www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Те са тук и не се крият


Страници: (4) 1 2 [3] 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Те са тук и не се крият
Eлтимир
Публикувано на: 8.11.2005, 23:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вече стана ясно, че защитник на въпросния нагъл шофьор е Павлин Димитров. Вижте сега какво казва Павлин Тук: http://www.standartnews.com/archive/2005/1...ay/s4612_15.htm
"Хората трябва повече да уважават полицията
- Полковник Димитров, как националната полиция ще отбележи професионалния си празник?

- Днес ще бъде един обикновен ден, въпреки че има празник. При нас и в делници, и в празници работата е една и съща. Хубавото е, че в структурите на полицията в цялата страна ще се четат само радостни заповеди. Ще бъде прочетена и заповедта на вътрешния министър Румен Петков, с която той поздравява всички служители. Официалната част ще започне в 9 ч пред паметника на Незнайния войн с водосвет и поднасяне на венци. Шефът на полицията ген. Валентин Петров ще приеме строя. След това в 10,30 ч министър Петков ще открие експозицията "80 години от създаването на ДНСП".

- Според вас вярват ли вече хората повече на полицията?

- Проучванията казват "да". Цифрите обаче невинаги са абсолютно коректни, въпреки че наистина доверието на хората в полицията расте. Това може само да ни мотивира да бъдем още по-близо до обществото. Честно казано обаче, трябва да намалим още излишното самочувствие у полицаите. Признавам, че невинаги сме коректни към хората. Невинаги ги разбираме и действаме бързо и адекватно, но процентът на тези действия може да се намали до минимум. Хората също трябва да уважават повече МВР и да вярват в действията на полицията. Единици са тези, които я злепоставят за сметка на хилядите, които си вършат съвестно работата.

- Какво ще пожелаете на униформените?

- Първо, здраве и късмет. Служителите на МВР трябва да знаят, че както за цялата държава, така и за тях социалният статус ще се повиши. Страната ни върви напред и хората ще усетят това съвсем скоро."
То бива наглост, ама това е такава супернаглост, каквато едва ли има по цял свят!


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 8.11.2005, 23:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



"Сивите вълци" се надигат

1998-12-01 08:25:09+02

"Имаме сигурна информация, че крайнодясната турска групировка "Сивите вълци" се готви за атентати в цяла Европа, включително и в България" , заяви Димитър Аврамов, шеф на Българския културно информационен център за Кюрдистан. Целта била техни престъпления да се припишат на ПКК.
"Не е ясно какво точно ще представлява или как ще бъде създаден международнен трибунал, който да съди Абдула Йоджалан, призна италианската министърка на вътрешните работи Роза Русо Йерволино.
Автор: Вестник Сега

Абе този Димитър Аврамов да не е случайно същия от вестник "Атака" ?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



100% Аврамов е същия от в.АТАКА.
Много пъти е участвал в едночасовите предавания АТАКА по СКАТ. Винаги, когато темата е Турция, ДПС и тероризма породен от тях.
Вади доста информация човека. Май има сериозен архив. Откъде ли го има?
PM
Top
Воина
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Еми така като гледам той е шеф на Българския културно информационен център за Кюрдистан и разполага с много материали за дпс !!!А всъщото време (учатва) е и от Атака!Може да се каже,че е двоен агент или по-скоро човек мижитурка,без всякъква Гордост &Чест!!!!Но още поне аз ,но мисля и че и Вие не сте сигурни в тази наближаваща Расова Война,на коя страна ще застане!За мен всичко това е само един паравам,театър изигран от много добри артисти!Кой ще си помисли от хората извън форума или ан кой ще му направи впечатление,че г-н Димитър Аврамов е шеф на културно информационен център и има много материали за дпс и сивите вълци и да учатва в Атака по Скат!??За мен това е шпионаж от врага,защото той може да казва вече народоизвестни неща за "сивите вълци",а всъщото време да разбира почти неизвестни неща за съпротива или нещо такова!!!
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 9.11.2005, 11:35
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Точно за това трябва да се държим заедно, да сформираме по близки кръгове и да се подкрепяме!

