www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Който му знаят много устата....


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Който му знаят много устата....
Mistique
Публикувано на: 24.10.2005, 19:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Взех, че се "изказах" на няколко места по въпроса за алтернативното гориво, петрола, войните и прочие. Вмъкнах и за българското откритие за торсионните двигатели......

И какво мислите? Да! Обади ме се мадама с американски акцент и ме помоли за 1/2 час проучване. Темата беше "петролът".

- Какво знам за БП, Шел и другите.
- Какво ми е мнението за всяка от тях.
- Какво мисля за пожара в нефтопреработвателния на БП.
- Вярвам ли им като казват, че се грижат за работниците си.
- Знам ли че имат спонсорска програма за университети.
- От кои си зареждам?
- Кой е отговорен за цената - те или правителството?
- Как виждам бъдещето на транспорта?
- Вярвам ли че ще се намери алтернативно гориво или компаниите трябва да копаят в Аляска?

Да не изпадам в подробности....

Интересно а? Поне си изразих мнението официално да не се мъча по тия форуми. smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 24.10.2005, 19:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Хей - и пропуснах да кажа, че никъде не съм си давала истинското име да не говорим за телефона.... smil3dbd4e398ff7b.gif

Мно-о-о-о-о-го са добри! smil3dbd4d8676346.gif
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 24.10.2005, 20:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Ами, това ми прилича на кръстосан разпит

Кои са останалите?
Кой ви плати?
Кажи другото ний туй гу знайм

А за адеса и телефона не се притеснявай, опитай се да си спомниш дали информацията си я пускала от в къщи или от някоя гейм зала.

добри са, но не и по душа! smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
blag009
Публикувано на: 24.10.2005, 20:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Ех,чадо Мистик ,амче ОРАТА са прави доколкото знам туй " за торсионните двигатели......" - Е руска разработка,ама понеже окаш ,че е българско... То ако си спомняш в началото на 90-те год. един българин СЛАГАШЕ зелени капки във водата и си караше КОЛАТА . Обещаваше ,че с тува ИЗОБРЕТЕНИЕ шъ ни подмине КРИЗАТА ... нещо СЕ ЗАПИЛЯ ИЗ ЩАТИТЕ И Е ПОЧИНАЛ ДОКОЛКОТО ЗНАМ!!! Та знае ли чувек КОЕ КАК Е????


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 24.10.2005, 20:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Разбира се от къщи - първо щото ме мързи да си вдигна задника да ходя на друго място и второ - щото обсъждах "научни" въпроси. smil3dbd4e398ff7b.gif

Пъ и не ми пука особено, защото наистина се побърквам по темата за чисто и екологично гориво - също както за чиста вода и храни. У-у-у-у-у - пък там ако знаеш какви ги разтягам. smil3dbd4dbc14f3f.gif

Друг случай от преди години - тъй тъй ми е тръгнало да раправям - поне да се посмеете.... smil4334ad8a149e0.gif

Взех да си правя карти за сателитни пакети. Имам си два абонамента (Sky и нашия ITV Pаrtner) ама от много глава не боли....нали?

По едно време разбиха сайта от който си ги свалях и аз получих емай, че сайта се закрива. Е - по онова време не "включих" защо го затварят....докато един ден не погледнах през прозореца и не видях от тези специалните пикапи с големи антени на покрива - паркиран пред къщи и антената му се върти.

..... smil4334aa44c7e89.gif smil4334aa44c7e89.gif smil4334aa44c7e89.gif И тогава загрях.... smil4334a7c1e8c32.gif

(Не съм сигурна дали ги има тези пикапи в България и затова да обясня - те могат да засекат точно каква телевизия гледаш и да обменят информация с декодера ти - ако не си го препрограмирал разбира се.)

