www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Луната


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Луната
Йордан_13
Публикувано на: 1.11.2007, 12:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Спорт-Здраве @ Oct 31 2007, 06:01 PM)
QUOTE (Елтимир @ Oct 31 2007, 12:44 PM)
Луната е с около два милиарда години по-стара от Земята. Като почвата е по-стара от скалите. Над последното следва човек да се замисли.

Това ми напомня на друга история,относно формите на живот.Според нея първите по-активни(от съвременна гледна точка) същества били камъните(за чиито живот наскоро се спомена във форума).Те започнали да се разрастват и да си правят поселища и домове(планините).Обхванали толкова територия,че за да остане място на Земята и за другите същества,Бог(или каквото и име да се избере) ги забавил и вкоравил.Така равновесието било по-възможно,а човекът дошъл по-късно.

Спорт и Здраве, поклон за Виждането в мнението ти!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 1.11.2007, 16:04
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (PARADOX @ Oct 31 2007, 04:56 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Oct 31 2007, 04:45 PM)
QUOTE (PARADOX @ Oct 31 2007, 02:23 PM)
Разбирам позицията ти, но не съм убеден, че ако има нещо "земно" на Луната, то е свързано с човека (ако имаш предвид представители на човешката раса)... Луната е в основата на змийските (драконови) Баварски култове, които са в основата на специалните разрабтки на SS през ВСВ, които пък от своя страна са в основата не технологичния бум на Германците по това време...!!! Нещо пък дълбоко в мен ми казва, че става дума за Рептилоидите и четирипръстите "Сиви"......

Ако разгледаш археологическите образци на вази и керамика, върху тях наистина има 4-ри пръстни. Как мислиш за какво им е на дедите да поставят на ритуални съдове или на битови такива, четирипръсти? Само, за да покажат колко са лоши четирипръстните?
Дали, просто това са съдове, предназначени за културен или друг вид обмен? Четиритепръста показват за кого са предназначени.
Аз определено не си падам по всичко, което пише в Х-нет или в интернет пространството, нито по подобен вид литература и не го смятам за 100% верно.

Виж на тези твои въпроси, засега нямам отговор! Каква е била връзката между предците ни и четирипръстите...?!! Нямам идея! Честно...

"Както НАСА, така и съветската космическа програма по отделно са открили, че ние не сме сами във Вселената. На Луната съществуват руини, следи от култура, която е била значително по-просветена, отколкото сме ние сега", - заяви писателят Ричард Хогланд.
Лунните небостъргачи американецът показа на фотографии, пуснати през филтър. "Тази кула е висока няколко километра, има съвършено потресаваща форма.
Ние се опитваме да си представим структурата на тази постройка", - разказа той.

А на зададения му въпрос - защо обемните квартали на лунните градове не се виждат с телескоп - Хогланд отговори, че кулите са построени от стъкло по неизвестна технология. Някои смятат, че писателят споделя тайните не без корист: "Аз искам американците да разберат - те трябва да си купят моята книга. Всички документи, за които ние днес говорихме, са на страниците на моя труд".

http://news.ibox.bg/news/id_1003761282
-----------------------------------------------------------------------------
Ето тук има малко повече конкретна информация.
Конструкции от стъклопластика и кристалопластика е имало на Белинташ и Татул, а вероятно и на всички наши светилища.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 1.11.2007, 16:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



„Ти много рано и неправилно си дошъл тук. Вярвай ми, защото аз съм твоят праотец. Сине, вие не бива да сте тук, връщай се на Земята, не нарушавай законите на Създателя”. Често за достоверност Гласът разказва малка, известна само на семейството на космонавта история, свързана с този праотец”.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Трябва да обърнем внимание на термините "много рано и неправилно". Както винаги съм твърдял, за всяко нещо, трябва да му дойде времето, т.е. да настъпи зрелостта. Не бива да се смята, че всички други форми на живот са непременно враждебни към нас, от тях капят зъби и слуз и напълно ни зомбират.
В случая с Луната, трябва да говорим за така наречените "Лунни ангели", а на Изток наричащи ги Бархишад Питри - творчески Сили участвали в сътворението на човека. Според мене останките на Луната са от тяхната дейност там.
"Питри" или Пет-Ра - именно идеята за Прадедите.
Бележат се след това с тоя рунен знак
http://www.goroskopi.ru/publish/open_article/2506/

Затова съществуват и имената Петра, Петрана, Петър или както много добре спомена Парадокс в темата за Орендата - идеята за Камъка, за Кристала...






PMEmail Poster
Top
Tsar
Публикувано на: 4.11.2007, 12:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 39
Участник # 1 273
Дата на регистрация: 30-October 07



Тази вечер е конференцията на Хогланд по случай - лъжите на НАСА. Човека ще покаже снимки и доказателства за това, че на Луната има наченки на древна цивилизация, а небето на Марс е синьо!!!
http://www.enterprisemission.com/NPC-Russia.htm
PMUsers Website
Top
ivan4o17
Публикувано на: 4.11.2007, 16:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 119
Участник # 1 263
Дата на регистрация: 26-October 07



Трудно е американците да са открили нещо там, защото просто никога не са кацали на луната. Разкри се, че това е една голяма бутафория, снимана на земята.

Ако са открили нещо вероятно е било с изпращане на машини без хора.


