www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> На цензура ли ми намирисва?


Страници: (13) « първа ... 11 12 [13]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> На цензура ли ми намирисва?, Или на наранено его?
anti666
Публикувано на: 12.11.2007, 15:45
Quote Post












Значи Мещер, темата за пиенето е особено чувствителна за мен, защото вуйчо ми така са разсипа живота. И при него така се получи. Като младеж се опитал да защити едно момиче от изнасилване. За съжаление при неизбежна самоотбрана убива без да иска един от нападателите - възрастни и здрави мъже, които се оказват... дрогари милиционери. Следва съд, комунистическата власт искаше да му даде смъртна присъда, но му се размина с 15 години затвор. Курвата дори не се яви на делото да го защити. Какво са го правили в затвора, не знам. Знам само че излезе със страст към чашката и с лъчева болест на гърдите (от радиоактивни материали, които са пренасяли)
Оттгова беше кошмар за близките му. Като не пиеше - беше напълно нормален, но изпие ли ракия - нещо му става. Забележи - спиртна напитка. От бирата или доброто вино - няма проблем. Ракия обаче - край. Точно така разбрах действа и на Елтимир пиенето. Бирата - няма проблем. Ракията обаче отключва нещо в мозъка му и се почва една...
А за смъртта. Бях пуснал една тема за кръговото време, ако не е изтрита. Българите някога не са се страхували от нея и са я приемали като нещо нормално. "Човек и добре да живее умира и друг се ражда на негово място". Траките някога вместо да са жалели за мъртвия са се веселили, че е отишъл на по-добро място. Така че, вместо да жалиш и самоупрекваш за приятеля си - приеми, че такъв е кръговрата на времето. И ти, и аз и децата ни ще умрат, но така и трябва да бъде. Иначе ще станем множко. А и като те вижда (защото той те вижда) какви ги вършиш - едва ли му е най-приятно. Аз също съм загубил наскоро добър приятел. Опитвам се с каквото мога да помагам на семейството му, така ме помоли и той, докато нямаше 40 дни от смъртта му и беше все още на средната земя. По-важното за теб е да продължиш каквото е започнал той и да не падаш духом. Може би, защото съм Огнен знак - затова ти го пиша, но има една много умна мисъл на Хемингуей.
"Човек може да бъде унищожен, но никога победен!" (освен ако сам не се признае за такъв)
Top
Bell
Публикувано на: 12.11.2007, 15:52
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Искрица, до някъде си права, но не бъди толкова сигурна, че само защото Ангел ми е казвал, че сте под влияние на Лемс, аз автоматично съм се настроила срещу тебе и Иван. В интерес на истината просто наблюдавах и се опитвах сама да си извадя изводите. Струваше ми се, че дори се разбираме с малкото общуване, което някога е имало помежду ни, но когато чух, че разказвате неща за мен наляво и надясно, които уж не ви интересуват, която информация не е проверена, просто ми стана твърде обидно!

Същото се отнася и за Дари. Не знам Дари защо не успя да разбереш какво се опитвам да ти кажа. Все разправяте, че не ви интересувало, обаче друго излиза.

Обидно ми стана, че в крайна сметка никой от вас не се е съобразил с това, че аз съм предпочела да бъда резервирана и анонимна. С нищо не съм ви предизвиквала и никога не съм се заяждала с вас преди да разбера!

А това, че искарвате само мен единствената тука, която е имала конфликтни спорове...това е пълна глупост! Не ме интересува в очите на кого аз ще понеса отговорността за пумията в тоя сайт и ще отнеса пешкира, но колкото и да се залъгвате, всички знаете, че не е така!!!

Кой ме познава, с кой контактувам, с кой ходя на срещи и имам лични отношения? Почти с никой, защото винаги съм искала да страня от неяснотии и ако неясна информация и непроверена е попадала у мен, то за себе си съм я държала!

Каквото и да говорите, никой от вас не ме познава и е наистина жалко да се опитвате да изкарате мен интригантката, тъй като и аз не ви познавам и не ме интересува да говоря за вас на когото и да е било! Обясних ви, че Спорт-Здраве е единствения, човек пред, който съм споделяла информация, която имам и не от клюкарщина, а от близостта! Така че за какво изобщо става дума?!! А кавгите не са едностранни и ако са се получавали такива, то е защото някой някого е провокирал! Със сигурност не съм тази дето все провокира другите, в повечето случаи е обратното!

