няма ако пожелае да няма. Но има очевидни неща. Всички хора вярват в силата на парите и са подвалстни на нея до момента когато..
Не е ли това истинскат вяра и религия.
Не е ли това именно това, което се налага на и между хората, Това ,което осмисля живота им и ги изпълва с надежди, кара ги да се молят очакват, обичат, мразят ..?"

Този или е еврейн, или 100% му плащат от службите за да пише глупости. Личи си кой служи на Мамона и кой е воин на Тангра.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 7.10.2005, 19:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Колко си прав Елтимир...КОЛКО СИ ПРАВ!

Не знам кои са участниците в предполагаемата "нова" партия, но такава трябва да се очаква в скоро време. Може и да сме късметлии - да получим няколко - в каквито искаме разцветки.

Абсолютно си прав във всичките си аргументи, макар да не съм сигурна, че такива личности като тоя Спас и Цветомир са на ниво да бъдат включени в такава партия.

Но партия ще се появи - предателска, фалшиво-националистическа и промиваща мозъци!

В същото време ще се появи може би и истинска националистическа партия или да се опита да тръгне начисто или защото не са доволни от Атака.

Трябва да сме много, много внимателни !

PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2005, 20:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не, Цветомир и Спас никой никъде няма да ги вземе. Тяхната цел е да дискредитират такива като нас. А после и те самите ще бъдат съсипани. Защото такава е участта на всички предатели. Тях никой не ги обича.


--------------------
PM
Top
Локи
Публикувано на: 11.10.2005, 18:05
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Azerath @ Oct 7 2005, 07:49 PM)
"Тъй, разбрахме ,че богове няма,че духове сили и образи няма,че едва ли не и човек няма ако пожелае да няма. Но има очевидни неща. Всички хора вярват в силата на парите и са подвалстни на нея до момента когато..
Не е ли това истинскат вяра и религия.
Не е ли това именно това, което се налага на и между хората, Това ,което осмисля живота им и ги изпълва с надежди, кара ги да се молят очакват, обичат, мразят ..?"

Този или е еврейн, или 100% му плащат от службите за да пише глупости. Личи си кой служи на Мамона и кой е воин на Тангра.

Личи си,че си твърде млад и наивен да не кажа лековерен.
ако е рекъл Бог ще разбереш


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Локи
Публикувано на: 11.10.2005, 18:16
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Елтимир @ Oct 7 2005, 08:16 PM)
Не, Цветомир и Спас никой никъде няма да ги вземе. Тяхната цел е да дискредитират такива като нас. А после и те самите ще бъдат съсипани. Защото такава е участта на всички предатели. Тях никой не ги обича.

Разбрах как е предал -като е спрял сайта и започнал да ви бърка в личните пощи, и като е регистрирал фирма и е започнал бизнес*

Но не можах да разбера на Кого и точно Какво е предал , и най-важното Кого е предал(Елтимир, "воините", Бъггария, национализма или ..) с този си акт Есхар??

------------------------------------------------------------------------------------------
*- от тук можем да си направим извода,че всеки който по някакъв начин е решил да си уреди живота и да загърби тинейджърските си увлечения е предател!!
и след като направи това всеки един от нас може да смята,че никой не го обича? Така ли е??


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 12.10.2005, 8:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Локи, ти защо идваш в този форум?
Ама честно!!!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Локи
Публикувано на: 17.10.2005, 22:57
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (georgi_nz @ Oct 12 2005, 08:10 AM)
Локи, ти защо идваш в този форум?
Ама честно!!!

Чета чета,
чета и мисля
защо рева по тая тъпа дрисла.. хахаха

Не , бе, Локи е сред боговете на Аезира колкото и да не ни се иска. Тва са природните закони ... Рагнарок е неизбежен . Важно е участието!!


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020