www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Експерименти с мозъка


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Експерименти с мозъка, по време на разгонването на демонстрация
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE
едно от най-хитовите оръжия в подземния свят –
пистолет с електромагнитни лъчи.
  Оръжието разрушава телесния контрол върху сърдечния пулс и жертвата издъхва от привидно „естествен” удар. Името на убийствената играчка е „Технология Венюс ЕССМ”. Прави се в два основни размера – едното е голямо колкото базука и е с обхват от 61 метра. По-малкото поразява успешно на 9,50 метра.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
anti666
Quote Post












QUOTE (Запознат @ 13.2.2008, 22:24 )
Ето с какви демократични методи си служи "Демокрацията"!
Готино нали?

Тава сега се случва в Грузия! После и тук! Ако някой дръзне да сваля чифущината ще се опитат да преговарят с ето такъв демократичен стил!
Какво се опитват да внушат с тези действия?
-Нямате никакво право да сте недоволни от нас на едно място!
-Дори и поотделно също нямате право!
-Всъшност, нямате никакво право за каквото и да е!

Точно 5 години след това предсказание, дойде да време да видим "демократизаторите" и по улиците на България
User posted image
Прототипа на "котките" ADS демократизира Ирак 2005г. СВЧ честота 94 gHz

19.02.2013
Усъвършенстваният му вариант с психотронен модулен генератор;
User posted image
Безкористен подарък от братски Израел за борба с непослушни гойски кучета, скъсали гребавия синджир. Последно използван в Ирак, гарантирано от ГРОБ
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Психоубийците в действие
Тази вечер в новинарските сайтове прочетох нещо изключително тревожно.

„Късно вечерта в четвъртък, 11 октомври, разследващите са установили самоличността на самоубилата се във Враца Катя – Екатерина Гергова. Трупът й бил разпознат и от нейните родители, които се обадили след края на работния ден, че дъщеря им е изчезнала и не вдига мобилния си телефон.

Както БЛИЦ съобщи, детето не бе разпознато от десетките свидетели на трагичния инцидент, затова и се предполагаше, че ученичката е дошла до мястото на самоубийството от друг врачански квартал.

Майката на загиналото девойче е Тодорка Гергова. Тя е шеф на местния РИОСВ, а бащата Христо е служител в клона на СИБанк. Почернените родители са заявили пред разследващите полицаи, че между тях и дъщеря им не е имало никакви конфликти и те нямали обяснение за трагично завършилия й скок от високо.

Катя била отличничка, пишела в училищния вестник, дори била в редколегията му. Винаги се усмихвала и била жизнерадостна, разказват съученици и учители.

Във фаталния ден седмокласничката свършила училище около 13.30 ч. в четвъртък, а като си тръгвала, обещала да донесе материал за вестника. После се прибрала вкъщи и говорила по телефона с майка си. След това обаче следите й се губят и не е известно къде е била, дали се е виждала с някого и с кого, а и какво е правила до около 16 ч., когато със скока си от 6-я етаж слага край на живота й.”

Обикновено самоубийство – ще кажат някои. Не, не е обикновено. И не е самоубийство.

Подобен тип „самоубийства” са показани за пръв път във фантастичния филм „Поличбата”. Този филм съдържа гениални прозрения, а може би и вградени тайни знания. Във всеки случай част от показаното във филма почна да се сбъдва. Още в началото на 90-те години все още частично свободните вестници публикуваха за редица подобни трагични случаи. По онова време още не се бях сблъскал лице в лице с психотрониката и възприемах прочетеното като сензация. Трябваше да минат години, за да осъзная, че не е. това е една страшна реалност, над която и до днес тегне печатът на мълчанието.

Познавам твърде добре методиката на психотронното въздействие. Виждал съм апаратурата. Познавам лично част от убийците. Не съм мълчал. Уви, от моите действия явно резултат няма. Вероятно ще попитате ами аз защо съм още жив? Защото си имам закрила. Вярно, опитаха се да ме убият. На няколко пъти. Съдбата обаче реши друго. Част от онези, които се стремяха към смъртта ми са мъртви, а аз съм още жив и още не съм се примирил. И няма да се примиря.

Писал съм многократно по въпроса. Описвал съм конкретни случаи, при които невинни хора са били умъртвени с помощта на психотронно оръжие. Пусках снимки, навлизах в детайли, до които поне в България никой не е посмял да навлезе. Обвиних пряко ген. Иван Чобанов, тогавашен директор на НСС, сегашната ДАНС в покровителстване на такива групи убийци. Последва тишина. А тези типове дори по закон бяха длъжни да реагират. През 2007 година издадох книгата „Невидимата атака”, съдържаща голямо количество конкретни факти и конкретни имена. Опровержение и до днес няма. Бях поизоставил темата, но сега разбирам, че съм длъжен да я подновя. Заради онези невинни деца, които стават жертва на безскрупулни убийци, експериментиращи с човешката психика и с човешкия живот. Под закрилата на ДАНС!