Аз дали се жертвам за идеята или не, това аз го решавам и аз преценявам кога, къде и колко и нямам нужда да го тръбя наляво и на дясно. Мисля, че моте поведение от дългите години в тоя сайт говори достатъчно за мен като човек и принципи! А това, че някой ми приписва някакви догатки, това с нищо няма да промени човека, който съм, а аз уважавам себе си като човек! И мнението на хора, които не уважавам, просто с нищо няма да ми навреди или да бъде от значение в живота и делата ми!




Това съобщение е редактирано от Bell на 12.11.2007, 16:00
PM
Top
Публикувано на: 12.11.2007, 16:00
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Анти не една,две са смъртите.На 13-ти и на 28 октомври.
Двама истински,близки приятели.Съратници.
Най ме е яд,че си отидоха млади,без време.
Иначе останалото ми е ясно.
Бъдете здрави всички,засега ви оставям и грабвам за София!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.11.2007, 23:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 099
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Nov 10 2007, 12:27 PM)
Докато Йордан го няма, нека не го обсъждаме. Иначе и аз си спомням какво му писах в писмо, и после какво той обяви пред всички, че съм му писал. Ще кажа какво му писах.
Цитирам по памет: "Алкохолът не е проблем, мога да не пия. Но научих, че ти не пушиш и си вегетарианец, а аз без цигари не мога и се храня предимно с месна и млечна храна". Нека той обясни думите си. И едно пояснение за храната. Когато ме арестуваха през 1978 година, първите няколко месеца карах само на хляб и вода, защото не можех да ям супите със зеленчуци. И досега съм така, просто не мога. Не мога да го обясня, но е факт. Е, всеки си има особености. Но това едва ли е достатъчна причина да наречеш някого "мършояд", нали така?

Eлтимире, вече публикувах какво си писал в мейлите си до мене в тая тема. Не цитирай по памет, щото паметта ти лъже, по всеизвестни причини.

Да мен ме нямаше, но факт е, че вече е започнало да се пише зад гърба ми, но това няма значение.
Като за начало - вземи една каишка и разходи кучето си навън да припикае джантата на някой лек автомобил.

Като искаш да получиш кореспонденцията ми със Силвия Мирчева, няма смисъл да караш кучето си да лае и да се зъби, самият ти, можеш да си я поискаш от Сливето (както се изразяваше) и тя ще ти я даде, за да я прибавиш към личния си архив.
Това определено ще увеличи дължината на постовете ти на темата ЛЕМС.

Това го пиша, защото в някои почнаха съмнения, дали не съм се присъединил към ЛЕМС и кучето Парадокс не си е хабило зъбите напразно да скача срещу нея. Та сега и данък зъби, трябва да плащаш, Елтимире.

Ченгеджийския опит да ме въвлечете в определена "страна" от "конфликта", за да стреляте после по-удобно по мене, няма да стане. Аз не съм на ничия страна, защото и от двете страни има по един лайномет, който бълва редки лайна.

Така е, Запознат, самият Елтимир въведе отново Мирчева, след като изтри темата за пирамидите. Той без нея не може.

Аз, като отчитам ревнивостта на Скорпиона, заявявам, че няма да му я отнема, и няма да преспивам с нея, нито с Чобанов, нито със Золотов, нито, с който и да е. Просто не съм толкова закъсал, че да изпадна дотам. А и подобни личности не ме интересуват.

Толкова, по тая тема. В нея повече няма да пиша.

И така за ваше височайше успокоение ви публикувам моята "кореспонденция" с Мирчева.

Парадоксе, куче, дръж кокала, дръж:

Тя ми пише, след като Алтимир изтри тематаз а пирамидите и аз оставих мейла си, някой да мия прати. Очаквах Алтимир, но се оказа "половинката" му:


Силвия Мирчева <shemet56@abv.bg> добави в адреси
До: jordanstajkov@abv.bg
Относно: [Fw: Недоставена поща ( Undelivered Mail Returned to Sender ) ]
Дата: Четвъртък, 2007, Ноември 8 12:50:05 EET
Писма: (1) Прикрепено писмо
Преведи на:

Може би е за добро ... Може би не е сега моментът, в който е нужно ДА ПРОЧЕТЕШ ИМЕННО това писмо от мен.

