www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Току що ме провериха от чуждите служби!


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Току що ме провериха от чуждите служби!, Нямам представа кои са, предполагам.
IYI
Публикувано на: 12.10.2005, 13:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Разбрах случайно, че е от службите.Целият площад на народното събрание бе пълен с полиция, десет минути по-късно ги нямаше.След като си тръгнах от площада, случайно чакащ англоговорящ г-н ме повика и ме попита разни глупости за паметника, през цялото време ме разучаваше.Когато си тръгнах се обърнах, за да го видя в този момент полицаите, пред него му козируваха.
Преди да си тръгнат полицаите от площада разговарях с човек, който бе изложил един вид плакати за престъпните деяния на правителството и проектите за психотроника и че тъпчат храните с лекарства, които да ни правят по-податливи.Опитите, които са му правили на този човек ги сподели.Обстановката бе повече от ясна в главата ми се опитваше да влезне странна болка, но като че ли не успя в този момент разбрахме с човека, че се използва психотроника.5 мин. по-късно се срещанх с чуйденеца с бели коси.
Под очите ми има огромни и тежки сенки, преди два часа ги нямах, както и трудността ми да ходя.
Познайте от какво?



--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 12.10.2005, 13:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



E?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 12.10.2005, 13:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Може ли няколко въпроса, че не ми стана много ясно. Този човек сам ли протестираше, какво друго каза? Полицията под какъв предтекст беше там?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.10.2005, 13:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не виждаш ли, че това е оня Иво Черния със свалените гащи от снимката? Аман от ненормалници. Ако ще си пишем безсмислици, по-добре да не влизам изобщо тук, за да не се ядосвам.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 12.10.2005, 14:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Не мисля, че е Иво - черния. Онзи е твърде прост за да съчини такава история.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 12.10.2005, 14:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Oct 12 2005, 01:59 PM)
..... по-добре да не влизам изобщо тук, за да не се ядосвам.

Е, айде сега!
Аз от обед чакам някой да напише нещо та да завържем интересна приказка - пък ти искаш да не влизаш изобщо.
Честно казано този IYI не разбрах какво точно искаше да каже, ама карай да върви.

Сещам се за вица:
Един другоселец срещнал свой познат и го запитал:
- Онова конче - което миналата година ти умря , впрягаш ли го още?
- Как ще го впрягам, бре - нали умря!!!
- Нищо бе , лаф да става. Дай сега една цигара.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
IYI
Публикувано на: 12.10.2005, 23:48
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Не малко пъти минавайки през градинката на Народното събрание виждах поставени зле написани плакати на земята.Информацията бе за проектите и за тъмните афери на правителствата(българските), общо взето огромна част от тук изложените работи само че там пред погледите на хиляди минаващи на ден.И така спрях се днес да видя по-обстойно за разлика от другите пъти и след минута дойде човека.

-Какво те интересува?-попита той
-Ти ли си този човек?-Да аз съм!
-Разкажи ми по-обстойно за тези неща, които си написал!
-Виж какво ми причиниха!-извади бледо и надраскано ксерокопие на постановление от съдия, че е с три психически болести.Човека не бе ни най-малко луд!!!!Той бе насила освидетелстван.Историята му не малко пъти съвпаднаха с детайлите на Елтимир, което е напълно естествено-така работят службите ни, то е повече от ясно!!!

Когато се огледах имаше към десетина мотора на "Сигма", линейки, патрулки и т.н. пред събранието.В този момент установих, че нашият разговор е напълно
възможно да се следи, все пак с наличието на толкова части.Споделих му и той потвърди.Няколко минути по-късно обстановката стана силно напрегната, главата се опитваше да ме заболи, някой се опитваше да влезе, знаех достатъчно добре какво и как, за какво, не ми бе необходимо повече нищо-аз знаех, той също(човека).Минути по-късно всички полицейски части ги нямаше.Казах ме си още няколко приказки и се разделих ме.Пред портите на народното събрание, уж напълно случайно бе застанал възрастен господин със силно побелели коси(той бе чужденец)и минавайки пред него ме повика, имаше и др. хора, но той повика мен!Цялата обстановка ми бе повече от ясна- не го интересуваше нищо само аз го интересувах, разменихме няколко приказки и си тръгна.Ненадейно пред него се оказаха няколко български полицаи, които при вида му козируваха.За него тази тяхна поява не бе предвидена това го издаде.Вече ми бе повече от ясно!И какво разбрах или по-точно какво установих!

