www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Кой трови България...?!!!


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Кой трови България...?!!!
Фaнaгория
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 101
Участник # 840
Дата на регистрация: 24-February 07



QUOTE (Дари @ Sep 9 2007, 10:04 AM)
...Достигам до извода, че фолиевата киселина е средството, което се използва за да бъде затворена "енергиййната врата" на човека от съвременната античовешка медицина.

Още когато прочетох предходния ти пост, Дари, си помислих точно това.
Преди осем години се бях схванала здраво - врат, гръб, кръст, дори бедрата ми бяха намалили подвижността си, бях се "вдървила". За това ми състояние имаше ред причини, които сега няма да разяснявам, но традиционната физиотерапия, която лекарите ми назначиха, помагаше само за момента - и час-два след масажите състоянието ми се връщаше в старото положение.
Тогава един тайландец, треньор и масажист на отбор по тай-бокс, дойде веднъж у дома и ми направи масаж. Един-единствен масаж, но много продължителен. След като ми пораздвижи (позагря) тялото с разни упражнения (също много интересни поради диаметралната симетрия на натоварването ляво-дясно), той се зае с активиране на енергиите ми, както сам го нарече.
Точката по този среден меридиан, която се намира точно на мястото на първоначално отворената фонтанела (всеки може да си я напипа) е особено болезнена, доста по-болезнена от другите. Тази болезненост е силно увеличена при нарушаване на основните енергийни потоци в тялото. С леко масажиране (каквото той още в началото започна да прави) се активирало това "най-важно енергийно място", което по индукция активирало последователно всички точки по меридиана и същевременно "отваряло" потока за взаимодействие с уравновесяващата космическа енергия.
Той обясни още, че тъй като силата и слабостта били с равновесен интензитет във всяка точка, трябвало да внимавам много с въпросната, защото тя била най-силната и същевременно най-уязвимата. Съществувала техника в древните източни бойни изкуства, с която при правилно силно третиране на точката убиваш противника без да оставиш следи.

Истината е, че този единствен масаж заедно с лекцията ме раздвижи отново, възстанови ми ритъма на съня и бодърстването и прочее всичките ми блокади постепенно започнаха да се вдигат. Тайландецът спомена тогава, че тази точка се получавала при затварянето на фонтанелата, като първоначално космическата енергия тече оттам свободно и урегулирайки всички жизнени процеси, се "затваряла вътре в тялото" част от нея, която впоследствие осъществявала връзката с космическите източници посредством тази точка.

Питам се сега какви може да са последствията за децата, родени със затворени фонтанели, ако всичко това е така?

Ако някой попадне на някакъв материал по въпроса, моля да го постне тук (или линк към него). Преди време като исках да имам второ дете, лекарят ми даде от тези "вълшебни" хапчета фолиева киселина, и аз ги пих тогава. Но работата се размина, та ако се реша пак... пък и много четящи тук ако имат желание за дете, да могат да четат и сами да преценяват какво да правят.


--------------------
?????? ??????????????????.
?? ?????? ????????????????.
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Фaнaгория, а и за всички дето четат тук. Силата на мисълта е най-силна. Какъвто и проблем да имаш можеш да го разрешиш със силна мисъл. И Ванга е казала че египетските пирамиди са строени със силна мисъл. Концентрираш се върху проблема и мислено го решаваш. Примерно боли те коляното (нязнайно защо). Концентрираш се върху него и си представяш че то повече не те боли и е здраво. За това помага много медитацията. Никакви други мисли не трябва да има в главата ти. Или ако си болен а не знаеш точно какво ти има, представяй си че си здрав. Самовнушение. Ние не знаем как точно работи човешкото тяло. Даже така наречените учени още не знаят и едва ли някога ще открият. С мисълта си ти можеш да промениш всичко в твоето тяло. Най-важното е здравословно хранене и спорт. И също много е важно ако някой те пита как си (и те боли главата например) ти няма да му кажеш:"Боли ме главата" а ще му отговориш "Благодаря, добре съм." Има един филм "What the bleep do we know" Може и да сте го гледали. ако не сте - гледайте го. Там един японец прави експерименти с вода и мисъл. Човешката мисъл има силата да преобразува молекулите на водата. И акто се има предвид че около 60-80% от човешкото тяло е вода... Гледах някъде един филм (май беше "sicko") една жена болна от рак. Откакто е разбрала че има рак тя е мислила само положително. Мисълта за рак направо я е изтрила от ума си. Правила е планове за бъдещето (мисълта че ще живееш), радвала се е на живота. Никакави хапчета не е взимала. И след 3 месеца като ходи да си прави снимки и от тумора няма и следа.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
anti666
Quote Post












