www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ПАРОСЛАВИЕ


Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ПАРОСЛАВИЕ
emir_kj
Публикувано на: 28.5.2008, 13:35
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 70
Участник # 1 488
Дата на регистрация: 16-May 08



Breh ot kade tolkoz kompetentni hora v tozi forum...Toya znae daje za geni...Masallah... smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4e398ff7b.gif
Abe coveche ne se habi vav foruma, a tichay za BAN...
------------------------------------------------------------------
ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ, РЕЗАК! ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 28.5.2008, 13:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (emir_kj @ May 28 2008, 01:35 PM)
Breh ot kade tolkoz kompetentni hora v tozi forum...Toya znae daje za geni...Masallah... smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4e398ff7b.gif
Abe coveche ne se habi vav foruma, a tichay za BAN...

Абе аз не се хабя...!! Ама никак... То хабенето е на друго място и е по-скоро похабяване, ако ме разбираш правилно...?!!! Не си първия, няма и да си последния... Знаеш ли на колко такива пишман бабаити като тебе съм се нагледал...?!!! Питай си началниците... Те знаят.. Имат ми досието...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.5.2008, 15:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Емире, не се отказвам от думите си, че Павлин Димитров, сегашен Главен секретар на МВР е свързан с турската, под юдейско командване организация "Сивите Вълци". Впрочем още не съм извадил на бял свят онова малко листче, което ми дадоха в Константинопол /Истанбул/. Но листчето е сканирано и се пази на много места. Там ръкописно, а не на принтер - са написани много любопитни данни.
И само едно допълнение. Емирите са араби, между тях няма нито един турчин. Перси - да, но турци няма. Емирите не обичат турците. Дали някой се досеща защо?


--------------------
PM
Top
TuMOK
Публикувано на: 28.5.2008, 16:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 34
Участник # 1 443
Дата на регистрация: 13-April 08



Човек няма да затрие Турция. Природата ще я затрие.
То не в въпрос за религията, но за перстъпленията на турците.
Та както каза, давам най-много 25 години, тоест до 2034 година на Турция, като държава, и на всички останали престъпници, като отделни хора.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 28.5.2008, 16:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Елтимир @ May 28 2008, 04:09 PM)
Емире, не се отказвам от думите си, че Павлин Димитров, сегашен Главен секретар на МВР е свързан с турската, под юдейско командване организация "Сивите Вълци". Впрочем още не съм извадил на бял свят онова малко листче, което ми дадоха в Константинопол /Истанбул/. Но листчето е сканирано и се пази на много места. Там ръкописно, а не на принтер - са написани много любопитни данни.
И само едно допълнение. Емирите са араби, между тях няма нито един турчин. Перси - да, но турци няма. Емирите не обичат турците. Дали някой се досеща защо?

Те всички вече се досещат защо, само турците-не!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.5.2008, 16:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Турция като държава е осъдена от Небето. И след като й се случи каквото трябва, от нея ще остане все пак нещо. Това "нещо" наистина ще бъде държава на турците. Сега не е. Те много има да плащат и ще платят. Ние, българите някога им простихме. Небето не прощава. Техните управници го знаят, затова ги е страх. Йозал беше по-нагъл, но нека не забравяме кога, на кой ден умря. Турция е обречена, а Константинопол ще върне старото си име.
Пред нас обаче стои друг сериозен въпрос. Въпросът за нашите предатели. За такива като кмета на моя град, които за пари продават и Род и Родина.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 29.5.2008, 14:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ May 28 2008, 04:08 PM)
Турция като държава е осъдена от Небето. И след като й се случи каквото трябва, от нея ще остане все пак нещо. Това "нещо" наистина ще бъде държава на турците. Сега не е. Те много има да плащат и ще платят. Ние, българите някога им простихме. Небето не прощава. Техните управници го знаят, затова ги е страх. Йозал беше по-нагъл, но нека не забравяме кога, на кой ден умря. Турция е обречена, а Константинопол ще върне старото си име.
Пред нас обаче стои друг сериозен въпрос. Въпросът за нашите предатели. За такива като кмета на моя град, които за пари продават и Род и Родина.

По-въпроса за националните предатели имам да кажа само две думи: ВЪЖЕ С КЛУП...!!!
PM
Top
anti666
Quote Post












Още едно кочанско село го пoсмля ураган. Село Подайва в община Испeрих! Родното село на бившия вече министър на земеделието и храстите, пардон горите - Нихат Катър. Този изрод ще остане в историята с обръщeнието към служителите в министерството си "Мръсни гяури!" и с поголовната сеч на българските гори. Селото е бастион на ДуПиСето.
Природни стихии, кво да ги правиш. Главната ханъма на булгаристанския вилает - Ебем Етем отново била изненадана. Ние също.
Top

Topic OptionsСтраници: (6) « първа ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020