www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Писна ми на к*ра...!!!!


Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Писна ми на к*ра...!!!!, ОТКРОВЕНО
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Apr 3 2008, 12:26 PM)
Приятели, моля ви, не се карайте. Ще се видим и ще се разберем за всичко. Между нас не бива да има раздори и недоразумения. Ситуацията е изключително сложна и съвсем скоро ще се мине на нов етап. Мисля, че скоро ще излезем на сцената именно като идеен Център, от който Център обаче ще тръгнат събитията. Засега не мога да пиша повече тук, където всеки може да чете.

Елтимир, аз не го приемам това за каране. smil4341944e6b0c8.gif
Това, че той обижда си е негов проблем!
А че ще има скоро излизане на Сцената само може да ме радва щом ще е за доброто на България. Само да не е по някой от старите сценарии... Видяхме, че са ялови.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Дари @ Apr 3 2008, 12:57 PM)
QUOTE (PARADOX @ Apr 3 2008, 12:05 PM)
До тук в тази дискусия, освен, че се страхуваш да изядеш някоя друга полицейска палка, друго немога да синтезирам относно "твоята" позиция...!!!

Това за мен директно трябва да отиде в темата на Мещера "Много смях" smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
antijew и страх са две неща, които взаимно се изключват. Ако щеш ми вервай PARADOX! smil4334ac775281d.gif

Дефиниция за "Вяра": - Даване на твърда увереност в онези неща, за които се надяваме, убеждения за неща, които не се виждат.

Искренно се надявам да е така както казваш Дари, но ще повярвам в смелоста на Антижу, когато тя (смелоста му) придобие по-конкретна форма и напусне сферата на хипотетичното, където се намира (според мен) в момента...!!! Дотогава ще запазя мнението си, въпреки изказванията на хора за които се очаква да са много по-запознати от мен...!!!

Към Антижу:

- Много скоро ще настъпят събития, които ще ни принудят да се доказваме, независимо дали искаме или не...!!! Както го е казал народа: Пилците се броят на есен...!!! Тогава ще е важно какво ще покажем или докажем...!!! До тогава всичко е само проекция на собственото ни мнение за себе си, т.е. какво си доказал на себе си не е важно...!!! Това, че аз (един от редовните посетители на сайта) не съм забелязал мнението ти (АЗ–Ъ ти) е твой проблем преди всичко, а не мой...!!! Ще можеш да твърдиш, че мнението ти съвпада с това на повечето съфорумци, когато пръв изкажеш такова и те изразят съгласието си, а не обратното, както е до момента...!!! Като имам предвид "мнение", говоря за наистина важни твои умозключения, а не повдигане на теми по които предварително се знае, че сме на едно мнение...!!! Относно това как ти виждаш нещата, не виждам да ги "виждаш"...!! Просто констатираш всеизвестен факт (отново), а не предлагаш решение на проблема (дори и насилено)...!!! И накрая...!!! Писна ми от отношението ти към мен...!!! Личните ти вибрации са станали толкова ниски, че си на ръба на замръзването...!!!Престани с "ерченето" в сайта и поработи върху себе си, вместо да се изживяваш като "ловеца на вещици" в движението и сайта...!!! Възприемам те като свой..!!! Не ми давай поводи да променям възприятията си, защото много по-скоро от колкото предполагаш ще имаш нужда от мен..!!!

Бъдете живи и здрави...!!!




PM
Top
Dimitar_II
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 54
Участник # 1 285
Дата на регистрация: 9-November 07



Най-големия подарък който може да се направи на сегашната система е да тръгнеш да я бориш с конвенционални средства. Грабвайте пушкалата и гърмете. Те това искат, терористи с които да плашат хората по медиите. На същия принцип са Атака и ДПС.
Хората са го казали - Ако искаш да промениш света, промени себе си и тогава ще видиш как и той се е променил заедно с теб.
Мисълта е по-силна от желязото, за това трябва да се научим да я контролираме.

Структурата на тази система е вертикална с малка основа и силно изразен връх. Този тип системи са най-уязвими от широки хоризонтални структури. Това е слабото им място и там трябва да се удари. За това се призовава за масово осъзнаване и сплотяване (контрол на егото), тогава тази система ще стане излишна и сама ще рухне. Те много добре го знаят и не напразно при най-малкия зародиш се опитват да всеят конфликт, сблъсък и разединение.

