www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Който му знаят много устата....


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Който му знаят много устата....
Mistique
Публикувано на: 25.10.2005, 12:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Освен това, има хора, които са професионално обучени лъжци (справка ДС).


Значи нямаме шанс срещу циганите..... smil3dbd4d99c6eaa.gif
PMEmail Poster
Top
Локи
Публикувано на: 25.10.2005, 16:00
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (LETO @ Oct 25 2005, 12:31 AM)
. Освен това, има хора, които са професионално обучени лъжци (справка ДС). При тях не дтектор, ами и Жрицата на истината от "Дюн" да дойде все тая!!


Това означава ли,че служителите на ДС са лъжци?
Според мен да лъжеш сие генетично залож3ено . Мангалите никой не ги учи да лъжат , а те се справят доста добре особено при наличие на малко повече информираност.. Тъй,че според мен не от всеки може да стане служител на ДС тоест лъжец.
Лошото е , обаче ,че има хора, които съзнателно лъжат и такива дето несъзнателно лъжат и мажат.

Наскоро някакви си американски "учени" направили проучвания в тази област и се оказало,че при лъжците количеството на бялото вещество било повече като процент от целия мозък от това на тези, които не лъжат. За смтка на това ,честните хора имали повече сивло вещество, което пък отроваряло за логическите връзки, асоциации и изводи..
бе ала бал ти казвам smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Локи
Публикувано на: 25.10.2005, 16:03
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Mistique @ Oct 25 2005, 12:30 PM)

Значи нямаме шанс срещу циганите..... smil3dbd4d99c6eaa.gif

Ха-ха-ха пртедставяш ли си ако се въведат Крумовските закони и на лъжците езиците хахах - всички цигани ще онемеят изведнъж


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Севар
Публикувано на: 25.10.2005, 16:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Един от Нашите даде много добро предложение. Да ги покръстваме. Тоест да им предоставим избор или на дръвника или християнство. Това предложение ще добие нова светлина, когато всички опити да се очовечат изродите се провалят. С две думи: за всеки Човек - човешка религия (Тенгрианство), а за всеки изрод - изродска религия. Всеки да си знае мястото и да се забравят интеграциите и смешенията.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Иван
Публикувано на: 25.10.2005, 18:33
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Понеже стана дума за автомибилите на вода, да кажа че първият, за който знам е българинът Илия Велбов, който избягва в Австралия доста отдавна - мисля, че към 50-60 години.Там е познат като Юл Браун.
Ей сега се разтърсих из компа си и открих, че това е споменато в "Сказания
за Края и Началото", което съм смъквал от тоя сайт. Илия създава двигател на вода и си кара бая време колата по тоя начин. И доста други изключителни свойства на водата открива и използва.
Не мога да намеря една статия от един съвсем неподозиран вестник за тая тема - нещо "за дома" или "за жената", която ми беше попаднала миналата година. Даже след като сканирах статията я бях изпратил навремето до стария сайт на Тангра.
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 25.10.2005, 19:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Иване ти си злато! Разтърси се малко......

Доскоро дискутирахме възможности да се спасяваме от етническия геноцид и Елтимир предложи да обърнем внимание на данъците - нещо което за мен е е възраждането на Андрешко срещу бирника. Аз крия данъци и ми е чиста съвестта, защото знам, че отиват за тъпи циганори, черни, пакистанци, мюсюлмани и прочие. Ако знаех, че отиват за пенсиите в България или за децата или за инвалидите - НИКОГА нямаше да го направя.

Каква по-добра възможност да победим монопола на топлофикация от използването на торсионните двигатели или на Шел, Лукойл и другите паразити от използването на "свободна енергия".

Дайте да се хванем в ръце.

Ако се обединят няколко семейства в един жилищен блок и си купят торсионен двигател за отопление И ТОПЛОФИКАЦИЯ И ЦИГАНИТЕ ЩЕ ГО ДУХАТ!
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 25.10.2005, 19:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Ка то ви чета постингите, да знаете как се радвам само, че живея на място, където няма "Топлофикация", а циганите го духат по подразбиране т.е. постоянно.
Това, разбира се, не им пречи да продължават да живеят като паразити smil4334a8edcde62.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 25.10.2005, 19:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Лето от къде си ако не е тайна?

