www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Боян Расате


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Боян Расате
Eлтимир
Публикувано на: 15.6.2008, 16:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Днес при мен дойдоха наши хора, според които Боян Расате тези дни бил организирал побой над тях. Причината била, че изповядвали идеи, които само той едиинствено той и упълномощените от него лица имат право да изповядват. Не съм се намирал там, не съм видял и не знам. Но от друга страна като наблюдавам действията на разни гнуснавци от форума
http://www.forum.bg-nacionalisti.org/
почвам да си мисля, че може да има нещо вярно. И от самолет се вижда, че те са свързани с БНС, с "Гвардия", и със свързаната с "Гвардия" Силвия Емилова Любенова - Мирчева. Затова съм склонен да повярвам и да проговоря. Пък на всичкото отгоре видях със собствените си очи следите от побоя върху лицата на хората.
Та сега ми се ще да питам. Вярно ли е или не е вярно. И ако е вярно, то дали да не взема и да не пусна фактите и свидетелските показания, отнасящи се до БояН Станков - Расате. Имам какво да кажа и Боян прекрасно го знае. Въпросът е дали неговите слуги го знаят.
Някой беше казал, че Бог не си играе на зарове. От личен опит знам, че в политиката също няма игра на зарове. Че там всичко предварително се обмисля, планира и организира. И се замислям за съвпаденията във времето. Докато нашите хора са били бити, при това жестоко от хора на Расате, който иска да обсеби една непринадлежаща му Идея, така и тук, в тоя форум се случиха някои събития. Едни други измамници решиха да ни залеят с помия, да осмеят, после да ни наподобят, да ни имитират и накрая да заемат нашето място. Може да е случайно, но някак не вярвам в случайните случайности. Затова съм на мнение, че или ще дадем решителен отпор на наглите домогвария или да протягаме ръчички да ни нахлузват робските вериги. Не знам за вас, но аз роб викога не съм бил и няма да бъда. Вие както решите.
Въпросът към нашите хора, към хората, които се чувстват част от Идеята, е дали те са на мнение, че вече дошло времето да разобличим всички измамници, да разрушим старата къща на Злото. Вторият въпрос е, дали след като съборим старото, ще сме в състояние ние да съградим на негово място нещо истинско и чисто? Ако отговорът е не, то дали има смисъл да започваме? Ако отговорът е да, то аз съм първият, който ще започне. Само че дали пак няма да се окажа вечният Самотен Воин, останал сам на бойното поле. Сам и насаме с труповете на повалените врагове... Защото вие ще постъпите както искате, но аз нямам избор и започвам.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.6.2008, 17:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Народе???????


--------------------
PM
Top
iss
Публикувано на: 15.6.2008, 21:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Защо задаваш въпроси?Нали знаеш отговора?Кой от нашите хора да ти каже дали е дошло времето?И...времето ли трябва да дойде при нас или ние да вървим към него?Тези които са част от идеята винаги ще подкрепят изграждането на нещо истинско и чисто- нали затова са част от идеята...но основния товар и честа за разобличаване на измамниците е част от твоята мисия...не веднъж си носил тоя кръст...целия сценарий го знаеш и ако мислиш че би могъл да се абстрахираш от всички подмолни реакции и удари под кръста...то слагай трънения венец...Надявам се много правилно да ме разбереш...Лично аз горещо подкрепям изчистването на интриги и манипулации от този сайт,защото за мен те са бариера ,която никога няма да доближа и въпреки съпричастноста и искреноста ми към идеята ,ще стоя в позицията единственно на форумен инвентар,който все по рядко ще участва в темите...много точно определение форумен инвентар...позволявам си да изкажа мнение ,че и много други участници се чустват така...други (за които много съжалявам) вече не са сред нас (прахосахме част от инвентара-не го опазихме),но вярвам ,а и зная,че с радост биха се върнали ако атмосферата е по чиста...
...и още нещо...Не си самотен Воин...просто мисията ти е такава... за да постигнеш целта трябва да извървиш всички степени на посвещение,а знаеш ,че първо ниво на всяка от трите степени работи с повереното знание като със заповеди.Във второ ниво на същата степен знанието вече е правило за живот,а в трето ниво Колобърът живее и постъпва със знанието по принцип.Получава се една голяма вътрешна дисциплина и нарастваща със степените свобода на действие.Критерий за поведение тогава е самопреценката му-според собственото си съзнание и длъжноста,която заема....Знаеш също че в една от степените символът на посвещение е да носиш в себе си готовноста душата да живее сред хората,да понася всички несгоди,без да напуща района и да чисти природата от "мъртви души"....но в последното ниво на тази степен трябва душата да е доказала готовноста си да служи на човечеството,а не на себе си...най-често на това ниво посветените са самотни,защото хората не ги разбират...те ясно осъзнават ,че това е пътят им...и много от посветените не могат да продължат напред именно заради обземащата ги самота и неприспособимост към живота на хората...Това посдледното отдавна искам да ти го напиша.Приеми го като предизвикателство, но и като критерий...И ако се спазват заветите:
Гарван-Гарвану око да не изважда!
Орел-Орелу перо да не поврежда!
Сокол-Соколу глагол да не оспорва!

