www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Партньори


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Партньори
Ziezi
Публикувано на: 16.10.2005, 10:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 121
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Елтимир @ Oct 16 2005, 09:12 AM)
Първият вариант на текста, който пуснах по-горе беше публикуван през 1993 г във в-к "Феномен": http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...3855&pos=-3855&
Приемете, че съм преписвал от хора, които почнаха да пишат същите неща десет години по-късно.

Елтимире, пак търсиш заговори ! Кой твърди че си преписвал !? Става дума за Истина, до която се е докоснал всеки от нас. Тя съществува извън нас и въпреки нас. Ние можем само да я осъзнаваме, но не и да имаме претенции за авторство върху нея. Ти си по-опитен и затова си се докоснал до Истината по-рано от други. Просто трябва да продължиш да я пропагандираш.

Аз нямам претенции за авторство, и затова не съм съгласен с участника, който ме възхвалява. Също и с участника с черния хумор smil3dbd4dbc14f3f.gif

Все пак искам кажа, че през последните 10 години съм положил доста труд за да разкажа на хората за Истината. Не съм си губил времето да си търся врагове и да воювам с тях. Това може да е грешна тактика, но това съм решил да върша, това съм свършил.

А за Севар - пак ще повторя - ционизмът и юдеизмът ще загинат, когато ешкеназите бъдат просветени за Истината. Нито Хитлер нито друг някой подобен няма да се справи с ционизма и юдаизма просто защото да се водиш по закона "Око за око, зъб за зъб" е обикновена чифутщина и юдаизъм, и поради тази причина самите борци против юдаизма са обикновени юдеи. Вижте ислямските фундаменталисти - та те са борци против юдаизма, но и юдеи от всякъде. Те мразят юдеите и им режат главите по закона "Око за око, зъб за зъб".

Повярвай, всеки човек може да намери повод да се скара или да убие дори най-близък приятел или дори роднина. Потърсиш ли оправдание, можеш да взривиш атомна бомба в центъра на София. Важното е да не го правиш, а да бъдеш Българин Достоен. Сиреч Просветител на рода си и дори на Човечеството, а не да търсиш оправдание за отмъщения и битки с вятърни мелници. Такава е орисията на българина - да просвещава човеците, за сметка на своята съдба. Това се нарича Алтруизъм, и е божествена черта. Именно затова Сина е българин, защото се жертва за да спаси човечеството от юдаизма. В Средновековието обаче неговото Откровение е било изопачено и извратено. Инплантирано е с юдаизъм. Сина няма вина за това. Вина затова имат тези, които са горели българите на клади, и които са ги разпъвали на машини за мъчения. Малка вина имат и българите, защото са се огънали, и са зъгърбили Светлината на Просвещението, поблазнени от лесен живот. Но това статукво ще се промени скоро...

PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.10.2005, 10:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Приемете, че съм вън от играта. По много причини. А по въпроса за съюзниците. Волен Сидеров някога твърдеше, че сме съюзници и добри приятели. После с голяма изненада научих, че съм: циганин, алкохолик, агент на ДС, руски агент, откачалка, деградирал тип, алчен бедняк, сектант и т. н. Моля за извинение, ако съм пропуснал някой епитет.
Та вие правете каквото смятате за нужно. Аз свърших своята работа и повече няма какво да правя. За такъв като мен няма място не само в обществения и политически живот, но и в живота въобще. Търсете съвет от мъдреците, а не от глупаци като мен. Аз нищо не бих могъл да ви посъветвам.


--------------------
PM
Top
Ziezi
Публикувано на: 16.10.2005, 11:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 121
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Елтимир @ Oct 16 2005, 10:58 AM)
Приемете, че съм вън от играта. По много причини. А по въпроса за съюзниците. Волен Сидеров някога твърдеше, че сме съюзници и добри приятели. После с голяма изненада научих, че съм: циганин, алкохолик, агент на ДС, руски агент, откачалка, деградирал тип, алчен бедняк, сектант и т. н. Моля за извинение, ако съм пропуснал някой епитет.
Та вие правете каквото смятате за нужно. Аз свърших своята работа и повече няма какво да правя. За такъв като мен няма място не само в обществения и политически живот, но и в живота въобще. Търсете съвет от мъдреците, а не от глупаци като мен. Аз нищо не бих могъл да ви посъветвам.

Това на кого го казваш ?!

Всеки има проблеми, да не би да мислиш , че аз нямам ?!

Най-лесно е да кажеш - майната му, аз съм до тук !

Лично аз съм си го мислел най-малко 100 пъти !

