www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> БИГ БРАДЪР КОНТРОЛИРА НАЦИЯТА С ПСИХООРЪЖИЕ


Страници: (8) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> БИГ БРАДЪР КОНТРОЛИРА НАЦИЯТА С ПСИХООРЪЖИЕ, Дългото гледане на предаването ви прави
antijew
Публикувано на: 15.8.2008, 19:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Сатанисти в очакване на Меноуор.
User posted image

"Мъжкари"
smil4334ad8a149e0.gif
User posted image

Послание...

User posted image

Убивай...

User posted image


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
2DHades
Публикувано на: 15.8.2008, 19:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



Добре де човек, досега водихме интересна дискусия, очаквах да ме затапиш напълно със следващия си пост ама вместо това започна да пишеш глупости. Първо - на снимката с феновете - е кажи ми кво им е сатанисткото/лошото на хорицата, които очакват да видят своята любима група? За филмчето: Явно има анимация казваща се Берсерк(предполагам си чувал за берсерките) и някой от вбокса е сложил към откъс от филмчето песента на Manowar, в което смелият воин побеждава силите на тъмните сили на сатаната.
PM
Top
antijew
Публикувано на: 15.8.2008, 20:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (2DHades @ Aug 15 2008, 07:51 PM)
Добре де човек, досега водихме интересна дискусия, очаквах да ме затапиш напълно със следващия си пост ама вместо това започна да пишеш глупости.

Нямам намерение да затапвам никого. Изкарвам факти, но вие не ги признавате. Какво повече искаш?

QUOTE
Първо - на снимката с феновете - е кажи ми кво им е сатанисткото/лошото на хорицата, които очакват да видят своята любима група?


Сатанистки е знака, който използват.



QUOTE
За филмчето: Явно има анимация казваща се Берсерк(предполагам си чувал за берсерките) и някой от вбокса е сложил към откъс от филмчето песента на Manowar, в което смелият воин побеждава силите на тъмните сили на сатаната.


Явно не си го гледал филмчето защото започва и завършва с УБИЙСТВА на хора. Рязане на глави, разпаряне на кореми ...

Показателни са и коментарите на младежите под клипа:
"pesenta e hell and kill i tova klip4e i dopada na pesenta", "мн извратено аниме,мн е яко"
Това последното е много показателно. Извратеното е яко. А?


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 15.8.2008, 22:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (2DHades @ Aug 15 2008, 07:51 PM)
Добре де човек, досега водихме интересна дискусия, очаквах да ме затапиш напълно със следващия си пост ама вместо това започна да пишеш глупости. Първо - на снимката с феновете - е кажи ми кво им е сатанисткото/лошото на хорицата, които очакват да видят своята любима група?

Ето какво е сатанинското:
User posted image
Това са поклоници на Рогатия. Сатанизма не е нещо изолирано от света.
Сатаната е тук при хората. Иначе какъв ще го държи в небитието и за чий чеп ще сии развява байрака, ако няма кой да му се вързва?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 15.8.2008, 22:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



А дали са осъзнати поклоници - това не е важно. Важно е че подражават и са искренни.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
2DHades
Публикувано на: 15.8.2008, 23:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



Да, това означава рогата на дявола, само че това е италианско суеверие, което носи добър късмет(!) и датира от векове.
PM
Top
Богатир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



