www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> На цензура ли ми намирисва?


Страници: (13) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> На цензура ли ми намирисва?, Или на наранено его?
WhiteKNght
Публикувано на: 8.11.2007, 16:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Ами, сега като отидох на сайта на онзи Каруцаря, та какво видях там за Елтимир нещо пишеше, че бил преминал от другата страна - нещо, което изобщо не искам да вярвам, тъй като се стремя към Доброто, но чуйте и вие все пак... извинявам се, ако има нещо ;-( Анонимен каза...

Здравей Каруцарю,

Видях, че си влизал в моя блог и много съжалявам, че не си могъл да отвориш страниците, но всичко така го правят вече, че да има човек максимум трудности. Преди като слагах адреси, те можеха автоматически да се отварят и директно, сега вече почти всичко блокират.

Но сега си позволявам да те безпокоя с един въпрос. Сега при мен е почти 22,00 часа в Швейцария и влезох във форума на Всеки ден, където имаше твои мнения, на които реагирах в твой дух, естествено, но ми се струва, все пак, че някой друг те е копирал и се представя за теб. Не че е много важно, но аз съм се посветила на методично разкриване методите на манипулацията и психоконтрола, тъй като така или иначе не мога да правя друга, тъй като са ме изолирали от света и са под тотален 24 часов контрол, пълен ужас. Та като момиче врачанка, все гледам да има някаква полза поне от цялото това нечувано мъчение и реших да ги изучавам и аз под лупа и като гледам аз май знам повече за тях, отколкото те за мене, нищо че са цяла армия без преувеличение, които са се запецнали и се въртят около мене като глутница вълци. Като гледам, нещо точно на принципа на вълчата глутница все повече и повече затварят кръгъ и се приближават към сърничкатаа. Въй изкарах се сърничка.
Това за майтап, жертвата и то каква, тука считай че съм изкарала една много файтонджийска от тип Чоли Боли.

Ето това е, ако не ти е особено неприятно и не те е страх, защото 99 процента от хората или не им дават или ги е страх да ми пишат, по заповед на щуката, за да им върви излолацията задължителна при манипулацията, може да ми отговориш.

Колкото до Пипи много съжалявам, но все пак има нещо гнило в тази работа, защо чак сега се раздухва неговото изчезване. Просто надушвам нещо гнило, но не знам какво, но сигурно ще си излезе в най-скоро време.

Пожелавам ти всичко добро.

Надежда Джамбазова с форумен псевдоним Данко

След като затвориха страницата на Чолака, където си складирвах мненията с много смайлис като подкрепа на казаното, убиха Данко фактически и вече не го изполвувам. Имаха нахалството да ги трият, когато ги запаметявах при мен, но накрая му намериха цаката, видяха какво мисля издъно и кръцнаха страницата, та и Чолака пострада.
Чолака е готин, но за огромно съжаление се поддава на манипулациите твърде лесно и доста е разнебитен психически, което не е негова вина, естествено. Той вече не ме обича, защото забрави най-главното правило на манипулаторите да пускат пълна дезинформация, за да не се съюзяват с хората, които ги виждат във вярната светлина. Иди докажи, ако си нямаш работа, че не си камила.
Не съдеше за мен по това, което пиша и на него и във форумите, а това, което му спуснаха веднага, защото моята изолация се оказва изключително важна за тях. Естествено и неговата изолация също е важна и така омагьосания кръг се затваря и разделението между хората, които не са тъпандури остава.

Поне се уверих, че ги гони шубе от думите и образите, което пък означава, че не са толкова силни за колкото се взимат и точно това трябва да се използува от хората, за да се отърват един път завинаги от игото.
Освен това според моите съвсем лични впечатление, всиките са изключително голями маняци в пълния смисъл на тази дума и това е много голям минус за тях, който би трябвало да бъде използуван, но за сега всичко живо залега и им се кланя на тия абсолютни откачалки, които се занимават с психо-контрол не само над хората, но и над цялото общество като цяло.

