www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Те са тук и не се крият


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Те са тук и не се крият
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Както и добре изработения лък е мощно и безшумно оръжие ( поне до 50 метра на колкото и улучва Макаров).
А що се отнася до харпуна - никой не може да ти забрани да го притежаваш.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Миро
Публикувано на: 4.11.2005, 10:52
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Допълвам Елтимир с още едно съобщение,този път от пазарджишкото село Сарая:
"Разоръжиха ромската махала на Сарая
Публикувано четвъртък, ноември 03 @ 04:05:36 EET от PA media

При спецакция на служители от сектор “Криминална полиция” при РПУ-Пазарджик са открити и иззети автомат “Калашников”, гладкоцевна пушка и боеприпаси за тях. Полицаите атакували 5 къщи в ромската махала на пазарджишкото село Сарая. При претърсването в дома на 55-годишния М.М. униформените открили ловна гладкоцевна пушка калибър -12 и 71 бр. ловни и бойни патрони. В къщата на П.Г.-29г. от същото село органите на реда се натъкнали на боен автомат “Калашников” калибър 7.62мм., както и

комплект пълнители за него
Незаконното оръжие и боеприпаси са иззети от притежателите им. Срещу двамата мъже са образувани бързи полицейски производства."
PMUsers Website
Top
Черна†а роза
  Публикувано на: 4.11.2005, 12:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 134
Участник # 152
Дата на регистрация: 20-October 05



Те не само, че не се крият, но дори се гордеят с това. Пример: Лора Видинлиева - всеизвестна с това, че благодарение на интимните си похождения сред водещи фигури в турската терористична организация "Сивите вълци", получи контрол над милиони, и то още през времето на комунистическия режим. По-късно тя бе съпруга и на вече покойният -Владимир Грашнов...
Същата е майка на една още по-известна мека китка - Руши Видинлиев, чийто баща е именно един от водачите на "Сивите вълци".
Запитана да обясни развитието на кариерата си от лека жена до бизнес-дама , (разбира се журналистът не е посмял да използва първото определение) , Лора е повече от лаконична:
-детството й протича в интернати
-на 18 години се омъжва и заминава да живее в Италия
-след 6 месеца се развежда и остава сама с 1 дете - дъщеря й Ели
-А ето тук и "историята" на успеха й:

QUOTE
"Аз се смятам за голяма късметлийка. Съдбата винаги ми е подавала ръка, може би защото съм търсила това. Живеех в Торино и за да се издържам, миех стълбищата на един блок. В блока живееха хора, които произвеждаха бои. Запознах се с тях и започнах да ги разпитвам за това-онова. Те ме харесаха, взеха ме на работа и дори ме обучиха. Така започнах да продавам бои. От всяка продажба вземах комисионна. Това е първият ми контакт с бизнеса. Между другото, тогава беше бумът на развитието на Европа - 70-те и 80-те години. Много по-лесно се правеше бизнес в Италия, по-лесно се печелеха пари.

Започнах да работя за много фирми - продавах и вземах комисионна. Работех с всичко - кожи, дърво, метали. Установих връзки с всички външнотъровски предприятия в България и започнах да работя с всичките - без изключение.
Имах представителства към Интерпред, Техноимпекс…

От 1975 година се занимавам основно с козметика. Бях най-големият доставчик на западна козметика на българския пазар. Започнах да пътувам непрекъснато по света, по бизнес. Установявах контакти с много страни. В момента имам стотина фирми, но в България няма нито една с моето име. Когато се разбере, че е моя, върху мен или служителите ми се изсипват кофи с боклук. Винаги е било така. Затова в България си идвам със смесени чувства."

...направо да ти се доплаче - истинска Пепеляшка...
QUOTE
Но ти си се върнала в България в края на 70-те години...

QUOTE
Да, защото се запознах с бащата на Руши по време на едно пътуване. И се върнах да живея в България заради него. Аз изглеждам много силна, но съм уязвима, когато става дума за любов, за приятели. С бащата на Руши изживяхме силна, страстна любов. Той беше много красив, също като мен. Изобщо мен винаги са ме виждали с много красиви мъже (заразителен смях).