...то ...Небето ще бди над нас и Тангра ще ни закриля...


П.С.Много хубава песен е "Волчица" Елтимире...
"...и волчица потощила то ли в ад то ли в рай..."
"...ево имени гордился покозателний полк........он изчез,но знаю я що ушел старий волк с одинокой волчице своей..."
...Написал си "Народе???????...а това Левски е написал в момент на отчаяние,че делото му е обречено...че народа не е готов...не бързай да обричаш със същия въпрос...
..и аз ще ти задам въпрос:
Ну...що старий волк???


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.6.2008, 22:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Има неща, които не бива и не мога да изрека направо. Поне аз не мога да ги изрека. Опитвам се да подскажа, уви. Очаквах някой от вас да ги каже, не се получи. Вместо това, усещам напрежение, а целях точно обратното. Стремя се да бъда предпазлив, тъй като виждам и знам последствията. Бездействието обаче е по-вредно, то е даже смъртоносно. Иде ми да се оттегля, а няма къде да отида. Не мога и да се предам, няма на кого.
А "Народе???????" на Левски не е от отчаяние. То е от жалост. Към народа. Точно това е имал предвид Васил Иванов Кунчев, когато го е написал. Кво вадис, попупус?


--------------------
PM
Top
sol
Публикувано на: 15.6.2008, 22:10
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 17
Участник # 1 303
Дата на регистрация: 15-January 08



Здравей, Елтимире!

Иформацията, която намирам в този сайт ми е нужна, за да настройвам правилно сетивата си за доброто и лошото в днешния свят.

От всички други места в нета, най-близък ми е тона на общуване в този форум.

Понеже съм с ранг само на обикновен читател, не мога да ти отговоря "дали след като съборим старото, ще сме в състояние ние да съградим на негово място нещо истинско и чисто".

Но съм потресена и същисана от словесната (и не само) агресия на хора наричащи себе си "националисти".
Добре звучи изразът: "България е там, където има и един българин".
Лесно е да се казва и да се размахват лозунги от красиви фрази, но защо е толкова трудно българите да се отнасят помежду си като към свои?! Защо, на кого е нужно да демонстрират безпричинно противоборство и грубата си сила! Къде се дянаха духовността и мъдростта?
При това положение, излиза, че нищо съзидателно не може да се получи...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.6.2008, 22:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не, sol, агресията към мен не е точно агресия. Те нямат причини да ме мразят, тъй като ние с тях просто не се познаваме. Те просто изпълняват заповед, другояче не мога да си го обясня. Дотук е разбираемо. Има сили, които целят моето отстраняване. Болката ми е, че хора, които смятам за приятели не реагират никак. Те не разбират, че ударите срещу мен са в по-голяма степен удари срещу тях. Аз наистина мечтая да се оттегля и да се заема с другите си книги, които смятам за много по-важни. Но как да се оттегля, когато знам какво е планирано да стане с България и с българите до 2020 година? Не мога и да напиша всичко направо, ще бъде прието като опит за интриги или нещо подобно. Опитах се да обясня принципа, пак не се получи. Наистина, вече ми е трудно да преценя какво е правилно да направя.
Сега трябва да ставам от компютъра, налага се да стоя при внучето, докато жена ми му направи храната. После, ако не ми се доспи, ще вляза пак.


--------------------
PM
Top
2DHades
Публикувано на: 15.6.2008, 23:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



Научих толкова много неща от сайта, за което благодаря. Елтимир, искам да ти кажа колко много уважавам делото ти и също така, че трябва да продължиш.Аз също ще се боря за България доколкото мога...спи ми се и пиша несвързано, но както и да е.
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 15.6.2008, 23:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



QUOTE (sol @ Jun 15 2008, 10:10 PM)
.....
Но съм потресена и същисана от словесната (и не само) агресия на хора наричащи себе си "националисти".
Добре звучи изразът: "България е там, където има и един българин".
Лесно е да се казва и да се размахват лозунги от красиви фрази, но защо е толкова трудно българите да се отнасят помежду си като към свои?! Защо, на кого е нужно да демонстрират безпричинно противоборство и грубата си сила! Къде се дянаха духовността и мъдростта?
При това положение, излиза, че нищо съзидателно не може да се получи...