За такива като теб мога да кажа следното.
Първо научи английския за да разбереш пълния смисъл на текстовете към песните, които коментираш, а не да слушаш само kill, kill, kill, защото в конкретната песен се повтаря hail и завършва на kill, а Hail в случая е вид отдаване на чест преди убийството.
Второ в берсерк клипчето, гледаме кадри от аниме в което лиричния герой smil3dbd4e5e7563a.gif си позволява да разсича главите на враговете и в случая значението е известно само на хората гледали въпросното аниме. Също така там виждам нашия човек да пробожда главите на някаква ламя. Това май ми е познато от някъде
User posted image
Ето ти още един сатанист.
Трето мъжкари или не, снимката която си озаглавил така и си постнал тука с подобно заглавие не ти прави грам чест. В преден пост се чудиш, защо така паля. Паля щото си правиш гаргара с любима моя група, без да си наясно защо го правиш. Вече ми падна достатъчно в очите, понеже не отговори на нито една моя контра с изключение на последното клипче и на всичкото отгоре продължаваш да спамиш темата с пропаганда подкрепяща първоначалното ти мнение. Толкова еврейско от твоя страна(antijew обиждам те защото ме наричаш сатанист). И постоянно повтаряйки сатанисти, сатанисти нима не целиш да ни втълпиш че всички метали сме сатанисти. Тоест целиш да намериш нов враг към който да обърнете поглед ли? Забелязваш ли как започвам да се дистанцирам в изказванията си от вас? Това е защото съм от "сатанистите" и понеже мога да ти кажа че познавам много метали, като точни и интелигентни хора ме е яд, как задръстени типове като теб манипулират общественото мнение в такава насока.
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (2DHades @ Aug 15 2008, 11:03 PM)
Да, това означава рогата на дявола, само че това е италианско суеверие, което носи добър късмет(!) и датира от векове.

Аз съм почнал да пиша глупости!?!
Това твоето какво е? Бисер, на Бисерите?! Пропагандата на "Елита" така ви е промила мозъците-да казвате, че лошото е хубаво, та вече сте изгубили усета си...!
Рогата на дявола носели добър късмет! smil4334aa44c7e89.gif Както оня... младеж: "Извратеното е яко" smil4334aa44c7e89.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Bogatir @ Aug 16 2008, 07:07 AM)
За такива като теб мога да кажа следното.
Първо научи английския за да разбереш пълния смисъл на текстовете към песните, които коментираш, а не да слушаш само kill, kill, kill, защото в конкретната песен се повтаря hail и завършва на kill, а Hail в случая е вид отдаване на чест преди убийството.

Първо, нямам намерение да уча английски специално за да разбирам текстовете на Дебилизаторите.
Второ, много добре си го подчертал: "завършва на kill". Това последното най-добре попива в мозъка на младежите защото е завършващо!
Трето, отговори ми защо е нужно в псента да им се набива в главите да убиват, с отдаване на чест или без нама значение?

QUOTE
Второ в берсерк клипчето, гледаме кадри от аниме в което лиричния герой smil3dbd4e5e7563a.gif си позволява да разсича главите на враговете и в случая значението е известно само на хората гледали въпросното аниме. Също така там виждам нашия човек да пробожда главите на някаква ламя. Това май ми е познато от някъде


Естествено, че няма да пуснат само убийства на хора, много явно ще се получи...
Както в не всички песни се говори за убийства, така е и в анимето.
Нали не вярваш, че са толкова глупави...?

QUOTE
Трето мъжкари или не, снимката която си озаглавил така и си постнал тука с подобно заглавие не ти прави грам чест. В преден пост се чудиш, защо така паля. Паля щото си правиш гаргара с любима моя група, без да си наясно защо го правиш. Вече ми падна достатъчно в очите, понеже не отговори на нито една моя контра с изключение на последното клипче и на всичкото отгоре продължаваш да спамиш темата с пропаганда подкрепяща първоначалното ти мнение.


Що да не ми прави чест? Ами облекли са се като Педали! Не е ли така?
Дали съм ти паднал в очите това не е важно за мен. И не си правя гаргара целенасочено с любимата ти група за да те дразня. 2DHades ги даде за пример та затова ги метнах...
Не спамя темата, а предоставям факти, че в основата си матъл рока е психооръжие на "елита", насочено срещу младите.

QUOTE
Толкова еврейско от твоя страна(antijew обиждам те защото ме наричаш сатанист). И постоянно повтаряйки сатанисти, сатанисти нима не целиш да ни втълпиш че всички метали сме сатанисти. Тоест целиш да намериш нов враг към който да обърнете поглед ли? Забелязваш ли как започвам да се дистанцирам в изказванията си от вас? Това е защото съм от "сатанистите" и понеже мога да ти кажа че познавам много метали, като точни и интелигентни хора ме е яд, как задръстени типове като теб манипулират общественото мнение в такава насока.