Но в тази връзка съм страшен песиимис, поради това, че не съм срещнала за цял един живот от почти 60-ет години, който да не се е оставил да го впримчат и в последна сметка да не се остави от жертва да стане палач. Може и да имза, но аз не познавам такива, дано да има, но сигурно са изключително малко. Аз съм от тях и нямам никакво намерение да се предавам каквото и да става, загубих каквото и да е чувство за страх и ще пердаша до последния си дъх, но на тия изроди няма да се дам никога и за нищо на света.

Извинявай, че си позволих да пиша толкова много, но аз съм в пълна изолация и много рядко имам възможност да си пиша някой, който поне ги разбира нещата, ако не друго, евентуално.

Не съм сигурна даже, че ще получиш този месаж, а ако получиш, значи така те са го искали и ще трябва да си задавам много въпроси защо са го пропуснали пред ситната цедка. Нищо аз съм свикнала вече да си водя статистика и анализ на всичко, което става, принудена съм, за да свържа всички абсолютно всички пъзли от картинката и това е единственото нещо, което ме интересува. Много директно говоря и това не харесва, на хората, които има какво да крият и е най-бързият ми начин да разбера, с кой си имам работа.


С Елтимир след разменени няколко имейла ми стана безпределно ясно, че от жертва са го направили палач и е заобиколен само от такива, като него, които леко го държат в исканата посока. Въобще пълен цирк е с тия Воини на Тангра. Аз писах много за тях още преди две години, когато така да се каже ги разконспиририх, но тогава дори Чоли не ми вярваше, но после дойде до същия извод.

Та такива ми работи друже.

Този път наистина чао.

http://www.vsekiden.com/news.php?topic=1&id=18732

Това е въпросния форум и твоите мнения, на които само аз ти отговарям там, ти ще се сетиш, че съм аз. Не се подписвам с Данко защото не ми пускат мнението, но по стила се разбира.


П.П. Ако наистина си във Финландия, както четох някъде за теб, сигурно при Воините с мишите опашки, сигурно не ти е лесно. Поне на мен ми се видя много неуютна страна, но за един ден не може да се почувствува толкова.

Ех, най-добре беше всички да сме си в родината, защото там и стените помагат, а в чужбина всички стени имат уши, а хората нямат сърца и души. Много лоша работа е, че ни разхвърлика по света, за да ни тепат поеденично, а тези които останаха да ги избиват на талази по всички правила на полуприкрития геносид.

Ооо, аз прекалих наистина вече.

Петък, 2007, Октомври 5 9:06
PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 8.11.2007, 16:51
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (WhiteKNght @ Nov 8 2007, 04:30 PM)
Ами, сега като отидох на сайта на онзи Каруцаря, та какво видях там за Елтимир нещо пишеше, че бил преминал от другата страна - нещо, което изобщо не искам да вярвам

Дали ще повярваш или не си е твоя работа,както сам казваш.Коя е дпугата страна? Колко страни има според теб,та някой може да мине от първата във втората? За Ангел,за мен,за теб и за всеки може да се пише всичко и във всеки блог.Според мен нещата,които тежат за дадени личности,участващи в даден форум,се срещат тъкмо в съответиня форум.



Доколкото си спомням,Ангел изтри единствето теми,направени от него.Не разбирам кой може да се сърди,ако самият автор на темата се отказва от думите си.Повечето теми бяха с по един - два поуста,и то пак на същия автор.

Доколкото модераторските права се упражняват адекватно,според мен зависи от съответния модератор.Запознат,нима те е яд на Ангел за това,че е изтрил думите,от които сам се е отказал,а не заради неуместното модериране на темата за Тибет?
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 8.11.2007, 16:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Незнам Спорт-Здраве, питай останалите.
Ако може да запитам, защо сме се събрали тук? За да трием ли?
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 8.11.2007, 17:05
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



След като ме питаш,Запознат:
Аз мисля,че отдавна не знаем защо сме се събрали тук.По-чувствителните от останалите участници може би имат същото чувство.Други пък сигурно все още имат вътрешното желание да се залъгват и се привличат от интригите,доколкото те са индикация за някакъв смисъл.

