www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Станахте смешни


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Станахте смешни
IYI
Публикувано на: 19.10.2005, 0:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Защо да обяснявам на някой какво е IYI, какъв е смисъла, ако той сам не е разбрал.

Най-ЦЕННАТА информация за Тенгрианството е именно тук, за мен по-голямата част от тези писания са свещенни, защото разпознавам древната религия, всичко тук съвпада с моите разбирания, които съм ги формирал от години на базата на мегаинформацията на многомерността.
За това Gewitter твоето място не е тук, който знае ще разбере.Всеки тук израходва енергията и силите си в убеждение на такива дебили като тебе да им обесняваме кое какво е, вместо да отделяме сили да формираме отбраната било и мисловна. За това хайде обясненията и нападките другаде!!!!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 19.10.2005, 9:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Gewitter, нали знаеш че като не се вписваш в този форум е редно да си намериш друг.
Като си недоволен от сайта и направено от Войните на Тангра- направи повече от тях. Засенчи ги. Нека се засрамят, че не се се сетили преди теб. Лошо няма.
Действай!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 19.10.2005, 9:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Извън всичко друго, тук, в този сайт за пръв път от 60 години насам изложихме основните принципи на национализма като идеология. Ако трябва да се изразя с думите на проф. Никола Алтънков, ние може да не сме най-добрите, но пък сме единствени. Дори само това да беше, съвсем не е малко.


--------------------
PM
Top
Gewitter
Публикувано на: 19.10.2005, 23:43
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 151
Дата на регистрация: 18-October 05



Лошото е, че не търпите критика, а не друго.
Критиката е градивна, а вие не зачитате мнението на "другите".
Да написали сте много. Много хора са чели ваши неща, аз лично съм разпространявал ваши материали до приятели.
Но вие просто ОТБЛЪСКВАТЕ повечето хора. Да знам!
Вие не искате да просветлите куцо кьораво сакато, но вие някак си успявате да отблъснете и хора грамотни и умни.
Замислете се над това.

QUOTE
|Y|- И така , неговият смисъл досега не е разгадан, но се счита че той е по-скоро знак за демонстриране на етническа, отколкото на религиозна принадлежност, понеже се открива и върху предмети изработени няколко века след официалното приемане на християнството.


демонстриране на етническа принадлежност...
И кой счита така? Ти и хората влизащи в този сайт ли?

Георги - нямам за цел да засенчвам Войните на Тангра

Севар - не приемай думите ми като заяждане. Просто искам да се подобрят някои неща, това дали вие ще го направите е ваш проблем.

IYI - първо изясни значението на себе си. Второ вземи изясни и душевното си състояние, защото аз различавам признаци на умопобъркване smil4334a79125a1c.gif
И прочети, какво написа Севар -
QUOTE
Във форума всеки може да си критикува доста, влизат всякакви хора и могат да си казват мнението направо
И чак тогава ми казвай, къде ми е мястото.
Благодаря.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 20.10.2005, 1:56
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ма твойта критика каде видя да е градивна? Ти с влизането обяви че тука сме смешни и тва беше! И всички се заеха да ти дават обяснения и доводи едва ли не!!! smil4334ab7941679.gif
Чак тогава взе да смекчаваш тона и да се опитваш да формулираш критика! smil4334ab7941679.gif
PM
Top
Севар
Публикувано на: 20.10.2005, 1:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Всякаква добронамерена критика е добре дошла. Усещам някаква загриженост у теб, което е добре. Мога да споделя, че аз като се присъединявах към Движението също бях доста мнително настроен и някои неща не ми допаднаха на пръв поглед. Нормално е.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Gewitter
Публикувано на: 20.10.2005, 10:17
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 15
Участник # 151
Дата на регистрация: 18-October 05



Bell - ето виждаш ли, всичко се променя. Хората стават по-добри
Дано и движението и неговия сайт стават все по-добри.

Севар - запознат съм с движението от много време. Просто смятам, че трябва да промените нещо с цел да се развивате. Надявам се да се да успеете.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020