Оооо не знаех, че те има на снимката, та да се обиждаш.
Благодаря за това, че ме наричаш евреин и задръстеняк. Не се обиждам. Не си първия, а може би и последния, който го прави с определена цел. За мен е важно приятелите ми как ме чувства и те не са на твоето мнение. Бъди сигурен.

Но хайде да продължим по темата с доказателствата, че метъл рока е психооръжие насочено подчертавам към най-младите.

User posted image


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 16.8.2008, 10:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



QUOTE (antijew @ Aug 16 2008, 08:52 AM)
Първо, нямам намерение да уча английски специално за да разбирам текстовете на Дебилизаторите.
Второ, много добре си го подчертал: "завършва на kill". Това последното най-добре попива в мозъка на младежите защото е завършващо!
Трето, отговори ми защо е нужно в псента да им се набива в главите да убиват, с отдаване на чест или без нама значение?

Може да се набива само в твоята и да си втълпяваш. Все пак твоето мнение е субективно и процедено през твоя мироглед.

QUOTE
Естествено, че няма да пуснат само убийства на хора, много явно ще се получи...
Както в не всички песни се говори за убийства, така е и в анимето.
Нали не вярваш, че са толкова глупави...?

Ето тука вече ми показа цялата си глупост, за което ти благодаря. Клипчето е направено от фен на анимето, който е същевременно и фен на групата и ги е съчетал и двете, за да се получи нещо, на което други фенове като него да се насладят. Прави се с обикновенни програмки от интернет, така че специално за това можеш да спиш спокойно. Не са те. Интересно какви спецове станахте всички по психотроника и НЛП, съмо въз основа на това че четете някакви статии от жълти вестници и списания.



QUOTE
Що да не ми прави чест? Ами облекли са се като Педали! Не е ли така?
Дали съм ти паднал в очите това не е важно за мен. И не си правя гаргара целенасочено с любимата ти група за да те дразня. 2DHades ги даде за пример та затова ги метнах...
Не спамя темата, а предоставям факти, че в основата си матъл рока е психооръжие на "елита", насочено срещу младите.

Просто не говори глупости. Manowar са стара група, но не са в основата на рока. Има толкова много рок и метъл банди, всяка със своя тематика. Има сатанистки и антихристиянски групи и ти обясних, че на тях трябва да наблегнеш. Да слагаш целия рок и метъл под един знаменател показва колко ти е бедна музикалната култура.


QUOTE
Оооо не знаех, че те има на снимката, та да се обиждаш.
Благодаря за това, че ме наричаш евреин и задръстеняк. Не се обиждам. Не си първия, а може би и последния, който го прави с определена цел. За мен е важно приятелите ми как ме чувства и те не са на твоето мнение. Бъди сигурен.