Да - Топлофикация е много голям проблем - ТРЯБВА да ги сринем !!! Няма алтернативи - те са антибългарска организация!
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 25.10.2005, 19:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



С торсионния генератор постигат същото. Високата цена на подобни изобретения компенсира, това което би трябвало да бъде спестено. Изхода е в нещо елементарно, което всеки сам да може да си направи вкъщи, но едва ли ще стане скоро масово. Свободната енергия е за бъдещите хора.
Статията за Велбов в списание "Жената днес"(?!) не можах да я намеря при мен, но ще питам дали някой не я пази.

Това съобщение е редактирано от Севар на 25.10.2005, 19:36
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 25.10.2005, 19:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Севар,

не искам да споря с теб, но ПРИНЦИПА е важен, а Топлофикация доказа, че е анти-българска организация / корпорация. Не трябва да има милост за тях! Колко пъти досега увеличаваха тарифите си, за да си покрият загубите от циганорите? Трябва да се унищожат....икономически!

Аз писах много отдавна - джобчето на бедния владее стоковата борса!
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 25.10.2005, 19:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



QUOTE
Лето от къде си ако не е тайна?


Не е. Имаш съобщение, Мистик


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Иван
Публикувано на: 25.10.2005, 20:07
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Севар @ Oct 25 2005, 07:35 PM)
С торсионния генератор постигат същото. Високата цена на подобни изобретения компенсира, това което би трябвало да бъде спестено. Изхода е в нещо елементарно, което всеки сам да може да си направи вкъщи, но едва ли ще стане скоро масово. Свободната енергия е за бъдещите хора.
Статията за Велбов в списание "Жената днес"(?!) не можах да я намеря при мен, но ще питам дали някой не я пази.

Точно така! Да си направи в къщи или да му бъде направено от приятел от общността, но не е задължително да е елементарно.
Освен това високата цена на изобретението е еврейщина.
Няма никакво основание цената да е висока. Напротив. Топлогенераторът, произвеждан от "АКОЙЛ-ЭНЕРГИЯ" включва само конвенционален електрически двигател, който всеки може да си купи и два метални диска, които не са от някаква ценна сплав.
Откритието, което е в голяма доза и експеримент е основната ценност, но тук трябва да се борим с поробващата измислица наречена или патент, или лиценз или каквото е там. Навремето прадядо ми изхранваше цяло село само с остатъци от зеленчуковата си градина - я разсад му останал, я готова продукция. Всеки идваше да го пита ка се сее, кога какво се прави, как се отглежда или приготвя храната. На никого пари не е искал и какво - по-беден ли е станал?! Неговите способности намалели ли са? Не, беше си и си умря недостижим от неуките турци и цигани. А това с градинарството си му беше хоби, защото дълги години беше моряк преди това.
Днес сме свидетели на страхотното издевателство - да не можеш да направиш нещо, само защото друг го бил направил преди теб!
Хайде де, кой го бил направил пръв - тоз който го е направил или който е записал някъде, че го е направил. Абе няма какво да говорим - ясно е, че това с патентите и авторското право е основен елемент на паразитизма.
Но ние ще заобиколом елегантно това.
Ако направя топлогенератор и го дам на някого или хайде нека той само да си купи материалите, а аз не смятам да ставам световен монополчик на топлогенератори, тогава няма данъци, няма патенти - има свобода. Никой не може да дойде в къщи и да ми каже "не може да имаш такова нещо". Имам - умен съм, направил съм го. Не съм го купувал". И толкоз.
PM
Top
Миро
Публикувано на: 25.10.2005, 20:16
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Тъй,тъй ,на принципа "сръчни ръце" и " направи си сам" smil4334abded4493.gif
PMUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 25.10.2005, 20:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Иване прав си - аз вече цял месец се опитвам да се свържа с Деметра-Гея или заводите. От Борима-Троян не благоволяват да ми отговорят - както и от централния сайт на Деметра-Гея. Открих, че Унгарците, Финландците и Германците са започнали да внасят от България, обаче нашите смятат, че е под достойнството им да отговорят на българи.

Проследих и борсовите им истории и се оказа, че някаква Американска компания им изкупува всичките акции - от там идва и цената. Обаче намерих и един инженер, който знае как да направи двигателя и си търси спонсори.....

За мен това си остава единствения начин да победим монопола на електрификация и топлофикация....ЗАКОННО!
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 25.10.2005, 20:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ето откъс от "Физика на Бога - 4", където става въпрос за торсионното поле и торсионния генератор.

Това съобщение е редактирано от Севар на 26.10.2005, 11:55
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020