Новите стари психотронни нападения освен от машини се извършват и от хора
т.е. от обучени хора, които владеят уменията на зомбирането и вампиризма!
Може да ме помислите за луд, но имайте едно на ум и се пазете от непознати, които Ви заговарят(точно Вас!!).

Севар в София в момента е пълно с всякакви от фликеншилдовци до някакви си принцове или там какви си, не знам!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 13.10.2005, 0:26
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Я раскажете повече подробности за СОфия. Какви са тия прояви, какви са тия хора???? Като питам познати какво става из София- всеки казва - нищо!!!!!
smil4334a69a0bdb2.gif smil4334a69a0bdb2.gif smil4334a69a0bdb2.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.10.2005, 7:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



По темата за вербуването и защита от ченгета погледнете:
http://phate.no-ip.com:8082/indbg.htm
и по специално "Защита от информатори"

Полезни редове!

Ако ви излиза на маймуница си сменете кодировката.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.10.2005, 13:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (IYI @ Oct 12 2005, 11:48 PM)

Севар в София в момента е пълно с всякакви от фликеншилдовци до някакви си принцове или там какви си, не знам!

Работят, работят хората по нашето затриване!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.10.2005, 13:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Как можете да се хващате на такива плитки провокации? Всичко това, от първата до последната дума е съченено.


--------------------
PM
Top
IYI
Публикувано на: 13.10.2005, 15:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Боиле, това не означава, че когато съм сам и крайно неприет от хората във форума, не оставам верен на каузата и желанието ми за помощ спрямо вас, никога не е преставало.
Тук държа да поднеса моите извинения на Севар, а може би и на Чое, но както съм казвал Войната за България е на много измерения.Методите, които използват нашите врагове, далеч надхърлят нашият разум.
За да се спаси България, трябват екипи от стратези, логистици, анализатори, екстрасенси, проектанти, духовници, воини
и още стотици.

Никога, никой не съм провокирал тук, всичко, което съм изказвал е било в следствие на дълбоки анализи и доказателства-факти, които не са за вярване е как да докажа някому нещо, когато не иска да види или да повярва.
Самите ти писания говорят красноречиво за всички тези неща, ако ти си ги написал, то аз ги виждам всеки ден и виждам неща, които ме окачествяват като луд.
До аминистраторите;

Уважаеми господа,

БЕз оглед на взаимоотношенията между Вас и мен, бих искал да Ви пожелая сила и мъдрост, защото с всеки ден ставаме все по-малко.

До Лемс:
Твоето предателство ще го помня всеки ден и ще чакам.

Елтимире виждам колко много работа сте се свършили със Сувар и не искам да си преписвам никакви заслуги, тук където съм само гост, без значение, че съм Воин на Тангра.Гордея се с вас. Моята битка е другаде, но Обединениеото прави силата!

Сайта и форума са информационен център- звено, което ще прерасне в нечуван мащаб и ще определя съдбите в цяла България.

Верен багатур от Елтимирa кръстен!!!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.10.2005, 15:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Извинявай, взех те за Иво Чения от Русе, който пишеше против нас. И още. Аз също вече не съм много желан в този сайт, ако забелязваш.


--------------------
PM
Top
IYI
Публикувано на: 13.10.2005, 15:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Боиле, Новата Орда се заражда в момента и не малка част от тези мочета тук, макар и да не го осъзнават са именно те.Ти бе началото на всичко-не говори глупости!



--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.10.2005, 15:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



С Боила беше дотук. Съжалявам.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020