www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Независим от фактите сайт


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Независим от фактите сайт
infomar
Публикувано на: 10.10.2005, 17:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



QUOTE (Севар @ Oct 10 2005, 05:08 PM)
Ако не си видял, в коментарите на същата тема питах, къде точно съм се нахвърлил? И с какво съм се нахвърлил? С камъни, сопи, други работи?


Не Ви отговорих, защото съм взел принципно решение да не отговарям на нищо написано от Елтимир след персоналните му атаки към мен и липсата на всякакви доказателства за думите си, доказателства които многократно исках от него напоследък, но нито веднъж не получих, като винаги се извърташе и аз го питах за едно, а той отговаряше за друго и с това напоследък ме мислише и се отнасяше към мен като към баламурник който може да бъде оплюван публично. Това напоследък е станало стил на писането му. Голям човек е, не искам да му се меся, но и не искам да ме обвинява за думи на други. Отношението ми към него се промени вследствие на неговите писания насочени към мен напоследък. Преди време поддържахме нормални отношения.

Това се отнасяше за него не към теб. Нали той е администратор на този сайт.
Към теб лично съм имал досега положително отношение и до момента нямам причина да го променям след като не си дал повод за това, но само докато не дадеш повод разбира се.
Нямам вина, че много от посетителите на сайта имат подобно отношение към Елтимир и сайта ви. За всяко отношение си има причина. Нямам възможност технически да променям коментарите а и не искам, защото е направен така, че всеки СВОБОДНО да си изкаже мисълта. Нека той и ти си мислите каквото искате за мен. Според мен няма какво да делим, но нещата се нагнетиха вече много от негова страна.

Повече няма да пиша, зашото каквото и да пиша ще ме хулите и мен и сайта.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.10.2005, 17:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Севар, остави ги. Не виждаш ли, че те искат да ни отклонят от същинската ни работа. С онова за Сивите Вълци днес направих много повече, отколкото, ако се бях джафкал из форумите цял ден. Ама те не забелязват извършеното. На тях им дай заяждане заради самото заяждане. По-добре да извършим истински голямо Дело, отколкото да се домогваме до признанието, че сме извършили такова Дело. Ти добре ги попита те какво са направили. Отговор няма да има, тъй като не са направили нищо. Тяхното дело се вижда на сайта им тангра.орг: "TEMPORARY UNAVAILABLE !"
Нека вървим по своя път, а кученцата да си лаят. Те друго не могат.
Видях, че ме мислят за администратор на този сайт. Не, не съм администратор. Това само за сведение.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.10.2005, 10:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, разбрах, че съм графоман, който не умее да пише, а само си драска. Благодаря за милите и любезни лични писъмца. Ще се възползвам от съвета и изглежда наистина ще спра да пиша. Спорна и успешна работа ви желая.


--------------------
PM
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 11.10.2005, 14:13
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Елтимир @ Oct 11 2005, 10:47 AM)
Да, разбрах, че съм графоман, който не умее да пише, а само си драска. Благодаря за милите и любезни лични писъмца. Ще се възползвам от съвета и изглежда наистина ще спра да пиша. Спорна и успешна работа ви желая.

Защо се засягаш, Елтимире? Изказано е мнение, с което не си съгласен. Лошо няма. Затова е форум - да си каже всеки каквото мисли.
Разни драскачи се заяждат с коментари към материали във Фото-архива тука. Нека си блеят.
С отсъствието си НАС лишаваш, а не тях. Не са малко българите, които идват тук за да прочетат РАЗЛИЧНИТЕ МИСЛИ и си "сверят" ВИЗИИТЕ за България.
А може би ИМЕННО ТОВА ЦЕЛЯТ оплювателите ти: Да замлъкнеш за да ЗАБЛЕЕМ и ние!

На прав път ли съм в разсъжденита си???


