www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Атентатът срещу проф.Рашо Рашев


Страници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Атентатът срещу проф.Рашо Рашев, корупция във високите етажи на властта
Пламен Пасков
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



диагнозата е ясна...проблема е, че ние все още се чешем по вратовете и нищо не правим за лечението...
Точно както Ботев го е казал "В кръчмата": "...пият и псуват..." докато сме в интернет или другата кръчма...


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Атентатът е дело на ДПС. Служители от ДАНС се възмущават, че върху тях се оказва натиск да заличават следите. Ако ги клеветя, да ме дадат под съд. Възниква въпросът защо няма загинали турци и цигани при атентата. Също както при атентата в Ню Йорк нямаше загинали евреи.


--------------------
PM
Top
bobired
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
ДПС оглави комисията по случая с пожара във влака София-Кардам, а ДСБ я бойкотира.


News

Нямам думи!
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Дьонмето камен костадинов е избрано от 20-и МИР Силистра.Другите са юксел хатиб от Дулово и филиз хюзменова-една от поредните подлоги на догал!
Четвъртият е добрият чичко гущеров.
Каква компания,а...
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Просто брилянтен ход:ПРАВИМ АТЕНТАТИ И САМИ СИ ГИ РАЗСЛЕДВАМЕ!!! smil4334af067a7a3.gif
Познайте от три пъти кой ще е виновен?!
[B]Нацията от ИЗРОДИ,разбира се! smil4334aa05d5cb2.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334aa05d5cb2.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif

Ще им бера лайчицата безсолна ще им бера!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Имам навика да чета коментарите след статиите в новинарските сайтове. Там обикновено има всякакви бръщолевения и препирни, но често се намират и интересни мнения, а понякога и описания на очевидци на събитията. От там разбрах, че във вагоните е имало и руснаци.
Те сега министъра на престъпленията и шадраваните ми се струва, че ще яде голата опашка. Атентата става с международно значение.
Ето цитат на коментара:
QUOTE
ИЗМИХА СИ РЪЦЕТЕ С ДПС.

Фесовете нека да намерят шесте руснака и детето които са пътували АСОРТИ в единия от спалните вагони. Да не ни представят намерените кости първоначално като на детски труп висок около метър, а в последствие ни го представиха като кости най - вероятно на куче, или малко магаренце. Да кажат на дете ли са?
Комисята от резани задници да каже защо пожарът е възникнал в двата вагона почти едновременно.
Защо пламъците първо бяха със синкав отенък, после станаха тъмно керемидено червени и отделяха невероятно силен черен дим, прилепнал плътно към повърхността на вагоните ?




Явно тоз екземпляр – министъра на престъпленията, сам няма да си иде. Ще трябва май да му помогнем и да му поискаме главата, но само главата - без тялото.
Заформят се едни събития, и се моля да са по-скоро. Сърбят ме ръцете та се не трае.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



ГЛУПАК,ГЛУПАК,ГЛУПАК,ГЛУПГЛУПАК,АГЛУПАК,К,ГЛУПАК,ГЛУПАК е:
догал
симо зарчето
серГея
анал литфито
литфито наместен
пиринския гей-жожо
ептем ебем...
-----------------------------
всички,които не са си прочели имената,но прекрасно се знаят че са от това котило,ДА СЕ ЧУВСТВАТ ОБИДЕНИ!

Ха да ви видя сега как ще ме съдите!Знаете ме кой съм и откъде съм!!!

[B][COLOR=red]Г Л У П А Ц И ! ! !

Л А Й К О Б Е Р А Ч И ! ! ! smil4334a62fd4260.gif
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Сърбят ме ръцете та се не трае.
-------------------------
На пари ще е,Жоре! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Мещера @ Mar 6 2008, 07:40 PM)
На пари ще е,Жоре! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif

Не Мещер, не е на пари. Различно е, кога преди драх един мангал - пак така ме сърбяха. На бой ще да е. Приготвил съм си една сопа от ябълково дърво - трета година я суша. Та преди да сурвакам Главъта по главъта - ще го попитам дали иска ябълка. И само да посмее да ми откаже - ще го одера за отказа!!!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ивиците,Жоре,са по 2 сантиметра.Така е най-болезнено.
Като го одерем,аз ше го пекна НА СЛАБ ОГЪН...
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif Скоро тука ще се появи една книга-от една Българка!по случай празника на патерица.Моля админите да заковат тази тема горе при важните теми!!!
Дори всички да се откажете,аз ще бия камбаната!!!
ТОВА Е АТЕНТАТ!!!ПРОТИВ НАС,БЪЛГАРИТЕ!!!ПОВЕЧЕ НЯМЯ ДА ТЪРПЯ ГАВРИ С МОЯТА НАЦИОНАЛНОСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 smil4334af067a7a3.gif


Изтеглете си книгата на Паунка Гочева ДПС в сянка и на светлина в .pdf формат.

