www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> БИГ БРАДЪР КОНТРОЛИРА НАЦИЯТА С ПСИХООРЪЖИЕ


Страници: (8) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> БИГ БРАДЪР КОНТРОЛИРА НАЦИЯТА С ПСИХООРЪЖИЕ, Дългото гледане на предаването ви прави
Astronomer
Публикувано на: 19.2.2008, 20:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



Засилени атаки с психотронно оръжие срещу българския народ са засечени в навечерието на предстоящите парламентарни избори. Всеки втори българин е жертва на експерименти за “контрол на съзнанието”. Из страната ни се разхождат зомбирани хора, които не знаят какво вършат и поведението им е управлявано от неизвестни за мнозинството сили. Това показва изследване на единствения в Югоизточна Европа център по психотроника и парапсихология- Училище МАГ.

Предаването “Биг Брадър” е средство за психотронен контрол не само над участниците в шоуто, а и върху тези, които го гледат редовно. Оказва се, че дългото гледане на предаването ви прави зависими от него и по-нататък вие ще бъдете манипулирани от заинтересованите. Психотронното оръжие е наречено “несмъртоносно”. Неговото въздействие е “тихо”, но както се вижда цялата нация успя да се побърка по едно предаване, което като се замисли човек, никак не е интересно. Но защо тогава се получава така? Нека започнем от самото начало.

Източник: http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1435

Предсказанията на Ванга започват лека полека започват да се сбъдват:

"Много и незнайни болести ще се явят. Хората ще падат по улиците без видима причина и без видимо да са боледували. А това е все още предотвратимо, защото е във вашите ръце."

"След 40 години няма да има сегашните болести, но ще се появят нови. Те ще са свързани с мозъка."

Източник: http://myshop.bg/vanga/predictions.html
PM
Top
antijew
Публикувано на: 20.2.2008, 14:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



" Из страната ни се разхождат зомбирани хора, които не знаят какво вършат и поведението им е управлявано от неизвестни за мнозинството сили."
--------------------------------------------------------------
Вярно е това!
Даже ще споделя случка, която се случи на майка ми. Преди 3-4 месеца ходила да плаща сметки в офиса на мобилна компания. Излизайки навън, тя установява, че не знае къде се намира. А на това същотото място е била хиляди пъти. Центъра на града е все пак...Почва да се разхожда по тротоара напред-назад, не знаейки кой път да хване. Обхваната е в паника от създалата се ситуация. Почти се е разплакала. Почнала да звъни на колеги да дойдат да я приберат обяснявайки им, че е пред офиса на мобилната компания и не знае по кой път да се прибере, а колегите и са на 200-300 метра.
Незнам дали е била облъчена в офиса на моб. компания или от облъчвателите по покривите на сградите, но за мен тази случка си е показателна, че ни облъчват!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.2.2008, 14:44
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



На мен ми се е случвало да губя памет, за дребни неща и за съвсем кратко, но досадно. Не знам дали е от излъчватели или магнитните полюси на земята, известяват, че ще се обръщат, но на Планината примерно това не ми се случва.
Принципно, когато си натъпкан в кошарата, пастира по-лесно те обработва с тоягата.
PMEmail Poster
Top
antijew
Публикувано на: 20.2.2008, 15:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Jordan_13 @ Feb 20 2008, 02:44 PM)
На мен ми се е случвало да губя памет, за дребни неща и за съвсем кратко, но досадно. Не знам дали е от излъчватели или магнитните полюси на земята, известяват, че ще се обръщат, но на Планината примерно това не ми се случва.
Принципно, когато си натъпкан в кошарата, пастира по-лесно те обработва с тоягата.

А лично на мен в последно време ми прави впечатление, че ме боли ужасно главата в точно определен ден, и това е неделя. Принуден съм да се дрогирам с прахчета от аптеката, за да ми спре главоболието. Защо точно в неделя, си го обяснявам с това, че е ден за почивка, а когато почиваш ти Мислиш за малко по-различни работи от всекидневния напрегнат работен ден, контролиран от кукловодите...


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
bobired
Публикувано на: 20.2.2008, 15:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE (antijew @ Feb 20 2008, 03:05 PM)

А лично на мен в последно време ми прави впечатление, че ме боли ужасно главата в точно определен ден, и това е неделя.