Подчинявам се на Небесната Воля. Ще мълча.

И все пак ... като си разчистиш пощата - ще имаш препратките от ДНЕШНИЯ ДЕН.

Бъди здрав!

Силвия

(МОЯТ ОТГОВОР)

ата: Thu, 08 Nov 2007 14:04:28 +0200
Подател: jordanstajkov@mail.bg
Получател: Силвия Мирчева <shemet56@abv.bg>
Относно: Re: [Fw: ДОБРЕ ДОШЪЛ ... ]
Хедъри: Показване на всички хедъри




;))) Ама не смятай, че съм заел твоята страна в този
конфликт. С изказването на истината за някои слабости на
Ангел, не съм дал инициативата на отсрещната страна в
конфликта. Макар и вече забъркан в него, аз си оставам
свободен и независим.
Така, че който и да ми пише, ако преценя, че ще ме ползва и
въвлича в конфликта,за да извлича дивиденти, ще го порежа,
както аз си знам. Тежката батарея, която използвах срещу
Ангел, мога да я обърна и към тебе, и към всеки друг. Така,
че опичай си акъла, девойче;)))Гледай как ще подходиш в
случая към самия мен и какви ще се опиташ да ги завъртиш. А
казаното за Ангел, пряко визира и засяга и тебе, която си
съществена страна в тоя конфликт. И щом си била с него и си
споделяла кревата му, знаеш, е защото е имало какво да ви
привлече, а това са някои сходства в характери и начин на
мислене... И друго да ти кажа: аз съм човек, който не бере
от един дол дренки, особено, ако са гнили!

(Отговора на Мирчева)

Sat, 10 Nov 2007 00:04:48 +0200 (EET)
Подател: Силвия Мирчева <shemet56@abv.bg>
Получател: jordanstajkov@mail.bg
Относно: ok!
Приоритет: Висок приоритет 1
Хедъри: Показване на всички хедъри




Njamam nujda ot kogoto i da e, za da vyrvja po Pytja si.

Izvini, 4e Te potyrsih.

Bydi!

"S."

P.P: Svobodata e "MAYA", "Jordan_13""!


Е, Парадоксе, заработи си яденето и пиенето, ето ти кокала!

"Аз съм човек, който не бере
от един дол дренки, особено, ако са гнили!"

А това е семейния портрет на Ангел Грънчаров и Силвия Мирчева.

Простете за грубите думи и изрази, които използвах, дами и господа.

Каквото написах, написах, спирам да пиша вече в тая тема.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.11.2007, 0:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нещата отиват към спускане на кепенците. А снощи двама души ме убеждаваха в противното. Единият от тях и аз пихме кафе, а другият - чай. Без коняк и без ром. Това за любителите на алкохолните легенди. И тъй като почнахме да изнасяме разни писъмца, позволявам си да изнеса писмото, което току-що пратих до единия от тях:
"Тоя Йордан е напълно изперкал от злоба. Изглежда е прекалено суетен. А не е изпитал и една хилядна от плюнките, които се изсипаха върху мен. Интуицията не ме подведе като реших да не отида при него. Накрая изля злобата си не срещу нещо друго, не срещу някой друг, а срещу България. Тенгрианин? Националист? Българин?

***, все повече си мисля, че Движението наистина е мъртво и нищо не може да го съживи. Ако аз бях решаващ, ако всичко рухва без мен, то нищо трайно не съм успял да създам. Една картонена кула, която ще се събори от най-слабия полъх на вятъра. Дали си заслужаваше да понеса толкова тежки удари, включително и палежа заради тези хора?

Щях да пропусна кореспонденцията му с Мирчева. Това е част от нея, доколкото познавам стила й. Виж го колко е по-слаб. На Мирчева й трябваха четири месеца, за да ми пробие защитата, на мен ми трябваха два месеца за да си я възстановя, а Йорданчо е бил съборен само от няколко писъмца. Та си прави изводите. На мен вече ми е ясно. Мога цял роман да им напиша, в прекрасна форма съм. Само че е излишно.