Няма ме на снимката, но това не означава, че не трябва да се обиждам. Ходих на концерта на Manowar това лято и нямаше ексцесии, нито убийства, нито клаха козел на сцената, даже и самоубийства нямаше. Дори и по околните поляни в палатките не се чуваха женски писъци и демоничен рев при рекордните 5 часа концерт. Представяш ли си, това са 5 часа облъчване с демонична музика при над 100 децибела и наполовина на 3 км по-надалеч. Ако имаше нещо подобно то Каварна щеше да е сред градовете първенци по самоубийства, убийства и всякакви други дивотии,които ти си втълпяваш. Там всяко лято има поне 4-5 големи рок и метъл концерти. Manowar специално идват за втора година и представи си и през двете години, цяла Каварна им слуша концертите на аванта и няма самоубили се младежи. Така че тази изрезка можеш да я скриеш някъде. Предпочитам да не чета глупостите, които твоите господари искат да чета, а да видя с очите си нещата такива каквито са. А те бяха че след тридневен концерт:
-първата вечер Manowar;
-втора вечер Alice Cooper(с хитовото си парче Poison(Отрова), нямаше натровени)
-трета вечер In Flames и Slayer(за вторите останах само за няколко песнички, тъй като ми идват по-хард)
Та преди, по време и след концертите хилядите фенове се държаха много културно и поне по това отношение сме далеч пред футболните запалянковци. (Защо не зачекнеш темата за футбола, тук поне ще те подкрепя с двете ръце).
То ако беше друго да не мислиш, че толкова години хората в Каварна щяха да търпят тези концерти. О да сега се сетих, че единственото лошо впечатление от феновете, което ми остана е че след концерта стадиона беше пълен с хвърлени чаши от бира. Да на стадиона по време на концертите се предоставяха хиляди литри Болярка и въпреки въздействието на алкохола, пак нямаше индивиди, които да се подлъжат да правят зулуми. Гарантирам ти че нож може да се вкара в стадиона въпреки охраната, която те опипва набързо. Освен няколко изпаднали в алкохолен делириум и спящи в несвяст на тревата, нищо друго не видях. Хората се забавляваха истински. Така че продължавай да си четеш статии писани незнайно от кого и с незнайно каква цел. Мен не ме грабват подобни глупости.
PM
Top
antijew
Публикувано на: 16.8.2008, 11:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Bogatir, много добре знам, че клипа не върви с песента по идея на групата, а е сглобено от техен почитател и коментарите са, че идеално си пасват. Убиства, кръв и т.н.
Дали сме станали големи специалисти по НЛП и психотроника не си ти този, който да казва. И жълтото не е вече жълто... Явно не си го забелязал. Или може би ти се привижда този цвят , защото знаеш, че преобладава около устата ти... Няма лошо, успокой се, ще изчезне все някой ден.
Явно това, което не се вписва във вижданията ти е жълто, а? Да нямаш и жълта книжка?

Я се върни и прочети частите от книгата на д-р Атанас Гълъбов, и посочи точно кое не е вярно в това, което е написал!

Manowar не били сатанисти?! Това тяхното какво е: " Господарю на мрака, призовавам те, изисквай свещеното право да горя в ада... Вземи моята ... душа, пий кръвта ми, както аз пия твоята... Луцифер е цар, хвалете Сатаната."
Ти какво искаш? Във всяка пасен ли да го повтарят? Доста нагло ще бъде!

Дано някой ден ти го проумее мозъчето, че футбол (голямата част от спорта), музика (също в голяма част), мода, по-големите индустрии и др. се държат от "елита" с цел забавления и контрол на Стадото...


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 16.8.2008, 12:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахааааааааааа......!
Почивах си малко от света и ето, че тук пак е станало весело...! Слушам метъл и рок музика от 1983 година осъзнато, а иначе в къщи винаги са звучли песните на Deep Purple, Nazareth, Roling Stones и т.н. До този момент нито аз нито някой член на семейството ми е станал сатанист или се е самоубил, нещо повече...!! Вярвам, че тази музика е изиграла голяма роля в изграждането ми като личност...! Работил съм с доста от групите и артистите които коментирате и смело мога да заявя, че до един всички са изключителни хора, непречупени от системата и непримирими с това което се случва по света...! Нека се върнем към 60-те и 70-те години... Какво направи рок музиката тогава...?! Спря войната във Виетнам.... Същите тези хора които коментирате по-горе открито се противопоставиха на американското правителство, прокламирайки тотален пацифизъм, довел до масовото отричане на младите хора от техните "лидери" и коствало поста на Никсън по-късно...! Нека сега погледнем 80-те и началото на 90-те години.... Какво направи рок-а тогава...?!! Събори "желязната завеса" и комунизма..! За това поколение тази музика бе символ на свободата и даде духовния тласък за сриването на червената кочина...! Относно сатанизма за които говорите и примерите които давате, може да се спори много...! Кой сатана, и за кого...?!! Кои го казва и защо...?!! Защото за пореден път кукловодите губят контрол над младите ли...?!! Защото отказват да живеят според законите им ли...?! Тази музика се слуша от стотици милиони хора по света от почти 60 години... Ако посланията за които говорите имаха за цел да програмират смърт, самоубийствата нямаше да са десетки а стотици милиони...! Замисляли ли сте се, че тази музика може и да информира...?! Че в текствовете, групите са закодирали една много голяма част от истината за този свят...?! Че зад сценичния блясък и бутафория (наложен от продуцентите и правилата на еврейския музикален пазар, наречен шоу (показвам)бизнес) тези хора говорят истината и, че това е единствения начин тя да достигне до максимален брой хора...?! Слабоумни крертени винаги е имало и ще има... Никой никога не е изнасял статистика колко хора са се самоубили под плакат на Мадона, например, или на братя Аргирови, ако щете...! За да говориш за тази музика, трябва да познаваш културата и корените и... Аз бях щастливец и се запознах с някои от създателите и, за което съм благодарен на Тангра, а не на сатаната...! Цитирате ми книжки на застъпници на същата сатанинска система и режим, срещу който рипате по другите теми във форума...! Замислете се...! Къде е логиката и дали там винаги се крие и истината...?! Иначе противоположни примери мога да ви дам милиарди, но ще превърнем сайта в енциклопедия на рок-а, а такива вече си има написани и ви препоръчвам да ги прочетете и да послушате, пък тогава пак изказвайте мнения...! За въпросния "знак на сатаната" също можем да поспорим колкото искате...!! Този знак е на няколко стотин години поне и има множество значения... Наречен е "знак на сатаната" през 60-те, от същите тези еврейски заклеймители на рок-а, които ми цитирате в захласт... Иначе значи и "успех", "късмет", "ти си рогоносец" и т.н. Понеже тук има и хора които разбират някои неща повече от мен, нека те ви кажат защо тази музика е наречена буквално "скала, камък" и какво е истинското сакрално значение на тази дума...