Сайтът е така направен,че между нас възникват напрежения.По някое време нещата ескалират,напрежението и трупаната енергия се взривява,за да се успокои отново.Миро много правилно насочи вниманието към енергийната матрица на форума,но никой не забеляза думите му.
Аз също се опитвам да кажа някои неща в своите теми,но винаги си говоря сам.Все някой чете,но като цяло смисълът е загубен.И все пак ще си позволя отново да цитирам балагур Боян,като кажа,че който е упорит,той е духовно свободен.
PM
Top
Публикувано на: 8.11.2007, 17:05
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Не,ВТРЕЩЕН СЪМ!
Дявола на четири правя,чудейки се откъде да изсмуча някаква що годе добра сума пари,за да се съберем!...
А вие за нула време се изпоядохте.
Какво става,пичове?!

Искам админа да пусне отделна тема -лепка за СКАНДАЛИТЕ ВЪВ ФОРУМА И КОЙ И ЗАЩО Е ТУК!

Дотогава спирам да поствам.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 8.11.2007, 17:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Всеки идва тук и намира, това което иска.
Който иска да дава, който не ще да не дава.

Сухо дупе риба не яде!
Всеки да застава зад написаното от него. Иначе какъв е смисъла ми кажи?
PM
Top
Публикувано на: 8.11.2007, 17:13
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Мен ли питаш?
Смисълът на КОЕ?
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 8.11.2007, 17:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (Запознат @ Nov 8 2007, 05:10 PM)
Всеки идва тук и намира, това което иска.
Който иска да дава, който не ще да не дава.

Сухо дупе риба не яде!
Всеки да застава зад написаното от него. Иначе какъв е смисъла ми кажи?

Всеки прави грешки.Ако човек се чувства обвързан със свои думи,които смята за неверни,би трябвало да е в правото си да се отърве от обвързаността и да ги вземе обратно.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.11.2007, 17:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Аз изтрих последната тема. Интернетът ми е много зле, не можех да трия едно по едно, затова изтрих цялата тема. Не искам интриги и дразги, затова мисля да не влизам повече тук. Ще се справите и без мен, не съм толкова важен. Аз съм само един съсипан човек, нищо повече. Забравете за мен и продължавайте, аз няма да ви бъда пречка.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.11.2007, 18:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ще кажа какво ми се наложи да изтърпя заради Идеята, и ако някой е изтърпял повече, той може да ме съди.
Две години затвор. Палеж през март 1992 година, при който изгоря половината ми дом.
Две перфорации на язвата, вследствие на които не мога да работя тежка физическа работа. Работил съм, вече не мога.
Постоянна безработица от 1993 година насам с малки изключения.
Следствие през 1998-9 година - 10 месеца.
Кретенско съдебно дело, заведено от един предател с мотива, че съм го нарекъл "глупак" и той бил много обиден от тази дума. Делото ми струваше пътувания до другия край на България при моите нищожни доходи.
Втори палеж, при който с дъщеря ми едва не загинахме.
Не мога да изброя случаите, при които съм бил или уволняван или изобщо не са ме приемали на работа заради моето минало.
Сега живеем със съпругата ми с по-малко от 100 лева на месец, защото се наложи да изплащаме жилището, в което живеем. Цялата заплата на съпругата ми отива за погасяване на ипотеката.
Пропускам доста по-дребни събития, като опити за убийство и такива подобни. Кой би издържал повече и кой има правото да ме съди? Сега искам само да умра, да отида в по-добрия свят. Кой и какво може да иска повече от мен? Дните, през които съм изпитвал радост се броят на пръсти. Стига! Не се оплаквам, а само обяснявам. Да, стрелях от терасата онази вечер, защото предсказанието на Силвия Мирчева не се сбъдна и доживях до 48-мия си рожден ден. Кой от вас ще ме съди за това? Кой ще ме съди, че съм изпил някоя и друга чаша? Нима и аз не съм човек и нямам право на малко радост и удоволствие? Да, пазя още малко скрити знания, но защо и на кого да ги казвам?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.11.2007, 18:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тук
http://www.vsekiden.com/news.php?topic=1&id=18732
не пиша. Някой пише от мое име и даже не ме интересува кой. Чоли идва преди няколко години. Дошъл по време, когато бях на работа. Като се прибирах, съседи ми казаха, че някакакъв ме търсил и го намерих. Той после писал, че не съм искал да му отворя. Какво да отговоря на Чоли? Цветомир Йолов открил банкова сметка да събира пари за мое лечение, за болест, от която не съм боледувал, а аз даже не знаех. Нека Чоли да каже на коя банкова сметка е внесъл пари и после да отправя упреци. Писна ми да действат от мое име!!!!!!!! И въобще писна ми да обяснявам, че не съм камила.