Какво е Бялата Врата? Тя е механизъм, чрез който може да се излезе от Млечния Път и да се отиде до всяко място в годната за Живот Вселена. Само че Млечният Път е под нещо като карантина и това е причината опитът за отварянето на Вратата да завърши с мощен взрив, ако някой има неблагоразумието да опита. А тоя *** изкара, че Вратата е мястото, през което Черните сили идвали на Земята. Ами тогава чичко Буш от Бушмения да ни пусне две-три бомбички и да решим проблема, а? Ох, аман от ***!
Още ли държиш на мнението си да съживяваме това умряло" Движение?"

Аз не се страхувам от Силвия Мирчева, с мен тя претърпя провал. Исках вас да предпазя. Установявам, че съм сбъркал и рискът не си е заслужавал.
Можех още много да ви говоря. Например за това откъде се знае, че ключът към Бъдното ще е именно Дунавска България. Пратиха ми точния текст наскоро. Само ще подскажа, че е свързано с Кан Ирник и неговия велик баща. И с един тракиец. От рода на Траките, искам да кажа.
Майната му на всичко, спирам. Друг ще продължи /ще ме смени, все тая/ и толкоз, както писа един поет, разстрелян по заповед на татенцето на Симеон Хасан.
Желая ви лека нощ. Очаквах Утро, оказа се, че Нощта продължава. И няма изгледи скоро да свърши.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 14.11.2007, 10:18
Quote Post












"Нещата отиват към спускане на кепенците. А снощи двама души ме убеждаваха в противното. Единият от тях и аз пихме кафе, а другият - чай. Без коняк и без ром. Това за любителите на алкохолните легенди"

Явно един от тия любители съм аз. Аз тая легенда я знам от няколко хора, един от които е жена ти. Виждал съм тази легенда и с очите си и чел съм стила на писане (по-скоро псуване) като се напиеш. Но щом сме тръгнали да говорим за легенди - хайде да чуем още една. Попитах те директно, дадох ти време да отговориш на Парадокс, но явно не си сметнал за необходимо да го направиш. Понеже той много се интересува, както Севар и другарите от НСС-то (те вероятно не и толкова вече), какво аджеба си правил в Близкия изток, ще му отговоря допълнително по т.1.

По легендата иранският агент (или там арабски, не знам какви ги е говорил), който те свързал с тях за някакви ужасни планове. Явно всички тук я знаят тази легенда отдавна, само аз я разбрах наскоро.
Щото истината е, че въобще нямаше такова нещо. Истината и Елтимир сам си я беше написал - ходи на море, яде и пи добра храна/сокове/алкохол и си замина по живо, по здраво, качил няколко кила и върнал цвета на лицето си. Хората, с които се е срещал, бяха мои приятели, с които после трябваше доста да споря, че не е такъв и онакъв. Ангажименти - никакви, подкрепа - никаква, освен от мен. Аз го направих заради миналото му, без никакви условия или нещо да искам от него. През времето, когато не е бил с мен не знам къде е ходил (съмнявам се въобще да е ходил някъде, освен до плажа или за цигари). Единственото, което го помолих след време е да се стегне и спре с ракията.
По т.2 дори презаверката на билета аз му я платих (дадох му пари като тръгваше да ги върне на момчето, което си е едно и също). Ако часовника му е спрял на летището, не означава, че там няма други часовници да изпусне самолета, а е просто елементарна несъобразителност.
Чак после научих какви ги е разправял за мен. Дотогава си мислех, че това са фантазии на недоброжелатели и Елтимир никога не би казал такова нещо. Е, оказва се, че го е говорил и то не само на Парадокс и Севар, но и на хора, които пък не го държат с нищо изкъсо, за да ги заблуждава.
Доволен ли си на отговора, Парадоксчо?