Ако някой е говорил против теб, то или е заблуден, или платен пропагандатор. Ако е първото, то има шанс ти с твоите морални и достойни действия да му докажеш, че не е прав. Ако е второто, пак има шанс, защото не всичко е пари, и човекът може да се осъзнае и да натири тези, които му плащат. Мисли позитивно. Наистина е трудно! Съдя по себе си, който нямам твоя житейски опит, а вече съм се отчайвал поне 100 пъти. Представям си какво ти е на теб. Но бъди сигурен, че въпреки косурите които имаш /кой няма косури?/ аз те подкрепям !

PM
Top
Севар
Публикувано на: 16.10.2005, 13:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Зиези, твоите проповеди в християнски стил не са за тук. Просто няма да хванат почва. Твоята мания за Просвещение на враговете ме отвращава и в нея няма нищо българско като начин на мислене. Ако трябва да се просвещава някой, то това са най-напред най-близките хора, а ционистите са последните по ред. Всъщност ситуацията я виждам по следния начин. Пред нас стоят хора с автомати, на които им остават съвсем малко патрони в пълнителите. Ти ги учиш как да презаредят. А когато казвате, че идеята не била собственост на някого, поне имайте доблестта да кажете кой пръв я изрази тази Идея!!!!!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Ziezi
Публикувано на: 16.10.2005, 14:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 121
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Севар @ Oct 16 2005, 01:35 PM)
Зиези, твоите проповеди в християнски стил не са за тук. Просто няма да хванат почва. Твоята мания за Просвещение на враговете ме отвращава и в нея няма нищо българско като начин на мислене. Ако трябва да се просвещава някой, то това са най-напред най-близките хора, а ционистите са последните по ред. Всъщност ситуацията я виждам по следния начин. Пред нас стоят хора с автомати, на които им остават съвсем малко патрони в пълнителите. Ти ги учиш как да презаредят. А когато казвате, че идеята не била собственост на някого, поне имайте доблестта да кажете кой пръв я изрази тази Идея!!!!!

За каква идея говориш, Севар !? Аз ти говоря за Истина, която е извън нас и въпреки нас, ти ми говориш за "идея". Преди д-р Ганчо Ценов, преди Елтимир и преди мен, за автохтонност за говорели Раковски и другите Възрожденци, преди това Джакфар, а сигурно и много други - например Калоян, който казал на Балдуин, че българите знаят повече от всички други за Троянската война.

Шапка свалям на Елтимир , че е прозрял Истината. Радвам се, че и аз, макар и по-късно от него, съм се докоснал до Истината ! Но за разлика от него аз не съм си губил времето да си търся врагове, а съм работил за разгласяване на Истината ! До колко съм успял, това е друг въпрос ...

И никой не ти говори за днешното християнство ! Преди да има общоприето християнство, имало е ранно учение на Сина /ранно християнство/ , което не е юдаизъм или еврейство, както искат да ни внушат някои. Наричало се е и до днес се нарича на латински - VULGAR ERA , сиреч българска ера в християнството - I-IV век - това са истинските последователи на Сина. Това е Истината.

PM
Top
evgeni77
Публикувано на: 16.10.2005, 15:51
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 10
Участник # 139
Дата на регистрация: 9-October 05



“Ако някой е говорил против теб, то или е заблуден, или платен пропагандатор. Ако е първото, то има шанс ти с твоите морални и достойни действия да му докажеш, че не е прав. Ако е второто, пак има шанс, защото не всичко е пари, и човекът може да се осъзнае и да натири тези, които му плащат. Мисли позитивно.” Е щом не съм платен , съм заблуден – според твоята логика. Аз, обаче го познавам това уважавано от теб същество. Знам го какво представлява. Ти го разглеждаш като наличност, аз - като липса на знания. Липсват му едни много основни познания. Знам за този кръг от хора, как от пръв приятел, се става пръв враг. Знам какво озлобяване цари в душите им. Водачът е човекът с най-нисък морал от всички. Това на глупостта на другите ли да го отдавам? Личния живот на тоя водач е поле от изпочупени морални ценности, който ще възмути всеки член на иначе боледуващото ни общество. Не можеш с принизената си душа да претендираш, че си наследник на велик народ. Убиеца винаги се покайва за убийството. Ще се покаеш и ти, Грънчаров.

А кака ви Силвия, защо никога не ви е защитавала?
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 16.10.2005, 16:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Знаеш това, което са ти разказали.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.10.2005, 16:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Бел, мисля, че ти имаш какво да кажеш по въпроса. Вярвам, че ще бъдеш безпристрастна. На теб също ти бяха разказвали разни неща, после ти сама видя с очите си за какво става дума. Ей, писна ми от съчинени в лабораториите на ДС клевети. Ченгетата съчиняват нещо и после го пускат на разни изродчета, които почват да дрънкат без да знаят.