Кой трови българите? Първо дилърчетата чакат децата пред училище с по една безплатна "цигарка". После се минава на по-твърдо. А накрая, след като са станали наркозависими - xeрoин със стрихнин. За сведение който не знае какво е стрихнин - ОТРОВА.
Ето и статийката;
http://www.monitor.bg/bulgaria/article?sid...cid=20&eid=1160

А къде е родната полиция?
Ами няма ги, те са твърде заети по нареждане на алкохолизирания министър Шадраванов, дето ще прави супер-ултра агенция за сигурност (няма лабаво) от Нова година да варди комунистическите отрепки, откраднали родината ми.
Тяхната работа е да млатят миньори и природозащитници. Тяхната работа е да охраняват имиджа на сводника Хасан от лошото BBC. Тяхната работа е да пускат провокаторчета по малкото все още свободни сайтове. Работата им е и да обявяват всички, които с нещо заплашват режима им за луди и жалки параноици. За съжаление дори този форум е вече напъплен от тях и аз ще последвам примера на Елтимир, Спорт и Здраве, Белл и многото други. Тези хора, които смятаме за ценни ще ги потърсим когато почнат събитията. Важните неща вече са казани, оттук нататък каквото сабя покаже.
Ден грее!
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (anti666 @ Sep 10 2007, 02:35 AM)
... За съжаление дори този форум е вече напъплен от тях и аз ще последвам примера на Елтимир, Спорт и Здраве, Белл и многото други. Тези хора, които смятаме за ценни ще ги потърсим когато почнат събитията. Важните неща вече са казани, оттук нататък каквото сабя покаже.
Ден грее!

Анти666, не разбрах някои неща, би ли пояснил:
1. Примерът на Спорт Здраве, Елтимир и Бел от едно естество ли са? От неясните разяснения на Спорт Здраве разбрах, че се е уплашил от някакви НЛП или психотронни нападения (не стана ясно дали са го работили по тези методи или само се е уплашил от разказите на някого), Елтимир така и не е обяснил какво го тревожи във форума, а за Бел не съм знаел, че е "напуснала".
2. Форумът сме ние, нашите мнения. Нищо повече. Може ли форумът да навреди на някого?! Може, ако примерно се използва НЛП и някой пострада от това. Но в този случай е по-добре да се посочи кой е злосторника и да се помогне на пострадалия със съвет и пр. Ето, имахме такъв участник преди време (ЛЕМС), но предполагам това беше полезно - хората се научиха да разпознават този метод за словесно въздействие. Та нима този форум е единственото място, където се прилага НЛП?! Нищо подобно. Бих казал, че този форум е единствен, в който НЛП беше обяснен, а при опит за прилагането му, злосторникът разобличаван. Твърдиш ли, че има неразобличени злосторници все още?
3. Вашето демонстративно напускане, приятели, го разбирам като покана да ликвидираме това информационно пространство. Така ли е? Ако е така, нека бъдат обяснени подбудите на "напускащите". Ако този сайт и форум е изпълнил ролята си, значи не трябва да говорим за напускане, а да се поздравим с успешното приключване на етапа или да обсъдим грешките си, ако приключването е неуспешно.
4. Какво значи да напуснеш форума? Форумът е място за споделяне. Напускане няма, има спиране да пишеш - или няма какво (всичко е казано според теб, наистина ли?), или няма защо (нямаш време, не се постига резултат). Така, че ако ще се спира да се пише (от Спорт Здраве, от Елтимир, от Бел и други), защо това е представено като, че ли причината е някъде в останалите участници.

