www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Отговор на клеветите


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Отговор на клеветите
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2005, 13:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Отговор на клеветите
Разобличенията за истинските цели на Телевизия СКАТ породиха ответна реакция. Скатовете преминаха към контраатака. С помощта на клевети, разбира се. Да си призная, малко се колебах дали да отговоря. Прекалено много работа имам на главата, разправиите с клеветниците ме отвличат от същинските ми занимания. Накрая реших все пак да дам отговор, пък за после ще видим. Зависи от резултатите. Цитирам цялото съобщение, пуснато в обективния и независим “nezavisim.net”.
“Написано от Гост на 2005-10-17 11:44:43
--------------------------------------------------------------------------------
В статията на Елтимир има някои верни неща относно Атака, но самият той само обижда и клевети партията - но не предлага нищо в замяна! Нека по-добре да отговори - как така на политическия затворник Ангел Грънчаров ДВОЙНО му намаляват присъдата и го пускат след 2 г. вместо след 4? Я да каже, поради какви заслуги? Със сигурност той си знае! Защо Елтимирчо не смее да си покаже носа и се крие в Ботевград, след като толкова пъти му е предлагано да участва в предаването на СКАТ? Явно се страхува от директните телефонни обаждания, защото със сигурност истината за "националистическото му дисидентско минало" ще излезе наяве. Не разбирате ли, че той е гнусен страхлив мошеник! “
И моят отговор пак там:
“Написано от Гост на 2005-10-17 11:50:34
--------------------------------------------------------------------------------
1. Присъдата ми бе намалена от Върховния съд още преди да бъда изпратен в Ст. Загора. Тази своя присъда излежах до последния ден и не съм получавал никакви помиловки.Поне за това имам документи.
2. Не само не ми е предлагано да участвам в предаване в СКАТ, а напротив - неколкократно ми е било отказвано.
3. Нямам домашен телефон, нето GSM. След като през март 1992 г ми подпалиха къщата /за което също имам доказателства!/, живея със семейството си под наем.
4. Работя на половин щат с 82 лв заплата. Тази сума едва ли ще ми стигне, за да си правя разходки из страната.
Ангел Грънчаров – Елтимир”
Ще допълня, че обжалването пред Върховния съд се извърши по времето, когато се намирах изолиран сам в килия. Докато мина това дело бях сам-самичък в една смъртна килия - № 14 на прословутото VІІ отделение на Софийския централен затвор. Така че и при най-добро желание не бих могъл да имам някакви заслуги пред властите. И още. Вероятно това е единственият случай между политическите съдебни процеси в целия социалистически блок. Не аз обжалвах, а прокурорът Здронов даде протест, че присъдата ми е завишена несправедливо. Тогава бях едва 19 годишен, прокурорът бе възрастен човек, може би съвестта му е проговорила. Кой знае? Нищо не знам за него, никога повече не го видях, за да го питам. На самото обжалване мълчах и отказах да кажа каквото и да било. Адвокатката ми беше от София, казваше се Лалка Порожанова. Нея също оттогава не съм виждал, но вероятно тя си спомня случая. Моите оплюватели обаче не мирясват:
“Написано от Гост на 2005-10-17 12:01:00
--------------------------------------------------------------------------------
Предлагано ти е, не се прави на луд. Пише го в сайта на подръжниците на Атака. И помощ ти е предлагана, и джиесем.Вярвай, истината за теб и миналото ти ще излезе наяве и всички ще разберат, какво представляваш!
Къде е истината?!”
Да, предлагано ми е. На два пъти ми е предлагано да участвам в предавания на Телевизия СКАТ. И двата пъти след като дадох своето съгласие, необяснимо защо последваше категоричен отказ. Да, предложиха ми и трети път. Обаче не да участвам в предаване в ефир, а разговорът с мен да бъде записан на касета и после излъчен. Поканих “Справедливия” /да, именно той ми предложи/ да дойде вкъщи и да се разберем. Последва отказ. Такъв богат и преуспяващ бизнесмен няма какво да се занимава с бедняци като мен. Та това бяха предложенията. Да, вярно е, че ми предложи и GSM. Предложи ми го като подаяние. Някои от вас са ми предлагали по един или друг повод пари. Знаете, че съм отказвал, колкото и голяма нужда да съм имал. Да, случвало ми се е да приема пари от приятели, но не предложени по този недостоен начин. При това съм приемал пари, дадени за конкретна цел, а не просто ей така. Човек трябва да има и достойнство, иначе защо е човек. Също и GSM –ма. Същият ден ние със съпругата ми се чудехме откъде да вземем някакви си девет /именно девет, а не девет милиона!/ лева за едно лекарство, а тоя тип ми предлага да ми подхвърлел някакъв евтин модел /думите са си негови/ GSM, за да си говорим с него. Разбира се, че отказах подаянието, след което “Справедливия” ми пожела да пукна като куче. Да, не грешите. Същият този, който се представя за солиден и преуспяващ бизнесмен почна да кълне като дърта бабичка. Та това е историята на предложенията да говоря по телевизията.
Кой от вас би приел тези предложения?
Знам, че скатовете няма да мирясат. Те ще извадят от деветдесет и девет кладенеца вода, за да докажат колко съм долен и гаден. Обаче има един въпрос, от който не могат да избягат. Защо, когато в продължение на половин година аз не само защитавах Атака, но и съветвах своите приятели да вършат същото, а в краен случай да се въздържат от нападки, защо тогава СКАТ и Атака почнаха клеветническата кампания срещу мен? Когато стане ясно какво ги е уплашило и защо те толкова стръвно поискаха да ме отстранят, тогава ще излязат на бял свят още много истини.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2005, 14:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Това горното беше за мен. А сега нещо за моите клеветници. Взето е от форума на Атака:
"Една българка
Потребител