Когато бях в Щатите преди няколко години ми се наложи да разчитам на българи. Ами останах с толкова лошо впечатление от повечето от тях, че буквално в края на престоя си там буквално се бях отвратил от националната си принадлежност. До такава степен, че в края на престоя ми там се случи да чуя българска реч идваща от една групичка и старателно да не се разкривам, че съм "техен". Ако си мислите, че това е странно, то знайте че не бях единствен. Веднъж отиваме на дискотека в този американски град и на входа на тази дискотека нашата групичка от 10 човека, чува едно момиче да си говори по GSM-а на български. При опита си да се запознаем с въпросното момиче, като ни видя че сме българи побягна от нас, като дявол от тамян с репликата: " Аз работа с българи нямам!!!" Човек би я разбрал донякъде, ако бяхме само мъже но в компанията ни имаше и женска част, а въпросното момиче ни отряза всичките. Тази случка ни потресе всички и не можахме да се отърсим от шока, дълго време. Предполагам, че се е запечатала дълбоко в съзнанията на всички ни. Два месеца по-късно напълно разбирах въпросното момиче. Просто нещо става с повечето от нас, когато забегнем в чужда държава. Разочарован бях и от българските момичета, които съдбата ми определи да срещна там. Още на първия месец от престоя ни там, първата шиврантия си хвана американски тъпкач, естествено не богат а типичен американски пубер, но пък с кола smil4453a9006c2f4.gif И като по команда в следващите 2 седмици от останалите 7 момичета в групата още 5 си намериха американци. Естествено и 6те момичета си имаха български приятели, чакащи ги тука. Най-интересното беше, че приятелят на първата "шиврантия", също беше в Америка при това в сравнително близък град. Беше ми адаш и ми беше адски криво, че крих тази информация от него, когато дойде на гости при "момичето си". Според мен това "задружие" на българите е колобърската прокоба, за която се говори в този форум. Именно отнемането на духът на общата ни принадлежност. Принадлежим си само, когато споделяме радоста от някоя спортна победа на някой от националните ни отбори и когато се напием през почивните(и не само) дни и пеем българския химн или друга българска музика с ориенталски привкус. Ето от такива и още много случки свързани с българи, които срещнах там почти ме докараха да се отрека от етническата си принадлежност. За религиозната да не говорим, там варирах от атеист до агностик.
Ти sol казваш: "При това положение, излиза, че нищо съзидателно не може да се получи..." За мен, единственото съзидателно нещо е този форум, защото и преди се срамех от народа си, но обичах историята му. Проблемът ми беше, че се чувствах сам. В този форум виждам, че не съм сам и това ме радва.
PM
Top
teexx
Публикувано на: 15.6.2008, 23:56
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 1 544
Дата на регистрация: 15-June 08



Елтимире, какво ще рече: "Боян Расате организира побой над нас"? Той лично ли ги е бил? Има ли доказателства за това? Ти самия първо казваш, че не си сигурен, а после в текста си пишеш така все едно наистина е доказано такова нещо. Защо сам се вкарваш във филми? Нима нямаш телефона на Боян? Нима не можеш да му се обадиш и да го питаш? Нима той някога не дойде при теб на крака да те види след като ти бяха запалили апартамента?

Не мисля, че имаш полза да стартираш интриги, защото БНС никога не са те коментирали по някакъв негативен начин. В БГ-НАЦИОНАЛИСТИ има всякаква паплач, но не може да съдиш за цели организации по писания в интернет.

А на такива като ФелдмЪршала...не виждам смисъл да им обръщаш внимание даже!

Замисли се над това, което ти казвам ;)
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Човекът, който дойде вкъщи да ми каже за побоя заслужава доверие. Доказан човек е. Въпреки това, нямаше да пусна съобщението, ако не беше всекидневната помия, с която съвсем безпричинно ме заливат приближени на БНС безличия. Конкретно визирам Фелдмършата и разни телевизионни "звезди". Съобщаването на конкретен факт не е интрига.
А за идването на Боян след пожара не е ли по-добре да не говорим? Защото доколкото си спомням, той дойде и почна да ме убеждава, че не бива да говоря за намеса на Службите и полицията в палежа. Но нека допуснем, че съм се заблудил, и че Боян е дошъл с най-добри помисли. В такъв случай защо не каже на своите активисти какво е видял със собствените си очи, та те и до днес в оня уж националистически форум повтарят версията, съчинена от НСС, че съм се подпалил сам?
teexx, предполагам кой си. Сега не искам да пиша, но ако се срещнем един ден, ще ти разкажа колко пъти съм отказвал да оглася негативни сведения, свързани с БНС. Само че и моето търпение си има граници. Ти би ли издържал толкова много и толкова гадни клевети по твой адрес? И хайде, щом нещата са стигнали дотам, нека всеки излезе със своя позиция по въпросите, които ни разделят.