Не ми "дойдоха на гости"....ама.... smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 24.10.2005, 20:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Ей па ти Благо - пишат хората, че торсионните двигатели са дело на български и украински учени....ама аз забравих да спомена украинците.... smil3dbd4daabd491.gif

Чети тука: Деметра-Гея
PMEmail Poster
Top
Azerath
Публикувано на: 24.10.2005, 20:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Доколкото разбрах са трима българи и двама унгарци. Интересно да. Но българската версия неработи нещо. Определено интересна страница.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 24.10.2005, 20:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Единият българин е Божидар Палюшев. Беше съветник на Янко Янков в партия "Либерален конгрес". После се зарови в квантовата физика и Янко го обяви за побъркан. Накрая Божидар замина за Англия, където се ожени за някаква японка, казва се Микико и остана да живее там. И си затваря устата, за да не му се случи това, което се случи на Стефан Маринов в Швейцария.


--------------------
PM
Top
blag009
Публикувано на: 24.10.2005, 20:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Въйх МИСТИК РАЗСМЯ МЕ ,та окаш поглегнах през ЩОРИТЕ И ТИЯ ДИВАНЕТА МЕ СЛЕДЯТ smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif .Случва се ,ама ТОВА сигурно е било преди 15-20 год. МИСТИК за колите с ГУЛЕМИТЕ АНТЕНИ?????Другият вариант е да те ГЕПАТ на резонанс и АХЪЪЪЪЪЪЪЪ?
Мистик това горното е на майтап да не ми се разсърдиш, НЕ МОЕ С ЛЬОШО МАЦЕ!!!! smil3dbd4dbc14f3f.gif


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 24.10.2005, 21:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Елтимир, Стефан Маринов ли се казва човека който подкара на вода кола - с капки петрол? Всичко което знам е, че май е от Русе. Знам, че са го убили заради откритието му, но не знам подробности.

Разкажи повече......

Аз писах на Деметра-Гея, но те не благоволяват да ми отговорят. Проследих им търговската дейност в борсата и установих, че една корпорация им е изкупила всички акции - Бобовдол (ако не се лъжа), Борима Троян, Пловдив, София...Само Русенци се опъват и не искат да си продават дяловете - дори са завели дела за опити за насилствено отнемане на акциите им.
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 24.10.2005, 21:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Блаже пък на теб да ти кажа, че хич не ми беше до смях като ги видях пред къщата си. Ей - голяма техника имат гадовете. Сега пък ще инсталират детектори на лъжата на телефоните си в социални помощи - щели да им помагат да разпознават лъжците.
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 24.10.2005, 21:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
ей това нистина ме разсмя!!!
Като се сетя само как ще гепят бай мангал като ги лъже за доходите си по телефона, щото социалните работници ги мързи да ходят на анкета


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Севар
Публикувано на: 24.10.2005, 21:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Една малка поправка. Стефан Маринов го самоубиват в Австрия, доколкото знам. Но е ходил и в Щвейцария при комуната Метернита, там предполагам Линдеман е присвоил неговите идеи. В последните дни на живота си разбрал, че всичките му теории били погрешни и решил да скочи от терасата. Оставил и писмо даже. Чиста работа дето се вика!
А този с горящата вода е пак Стефан, но не Маринов, а Найденов. Ето книжката му:
http://pe-bg.com/book/?b=1870&c=1
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 25.10.2005, 0:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Като се сетя само как ще гепят бай мангал като ги лъже за доходите си по телефона, щото социалните работници ги мързи да ходят на анкета.


Лето и аз бих искала да е така....само да не ме питат за мойте данъци. smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

Обаче още се проучва. Застрахователни компании в ЕС разправят, че са си спестили около 40% от фалшиви щети, ама се смята, че не работи 100%.
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 25.10.2005, 0:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Дори истински детектор на лъжата, при който ти закачат жици може да бъде излъган. Всичко зависи от настройката на психиката. Освен това, има хора, които са професионално обучени лъжци (справка ДС). При тях не дтектор, ами и Жрицата на истината от "Дюн" да дойде все тая!!

Споко, държавните институции няма да имат скоро достатъчно пари за подобни нововъдения (справка законопроект за държавния бюджет на РБ)


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020