www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Боян Расате


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Боян Расате
sol
  Публикувано на: 16.6.2008, 13:41
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 17
Участник # 1 303
Дата на регистрация: 15-January 08



Bogatir,
взе ми думите от устата: "В този форум виждам, че не съм сам и това ме радва."

В темата "Отмъщението на 52 прабългарски рода" Миро е дал един линк.
Мисля си, че сме тук, за да поддържаме българския егрегор, защото някога, поради нещо, от някого той е ... повреден. Изглежда безвъзвратно - колцина в България имат интернет достъп и от тях, колцина познават този сайт?!

Мечтая си за време, когато българите ще заставаме рамо до рамо в определени моменти, независимо от естествените ни, личностни различия - всеки според ранга и възможностите си да допринася за преодоляване на трудностите от битов или национален мащаб, в България или извън нея.

Елтимире,
Не съм запозната с подробности, но разбирам, че хората от ядрото на форума имат трудности. И то големи. Но, ако те са принудени да се оттеглят, какво остава за останалите?!
Познато ми е чувството, когато не се получава подкрепа от този, от когото се очаква. Но, когато наистина съм заслужавала подкрепа, съм я получавала от съвсем странични хора. Дори, от самите противници (без те да са го искали).

И въпреки това, АКО оттеглянето помогне някому по някакъв начин, нека го направи! Не мога да имам нещо против или каквото и да е отрицателно отношение към другия, когато той се защитава.
Говоря по принцип, защото не съм достатъчно запозната.
Казаното от iss ще да е вярното.







PM
Top
Хунор
Публикувано на: 16.6.2008, 15:43
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



На мен Расате винаги ми е изглеждал смешно. Погледнете изглежда все едно играе роля. http://www.vbox7.com/play:086838fc
Даже ако се съсредоточите в интонациите, ще видите как имитира Волен. http://www.vbox7.com/play:1885bcd1 smil3dbd4dbc14f3f.gif




--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Миро
Публикувано на: 16.6.2008, 18:02
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Каквито и да са Волен и Расате-не е добре, ако техни поддръжници използват юмруци срещу симпатизанти на "Воини на Тангра"(ако е вярно това, което казва Елтимир). Това ли е най-важното, което има да се прави сега? Не е ли това нарочно отклоняване от истинската работа-запазването ни като българска нация? Разбирам-млади, буйни, лесно се палят, но бъдещето ни е точно в техни ръце. Тъжно ми става понякога, че отново по-възрастните трябва да се напъват, за да нормализират нещата. Разберете момчета и момичета от БНС, опасността не идва от Воините, а от съвсем друго място.
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 16.6.2008, 18:54
Quote Post












Крайно ми е неприятно да чета, че националисти се бият помежду си. Вместо да се хванем заедно да оплескаме някой от мангустите в Захарна фабрика, сме почнали да се караме помежду си. Особено ако двете страни носят на гърдите си свещения символ IYI -това е непростимо!! Много ми се иска да чуем и мнението от двете страни, но не предадено от посредници, а директно от потърпевшите и от тия, които са ги нападнали. Защо бе, хора? ЗАЩО?
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.6.2008, 19:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Защо? А защо е цялага помия, цялата гадост, защо са всичките лъжи и клевети срещу нас във форуми, определящи себе си като националистически? Защо е невероятната злоба и омраза отстрана на хора, които никога не са ни виждали лично и нямат никакви основания да бъдат против нас? Аз не намирам друг отговор, освен, че се отнася до провокация. Ако някой е на друго мнение, нека каже.
Още по-интересно е, че след като се подхване темата за провокаторите и провокациите, минути след това сайтът блокира.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 16.6.2008, 20:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Jun 16 2008, 07:26 PM)
Защо? А защо е цялага помия, цялата гадост, защо са всичките лъжи и клевети срещу нас във форуми, определящи себе си като националистически? Защо е невероятната злоба и омраза отстрана на хора, които никога не са ни виждали лично и нямат никакви основания да бъдат против нас? Аз не намирам друг отговор, освен, че се отнася до провокация. Ако някой е на друго мнение, нека каже.
Още по-интересно е, че след като се подхване темата за провокаторите и провокациите, минути след това сайтът блокира.

Провокаторите си имат тактики на действие. Ето ташко даже и не крие част от тях. Чифутина си признава с тези думи отправени към нашия форум :"... изтриха ми акаунта и тряя си правя нови. Аз обикновенно правя бомба с регнати 10 акаунта и после ги гавря докато свършат".