И мен най-често ме боли глава в неделя. Но това е по-скоро заради съботния запой smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
antijew
Публикувано на: 20.2.2008, 16:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (bobired @ Feb 20 2008, 03:56 PM)
QUOTE (antijew @ Feb 20 2008, 03:05 PM)

А лично на мен в последно време ми прави впечатление, че ме боли ужасно главата в точно определен ден, и това е неделя.

И мен най-често ме боли глава в неделя. Но това е по-скоро заради съботния запой smil3dbd4e4c2e742.gif

Ти се майтапиш smil4341944e6b0c8.gif , но при мен не е от това.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
bobired
Публикувано на: 20.2.2008, 17:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
Ти се майтапиш  , но при мен не е от това.


Майтапя се, но само за да разведря обстановката, иначе съм се чудил за някакво устройство, което да засича, ако има облъчване над определено ниво.
Но за целта трябва да се знае с какви честоти облъчват.
PM
Top
Миро
Публикувано на: 20.2.2008, 20:17
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (antijew @ Feb 20 2008, 03:05 PM)
А лично на мен в последно време ми прави впечатление, че ме боли ужасно главата в точно определен ден, и това е неделя. Принуден съм да се дрогирам с прахчета от аптеката, за да ми спре главоболието.

Така си е-неделята е труден ден, особено след 13ч. Едва ли и прахчетата ти вършат работа, защото при мен не минава и съм се отказал отдавна, има-няма преди 3-4год. smil3dbd4e398ff7b.gif Чини ми се, че причината не е от такова облъчване, за което се съмняваш.
PMUsers Website
Top
antijew
Публикувано на: 20.2.2008, 20:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Миро @ Feb 20 2008, 08:17 PM)
Така си е-неделята е труден ден, особено след 13ч. Едва ли и прахчетата ти вършат работа, защото при мен не минава и съм се отказал отдавна, има-няма преди 3-4год. smil3dbd4e398ff7b.gif Чини ми се, че причината не е от такова облъчване, за което се съмняваш.

С прахчетата минава. От какво мислиш, че е?


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 20.2.2008, 21:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Това измейкярче вече няма да пише.
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Да се опитаме да се върнем на темата.Ето нещо ,което мисля че ще ви е интересно да научите:
ВОЙНАТА НА ЕКСТРАСЕНСИТЕ
ЗОЛОТОВ И ЦАРИЧИНА ЗАТРИВАТ РОДНИТЕ ФЕНОМЕНИ
В: , №20, 16 май 2005, с. 10-11

QUOTE
След като бяха зомбирани отвън, в българските екстрасенси стартира програмата за самоизтребление

Началото на войната на феномените у нас започва с нашествието в България на руския психовампир Золотов. За амбициите на поръчителите може само да се гадае. Версиите са много, но около тях витае тайнственост. Днес никой не знае какви са били истинските им цели. Според една от версиите една от целите му е да неутрализира култа към Ванга. Пророчицата вече е била спирачка за глобалните им интереси в региона. В България остават учениците, според някои зомбираните последователи на “нашественика”, чиято главна цел е да неутрализират влиянието на българските феномени за сметка на тотален психоконтрол отвън. Какво се случва след оттеглянето на Золотов?

Започва истинско братоубийствено изтребление със всички средства между родните феномени. Една от първите жертви е задочна ученичка на великата пророчица. Лично Ванга праща рецепти от оня свят на лечителката Мария Божикова. Нашенската доктор Куин, която има и уникална ясновидска дарба е могла да загине от руските екстрасенси. След странна покана за Москва, при престоя й в руската столица 11 екстрасенси стрелят по нея с енергийни куршуми, заради отказа й да остане на работа в Института по нетрадицционна медицина. А какво би станало, ако бе останала?


Има още много примери ако ви е интересна цялата статия ето тук:
http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r%5Bid%5D=313


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
antijew
Публикувано на: 21.2.2008, 10:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Наистина е добре да се върнем в темата, даже е добре някой да я почисти...!

Във връзка с контрола на нациите с психооръжие искам да обърна внимание на нещо, което ми направи впечатление "Училищата в Уелс под тревога след 17-тото самоубийство"Има нещо неестествено в самоубийствата на тези младежи. Не ми се струва аргументирано твърдението в статията, че"властите накрая признаха, че младите хора в града виждат в самоубийството начин за справяне с проблемите си". Какви такива проблеми може да има един млад човек в ученическа възраст, та да предприеме самоубийството като решение?

http://news.ibox.bg/news/id_1408584061


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
iss
Публикувано на: 21.2.2008, 10:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (antijew @ Feb 21 2008, 10:09 AM)
Какви такива проблеми може да има един млад човек в ученическа възраст, та да предприеме самоубийството като решение?