Постарах се да задам въпроси, които съм усетил, че вълнуват и други участници. Нека напускащите да се потрудят да отговорят. Мисля, че с това те ще оставят добри спомени у приятелите, с които се разделят.
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Броят на смъртните случаи заради лекарства се е удвоил за седем години

Общо 1489 лекарствени средства се свързват с тежки странични ефекти и смърт, се посочва в американски доклад
11.09.2007

Броят на смъртните случаи заради странични ефекти от приети лекарствени средства се е удвоил от 1998 до 2005 г., сочи доклад на федералните власти от Американската агенция за лекарствените средства.

Аналгетици и медикаменти за подсилване на имунната система са сред главните виновници за тези случаи.

През 7-годишния период има сигнализирани 467 809 случая на тежки реакции, които понякога се оказват фатални.

Броят на смъртните случаи заради лекарства се е увеличил от 5519 през 1998 г. на 15 107 през 2005 г., уточнява агенцията в доклада си, който ще бъде публикуван в Джърнъл ъф дъ Американ Медикал Асосиейшън ("Journal of the American Medical Association).

Общо 1489 лекарствени препарата се свързват с тежки странични ефекти и смърт, се посочва в доклада.

"Противно на това, което очаквахме, медикаментите, които са изтеглени от пазара заради проблеми с безопасността (като Vioxx през 2004- г.) са само малка част от виновниците за подобни тежки инциденти, подчертават авторите на доклада.

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1095471

Тук лъжата е в цифрите. Те сигурно са стократно занижени. А да не говорим за бройката на онези, които са живи трупове в следствие на лечение с такива "медикаменти" и всичките допълнителни увреждания, които са придобили...

Дори между нас, за съжаление има човек, който е потърпевш:SoYoung
QUOTE
А на мен като малък като ме тъпкаха с антибиотици за астмата,със стероиди ме тъпкаха кортикостероиди за възбуждане гладките мускули на горни дихателни пътища,да правилно разбрахте антибиотици и по-специално Гентамицин не ми казаха,че ще ми се увреди слуха.Не казаха,че Урбазон помага за астматични пристъпи,но уврежда 10 неща.Слуха ми намаля,астмата не се оправи от антибиотиците.Трових се порядъчно.Но пък им трябват опитни зайчета на изродите.
PM
Top
Иван
Публикувано на: 11.9.2007, 10:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



С позволението на Анти666 пускам тук личното съобщение, което той ми изпрати в отговор на моята покана за разяснение.


QUOTE
Sep 10 2007, 01:21 PM

Привет Иване,
Прав си, дължа наистина отговор, за да няма недоразумения. Не го приемай като демонстрация, аз не напускам, а прекратявам да пиша във форума. Има разлика. Иначе щях да си махна и профила, както преди година направих във форума на Атака и оттогава не съм влизал там.
Защо другите го правят - всеки си има причина и е нещо нормално това. Никой и нищо не е завинаги. Разбира се, че този сайт и форум трябва да остане, даже задължително, защото има много неща написани, които са уникални и ги няма на друго място. Тези, за които говоря, винаги са си били тук, но има момент, когато стават повече и започват да задушават. Спорт и Здраве също не е напуснал, защото чете сайта и си е запазил пощата. Варварина напусна по съвсем понятни причини. За Бел не знам, а Елтимир си има негови задачи. Това е и моята причина, но ако след време има нещо важно, касаещо останалите - определено ще го пусна като информация.
Чао и не го приемай лично, обидени няма!
Ако искаш - пусни този емайл във форума или както си решиш. Ще поддържаме връзка.
PM
Top
Фaнaгория
Публикувано на: 11.9.2007, 11:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 101
Участник # 840
Дата на регистрация: 24-February 07



Ето и поредната "новина" - хайде всички на ваксина, СЗО се е погрижила да има!