P.P. На концерта на Manowar в Каварна имаше повече български знамена от колко на 3-ти март има в София, а знака IYI и седмолъчицата бяха най-често срещаните символи по вратовете на т.нар. поклоници на сатаната...! Кажете ми и кой Български изпълнител поне веднъж е изпял националния ни химн по време на свой на концерт, като знак на почит към земята на която е стъпил в момента...?!
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 16.8.2008, 13:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Приемам, че дотук бяхме с уважителния тон. Край на спора. Ти печелиш. От сега нататък класфицираме метъл и рок феновете за сатанисти. Предлагам да включим и тези хора в това число:
User posted imageUser posted image
http://www.youtube.com/watch?v=sBhdlX5bGEw
Тези тука пък се обличат като демони и зли духове :
User posted image
User posted image
http://www.bgvip.tv/play.php?vid=6190
http://www.bgvip.tv/play.php?vid=6384
И т.н.
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 16.8.2008, 13:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (antijew @ Aug 16 2008, 08:52 AM)
QUOTE (Bogatir @ Aug 16 2008, 07:07 AM)
За такива като теб мога да кажа следното.
Първо научи английския за да разбереш пълния смисъл на текстовете към песните, които коментираш, а не да слушаш само kill, kill, kill, защото в конкретната песен се повтаря hail и завършва на kill, а Hail в случая е вид отдаване на чест преди убийството.

Първо, нямам намерение да уча английски специално за да разбирам текстовете на Дебилизаторите.
Второ, много добре си го подчертал: "завършва на kill". Това последното най-добре попива в мозъка на младежите защото е завършващо!
Трето, отговори ми защо е нужно в псента да им се набива в главите да убиват, с отдаване на чест или без нама значение?

QUOTE
Второ в берсерк клипчето, гледаме кадри от аниме в което лиричния герой smil3dbd4e5e7563a.gif си позволява да разсича главите на враговете и в случая значението е известно само на хората гледали въпросното аниме. Също така там виждам нашия човек да пробожда главите на някаква ламя. Това май ми е познато от някъде


Естествено, че няма да пуснат само убийства на хора, много явно ще се получи...
Както в не всички песни се говори за убийства, така е и в анимето.
Нали не вярваш, че са толкова глупави...?

QUOTE
Трето мъжкари или не, снимката която си озаглавил така и си постнал тука с подобно заглавие не ти прави грам чест. В преден пост се чудиш, защо така паля. Паля щото си правиш гаргара с любима моя група, без да си наясно защо го правиш. Вече ми падна достатъчно в очите, понеже не отговори на нито една моя контра с изключение на последното клипче и на всичкото отгоре продължаваш да спамиш темата с пропаганда подкрепяща първоначалното ти мнение.