Каква наглост! Какво излиза?! - Че един турски терорист си е живеел изключително удобно в България по времето на червените изверги...
А относно това, дали през 1975г. у нас е имало внос на западна козметика - няма да коментирам... Попитайте вашите майки и бащи , те със сигурност ще си спомнят, особено популярния през комунистическо израз- "Един араб - един чорап..." - да , защото тогава много от жените в България се продаваха по хотелите на разни арабски поплювки, на цената на ...ЕДИН ЧОРАП! До там бяха докарали червените изроди Българския народ. За козметиката, мисля че можете да си направите извода...

Най-лошото е, че хората са прекалено, ПРЕКАЛЕНО късопаметни... Същите тези "хора", явно са били много доволни от режима, след като и на тези поредни избори - 15 ГОДНИ ПО-КЪСНО, пак отиват с варените си мозъци и ПАК гласуват за тези иззедници.... Не, не знам вече, какво да кажа за Народа Ми, аз лично почвам да не го припознавам, това не може да е Народът Ми, който е подчинявал на волята си, други народи и е бил създател , да - не носител, а СЪЗДАТЕЛ на уникална култура, Народът на Тангра, Народът на Орфей, Народът на хиляди светци...

Черна†а роза


--------------------
"? ???????, ?? ?????? - ? ?? ?? ???????, ????????? ????? ????? ??????? ?? ??????; ? ?????? ?? ?????????, ??? ???? ???????? ??? ? ???????? ????? ?? ??? ????? ?????!"
PMEmail PosterMSN
Top
Eлтимир
Публикувано на: 4.11.2005, 12:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И днес колата беше там. Изпалзвах случая да кажа на шефа ми, че в понеделник ако тая кола пак е с тая емблема, ще й надупча гумите. Той, разбира се побесня. Братът на моя шеф работи в Сметната палата, а самият той е в много близки отношения с местните ДС, извинете - НСС. Всичко е вързано. И едните червени /Сивите Вълци/, и другите червени /комунягите/. Няма от какво да се учудваме. Има обаче какво да направим. Когато държавата я няма, ние получаваме моралното право да я заместим. Аз поне няма да стоя със скръстени ръце. Засега се задоволих само да нарисувам Свастика върху задното стъкло на колата. Да върви да се оплаче, не се крия, не отричам, че аз я нарисувах. тези копелета станаха прекалено нагли и трябва да почнем да им даваме уроци. Като начало можем да им демонстрираме, че не ни е страх от тях. ие сме си на нашата земя, тях трябва да ги е страх. А службите да вървят на майната си!


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 4.11.2005, 14:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Nov 4 2005, 12:59 PM)
И днес колата беше там. Изпалзвах случая да кажа на шефа ми, че в понеделник ако тая кола пак е с тая емблема, ще й надупча гумите. Той, разбира се побесня. Братът на моя шеф работи в Сметната палата, а самият той е в много близки отношения с местните ДС, извинете - НСС. Всичко е вързано. И едните червени /Сивите Вълци/, и другите червени /комунягите/. Няма от какво да се учудваме. Има обаче какво да направим. Когато държавата я няма, ние получаваме моралното право да я заместим. Аз поне няма да стоя със скръстени ръце. Засега се задоволих само да нарисувам Свастика върху задното стъкло на колата. Да върви да се оплаче, не се крия, не отричам, че аз я нарисувах. тези копелета станаха прекалено нагли и трябва да почнем да им даваме уроци. Като начало можем да им демонстрираме, че не ни е страх от тях. ие сме си на нашата земя, тях трябва да ги е страх. А службите да вървят на майната си!

smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Воина
Публикувано на: 7.11.2005, 22:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Разберете,че ние трябва да намерим наш правоприемник в лайнамента(парламента),за да може да спре толерирането на малцинствата в България и репресирането на българското население!Разбирасе,че "Сивите Вълци" ще се разкарват спокойно из българските градове,все пак тяхните водачи участват в политиката и няма да Ни е толкова лесно да ги спрем!!Те разполагат с много мръсни пари,който водят до изкушаване и понеже нашите политици нямат мозък се съгласяват с всичко казано от небеизвестните лидери ,заради гадните финикииски знаци!Репресивната платформа в социален аспект е представена от редици факти и деяния на малцинствените групи:1-во-циганите не си плащат тока с месеци години и никой не им го спира-Защо??,защото те се носят в посоката на различните политически ветрове.Другата страна на случая е,че ако едно българско семейство не си плати тока в срок,то веднага бива преустановен ,докато не си го платиш,но това "българските"политици не ги интересува,защото си българин и те много добре знаят,че на следващите избори без да те подкупват ти ще отидеш и ще гласуваш!!Покрай кметските избори разбрах колко е била тарифа на един цигански глас в началото е била 10 лева,а за балотажа е скочила на 30!!!3-то:Един от източниците на пари за терористичната организация "Сивите Вълци" са далаверите на Ахмед Доган в Кърджали,това се разбра непосредствено преди парламентарните избори,самите турци го предадоха,но изведнъж всичко се покри.Кой знае и там дали си плащащ тока "клеите"турци,но поне не се разчува,защото те са по-умни от чанделата.4-то:Турците може да се разхождат и с турският флаг из България ,но няма да има намеса от половите "органи на нареда",но ако актвисти от движението "Скинхедс" или ако искате даже и от "Воини на Тангра" с български знамена или само ,защото са бръснати и с кобинки или просто изразяват мнението си и възгледите си пред група от хора-те ще бъдат арестувани макар,че от закона да е разрешено изказването на мисли и идей,чрез аудио,видео и текстови амтериали и съдени за разпространение на фашизъм и тем подобни глупости!Да българският дух разчупи оковите в ,който е попаднал и се вдигне на крака,за да покаже силата на Велика България и на Българите
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 7.11.2005, 23:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Всички журналисти пищят, че на мангалите им плащали да гласуват. Съгласен съм. Обаче как никой от тях не направи една проста скрита камера да ги видят всички с очите си!!? Нарочно плямпат, а нищо не правят, въпреки че разполагат с огромни средства. Това е нарочно за да свикваме малко по малко те да гласуват, а ние да гладуваме. Май единствената беше за някакво заведение, че били сервирали алкохол в деня на изборите. Голяяям праз! Ей, драйфа ми се от тази антибългарска телевизия бТВ! (буквата "б" нарочно е малка, както при бТк за да се умаловажи България и да се покажат техните корпорации като по-висшиsmil4334aa21c9ca7.gif)
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Воина
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Само да вмъкна нещо към казаното от Севар,Братко така е бтв е еврейска телевизия и това всеки го знае!!!На 3 март миналата година дадоха 2 минути за празника на България и 12 минути ми разправяха за измислицата по не за мен де Холокоста!!Е това на какво прилича??? smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif
PMEmail Poster
Top
Воина
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Искам да Ви дам сигнализация за регистрирал се потребител може би турчин!!! с име mehmed!!!Вижте в списъка с потребители аз там го видях!!!! smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif
PMEmail Poster
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Ха, това е супер майтап!
МЕХМЕД - воин на Тангра.

Абе то в Чечения да беше - добре, ама тук...
Такова чудо под небето на България трябва да се види.
PM
Top
Севар
Публикувано на: 8.11.2005, 13:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Воина @ Nov 8 2005, 09:42 AM)
Искам да Ви дам сигнализация за регистрирал се потребител може би турчин!!! с име mehmed!!!Вижте в списъка с потребители аз там го видях!!!! smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif

Видях го като се регистрира, но не е писал нищо. А вие вече и воин на Тангра го направихте, споко бе. smil4334ad1724132.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Воина
Публикувано на: 8.11.2005, 21:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Виж Другарю Севар ,аз съм напълно спокоен,но той се е регистрирал и нищо може да не пиши ,но вижда какво ние пишем!!!Да не стане някой фал с темите за Ахмед Доган -това ми е мисълта!!!Разбираш ли???:) smil4334aa21c9ca7.gif
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.11.2005, 21:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ами ако е от Волжка България? Едва ли турчин ще се регистрира точно при нас. да влезе и да чете като гост - допускам. Но някак не ми се вярва да се регистрира. Освен това избягвай да наричаш Севар "другар". Ако беше другар, нямаше да направи тоя сайт. Утре и за мен ще кажеш, че съм от "другарите".


--------------------
PM
Top
Воина
Публикувано на: 8.11.2005, 21:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Ако мислиш,че съм комунист това си е твой проблем,как предлагаш да го назовавам????
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 8.11.2005, 22:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Наистина няма да е добре да ме наричаш другар. Тази дума са я омърсили вече и е придобила изцяло отрицателно или иронично значение. Може просто Севар да ми казваш, няма нужда от допълнителни думи.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020