Грип ”Соломон” ще ни тормози зимъска
11 септември 2007 / News.dir.bg
Очаква се тази година в страната ни да върлува грипът "Соломон".
Щамът е открит миналата година на Соломоновите острови, откъдето е дошло и името му, заяви д-р Ангел Кунчев от Министерство на здравеопазването, цитиран от БГНЕС.
По принцип няма данни, че грипът ще е по-особен или ще има по-тежка епидемия и различно протичане, това е поредният грип, допълни Кунчев. Според него миналата година епидемията е била доста тежка - една от най-силните през последните 10 години. Но никой не би могъл да каже каква ще е епидемията точно тази година.
Обикновено колкото е по-нов щамът, толкова е по-силен, защото няма антитела към него, каза д-р Кунчев. По препоръка на Световната здравна организация щамът на "Соломон" е залегнал в противогрипните ваксини за северното полукълбо още през март тази година.
Процесът на производство на ваксините е около 6-7 месеца. Вносителите на ваксини и у нас би трябвало да се ориентират към вноса на ваксини именно за този вид грипен щам, според Кунчев. Най-активно се правят имунизациите октомври - ноември. Обикновено грипната вълна в България нахлува в края на януари.
Клиничната картина в повечето случаи при отделните щамове е почти еднаква - рязко начало, висока температура, главоболие, отпадналост, болки в мускулите и др.


--------------------
?????? ??????????????????.
?? ?????? ????????????????.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.9.2007, 12:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Абе дали името иде от Соломоновите острови или от шефа на израелска лаборатория произвела щама - не е много ясно.
Аз правя аналогия на вируса с евреите, Соломон Паси, Израел, всичко паразитиращо и всичко антибългарско.

Така са го замислили гадовете : грип, хиперинфлация и безнаказани цигански вилнеения из страната. А там където циганите не са достатъчно ми казаха, че били предвидени мутрите да се завърнат с нова сила.

Така, че чакаме събитията и да се подготвяме скъпи българи - друг път няма. Информирани сме и който не е взел казаното на този сайт на сериозно - после на себе си да се сърди.
Отлагане може да има, но разминаване - НЕ.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 11.9.2007, 12:11


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Фaнaгория
Публикувано на: 11.9.2007, 12:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 101
Участник # 840
Дата на регистрация: 24-February 07



То както и да се казва произходът е ясен. Дали лабораторията е в Израел или другаде, предателите си знаят работата.
Ама досега не беше се появявала информация за грип на Соломоновите острови, пък изведнъж и ваксина му измислили, та и 6-7 месеца я отглеждали, и сега влАчи народе! Кой ще иде да търси под Соломоновите острови теле?? Казват ти и вярваш. (Про)дават ти и гълташ... Егати на какво безкритично племе се обърна цялото човечество...
Тия престъпници са запомнили поне едно: силата е в словото. И се питам какъв е харчът на тези, на които плащаме, за да ни излъжат нагло. Цели отдели се занимават с това как да ни поднесат информацията така, че да се отровим "доброволно".


--------------------
?????? ??????????????????.
?? ?????? ????????????????.
PM
Top
Публикувано на: 11.9.2007, 12:36
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Иван @ Sep 11 2007, 10:54 AM)
С позволението на Анти666 пускам тук личното съобщение, което той ми изпрати в отговор на моята покана за разяснение.


QUOTE
Sep 10 2007, 01:21 PM

Привет Иване,
Прав си, дължа наистина отговор, за да няма недоразумения. Не го приемай като демонстрация, аз не напускам, а прекратявам да пиша във форума. Има разлика. Иначе щях да си махна и профила, както преди година направих във форума на Атака и оттогава не съм влизал там.
Защо другите го правят - всеки си има причина и е нещо нормално това. Никой и нищо не е завинаги. Разбира се, че този сайт и форум трябва да остане, даже задължително, защото има много неща написани, които са уникални и ги няма на друго място. Тези, за които говоря, винаги са си били тук, но има момент, когато стават повече и започват да задушават. Спорт и Здраве също не е напуснал, защото чете сайта и си е запазил пощата. Варварина напусна по съвсем понятни причини. За Бел не знам, а Елтимир си има негови задачи. Това е и моята причина, но ако след време има нещо важно, касаещо останалите - определено ще го пусна като информация.
Чао и не го приемай лично, обидени няма!
Ако искаш - пусни този емайл във форума или както си решиш. Ще поддържаме връзка.

Не е хубаво това,Анти 666.Хъсът ли те напуска?
Незнам...
Но аз вярвам в крайната победа!Може да не пиша много,и умни и нови неща,но ще съм винаги на линия!