И още нещо. Цялата история ми прилича на някой, когото поканят в къщата на безплатен обяд. Знам, че на някои им е трудно да го повярват, но още има такива наивници да го правят. Който някой се наяде яко и повърне от преяждане, а после обвини домакина, че го е натровил.
Тук искам и да питам, какво става с новата агентка? Какви са доказателствата срещу нея? Това, че ти е дала компютър и помогнала за новата книга? Или това, че си имал интимни контакти с нея? Ами като я знаеш, че е такава, чии ги дървиш в леглото с нея? Нали е агентка или просто едно повярвало младо момиче. Дали въобще подозира, какви си ги говорил за нея зад гърба и? Щото тук не съм прочел нищо по въпроса. Тук виждам, че и други са му яли попарата и знаят за какво говоря. Чудя се, колко ли Българи са останали, които няма да хвърлят кал срещу човек, който им помага или да си мислят, че го правят с користна цел? Йордан, Георги, Дари, непознатият българин в Планината, който ни подслони и нагости в къщата си и отказа да вземе пари? Колко са, 2, 3%? Как тези хора да се обединят и да си помогнат един на друг? Не знам, но не се отказвам да търся отговора. Аз за себе си съм си решил проблемите. Учил съм, държал съм изпити, работя където аз си поискам и съм чист пред съвестта си и пред Бога. Другите какво мислят - не ми пука. Не ми хранят те семейството.

Това е, аз бях дотук. Сега ще пусна едно лс на Запознат.

П.П. Оставете Йордан намира!
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.11.2007, 10:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нещата вече са пределно ясни. Виждам, че и модераторските ми права са отнети. Само заради отказа ми да извадя на бял свят някои знания, на които още не им е дошло времето.
В такъв случай след такова отношение към мен е редно да поискам отстраняването на всички мои материали от този сайт. Правете каквото искате, но без мен. Предупреждавам, че ако не го направите, скандалът ще стане огромен. Своите текстове съм си ги писал аз сам. Те са мои авторски трудове и от никъде не са преписвани. Те са моя собственост и никой няма правото да се разпорежда с тях без мое съгласие.
Сега вече ясен ли съм?


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 19.11.2007, 0:39
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



НЕ!!!НЕ СИ ЯСЕН!!!
Твоите текстове са били твои,когато са били в главата ти,или когато си ги получил свише!Сега вече тези текстове,тази ИДЕЯ е наша!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НА БЪЛГАРИТЕ,ЧАСТ ОТ КОИТО СИ И ТИ,АНГЕЛ!

Аз лично съм твърдо ПРОТИВ да се свалят от този сайт каквито и да било текстове-такива да ги нямаме!
Смешно е,търсиш наистина под вола теле!
Анти,поговорих ти за споменаването на алкохолната тнема и свързването й с Елтимир.СПРИ!
Данчо,колкото са около теб-ще ги събереш!като дойде ред ще ти пратя едно ЛС и ще ти кажа де ще се съберем.Да си погледнем ОЧИТЕ!!!
И на мен взе да ми писва само да си чешем езиците.НИЕ ЛИ СМЕ НАЙ-ВЕЛИКИТЕ?!
Стига бе...
Цялото това го пиша,преди 4 часа пристигнал от София,добит от път и работа и...ПИЯН-на осем домашни ракийки съм!/Жената се размърмори яко пък аз не обичам да се крия като ПИЯ!/

СТЯГАЙТЕ РЕДИЦИТЕ,ПИЧОВЕ!
АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ЗНАЧИМИ,ДА ЗАВИСИ НЕЩО ОТ ВСИЧКИ НАС В ОТЕЧЕСТВОТО!!!

МЕЩЕРА!
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 21.11.2007, 0:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (anti666 @ Nov 14 2007, 10:18 AM)
"Нещата отиват към спускане на кепенците. А снощи двама души ме убеждаваха в противното. Единият от тях и аз пихме кафе, а другият - чай. Без коняк и без ром. Това за любителите на алкохолните легенди"

Явно един от тия любители съм аз. Аз тая легенда я знам от няколко хора, един от които е жена ти. Виждал съм тази легенда и с очите си и чел съм стила на писане (по-скоро псуване) като се напиеш. Но щом сме тръгнали да говорим за легенди - хайде да чуем още една. Попитах те директно, дадох ти време да отговориш на Парадокс, но явно не си сметнал за необходимо да го направиш. Понеже той много се интересува, както Севар и другарите от НСС-то (те вероятно не и толкова вече), какво аджеба си правил в Близкия изток, ще му отговоря допълнително по т.1.