Аз друго си мисля, само с информация по форуми бавно става. Тези които са забравили да мислят не четат. До този форум стигат хора които вече търсят. На останалите трябва по друг начин да им се даден тласък. Гледам американците пак ни изпревариха, при тях тихата революция започна. В youtube не могат да смогнат да цензурират клипове¸ един махнат три се появат. Покрай кампанията на Рон Пол много неща излязоха там. Трябва нещо подобно да се направи и за българската реалност в vbox7. Липсва масовост, основата трябва да се разшири още...


PM
Top
buden
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



QUOTE
Най-големия подарък който може да се направи на сегашната система е да тръгнеш да я бориш с конвенционални средства. Грабвайте пушкалата и гърмете. Те това искат, терористи с които да плашат хората по медиите. На същия принцип са Атака и ДПС.
Хората са го казали - Ако искаш да промениш света, промени себе си и тогава ще видиш как и той се е променил заедно с теб.
Мисълта е по-силна от желязото, за това трябва да се научим да я контролираме.

Структурата на тази система е вертикална с малка основа и силно изразен връх. Този тип системи са най-уязвими от широки хоризонтални структури. Това е слабото им място и там трябва да се удари. За това се призовава за масово осъзнаване и сплотяване (контрол на егото), тогава тази система ще стане излишна и сама ще рухне. Те много добре го знаят и не напразно при най-малкия зародиш се опитват да всеят конфликт, сблъсък и разединение.

Аз друго си мисля, само с информация по форуми бавно става. Тези които са забравили да мислят не четат. До този форум стигат хора които вече търсят. На останалите трябва по друг начин да им се даден тласък. Гледам американците пак ни изпревариха, при тях тихата революция започна. В youtube не могат да смогнат да цензурират клипове¸ един махнат три се появат. Покрай кампанията на Рон Пол много неща излязоха там. Трябва нещо подобно да се направи и за българската реалност в vbox7. Липсва масовост, основата трябва да се разшири още...


МНОГО ДОБРЕ КАЗАНО /написано/

PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Парадокс,Антижу,МОЛЯ ВИ въздържайте се от това дребнаво поведение.Темата е много добра,нека я оставим да се развие и да привлече още участници.
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Мещера @ Apr 4 2008, 02:17 PM)
Парадокс,Антижу,МОЛЯ ВИ въздържайте се от това дребнаво поведение.Темата е много добра,нека я оставим да се развие и да привлече още участници.

Мещер, че тя темата си се развива идеално...!!! Хората започнаха да мислят и да правят предложения...!!! Просто им трябваше "опорна точка"....
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Dimitar_II @ Apr 3 2008, 10:12 PM)
Най-големия подарък който може да се направи на сегашната система е да тръгнеш да я бориш с конвенционални средства. Грабвайте пушкалата и гърмете. Те това искат, терористи с които да плашат хората по медиите. На същия принцип са Атака и ДПС.
Хората са го казали - Ако искаш да промениш света, промени себе си и тогава ще видиш как и той се е променил заедно с теб.
Мисълта е по-силна от желязото, за това трябва да се научим да я контролираме.

Структурата на тази система е вертикална с малка основа и силно изразен връх. Този тип системи са най-уязвими от широки хоризонтални структури. Това е слабото им място и там трябва да се удари. За това се призовава за масово осъзнаване и сплотяване (контрол на егото), тогава тази система ще стане излишна и сама ще рухне. Те много добре го знаят и не напразно при най-малкия зародиш се опитват да всеят конфликт, сблъсък и разединение.

Аз друго си мисля, само с информация по форуми бавно става. Тези които са забравили да мислят не четат. До този форум стигат хора които вече търсят. На останалите трябва по друг начин да им се даден тласък. Гледам американците пак ни изпревариха, при тях тихата революция започна. В youtube не могат да смогнат да цензурират клипове¸ един махнат три се появат. Покрай кампанията на Рон Пол много неща излязоха там. Трябва нещо подобно да се направи и за българската реалност в vbox7. Липсва масовост, основата трябва да се разшири още...

Прав си!
Единствено за Рон Пол мисля, че грешиш. Според мен ако не е от отбора съставен от Кукловодите, той просто не би бил физически допусна в Играта...Той е техия Волен Сидеров в американски вариант. Той е антитезата, както Волен е тук. Клиповете от предизборната му кампания, които пуснах в първия си пост в тази тема добре говорят... Волен говори за турцизирането, а Рон за концлагерите които им готвят, но и в двете "държави" всичко си върви по плана на Кукловодите без реално отклонение поради липса на осъзнаване.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Подобна тема и коментари може да погледнете ТУК.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020