www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Полицаите да бъдат без пагони


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Полицаите да бъдат без пагони, Мутри и Мангали ще Стават Полицай!
Хунор
  Публикувано на: 8.10.2005, 20:18
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Скоро ще ни организират едно Кланеsmil3dbd4d8676346.gif

"Това предвижда одобреният на първо четене закон за МВР. Синята опозиция протестира, че с новия закон се засекретява цялата информация във вътрешното ведомство.

Новият закон предвижда МВР да се девоенизира и да се превърне изцяло в цивилна структура, в която служителите ще се назначават като държавните служители - с конкурси.

В професионалното си израстване полицаите ще преминават в различни категории - А, Б, В и Г, като за всяко по-горно стъпало ще трябва да се явяват на нов конкурс.
Съобразно това, ще бъде и заплащането им и допълнителните бонуси към заплатите.

Ще има и нова структура на вътрешното министерство, като сегашните 6 национални служби ще се трансформират в три генерални дирекции - по сигурността, в която ще влизат сегашната Национална служба за сигурност, Генералната дирекция за противопожарна и аварийна безопасност и Генералната дирекция на полицията, която ще обединява 4 служби - на полицията, жандармерията, граничната полиция и НСБОП.

От ОДС и ДСБ заявиха, че е неприемлива предвижданата в закона възможност, полицаи да претърсват домовете на граждани, без заповед от съда."

http://www.btv.bg/news/?magic=all&story=44805

http://www.segabg.com/07102005/p0020001.asp


http://www.mediapool.bg/show/?storyid=109666&srcpos=7


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Това е само за българи. Мюсюлманите ще ги третират така:

От старата ми тема: Превод на заповедите към английската полиция

Тоест:

- Полицаите трябва да се събуват преди да влезат в мюсюлмански дом.
- Внезапното нахлуване трябва да е последен избор за да не се наруши достойнството на мюсюлманите.
- Полицаите не трябва да гледат разсъблечени мюсюлманки.
- За да не нарушат достойнството на мюсюлманите полицаите не трябва да влизат в спални и тоалетни преди разсъмване.
- Използването на полицайски кучета да се смята сериозно оскверняване на мюсюлманските домове и трябва да бъде следвано от сериозно почистване и подмяна на осквернените вещи.
- Да се избягва използването на фото и видео камери.

...............................................................

Да продължавам ли?
PMEmail Poster
Top
100именъ
Публикувано на: 9.10.2005, 11:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Що се касае до това, че във въпросния проекто закон се предвижда възможност милиционери да претърсват домове на граждани без заповед от съда! То единственият ми коментар е, че ще станеме милиционерска държава ОТВСЕКЪДЕ! И ще се върнем в едни уж отминали отпреди 16 години времена!

Друг е въпроса, че и сегашния закон не е много по-различен! Сега пак милиционер може да ти влезне в дома без заповед от съда, пък има право после да си я издейства!?!?!?!?!?!?!?!?!? smil4334aa44c7e89.gif Което е просто смешно и в нормалните държави такова нещо не може да съществува! Ама ако го приемат този нов закон, работата ще стане банална!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.10.2005, 13:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Mistique @ Oct 9 2005, 01:40 AM)
Това е само за българи. Мюсюлманите ще ги третират така:

От старата ми тема: Превод на заповедите към английската полиция

Тоест:

- Полицаите трябва да се събуват преди да влезат в мюсюлмански дом.
- Внезапното нахлуване трябва да е последен избор за да не се наруши достойнството на мюсюлманите.
- Полицаите не трябва да гледат разсъблечени мюсюлманки.
- За да не нарушат достойнството на мюсюлманите полицаите не трябва да влизат в спални и тоалетни преди разсъмване.
- Използването на полицайски кучета да се смята сериозно оскверняване на мюсюлманските домове и трябва да бъде следвано от сериозно почистване и подмяна на осквернените вещи.
- Да се избягва използването на фото и видео камери.

...............................................................

Да продължавам ли?

Ми тогава още преди да са нахълтали ще ги предупредя, че от днес съм мюсюлманин и да се съобразяват с това.
Интересно как ще определят кой каква религия изповядва, а това не е ли дискриминация?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 12.10.2005, 0:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Георги - точно това се опитвам да покажа - че дискриминацията ще стане още по-голяма както се подготвяме за "мечтаната" Европа. Не можем обаче и да останем извън нея, защото ще си останем в Азия ако това се случи.

Остава ни утешението, че сме на един хал със западно-европейците и повече националисти от повече страни ще се обединят срещу общото зло - исламизацията на Европа.

(Вече няколко години се носят слухове, че дори Принц Чарлз е приел тайно мюсюлманството...ама аз мисля ви писах за това.)
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 12.10.2005, 6:17
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Да бе приел е патки. А принц Хари се разнася със свастика...
User posted image
PM
Top
Bell
Публикувано на: 12.10.2005, 6:50
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



На тази снимка се вижда бившия крал Едуард осми и съпругата му Уолис (заради която той абдикирал) които посетили Хитлер и вечеряли с него през 1937 въпреки недоволството на британското правителств. Разправят Едуард имал близки отношения с нацистите и го цитират че през 1941 казал на някво американско списание че щяло да бъде голяма трагедия ако Хитлер паднел от власт. Звучи доста любопитно!
Знам ли....някак си ми е трудно да си представя Чарлс мюсюлманин колкото и малумен да изглежда....

User posted image
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020