И да започнем подготовка както казва елтимир....моето семейство има подготовка и за атомна бомба.....имаме си спецялен противоатомен бyнкер даже :) малко сме си откачени, да, но го казвам за да ви кажа че има хора които отдавна са започнали да се подготвят!
PM
Top
Воина
Публикувано на: 9.11.2005, 21:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Bell то попринцип всяка къща или блок си има бункери и това са мазетата!!:)Я ми кажи Вашият бункер къде се намира и какво точно представлява!!Ако не ти представлява трудност де!:) smil4334abded4493.gif
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 10.11.2005, 5:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ами нашия бyнкер си е лично наш понеже наще са си го строили по техен вкус но не мога да ти кажа къде е.Също така исках да кажа и нещо друго...мисълта ми беше че трябва да се подготвят хората с повече от бyнкер.....но конкретни неща не може да се говорят на всеслушание!
PM
Top
Воина
Публикувано на: 10.11.2005, 22:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Ок разбирам те,а нещо барикади окопи вашето смейство имате ли???:))))Шегата НАстрана,надявам се да ен го приемаш лично!!!Това ,което си написал,че трябва да бъдем сплотени и добре организирани е много хубаво,но се си мисля,че всички ние не можем да бъдем обединени поне като гледам нещата днес ,а те не са раозови и си мисля така само заради едно нещо -балканският суров хакартер!!!! smil4334a87ce0a9c.gif Но дано стане нещо по-сериозно и нещо тресне по главата българите,за да почнат да бъдат обединени!!!Надявам се от Сърце
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 11.11.2005, 4:16
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE
Това ,което си написал,

Е
й ама аз съм жена!!

QUOTE
Ок разбирам те,а нещо барикади окопи вашето смейство имате ли???:))))


Не не се обиждам разбира се ама ми стана много смешно :))))))!!! Знам че звучи идиотско!

QUOTE
се си мисля,че всички ние не можем да бъдем обединени


И аз така подозирам но можем да опитаме като започнем с това да се подкрепяме на лично ниво....в противен случай ако има някои супер мен сред нас да се справи сам-е тогава няма проблеми!
Аз съм почeти убедена че нашите жалки опити дори да станат големи няма да променят хода на нещата в глобален аспект които така или иначе ще ни достигне рано или късно. Но въпросът на съпротивата и действието е принципен!!!!!
PM
Top
Воина
Публикувано на: 11.11.2005, 8:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Bell Извинявам се за грешката!Искам да ти кажа,че ние самите ние сме суперчовеците,но тази наша способност ,ако може така да се каже се тъй някъде много на вътре в нашето съзнание и духовно състояие!При чифутите е обратно -при тях това не е скрито ,а е показно,забележете само колко са умни!!!Това се дължи на смесването на расите !!!Относно за обединяването,
ако след години всички се обединим -това ще почва на обхваща и Западноевропейските страни!!!!Това ще Стане,заради заплахите ,който вече ни дебнат или чукат на врата на Европа!!!! smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.11.2005, 10:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Днес най-после снимахме колата с емблемите. Щом прехвърлим снимките на моя компютър, веднага ще ги пусна в сайта. Нека сега да кажат, че не е вярно. И че зам. шефа на Националната полиция полковник Павлин Димитров не е свързан със "Сивите Вълци". А днес се получи още една информация. Димитров е свързан с ДПС посредством един свой съименник, бандита-бизнесмен Павлин Марков, кандидат за дупедат от ДуПиСе на последните избори. Ето ви я веригата. Та когато те ни упрекнат в нещо, ние ще им хвърляме в очите тези факти и ще им казваме: вижте се само какви бандити сте! Вие нямате право да ни държите сметка за нищо. Истината и справедливостта са на наша страна, у вас е само оръжието. Което не означава, че оръжието утре няма да бъде у нас...


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 11.11.2005, 12:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Аз навремето съм се клел да защитавам Родината.
Срещу такива като тоя шеф от МВР ще приложа най-доброто, което научих в кашимерията. Окото ми няма да трепне, нито пръста, докато обира мекия спусък.
Чакай, че се замечтах smil4334ad1724132.gif
smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.11.2005, 12:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Добър е изгледа и през оптиката на Драгунов. А за мекия спусък - трябва плавно да се обира и изстрела да дойде почти неочаквано. Така резултата е най добър.

Откланям леко темата:
Сещам се в казармата имаше едни откачалки и си играеха на нерви - обираха си мекия спъсък един ерещу друг с патрон в цевта. То глупоста по хората ходи, не по животните.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.11.2005, 10:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Качих снимките. Можете да ги видите.


--------------------
PM
Top
LETO
Публикувано на: 20.11.2005, 19:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Не мога да видя добре на снимките, има ли нарисуван вълк над полумесеца?


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020