--------------------
[img]http://judassicpark.narod.ru/judasicpark.jpg[/img]
PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 4.11.2007, 17:37
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



"Дано те осъзнаят защо не ги приемаме сред нас: "Който служи на Великия Дракон, той е драконов човек". Те се кланят на Лунната Традиция, а тя е подчинение пред силите, които би трябвало да се подчиняват на нас и да ни служат. "

Из Кръгове - Бяла книга
PM
Top
Tsar
Публикувано на: 4.11.2007, 19:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 39
Участник # 1 273
Дата на регистрация: 30-October 07



QUOTE (ivan4o17 @ Nov 4 2007, 04:35 PM)
Трудно е американците да са открили нещо там, защото просто никога не са кацали на луната. Разкри се, че това е една голяма бутафория, снимана на земята.

Ако са открили нещо вероятно е било с изпращане на машини без хора.

Tакива елементарни грешки нарочно на филма са направени, за да скочи цял отбор детективи и да се стигне до фалшивото заключение, че на Луната не се е ходило.
С това отклоняват вниманието от това, какво СА ВИДЯЛИ на Луната, не че не са ходили smil3dbd4e398ff7b.gif
PMUsers Website
Top
ivan4o17
Публикувано на: 5.11.2007, 19:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 119
Участник # 1 263
Дата на регистрация: 26-October 07



Дали се е ходило - друг въпрос. Нищо чудно.
Но специално за американците наистина се доказа, че не са.


--------------------
[img]http://judassicpark.narod.ru/judasicpark.jpg[/img]
PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 10.11.2007, 16:53
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Слънцето свети и излъчва от себе си.Луната няма светлина,тя не е способна да свети,да излъчва от себе си,да ражда.

Луната отразява,пречупва.Приема чуждите идеи,приема чуждата същност,пречупва я през себе си,влагайки своето в нея и съществува в мрака чрез чуждата светлина.

Кои организми имат нуждата да се осъществяват чрез чуждото осъществяване и чрез чуждите същности?



Йордане,в тази тема споменаваш Луната като символ на Древните.В друга тема пък споменаваш,че трябва да се отървем от наложеното Лунно поклонничество.Вчера спомена в темата за цензурата,че Мирчева ти била писала и че била права за Ангел. Аз не се влияя от мнениеот на Парадокс,но ще си позволя да го цитирам,аз също улавям тънък комунизъм в поустовете ти от последните чесове.Какво се случва?
PM
Top
PaganeIYI
Публикувано на: 10.11.2007, 17:18
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 355
Дата на регистрация: 29-April 06



QUOTE (Спорт-Здраве @ Nov 10 2007, 04:53 PM)
Вчера спомена в темата за цензурата,че Мирчева ти била писала и че била права за Ангел.

Това пък къде го прочете Спорт-Здраве? Доколкото си спомням Йордан каза, че Мирчева му е писала, но не е казвал, че мисли, че е права.
Би ли посочил къде точно го е казал. Може би съм пропуснала нещо, а това е наистина важно.

PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 10.11.2007, 17:40
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



PaganeIYI,не искам да пренасям нещата в тази тема.Поуста,за който говоря,е втория на страница 5 от темата "На цензура ли ми мирише".

П.П.Сега,като ме върна на него,забелязавам,че "поминува" не е съвсем от речника на Йордан,който съм свикнал да чета.Прилича ми на речника на мирчева,може и да е умишлено,за да постигне по-особен тон.Но си заслужава вниманието.

Любопитно ми е,откога ли мирчева пише на Йордан? И за кога ли става дума в конкретното писмо?
PM
Top
anti666
Публикувано на: 18.12.2013, 14:02
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 31.10.2007, 14:06 )
Съвсем не е случаен факта, че Луната символизира светът на прадедите.

Да не отварям нова тема.
Какъв е цвета на Луната? Или по-точно, защо на китайските снимки от "Нефритения заек", СЕГА и снимките от Аполо преди 40 години Луната е различен цвят? smil4334a580902ca.gif
User posted image
User posted image
User posted image
Top
anti666
Публикувано на: 18.12.2013, 14:22
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 31.10.2007, 15:10 )
В някои от легендите и митовете това се споменава, като се казва, че преди на небето не е имало Луна.
Говори се, че това е било преди потопа, но за кой потоп точно става дума е въпрос, тъй като потопите на земята не са били само един.

В "Кръгове" Книгата на Завета е наречена "безлунната книга". Тя е писана преди последния потоп и е на 7000 години. Така че логично е да смятаме, както и Елтимир уточнява, че Луната се появява на наша орбита по шумерски летописи преди 6 хилядолетия. Три хилядолетия по-късно един египетски жрец от семитски произход Моше събужда от Луната един демон, който до ден днешен прави бели при нас. Според Елтимир, той(тя) умря преди 2 години. Религията, създадена от него си остава. Злото също - нашата република е жив пример.
Top
anti666
Публикувано на: 18.12.2013, 14:50
Quote Post












И в този текст, и в мои разговори Елтимир казваше, че Фаетон е разрушена вследствие на война. По-точно при опит да се отвори Бялата врата. Той твърди, че другата Врата е тук, на Земята и то в свещената ни земя. Едва ли е съвпадение, как по същото време (между 4 и 5 хилядолетие пр.Хр.) в югоизточна Европа избухва гражданска война. Между технологично напредналите северни атланти и южните беласи (нашите предци). Причината е отново Вратата и е най-вероятно продължение от случващото се при Янкул. Потопът унищожава не само Атлантида, но и разпръсква голяма част от българите за хилядолетия.

Ако Луната се е появила на небосклона ни преди 6500 години, очевидно гравитационното й поле ще доведе до масивни аномалии на Земята, по-точно потоп. За мен съвпадението в хронологията не е случайно.
Китайците си нямат Холивуд, нито пък им дреме особено че нарушават покоите на Яхве. Така че след 40 годишна пауза, Луната отново е на дневен ред. Там може да получим някой неочаквани отговори.
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020