--------------------
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 8.11.2007, 19:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Запознат @ Nov 8 2007, 04:05 PM)
много съм ядосан за това:
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...npanel-stat.jpg

Не вярвах, че на този форум, на този сайт такова нещо е възможно.
Вече не знам дали да пиша тук, когато гумата може да отнесе всичко в Deleted.
Или да копирам, както правех във форума на вестник Атака. Но там го правех по точно определени прчини и с точно определна цел, които според мен нямаха нищо общо с атмосферата и хората, които пишат тук. Така си мислех поне.
Не знам - нека модератори и админи да кажат - какво става и как ще продължава всичко.
Дайте ясни правила, за да знаем какво и как да правим. Ние все пак жертваме своето време тук, и изтриването на теми и постинги е изтриване на нашето време пред клавиатурите и пред екрана.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 8.11.2007, 19:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Nov 8 2007, 05:20 PM)
Аз изтрих последната тема. Интернетът ми е много зле, не можех да трия едно по едно, затова изтрих цялата тема.

Да, разбрах вече кой е изтрил темата.
Но някак си не мога да се самоубедя веднага, че е изтрита единствено по технически причини - заради лошия интернет.
Може би се нуждая от повечко време.
Утрото е по-мъдро от вечерта.
До утре приятели.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.11.2007, 19:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Пламене, не ми се ще да изпиташ и една стотна от ударите, които ми се наложи да понеса. И после и всичките плюнки. Е, в един момент ми писна и изтрих темите. Като ме баннат от сайта, вече няма да трия. Гошо, причината да изтрия цялата тема наистина е в скоростта. По пет пъти ми дава "грешка" като напиша писмо или пратя съобщение, или напиша нещо във форума или въобще като извършвам каквото и да било. И накрая разсякох "гордиевия възел" като изтрих цялата тема. Идва ми да отрежа кабела и никога повече да не влизам в Интернет след всичко, което прочетох за себе си. Включително и от онези, които продължават да пишат от мое име.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.11.2007, 20:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://www.vsekiden.com/news.php?topic=1&id=18732
"Така е Каруцарю
Най-финната част на голямата манипулация от жертвите да прави палачи и милиони са като Елтимир и Солженицин. Малцина са героите, които не са позволили от жертви да ги превърнат в палачи и да си отмъстят за контрола на който са подложени. Там е и геройството да не им ставаш подлога и докрай, каквото и да става, както и да ти четкат егото и да ти дават разни превилегии и те изтласкват в светлините на прожекторите.Една от малцината. Поздрав. еncade/blog.com
03.10.2007"
Искам да знам поне едно име на човек, на когото съм навредил, за да ме наричат "палач". Аз мога да напиша поне 20 имена на хора, които съм приемал за приятели, и които са ме предавали. Хайде, искам факти!


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (13) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020