По легендата иранският агент (или там арабски, не знам какви ги е говорил), който те свързал с тях за някакви ужасни планове. Явно всички тук я знаят тази легенда отдавна, само аз я разбрах наскоро.
Щото истината е, че въобще нямаше такова нещо. Истината и Елтимир сам си я беше написал - ходи на море, яде и пи добра храна/сокове/алкохол и си замина по живо, по здраво, качил няколко кила и върнал цвета на лицето си. Хората, с които се е срещал, бяха мои приятели, с които после трябваше доста да споря, че не е такъв и онакъв. Ангажименти - никакви, подкрепа - никаква, освен от мен. Аз го направих заради миналото му, без никакви условия или нещо да искам от него. През времето, когато не е бил с мен не знам къде е ходил (съмнявам се въобще да е ходил някъде, освен до плажа или за цигари). Единственото, което го помолих след време е да се стегне и спре с ракията.
По т.2 дори презаверката на билета аз му я платих (дадох му пари като тръгваше да ги върне на момчето, което си е едно и също). Ако часовника му е спрял на летището, не означава, че там няма други часовници да изпусне самолета, а е просто елементарна несъобразителност.
Чак после научих какви ги е разправял за мен. Дотогава си мислех, че това са фантазии на недоброжелатели и Елтимир никога не би казал такова нещо. Е, оказва се, че го е говорил и то не само на Парадокс и Севар, но и на хора, които пък не го държат с нищо изкъсо, за да ги заблуждава.
Доволен ли си на отговора, Парадоксчо?

И още нещо. Цялата история ми прилича на някой, когото поканят в къщата на безплатен обяд. Знам, че на някои им е трудно да го повярват, но още има такива наивници да го правят. Който някой се наяде яко и повърне от преяждане, а после обвини домакина, че го е натровил.
Тук искам и да питам, какво става с новата агентка? Какви са доказателствата срещу нея? Това, че ти е дала компютър и помогнала за новата книга? Или това, че си имал интимни контакти с нея? Ами като я знаеш, че е такава, чии ги дървиш в леглото с нея? Нали е агентка или просто едно повярвало младо момиче. Дали въобще подозира, какви си ги говорил за нея зад гърба и? Щото тук не съм прочел нищо по въпроса. Тук виждам, че и други са му яли попарата и знаят за какво говоря. Чудя се, колко ли Българи са останали, които няма да хвърлят кал срещу човек, който им помага или да си мислят, че го правят с користна цел? Йордан, Георги, Дари, непознатият българин в Планината, който ни подслони и нагости в къщата си и отказа да вземе пари? Колко са, 2, 3%? Как тези хора да се обединят и да си помогнат един на друг? Не знам, но не се отказвам да търся отговора. Аз за себе си съм си решил проблемите. Учил съм, държал съм изпити, работя където аз си поискам и съм чист пред съвестта си и пред Бога. Другите какво мислят - не ми пука. Не ми хранят те семейството.

Това е, аз бях дотук. Сега ще пусна едно лс на Запознат.

П.П. Оставете Йордан намира!

Радвам се, че си осъзнал необходимоста да отговориш на въпросите ми! Радвам се, че най-накрая разбра, че тези въпроси не бяха само мои!
Ще се радвам ако си разбрал и за какво въобще беше всичко това!

П.П. Извинявам се ако съм те обидил с директния си тон, но не обичам да шикалкавя, нито да увъртам! От тук нататък всеки (отнася се за всички без изключение) да чете внимателно и ако има нещо неясно или съмнително да пита ДИРЕКТНО този от когото търси отговори, а да не предава собствените си (или чужди) догатки и съмнения на други, търсейки повече информация, или просто защото няма какво да прави в момента..!!! Дори и да отнесете няколко псувни (в моя случай бяха малко повече), ще видите, че няма нищо страшно...!!! Мисля, че това е единствения начин, помежду ни да се постви началото на някакво истинско доверие! Нататък ще е по-лесно...

П.П. Не държа никого с нищо! Ласкаеш ме излишно, като ме превръщаш във фактор, какъвто не съм и никога не съм бил...!!! Имам единствено кръвта си и вярата в ТАНГРА! Преди време пуснах една тема "За човека и вълка"... Потърси я и ще разбереш..

Ден Грее
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (13) « първа ... 11 12 [13]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020