--------------------
PM
Top
Bell
Публикувано на: 16.10.2005, 16:59
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ами да аз ще кайа че това "липса на знания" е много смешно понейе дори хора които не те обичат ти го признават че си добър писател а ти не пишеш нкви романчета....
Това че ти липсва морал незнам на каква основа го казва. Никой не е свят човек и всеки си има своите пороци.
Но определено тук се усеща някакво лично отношение което незнам от какво е породено!
Да ,бях чувала че не си добре по отношения на това което пишеш обаче после след като лично разгледах архива ти дори се замаях от това което видях. Всичко което знаеш и пишеш е дело на йивота ти и нещата които притейаваш са изумителни и само някои наистина отдаден и силно пристрастен към познанието мойе да състави такава нека си го кайем археологическа колекция от данни и предмети!Не мисля че този има база и основа да си позвулява да поставя под съмнение твоя национализъм!

А за случая с Ешар и сие.....ти култивира тези хора, извади ги от калта, те не бяха по различни от най дебилните кравайци! И те се опитаха да те саботират.

.......този евгени трябва да говори със факти!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.10.2005, 17:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Това беше, благодаря ти. Защото и пред теб бяха казвали, че си измислям, а ти видя, че това не е така.
Колкото до морала, аз също не знам на базата на какво го твърдят. Имам 25 годишен брак. Щом сме изкарали толкова и още сме заедно, значи не съм от най-пропадналите. А други участници в този форум са видели с очите си, че моето семейство държи на мен. Нека моите опюватели излязат от анонимност, нека предоставят своята биография пред всички, както аз съм я предоставил и тогава ще говорим. А иначе си права, никой не е безгрешен. Светците са на небето. Само че се смятам за по-малко грешен от противниците си. Това ми стига.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.10.2005, 17:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Иска ми се да кажа няколко думи по въпроса за техния морал.
Цветомир Йолов, който стои зад дребните провокаторчета продаваше книгите, които му бях дал за безвъзмездно ползване. И когато разбра, че повече няма да може да го прави, той спря сайта.
Ивото Черния се снима със свалени гащи и пуска снимката си по интернет.
“Справедливия” се хвали с няколко брака и много любовници.
Ето, това са моите врагове, които ми говорят за морал. Само че техните клевети утре ще бъдат забравени, а написаното от мен ще остане.


--------------------
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 16.10.2005, 17:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Bell @ Oct 16 2005, 04:59 PM)
Ами да аз ще кайа че това "липса на знания" е много смешно понейе дори хора които не те обичат ти го признават че си добър писател а ти не пишеш нкви романчета....
Това че ти липсва морал незнам на каква основа го казва. Никой не е свят човек и всеки си има своите пороци.
Но определено тук се усеща някакво лично отношение което незнам от какво е породено!
Да ,бях чувала че не си добре по отношения на това което пишеш обаче после след като лично разгледах архива ти дори се замаях от това което видях. Всичко което знаеш и пишеш е дело на йивота ти и нещата които притейаваш са изумителни и само някои наистина отдаден и силно пристрастен към познанието мойе да състави такава нека си го кайем археологическа колекция от данни и предмети!Не мисля че този има база и основа да си позвулява да поставя под съмнение твоя национализъм!

А за случая с Ешар и сие.....ти култивира тези хора, извади ги от калта, те не бяха по различни от най дебилните кравайци! И те се опитаха да те саботират.

.......този евгени трябва да говори със факти!

Похвално изказване. Мойте почитания за това Белл.

Елтимир аз не разбирам защо не ги игнорираш тези личности. Не си заслужава да падаш до тяхното ниво. Обяви ги за мъртавци в съзнанието си и не им обръщай внимание.

Гостун!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 16.10.2005, 18:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Подиграваш ли се бгскин?

Елтимир, остава да раскайеш подробно за пощите и за парите за Русия, как полойението беше толква сериозно че те даваха по ТВ-то а наш Ешар си захлеби от средствата които само привурйеници ти изпращаха, някои от които по късно пурви бяха баннати от форума!
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 16.10.2005, 18:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Bell @ Oct 16 2005, 06:14 PM)
Подиграваш ли се бгскин?

Елтимир, остава да раскайеш подробно за пощите и за парите за Русия, как полойението беше толква сериозно че те даваха по ТВ-то а наш Ешар си захлеби от средствата които само привурйеници ти изпращаха, някои от които по късно пурви бяха баннати от форума!

Не се подигравам. Да взема да ти изпратя един Флекс Тайп че ми е некво гадно като го чета тва твойте писания.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.10.2005, 18:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ще го опиша, има време. нека да кажат още нещо.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020