www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Българските евреи били жертви на холокауста


Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Българските евреи били жертви на холокауста
Публикувано на: 12.9.2008, 23:36
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (eti_ @ Sep 12 2008, 11:25 PM)
Хаха... Нищо чудно :) smil4334acc8dd304.gif . Ама само да не тръгне да го разпространява у сайта, защото като гледам много малко хора ме понасят тук smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4d99c6eaa.gif

Не оставай с подобно впечатление.макар че те захапах снощи,аз все още тая надежда за теб.Пиши повече,влез в другите теми,както ти казах,прочети и нещо от материали...Снощи сбърках с 10 години.Синока ми може да ти бъде гадже а дъщерята-приятелка.Нямате кой знай каква разлика. smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.9.2008, 23:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Аз също съм половин перничанин, eti. Майка ми е от пернишко. Като дете ходех по няколко пъти в годината там. Особено обичах да ходя на хълма Кракра, тогава бяха почнали разкопки и възстановяване. Имам и снимки оттам. Последните 18 години обаче не съм стъпвал.


--------------------
PM
Top
eti_
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 1 657
Дата на регистрация: 11-September 08



smil3dbd4e398ff7b.gif Мещера, аз нямам предвид теб . Има и някакви "анализатори" от сайта , който ме нервират... но все пак го оценявам , че ме определиха като начинаещо психологче от някакъв университет. Аз влязох за да обменям мнения с по-голями патриоти от останалата маса български народ smil4453a8352265e.gif . И незнам дали от стила на писане много хора ме помислиха за по-голяма, както и ти smil3dbd4d99c6eaa.gif , което не ме радва особено че ме състарявате, ама... smil4341944e6b0c8.gif Какво да се прави, такъв е живота, но знайте че 15-16 годишните не сме чак толкова глупави и че и ние можем да водим нормален разговор или да пишеме грамотно ( старая се колкото мога , но все пак знам, че има още какво да се желае) ...
Елтимир, просто поздравления! Страшно точно определи от каде пиша... Колкото до крепостта Кракра - там е върховно ! Често ходя с приятелките ми там, все още е много красиво, особено изгледа от горе на Перник ! Направо супер. Мисля , че скоро трябва да посетиш нашия град и отново да му се порадваш. Мещера също е поканен smil3dbd4e398ff7b.gif !


--------------------
[size=x-large][color=CC00FF][font=Arial]??? ???? ? ??? ???? ?? ? ??-??? :)[/font][/color][/size]
PM
Top
MintBG
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 1 648
Дата на регистрация: 6-September 08



"По дрехите посрещат, а по ума изпращтат", но "кръвта вода не става".
PMEmail Poster
Top
eti_
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 1 657
Дата на регистрация: 11-September 08



Хаха при моя случай "Кръвта вода не става " не мисля че е най-уместната поговорка, ноо... smil4334a3cd1fd8f.gif Не мога да променя мисленето и мнението на другите smil3dbd4e398ff7b.gif !


--------------------
[size=x-large][color=CC00FF][font=Arial]??? ???? ? ??? ???? ?? ? ??-??? :)[/font][/color][/size]
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.9.2008, 14:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В Перник нямам намерение да ходя. Поне не скоро. Имам много роднини там, само че повечето от тях са измежду "преуспелите". Само един пример. Цвятко Туджаров, който беше председател на Съюза на архитектите в Перник /не знам дали още не е такъв/, е мой първи братовчед. А аз съм "черната овца" на рода. Не искам да ме гледат високомерно, нека по-добре си остана с хубавите детски спомени.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 13.9.2008, 19:53
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Да припомня какво казал някой си Шломо Занд:
Няма еврейска нация