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.10.2005, 14:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ако го кажа, ще изгоря последния мост. Предпочитам да замълча. Нека болката си остане с мен.


--------------------
PM
Top
Миро
Публикувано на: 11.10.2005, 15:11
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (ЛЕМС @ Oct 11 2005, 02:13 PM)



" Не са малко българите, които идват тук за да прочетат РАЗЛИЧНИТЕ МИСЛИ и си "сверят" ВИЗИИТЕ за България.
А може би ИМЕННО ТОВА ЦЕЛЯТ оплювателите ти: Да замлъкнеш за да ЗАБЛЕЕМ и ние!

На прав път  ли съм в разсъжденита си???"

Вярно е,аз съм един от тях.Тук толкова неща научих и продължавам да "гълтам" нови,че аз през целия си съзнателен живот не съм и предполагал ,че ги има.
Абе нека си лаят,кво ти пука! smil4334af067a7a3.gif
PMUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 12.10.2005, 12:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Независим.нет се получи един еврейски тюрлю-гювеч, а на всичкото отгоре разни чифути се пишат на най-големите българи и националисти и чрез този сайт пробутват миризливите си идеи за демокрация и толерантност. Сори, стига сме им правили реклама. Махнах банера им, очаквам и те да махнат банера ни, който е наврян на последно място и навсякъде, където ни споменават е нарочно с правописна грешка.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
infomar
Публикувано на: 18.10.2005, 14:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



QUOTE (Севар @ Oct 12 2005, 12:32 PM)
Независим.нет се получи един еврейски тюрлю-гювеч, а на всичкото отгоре разни чифути се пишат на най-големите българи и националисти и чрез този сайт пробутват миризливите си идеи за демокрация и толерантност. Сори, стига сме им правили реклама. Махнах банера им, очаквам и те да махнат банера ни........


Много точно и професионално написано.

Благодаря ви г-н Администратор на сайта. Приемам, че това е ифициалното становище към "Независим Нет" на всички от този сайт и вие сте негов изразител.

Бъдете здрави.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 18.10.2005, 16:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Инфомаре, приемай каквото си искаш, аз казах своето мнение. Дипломатичността нещо не ми е в кръвта, сори.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.10.2005, 16:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Странно, откога Инфомар се е загрижил за нечие мнение. Доколкото си спомням, в неговия сайт се приемаха само мнения, официално подписани и подпечатани с Големия Държавен Печат. Всичко друго беше обявено за невалидно.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 12.11.2005, 0:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Най-добре е този сайт (Независим.нет) да се затроври. Полза от него вече няма. Пък се и напълни с мазни еврейчета като Леви-ев.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 12.11.2005, 0:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Докато едните публикуват разкрития за сектата "Свидетели на Йехова", други като сайта "Независим? Нет!" публикуват хвалебствени теософски оди за "великият дух" на мадам Йехова и нейния пророк Моисей:

QUOTE
"Евреин по произход, Мойсей бил Велик Посветен на Египет, жрец на египетския Бог Озирис - казва Езотерическата наука. Това означава, че във човечеството се е въплатил велик дух, за да изпълнява, известна само на Бялото Братство, еволюционна задача."

http://nezavisim.net/index.php?option=com_...=1403&Itemid=33


После някой да не ме обвини, че нарекох Независим.нет еврейски тюрлю-гювеч!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 12.11.2005, 17:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Интересното е че те следят форума на Воините и използват коментарите. Ако не са администраторите, то това може да бъде направено от всеки зложелател, който се е почувствал засегнат. smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Атила
Публикувано на: 6.12.2005, 15:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



току що реших да метна едно око на независим.нет и познайте какво намерих

http://www.nezavisim.net/fotogaleria/displ...?album=9&pos=10

вижте звездите за оценка на файла - случайно или не, мене супер ме издразни


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 6.12.2005, 19:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



А... два равностранни преплетени триъгълника. Откъде ли ми е познат този символ.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020