Що да не ми прави чест? Ами облекли са се като Педали! Не е ли така?
Дали съм ти паднал в очите това не е важно за мен. И не си правя гаргара целенасочено с любимата ти група за да те дразня. 2DHades ги даде за пример та затова ги метнах...
Не спамя темата, а предоставям факти, че в основата си матъл рока е психооръжие на "елита", насочено срещу младите.

QUOTE
Толкова еврейско от твоя страна(antijew обиждам те защото ме наричаш сатанист). И постоянно повтаряйки сатанисти, сатанисти нима не целиш да ни втълпиш че всички метали сме сатанисти. Тоест целиш да намериш нов враг към който да обърнете поглед ли? Забелязваш ли как започвам да се дистанцирам в изказванията си от вас? Това е защото съм от "сатанистите" и понеже мога да ти кажа че познавам много метали, като точни и интелигентни хора ме е яд, как задръстени типове като теб манипулират общественото мнение в такава насока.


Оооо не знаех, че те има на снимката, та да се обиждаш.
Благодаря за това, че ме наричаш евреин и задръстеняк. Не се обиждам. Не си първия, а може би и последния, който го прави с определена цел. За мен е важно приятелите ми как ме чувства и те не са на твоето мнение. Бъди сигурен.

Но хайде да продължим по темата с доказателствата, че метъл рока е психооръжие насочено подчертавам към най-младите.

User posted image

Относно публикацията която си извел...
Същия честотен диапазон се среща и в другите музикални стилове, дори и в Българския фолклор...!! Това се дължи на използването на ударни инстроменти с голям размер на резонаторната площ (касите на барабаните, тъпана и т.н.) А за ручилото на Българската Каба-Гайда и нейния честотен диапазон, както и за неравноделна ритмика на музиката ни, и за тяхното въздействие върху разни измислени западни професори няма въобще пък да коментирам....! Вземете си пуснете малко твърда музика и покуфейте, пък може и да ви се понапука бетона в кратуните....
PM
Top
iss
Публикувано на: 16.8.2008, 13:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



ЕХОООООООООООООООО..........момчетаааааааа.......спрете се за малко....водите страхотен диалог,но е безполезен спора...Музиката е част от душата ми...Години наред се уча как се слуша музика.Имах щастието да получа ценни уроци от много добри преподаватели и винаги ще им бъда благодарна за това.Спора ,който водите в момента е неравностоен,защото всеки сам определя предпочитанията си...и не може да ги налага на друг.Всеки от нас е на различен етап от съзряване и сам определя кога е готов да премине следващата граница.Преминала съм през всички музикални жанрове и уважавам всеки един от тях(единственно не ми понася какъв да е джас).Има толкова стойностен метъл и рок,който вече интерпритират като класика...Текстовете са последното нещо което трябва да достига до съзнанието ни.Ще дам пример.Харесвах "HIM" докато не разбрах за какво пеят...и колкото и добри изпълнители да са посланията им не са в синхрон с разбиранията ми...Просто искам да ви кажа че човек не трябва да се ръководи от тълпата и феновете,които са заразни и водят до психоза...трябва да внимава какво слуша и как то влияе на психиката му....И пак един пример-харесвам техно,но продължителното слушане ,не ми влияе добре.
И сега за да ви разсея-Преди време -когато имах нужда да повдигна настроението си аз си направих листа с подбрана музика.В тази листа бях включила две изпълнения на "Сафри дуо"-ето едно от тях:
http://vbox7.com/play:22d44e23
...а сега го сравнете с ето това:
http://vbox7.com/play:1b0eda99
...аз не мога да го сравня защото тук вече за мен има нещо друго,нещо което ми е вродено и с което съм закърмена ...и съм горда с това ... и си казвам :"Сафри дуо пасти да ядат." smil4334ad1724132.gif
http://vbox7.com/play:7d039fbb
(срамувам се с таз годишното изпълнение за евровизия)
...и всичко е въпрос на лични усещания и предпочетания,които за да определиш би трябвало да си запознат с възможно повече жанрове ,групи,стилове....
http://vbox7.com/play:480e88bb


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020