Туй нещо е посочвано в много материали на този и подобни нему сайтове. А руснаците направо са разработили така темата, че ум да ти зайде. Руснаците доказват чрез исторически, лингвистически, философски и пр. методи, че няма такова нещо като еврейска нация, еврейска история, еврейски език. Просто е приятно за ума да се четат железните им доводи и прекрасния стил.
Евреи няма, но има еврейщина - паразитизъм, противочовечност, противопоставяне на боговдъхновеността и пр. характеристики, които са идеи (принципи) и потенциално могат да виреят във всяка биологична единица. Изповядващи еврейщина се срещат по цял свят (и в различни светове). От тук нататък темата холокост става безсмислена. Става безпочвена и тревогата у някои хора от това, че могат да бъдат преследвани в качеството си на евреи. Не, те могат да бъдат преследвани от представителите на човешкия род в качеството си на еврействащи - в този случай те могат да бъдат отбягвани, мразени и разбира се убивани, но това е напълно естествено, пред вид изложените им качества.

Eti, кажи сега имаш ли основания да се страхуваш от някого?
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (eti_ @ Sep 13 2008, 12:40 AM)
smil3dbd4e398ff7b.gif Мещера, аз нямам предвид теб . Има и някакви "анализатори" от сайта , който ме нервират... но все пак го оценявам , че ме определиха като начинаещо психологче от някакъв университет. Аз влязох за да обменям мнения с по-голями патриоти от останалата маса български народ smil4453a8352265e.gif . И незнам дали от стила на писане много хора ме помислиха за по-голяма, както и ти smil3dbd4d99c6eaa.gif , което не ме радва особено че ме състарявате, ама... smil4341944e6b0c8.gif Какво да се прави, такъв е живота, но знайте че 15-16 годишните не сме чак толкова глупави и че и ние можем да водим нормален разговор или да пишеме грамотно ( старая се колкото мога , но все пак знам, че има още какво да се желае) ...
Елтимир, просто поздравления! Страшно точно определи от каде пиша... Колкото до крепостта Кракра - там е върховно ! Често ходя с приятелките ми там, все още е много красиво, особено изгледа от горе на Перник ! Направо супер. Мисля , че скоро трябва да посетиш нашия град и отново да му се порадваш. Мещера също е поканен smil3dbd4e398ff7b.gif !

Намери в Перник улица "свищов"№ 13!Там трябва да живее един,старшина по мое време /преди 20 години/ РАДЕВ! Питай го за Мещеров! smil3dbd4e398ff7b.gif И да му носиш много поздрави,Ети!
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



В Дулово също имаме перничани.
PM
Top
eti_
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 1 657
Дата на регистрация: 11-September 08



Иван, аз не се страхувам от никой, просто не искам да ме мразят хората заради кръвта ми smil3dbd4e398ff7b.gif . А иначе ме съсипва чуждото пренебрежение... smil3dbd4d99c6eaa.gif
Елтимир, какво ти пука бе човек ? Според мен не си черната овца на семейството ти. Какво като другите ти роднини са по-известни в града ни?! Но не разбирам защо семейството ти би те гледало високомерно, това че са с по-голям чин или там както му се вика , не означава че трябва да се смятат за повече от теб! И ако те обичат няма да го направят... И сега да се проявя като "начинаещо психологче" от някаква академия - изпитваш неприязън за сега да дойдеш в Перник, но все някога може да се наложи да дойдеш тук и тогава ще трябва да превъзмогнеш страховете си от неодобрението на роднините ти smil4334acc8dd304.gif . Така че заповядай колкото се може по-скоро smil4334a43204b20.gif
Мещера, ми ще се опитам да намеря улицата, но да си призная не я знам и затова ще питам smil4341944e6b0c8.gif smil4334ac775281d.gif . Като заговорихме за еврейте... То и Перничани са смятани за най-големите хулигани в страната... Даже в някой дискотеки на морето пише: "ЗАБРАНЕНО ЗА ПЕРНИЧАНИ И ДРУГИ ЖИВОТНИ" smil44539ea3f2bcb.gif smil4341944e6b0c8.gif ... Но иначе сме си много добрички тук, само ни завиждат, затова говорят зле за нас и имаме лошо име smil4334a5a360a6a.gif !


--------------------
[size=x-large][color=CC00FF][font=Arial]??? ???? ? ??? ???? ?? ? ??-??? :)[/font][/color][/size]
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (5) « първа ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020