Като отговор на този въпрос публикувах горната статия-който има търпение да я прочете в последния пример ще намери мнго отговори.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.2.2008, 10:29
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (iss @ Feb 21 2008, 09:05 AM)
Да се опитаме да се върнем на темата.Ето нещо ,което мисля че ще ви е интересно да научите:
ВОЙНАТА НА ЕКСТРАСЕНСИТЕ
ЗОЛОТОВ И ЦАРИЧИНА ЗАТРИВАТ РОДНИТЕ ФЕНОМЕНИ
В: , №20, 16 май 2005, с. 10-11

QUOTE
След като бяха зомбирани отвън, в българските екстрасенси стартира програмата за самоизтребление

Началото на войната на феномените у нас започва с нашествието в България на руския психовампир Золотов. За амбициите на поръчителите може само да се гадае. Версиите са много, но около тях витае тайнственост. Днес никой не знае какви са били истинските им цели. Според една от версиите една от целите му е да неутрализира култа към Ванга. Пророчицата вече е била спирачка за глобалните им интереси в региона. В България остават учениците, според някои зомбираните последователи на “нашественика”, чиято главна цел е да неутрализират влиянието на българските феномени за сметка на тотален психоконтрол отвън. Какво се случва след оттеглянето на Золотов?

Започва истинско братоубийствено изтребление със всички средства между родните феномени. Една от първите жертви е задочна ученичка на великата пророчица. Лично Ванга праща рецепти от оня свят на лечителката Мария Божикова. Нашенската доктор Куин, която има и уникална ясновидска дарба е могла да загине от руските екстрасенси. След странна покана за Москва, при престоя й в руската столица 11 екстрасенси стрелят по нея с енергийни куршуми, заради отказа й да остане на работа в Института по нетрадицционна медицина. А какво би станало, ако бе останала?


Има още много примери ако ви е интересна цялата статия ето тук:
http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r%5Bid%5D=313

Този текст е добра илюстрация, защо на човека не се дават големи духовни сили. Съвсем явни са примерите, че той не може да работи и с малките. А нашите "екстрансенси", "работят" с именно такива. Всеки е събудил по един или два духовни центъра, чиято енергия преминала през огромният им егоизъм и човешка алчност за материални придобивки и слава (пуста слава...) ги прави да се чувстват велики, и целият свят искат да е в краката им.
Много се извинявам, обаче страшно смешни са им титулите "шаманки", "ясновидци", "вещери", смях, да припаднеш!
Най-вече всичките тези са деградирали хора, Господ им е събудил някои духовни възможности, именно да осъзнаят Ценността, която носят в себе си като хора и да спрат да деградират. Господ не им е дал тези сили, за да помагат на другите, а да си помогнат на самите себе си.. То се вижда, колко са немощни, когато работата опре до тях и как нищо и никаква техническа апаратура ги тръшка като мухи.
Особено подла е колективната душевност, когато се събере, за да унищожи "врага". Всички срещу един. И след това колективността се рои, за да си създаде нов враг и пак - всички срещу един. Страх, малодушие и комунизъм. Което показва какво? Че един единствен обикновен Българин, дори с една, единствена добродетел да има е по-силен от тия всички вкупом.

Неслучайно бях казал преди месеци, че всеки Българин може да бъде част от Съвета.
Веднага ми се изсмяха, обявиха ме в комунизъм, че съм нарушавал йерархията дори.
Защо? Защото и тук може би, някои искат да са като тези по-горе - "велики шамани" smil4334ad8a149e0.gif и да властват над другите.

Някои бяха казали преди години, че това, че България гъмжала от екстрасенси, ясновидци и други такива калибри и звания посмешковци било гаранция за нейния просперитет.
Аз обаче, съм на мнение, че точно тези хора са една от причините за нейния упадък.
PMEmail Poster
Top
iss
Публикувано на: 21.2.2008, 10:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Jordan_13 @ Feb 21 2008, 10:29 AM)
Този текст е добра илюстрация, защо на човека не се дават големи духовни сили. Съвсем явни са примерите, че той не може да работи и с малките.

Този текст е Илюстрация на нещо съвсем друго!Какво ти става?На последък бягаш от същноста на темата и и предаваш съвсем нова свтлина!Имаш дарбата да доразвиваш и допълваш с информация-използвай я пълноценно smiles-rulez.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020