www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПАРОСЛАВИЕ


Страници: (6) « първа ... 3 4 [5] 6  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПАРОСЛАВИЕ
emir_kj
Публикувано на: 28.5.2008, 12:54
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 70
Участник # 1 488
Дата на регистрация: 16-May 08



5 милиона българи,срещу 80 милиона турци...Само в Германия сме 4 милиона...Нищо чудно западната ни граница да се разшири до атлантика... smil4334ad1724132.gif
А вие продължавайте да унищожавате Турция и турците по форумите...,ама тези ваши еротични сънища вече се превръщат направо в оргии...Така,че дайте по-полека...Всеки който си има акъл,колкото прашинка може сам да прецени кое е по-възможно...
Не ,че аз го искам,но щом вие апелирате за унищожаване на Турция и аз концептулано изложих една идея....Всяка реакция се последва от ответна,която я уравновесява....
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.5.2008, 13:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не говорехме за турци въобще, а за забранената терористична организация "Сивите Вълци". С тях лично аз си имам сметки за уреждане! Но не това е важното в случая. Тях изобщо не ги интересува кой и как ги плюе по форумите. Тяхната цел е да изкопчат информация. Защото изглежда са почнали да се досещат за нещо, което ние знаем.
Трябва да сме луди, ако им го кажем.
А с един "Сив Вълк", с един убиец на деца поне аз нямам намерение да водя диалог. Не съм следовател, а неговото място е там, на столчето на обвиняемия. Нормалните хора и човеците с убийци на деца не разговарят!


--------------------
PM
Top
emir_kj
Публикувано на: 28.5.2008, 13:06
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 70
Участник # 1 488
Дата на регистрация: 16-May 08



Елтимир,дай скайп ако може?
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.5.2008, 13:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Hair!


--------------------
PM
Top
emir_kj
Публикувано на: 28.5.2008, 13:09
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 70
Участник # 1 488
Дата на регистрация: 16-May 08



Kaji kakvi sa ti problemite sas sivite valci?
Ako sa ti napravili nesto moga da ponaucha dosta nesta.
Neznam koi si no i za teb ste poraztarsia sega,koi si kakav si?
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 28.5.2008, 13:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (emir_kj @ May 28 2008, 12:54 PM)
5 милиона българи,срещу 80 милиона турци...Само в Германия сме 4 милиона...Нищо чудно западната ни граница да се разшири до атлантика... smil4334ad1724132.gif
А вие продължавайте да унищожавате Турция и турците по форумите...,ама тези ваши еротични сънища вече се превръщат направо в оргии...Така,че дайте по-полека...Всеки който си има акъл,колкото прашинка може сам да прецени кое е по-възможно...
Не ,че аз го искам,но щом вие апелирате за унищожаване на Турция и аз концептулано изложих една идея....Всяка реакция се последва от ответна,която я уравновесява....

Вие и Арменците ги "унищожихте", но Арменци все още си има...!!! И нас ни затривахте 500 години, но все още ни има...!!! С Кюрдите по същия начин се "оправихте"...!! Да изброявам ли и други "унищожени" от вас нации...?!!! И защо си мислите, че само ние ще ви "ритнем стола"...?!!! Половин Европа и половин Азия имат сметки за уреждане с вас...!!! Дали ще са достатъчни 80 милиона шалвари...?!!!! Не мисля така....
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.5.2008, 13:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Получих това. И седмица по-късно подпалиха жилището ми, при което дъщеря ми едва не загина. А това го получих, след като посочих контактите на сегашния ГлаДен секретар на МВР Павлин Димитров с тази организация.
Вие забравихте само едно. Аз мога да падна на калене едва мъртъв. Докато съм жив, ще стоя прав. Каквото и да ми струва това.
Получих и още заплахи, пазя ги всичките. И едни много мили песнички, от тях пазя само една. пееше се нещо за "Тюрк миллиет"...

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
emir_kj
Публикувано на: 28.5.2008, 13:13
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 70
Участник # 1 488
Дата на регистрация: 16-May 08



Европа е слаба!!!А САЩ са зад океана...А Русия си има достатъчно мюсюлмани,та едва ли ще иска да се занимава с нас...
PM
Top
emir_kj
Публикувано на: 28.5.2008, 13:15
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 70
Участник # 1 488
Дата на регистрация: 16-May 08



Че ти какъв си толкова,че чак да ти запалят къщата?
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.5.2008, 13:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Никога не съм се плашил, няма и да се уплаша. Щом продължих с разобличенията си относно Павлин Димитров, значи лесно не трепкам. Ето снимка от писмото, което Павлин ми прати, когато беше на обучение в Москва, в школа на КГБ. В знак на уважение, като на достоен враг, той ми прати картичка. Оттам, от школата на КГБ. Това, за да не дрънкат, че си измислям, и че говоря наизуст.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
emir_kj
Публикувано на: 28.5.2008, 13:21
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 70
Участник # 1 488
Дата на регистрация: 16-May 08



Брейййй,Елтимире ти си бил голяма работа само със Сиви вълци и КГБ се занимаваш...Сега ако ми кажеш че и ЦРУ има пръст в работата... smil4334a3cd1fd8f.gif
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 28.5.2008, 13:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (emir_kj @ May 28 2008, 01:13 PM)
Европа е слаба!!!А САЩ са зад океана...А Русия си има достатъчно мюсюлмани,та едва ли ще иска да се занимава с нас...

За балистичните ракети далечни разстояния няма...!!! А ако сте толкова окумуш елате в ГОРАТА... Балкан колкото щеш..!!! Хиляда влизат, един излиза да разказва на останалите... Мисля че Кюрдите добре ви демонстрират тази максима... Пъпчивият ви аскер е на първо място по дезертьори в света... Количеството не значи качество...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.5.2008, 13:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Оставям документите да говорят. А снимката е документ.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
emir_kj
Публикувано на: 28.5.2008, 13:24
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 70
Участник # 1 488
Дата на регистрация: 16-May 08



Тоя пък за балистични ракети и атомни бомби говори...То радиацията не спазва стриктно държавни граници и митници май...Така ,че се моли Турция да не бъде нападната с ядрено оръжие...Защото сме си комшши нали разбираш...Духне ли ветрец и българия ще обезлюдее....
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 28.5.2008, 13:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (emir_kj @ May 28 2008, 01:24 PM)
Тоя пък за балистични ракети и атомни бомби говори...То радиацията не спазва стриктно държавни граници и митници май...Така ,че се моли Турция да не бъде нападната с ядрено оръжие...Защото сме си комшши нали разбираш...Духне ли ветрец и българия ще обезлюдее....

Трябва ли задължително да е ядрено балистичното оръжие...?!! Не може ли да е генно модифицирано биологично оръжие дето мори само анадалоски рязаци..?!!! Ако незнаеш, ще ти кажа - МОЖЕ, както и много други работи, като земетресения, порои и т.н....
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) « първа ... 3 4 [5] 6  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020