Активен

Пол:
Публикации: 54

Радикална националистка



Re: В пълен ИГНОР сте за мен двечките Вечерница и Една ....
« Отговор #130 -: Днес в 03:18:28 PM »
[quote
И ЗА ПОСЛЕДНО:

(и без вас двечките вече Партия АТАКА е третата, а скоро ще стане и втората политическа сила в България - и без вас двете и без още един двама - вестникът АТАКА ще си излиза и ще се чете, а Телевизия СКАТ ще се гледа и ще си увеличава драстично абонатите - както става през последните месеци - и без вас двечките моят бизнес (Телекомуникации и електроника - а не овчарство) ще си върви, и аз пак ще си публикувам във форумите и в списанията (български и международни) - защо тогавва да се хабя да ви отговарям повече ?)


(съвет - прочетете какво пише във ВОИНИНАТАНГРА вашият приятел ЕЛТИМИР - какво незаслужено оплюване и на Партия АТАКА и на Волен Сидеров прави той - което ние НЯМАМЕ намерение да позволим !! - ако искате да сте с НЕГО - а не с Партия АТАКА - прав ви път !!)


Цитат

И аз към тебе за последно:
В много скоро време Атака с или без вестник ще се превърне в това, което се превърнаха всички партий съдържащи в себе си абривиатуратаДС, но за разлика от тях , това ще се случи много по-скоро, защото народа вече не е така заблеян и отнесен.Това е само въпрос на време,/ако не ме мързи може и да обясна защо/.

Сега следват факти:
1.Чий го е търсил Волен миналата година и началото на тази в бившата сграда на БСД, понастоящем собственост на Оувъргас, където на 4-тия и петия етаж се помещават офисите на вестник "Земя"и "Нова Зора", развявайки десетте точки на Атака, които за твое сведения до голяма степен са дело на лудия Ангел Грънчаров?
Кратка история на въпросната сграда:
Земята над която е построена е собственост на руските белогвардейци, които я даряват на ползу рода и за да може да се остановат трайни взаимоотношения между двата народа-един чудесен алтруистичен жест.След девети септември комунистите построяват върху тази земя огромна и масивна сграда-сталински тип и до преди две години в нея наистина се работи за връзките на България със страните от ОНД.Какво обаче се случва на въпросната сграда, са чети много внимателно-Руският еврейн Хоткович, понастоящем председател на белогвардейското дружество, хвърля хищен поглед на въпросното здание и задейства всичките си чифутски връзки.....и накрая успява с помоща на двама" заслужили" българомразци-областния управител на София Росен Владимиров и Захари Захариев, ректор на бившият славянски университет, завлякъл не един и двама.
Ако имаш желания ще те уведомя и за точните суми на продажбата, но да не се отплесвам сега.Последен неин собственик се оказва не безизвестния Сашо Дончев/мисли кой беше тоя/, срещу скромната сума от 800 000 хиляди лева, и да отбележа, че само от разликата жида Хоткевич си купува апартамент наблизо или по-точно на Докторската градина.
2.-ри факт:
Чий го търси Волен в при генерал Андреев,консултант на горееописаните лица в групата за политически анализи, в която той работи на повикване?
Факти, факти справедлив, а когато фактите говорят и боговете мълчат, та оттам и подозрениата на Ангел Грънчаров, към връзката-Оувъргаз-Шалом..., а и щях да забравя накрая-глей да не останеш безработен, че май си заложил на куц кон!"


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 17.10.2005, 14:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ебати, като си помисля колко евтино си купиха националистическа партия! За някви 100 хиляди и една телевизия smil4334a5d10da0d.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2005, 15:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Значи толкова е била националистическа. Искахме да я превърнем в такава -уви! Но както се казва - Кралят е мъртъв, да живее краля!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2005, 15:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, бях забравил. когато справедливеца ми предложи да запише за СКАТ касета с мое изказване, той направи уговорката, че това ще стане след като внеса сума, равняваща се няколкомесечната ми заплата. Някой да коментира? Щото аз занемях от наглото твърдение, че съм бил канен, но съм отказал.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.10.2005, 15:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Oct 17 2005, 03:10 PM)
Но както се казва - Кралят е мъртъв, да живее краля!