Което означава едно – войната продължава и ние сме длъжни да я доведем до победен край. Не заради нас. А заради тях, заради невинните деца.

17 октомври 2012 година

Психооператорите, експериментиращи с живота и смъртта на българите отново са в действие. Те отново убиват. И отново убийствата ще бъдат прикрити от Службите. В конкретния случай – от ДАНС. Твърдя го най-отговорно.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Психотронния генератор няма как да го спрем, но самата пустинна котка, може. Не видях детайлни снимки, но мисля, че шнорхела е слабото място. Може да стане много бързо - за секунди. Необходимо е само един флакон с монтажна пяна. Когато машината е заобиколена от множеството протестиращи, един човек може да впръска пяната през отвора на шнорхела и цялото пространство ще се запълни. Така ще се прекрати достъпа на въздух към двигателя и той ще угасне. Предполагам, че освен няколкото прегради най - много да има някаква мрежичка, но едва ли е толкова ситна, за да попречи. Ще седят и ще чакат вътре и нито ще могат да го разглобят и да го почистят, нито ще посмеят да излязат полицаите от машината, за да спрат акцията, smil4334ad8a149e0.gif щото народа ще ги понесе като - свиня баберка. smil4334ad8a149e0.gif Който го направи е добре да носи ръкавици, за да няма следи по флакона и го хвърля после. Важно е също да си прикрие лицето.

Това е от серията: ''Как да навредим на хунтата''. smil4334ad8a149e0.gif
PM
Top
Maistora
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 29
Участник # 5 525
Дата на регистрация: 2-March 13



Да кажем,че има такива технологии.До тук добре.Не знам защо на протестите във Варна например аз не исках да излизам от Аспаруховският мост,но протестиращите бяха като овце-шепа хора вървят отпред в малки групи и хиляди хора ги следват.Хората като цяло сме с имитационна психика-подражаваме си взаимно.Вижте различни кадри от различни протести и ще забележите как повечето хора се оглеждат покрай тях за да знаят какво да правят и на къде да поемат.Малко са хората,които правят това,което си искат и дори само заради своята оригиналност в деиствията заслужават похвали.
Малко хора правят това що си знаят,повечето са подражатели.А протестите се разпаднаха не заради специални технологии използвани срещу нас,но заради овчедушието на повечето участници.
Трябва достатъчно големи групи-поне 100 човека да запушват главни пътни артерии-например Аспарухов мост във Варна откъсва цели два квартала и цяла Южна Варна и селата,също и прииждащите и отиващите от и към "Хемус" и оттам връзката към други градове.Ако мостът е запушен заобиколните пътища са чак след Варненското езеро.От това следват огромни икономически загуби и проблеми,но повечето хора не осъзнават силата си и не могат да правят ефективни протести.
Изнесъл съм данни за агитките на БСП и другите проруски организациики в поне 1 голям български инфо сайт,които все пак взеха участие в падането на проамериканското и произраелско Бойково правителство,освен обикновените хора те също имаха доста фенове със знамена,но нека се говори за психотроника и извънземни,не за мафията,не за ТИМ мафията и конкретни вреди.
Лошо няма,но другаде останалите "безпросветни" и без да са "воини" направиха нужното в полза на протестите.Не искам да ми се сърдите,просто този сайт не е достатъчно и трябват голям брой брошури с рекламата ни за да сме чуваеми,сега не сме голяма трибуна сравнени с доста информационни сайтове,дори информационните сайтове на отделни български градове.А инфосайтовете се рекламират сами,затова имат трибуна и някакво влияние като медия.Надявам се да се организираме и да се случи нещо такова и тук да влизат много повече хора.След критичен брой хора последните сами ще ни правят реклама и разходите за такава ще са излишни.
Чесане на езиците,но едни брошури биха помогнали много за събуждането на голяма част от българите и то в реалният живот,не просто в Интернет обществото.Брошурите ще ни рекламират и пред хора,които не използват Интернет и са полезни.
Това е много по-ценно,поне според мен.Ако психогенератори и разни такива технологии са използвани срещу демонстрации против Саакашвили в Грузия и то още преди 5 години може да сме засрамени,че още не са използвани срещу нас.Засрамени,не защото употребата им е нещо хубаво,напротив.Ако тези технологии не са се използвали още в България значи не можем да се опрем на едни грузинци по протести и демонстрации срещу марионетното ни правителство,иначе вече щяхме да обменяме "братски опит" с грузинците в споделяне на симптомите от тези облъчвания.Значи не сме се радикализирали достатъчно в исканията си за независимост.
Замислете се над написаното от мен.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020