--------------------
PM
Top
teexx
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 1 544
Дата на регистрация: 15-June 08



Питай човека, дето е дошъл у вас да ти хленчи, дали това му се е случило тези дни, както ти твърдиш или преди месеци още. Питай го също така, дали има доказателства реални, защото с празни приказки всеки може. Ако мен утре ме пребият и кажа без да имам доказателства на някой: "Елтимир беше" и утре прочетеш в някой форум, че си пребил някой? Нали се сещаш, че такива обвинения са твърде сериозни и без доказателства не говорят добре за този, който ги отправя. Както и за този, който на свой ред ги разпространява. Плюс това питай доказания си човек какво разправя по твой адрес зад гърба ти преди приятелите си в София. Сега обаче се сетил да идва да ти реве.

Не знам каква помия според теб се излива от нас, но ще ти кажа, че не може да съдиш по писанията на фелдмаршала и други форумни терористи като него за организацията БНС. А относно човека, който визираш като телевизионна "звезда". Май ти беше този, който пусна срещу него тук помии относно клипчета и т.н., а той просто ти беше пуснал, че ти благодари за рекламата. Не виждам защо точно него атакуваш, като той е един добър български националист, който определено не би тръгнал да влиза във форумни спорове, с който и да е било.

Ако ти си представяш организацията БНС като секта. Твое виждане. Ние обаче сме индивидуални личности с различни мнения. Боян може да смята, че са те запалили. Друг може да смята, че сам си се запалил. Аз лично мисля, че някой "доброжелател" ти е запалил апартамента и ти съчувствам за това. Всъщност не си спомням обаче някой някога да е дискутирал този случай в БНС, защото далеч не си ти/вие основна тема в нашата дейност. Но ти казвам, че е малко жалко да плюеш по Боян, защото той дойде да те види, когато беше станал палежа в апартамента ти от добри чувства. Защо тогава не написа, че е дошъл да те заблуждава, а даже пусна твоя снимка с него и другото момче от БНС?

Какви негативни сведения ще разгласиш за БНС? Смяташ ли, че с подобни заплахи може да уплашиш някой? Дръж се като голям човек и не потвърждавай с думи и дела глупостите на форумните "терминатори" като фелди.

За финал само искам да те питам за едно лице, което намесваш по-горе. Въпросната Силвия Емилова Любенова - Мирчева. От къде на къде твърдиш, че тя е свързана по някакъв начин с "Гвардия"? В кой град е свързана тя със структури на БНС/"Гвардия"? Лесно е да се говорят щуротии, но нали знаеш, че който няма доказателства за тях в крайна сметка сам себе си излага.
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не е точно така, но хайде, нека не спорим. Имам преколено много работа, за да влизам в излишни спорове. Само на последния въпрос. Не твърдя нищо, а показвам. Виж снимката.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



teexx: "А относно човека, който визираш като телевизионна "звезда". Май ти беше този, който пусна срещу него тук помии относно клипчета и т.н., а той просто ти беше пуснал, че ти благодари за рекламата. Не виждам защо точно него атакуваш, като той е един добър български националист, който определено не би тръгнал да влиза във форумни спорове, с който и да е било. "

Елтимир нищо не е пускал срещу въпросната личност. Аз бях! Само, че момчето бе умело заблудено от "доброжелател" от форума на, който е модератор, че Елтимир го е атакувал. Даже си призна, че някой му е помогнал... в съставянето на темата. Виж поправката му, която е "след дъжд, качулка"! Знаеш как да я намериш. Аз повече линкове към онази Кочина няма да слагам.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.6.2008, 10:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



antijew, тях не ги интересува истината. Тяхната цел е да ме омаскарят на всяка цена, да ме изкарат по-черен и от дявола. Тяхна работа. Имаше една приказка за някакъв вол и за някаква кал, която пада по гърба му. Сега калта, хвърляна от тях още хвърчи, но скоро ще почне да пада.
И нещо за интригите. Човекът, който вчера дойде, беше един от тези, които дойдоха вкъщи още на следващия ден след пожара през 2006 година и помагаха да разчистим. А вче видях твърде ясно белезите по лицето му, няма как да не повярвам на нещо, което виждам с очите си.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 16.6.2008, 11:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



teexx, можеш ли да отговориш на въпроса, какво прави лемс-с.м. на една снимка с другата медийна личност/забравих му на момчето името/ от "Гвардия"?
Учете се и от грешките на другите, не само от своите. Елтимир едва се отскубна от лапите и...
Не се оставяйте да попадате в игричките на лемсовци и ташковци, които са с определено антибългарска насоченост!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020