Умрял, умрял - какво толкова.
Ама кой е новия крал се пита в гатанката?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
IYI
Публикувано на: 17.10.2005, 15:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Е браво!Тея и една стоитинка н заслужават, още повече, че този сайт е далче по-мощна медия!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Azerath
Публикувано на: 17.10.2005, 18:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (IYI @ Oct 17 2005, 03:49 PM)
Е браво!Тея и една стоитинка н заслужават, още повече, че този сайт е далче по-мощна медия!

Прав си. Сайта се превърна в една отлична, националистическа и независима медия. Даваща информация за действителното положение в страната (и не само).


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2005, 20:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Някои от тях, които в началото се нахвърляха, вече почнаха да проглеждат. разбира се след като видяха снимки и документи. Ето едно таковма мнение:
"Написано от Leviev на 2005-10-17 20:24:23
Мисля, че е крайно време да има яснота около този период от историята на България! А това е важно по няколко причини! Първо, Да знаем кой ни управлява и какви са били тези хора в миналото, каква е тяхната роля и имат ли такава по отношение на процесите в България, оказвали ли са съпротива по отношение на тоталитаризма, както твърдят по-сетне! Впечатлението, че хората оказвали действително съпротива на тоталитарния режим, са отхвърлени от обществото, не се базират на фактите на Елтимир, а на множество други! Примерно един от т.нар днешни националисти Румен Воденичаров, в свое интервю твърди, че е бил сред сподвижниците на Г-н Илия Минев, самият Илия Минев, обаче твърди, че споменатия националист Воденичаров е гнусен и долен предател! На това обвинение от Г-н Минев, Воденичаров твърди, че Г-н Минев не бил психически добре през последните години от живота си! Има обаче материали,които се намират извън България, във Виена, съдържащи кореспонденция на Илия Минев до въпросните лица,в които също се казва, че Воденичаров е агент и подлога на ДС! Самият аз нямам нищо напротив всеки да се определя както пожелае, но след като Воденичаров е политическа фигура или се бори да е такава,.то ние трябва да знаем кой е всъщност! Воденичаров е само пример-имам предвид всички останали, наредили се на опашката за политическа слава и власт! А и да добавя по отношение на причините Г-н Илия Минев е оставен да умре в изключителна мизерия, а днешните новопоявили се спасители живеят доста охолно! Разрешаването на изброените въпроси е исторически въпрос за България-народ без личности няма история! Дори и най-твърдите поддръжници на комунизма не могат да не признаят, че човек възправил се срещу тоталитаризма срещу репресивния апарат на една държава и непозволил да бъдат променени вижданията му, е най-малкото достоен за възхищение и почит! Защото гражданското общество се изгражда именно от такива хора!"
Не виждам какво мога да оспоря.


--------------------
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 17.10.2005, 20:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Искам само да питам нещо тоя Воденичаров не беше ли от БАФС? Кандидат президент от БС/КП? Комънист националист ли? НЕ МЕРСИ!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2005, 20:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Точно така, именно затова съм съгласен с Левиев: "...самият Илия Минев, обаче твърди, че споменатия националист Воденичаров е гнусен и долен предател!"
Воденичаров е наистина гнусен тип. Впрочем не са ли гнусни тези, които сега ни уверяват, че Воденичаров е националист? Петър Берон, например.


--------------------
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 17.10.2005, 20:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Добре едно си мисля, Елтимир е луд, болен, избухлив, сприхав и какъвто и да е там. На него не му вярвате, той говори глупости и не знам си какво. Но Илия Минев, кой може да каже нещо против него, кой може да го нахули? Повярвайте на него, а от там ще повярвате на Елтимир. Не случайно един от малкото истински дисиденти, не като измислените дисиденти от 9 Ноември, Желю, Облага и разни други, е приел да стане кум на този луд Елтимир?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2005, 21:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Преди да умре Илия Минев също беше луд според тях. После му издигнаха паметник. А сега се опитват да говорят от негово име. Да, обаче с цялото си нахалство се явява някакъв си Елтимир, никому неизвестен, който не ходи по приеми и партита, и който твърди, че тези, които оставиха Минев да умре в мизерия нямат право сега да говорят от негово име. Е, как тези преуспели господа и дами няма да кажат, че Елтимир е луд?


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 17.10.2005, 21:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Сега куцо, кьораво и сакато говори за "бай Илия Минев", сякаш бай им Илия ги познава или пък те са го познавали. Само ще кажа, че днес има много изроди, които обиждат Елтимир с "бай Мангел" и пр., а утре като ги питат, ще кажат "Еееех, голяма работа беше бай Ангел...". Лицемери и гадини, колкото искаш.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 17.10.2005, 21:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Кофтито е че генийте се оценяват след смъртта им.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020