В бойния ред!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.9.2007, 13:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Мещера @ Sep 11 2007, 12:36 PM)
Не е хубаво това,Анти 666.Хъсът ли те напуска?
Незнам...
Но аз вярвам в крайната победа!Може да не пиша много,и умни и нови неща,но ще съм винаги на линия!

В бойния ред!

Виж , приятелю - методите на борба са много. Както и оръжията са неограничени по вид. Присъствието на Анти666 в този сайт не е абсолютно задължително. Както и на всеки един от нас. Другото е важно - все повече хора да се запознават е истината поместена тук. Да я приемат и да съумеят когато настъпи момента - да са добри воини. Кой с каквото може, кой където се намира и както намери за добре.
Ние отдавна присъстващите тук сме осъзнати. Знаем кой е врага и как действа. Какво ни е приготвил и кой му е помощник. Казано е и написано в материалите на сайта, а и във форума.
Другите, новодошлите да четат , осмислят и възраждат българското у себе си. Българския дух - оня с който Атила е смразявал враговете, оня с който сме си спечелили прозвището "страшен нато българин". А той духът е приспан и малко му трябва да се въздигне.
Затова приемам избора на Анти666 да не е много активен тук. Това не означава че няма да следи какво става.
А и Анти666 има един лаф - "подържане на нисък профил", който много ми харесва. Това означава да се постъпва както колобрите - действаш тихо и в неизвестност. Без никой да подозира за теб какъв си. Не е нужно да се знае какво се прави. А когато стане вече е късно за врага. Пример: чешмата в Трънак.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 11.9.2007, 13:13


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Публикувано на: 11.9.2007, 22:46
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Жоре,на първата четвъртина от поста ти:
Не съм малко дете и ти прекрасно го знаеш.Може би е насочена повече към другите,четящи форума.
Към втората четвъртина:
Аз се считам за отскоро присъстващ тук.Това обаче не ми пречи да се СЧИТАМ за Воин!Това,което намерих тук отговаря в пълна степен на мислите,чувствата и разбиранията ми!
...на тази база,ако не си гледал филма 300 /ТРИСТА/-за отбраната на Термопилите от триста души спартанци,разбили армиИте на Ксеркс-гледай го.Той ми е настолен филм.Там Леонид казва на гърбавия:/карам по памет/...можеш ли да вдигнеш щита до рамото?!...НЕ,/след мъки/...
Тогава ти не си за БОЙНИЯ РЕД!Можеш да помагаш като измъкваш ранените или др.,но ТИ НЕ МОЖЕШ ДА ПАЗИШ ДРУГАРЯ СИ ОТ РАМОТО ДО ГЛЕЗЕНА!...
Гледай го.Даже е хубаво който е в час с техниката,да качим този филм тука.
Заедно с филма КАПИТАН ПЕТКО ВОЙВОДА!Тоест.............аз за себе си ЗНАМ кой е гадът и имам идеи как да действам.И сам,Воинът е Войн,Жоре-сега го разбирам в пълният му смисъл,този...текст!
По третат и четвърта четвъртина на поста ти няма да коментирам.Поздравявам Анти 666 и казвам само това:

ЧЕШМАТА В ТРЪНАК СИ СТОИ...

ДЕН ГРЕЕ!!!
PM
Top
ime
Публикувано на: 12.9.2007, 18:25
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



перото е по-силно от меча. Чифутите го знаят. Командват медиите (перото) и така командват повечето свят. Който не могат да командват с перото (Ирак, Иран), го командват с меча. Ако могат. Значи първо е перото, после идва меча. Както е казал Кана Сюбиги Крум Страшни: "Като не щеш мира, на ти секира." (Някъде четох че народа наричал Крума - Бат (като Бат Баян)). Така че ние сега пишем. Меча идва след това.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
SoYoung
Публикувано на: 12.9.2007, 20:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



Да,Дари,така е.Но вече не ходя по доктори.Вчера имах лека настинка.Изядох малко чесън,взех малко мед.Починах си и от настинката нямаше нищо.А миналата година си изкарах грипа за 3 дена.Майната им на лекарствата.От както не се тъпча с "помпички" съм си много по-добре.Бих прероръчал на другите природни средства.И търпение.А психиката е най-важното.Тренирайте я.Тя е това,което ни прави войни,не телата.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020