Това съобщение е редактирано от Запознат на 10.3.2008, 14:10
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 10.3.2008, 20:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Днес разбрах от един историк, че проф.Рашев е бил изключително честен и коректен човек и професионалист. Загатна, че е убеден че убийството ( а и целия атентат) е за да се осъществи износ на някакви особено цени антики и реликви пазени от проф.Рашев. Сега явно износа има зелена светлина.
А от друга страна като се знае кой е боса на антиките в България ( оня същия , който държи в замъка си целия партиен архив на БКП) , и това че той е приятел на Румен Главъта - не е далеч обяснението що точно пикаещия министър на престъпленията се намеси и еба мамата на останалите улики и попречи на разседването на палежа. Нямало било данни за атентат - smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif Господ да го убие мръсника му с мръсник!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 10.3.2008, 20:59
Quote Post












Освен това този Рашо Рашев е симпатизант на националистите, както и активен изследовател на тенгрианското ни минало. Макар и да го използва политически коректната терминология "езическо". Наложена в БАН "отгоре", точно както и Анчо Калоянов не смее да каже забранената дума Тангра.
Тази седмица обаче последва още един удар срещу българите. Кражбата на тенгрианската картина "Пробуждането на България" (какво име само) от НДК. Снимката и съм я сложил в галерията.
Този атентат дето му казва народа е с един удар няколко заека.
Top
otnesen
Публикувано на: 10.3.2008, 22:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 73
Участник # 1 370
Дата на регистрация: 2-March 08



Античен тракийски надпис

Предполагам,че подобни схеми за подтискане на древното познание и духовност важат със същата сила и за траките.Нали се сещате,че онези направо умират от страх,да не би някой нов Спартак да се появи на белия свят.



Спартак - Уикипедия


--------------------
??????? ???????? ??????????.
znanie.cogia.net
PM
Top
WhiteKNght
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Разпределението в рамките на коалицията показва, че според контролираните сфери ДПС е получило най-много - 39%, БСП - 35%, и НДСВ - 26%.[B]

Държавният резерв, който се контролира от министерството на Емел Етем, е вторият по големина получател на пари от излишъка със 150 млн. лв. За водоснабдяване, канализация и екология са били отделени 51 млн. лв., за корекции на реки и укрепване на свлачища - 34 млн. лв.

С 240 млн. лв. фонд "Републиканска пътна инфраструктура" е най-големият бенефициент от бюджетния излишък, формиран от преизпълнението на приходите от данъците на българските граждани и бизнеса. Това разкрива в последния си брой в. "Капитал", който проследява къде са отишли разпределените от правителството за 10 работни дни в края на миналата година 1.4 млрд. лв. от излишъка за 2007 г.
Холдинг "Пътища" и другите свързани с Васил Божков фирми пък са получили лъвския пай от сумата за фонда - общо 47.7 млн. лв. Фирмата "Биндер", управлявана от брата на подалия оставка шеф Веселин Георгиев - Емил, е получила 8.9 млн. лв. Сред бенефициентите е и португалската Lena Construcoes, която участва в консорциума - концесионер на магистрала "Тракия".
Публикацията, която се позова на справка на Министерството на финансите, установява, че два месеца след отпускането на средствата е налице "един списък от министерства и агенции и непълно тесте справки с объркана и трудно подлежаща на анализ информация за суми, фирми и дейности".

И ВИНАГИ ТАКИВА НОВИНИ В DIR.BG ГИ СЛАГАТ БЕЗ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА КОМЕНТАР И НАПРАВО СЕ РАЗЯВЯВАМ! ДА НЕ МОЖЕШ ЕДНА ДУМА ДА КАЖЕШ!...
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020