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Tosho
Публикувано на: 16.6.2008, 21:38
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 1 511
Дата на регистрация: 27-May 08



Oтдалече си личи на кой е слуга Боян Расате.


--------------------
?????? ?????, ?????? ?? ?????? ?? ???????.
PMEmail Poster
Top
teexx
Публикувано на: 17.6.2008, 10:36
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 1 544
Дата на регистрация: 15-June 08



Елтимире, снимката, която си пуснал не доказва нищо. Аз лично нямах идея коя е тази на снимката, но това е просто една снимка! Ако от една снимка съдиш, че там някаква си луда има общо с "Гвардия", то не забравяй, че и ти имаш снимки с Боян и Пламен. Това значи ли, че и ти си от "Гвардия"? Изобщо нещо май куца логиката на твърденията ти.
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.6.2008, 14:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Моите снимки не са качени в официалния сайт на БНС. Но въпросът не е до снимката. За нея се сетих след потоците помия и водопада от лъжи и клевети срещу мен от страна на активисти на БНС. Малко лично се получава, затова пък впечатлението ми се базира върху непосредствени впечатления. Та в един момент се запитах кой ме напада и защо ме напада. И тъй като не получих ясен и конкретен отговор, сам си съставих такъв. Може и да съм сбъркал, никой не е безгрешен. Но когато ми кажат, че моят отговор не е верен, трябва също така да ми кажат кой е верният отговор. Имам и още какво да кажа, но предпочитам да замълча.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.6.2008, 14:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Още нещо за провокаторите и за Мирчева. Днес идва един приятел, с когото не бяхме се виждали доста време. Та в процеса на разговора стана дума за една снимка, взета от Интернет, която снимка беше предизвикала гнева на Силвия. Потърсихме я, за да си я дръпне и той от оригинала. Нямаше я. Беше махната не само тя, а цялата стема със серията снимки от рождения ден на Борис Золотов. Ние обаче сме инати и с помощта на руските търсачки все пак намерихме снимката. Пускам я заедно с адреса, от който е взета. С това искам да докажа, че тази скандална снимка не е мое дело, нито пък е колаж или монтаж, както твърдеше госпожата. А кой е на снимката до проф. Золотов, това вече не мога да бъда сигурен. ще кажат хората, които са виждали въпросното момиче. Аз това дете просто не го познавам. И все пак остава въпросът защо след като нещо се напише по тази тема, нашият сайт също почва да блокира? вече няколко пъти се случва и едва ли е случайност.
Оставям вие да отговорите. Аз, разбира се, имам свой отговор, но в момента не мога да се сетя къде го сложих.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 25.6.2008, 13:29
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Защо бойните отряди на Боян Расате не правят наказателни акции срещу пласьори, сутеньори и други опасни престъпници? И ако Расате не им дава! Момчетата с тирантите могат да се запитат къде членуват, и чий интереси обслужва БНС?

User posted image


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Боян Расате набил Волен Сидеров тия дни в Созопол... smil3dbd4e5e7563a.gif
Ето я цялата история според Расате публикувана във фейсбук профила му:

Ходя си значи аз из Созопол и по едно време, ама баш на главната в Стария град, чувам някой да ми говори нещо по име...
Обръщам се и кого да видя? Долен боклука спрял с жена си и още някаква крава, и им обяснява:
– Познавате ли го този? Това е Боян Расате, най-големия националист!
Аз реших да скромнича и му викам:
– Не бе, ти си най-големия националист...
От дума на дума оня започна да ме обижда, че съм бил ченге😅, че съм се бил продал😅, че съм му бил крадял хората😅, че той ме бил създал😅?!
По едно време разбрах, че боклука е пиян или дрогиран.
Викам му:
– Тръгвам си, остани си със здраве тази вечер, друг път ще довършим...
Вместо да се вслуша в съвета ми, Долен явно помисли, че съм се уплашил от него, съвсем пощуря и рече:
– Искаш ли да се бием?😆
Няма да отрека, че много се зарадвах! Наоколо беше пълно с хора и не беше много удобно да приема предложението му, но пък идиотът се съгласи да отидем в уличката встрани.
Е, там се сещате какво стана...
За жалост случайни минувачи бяха проследили разговора ни и дойдоха по средата на гимнастиката, което спаси капута от по-сериозно опъване.
След малко довтаса и охраната му, която се състоеше от един напомпан глиган и някакъв гърчав циганин...
Както и да е. Ето така след няколкото шамара, лайното отплава по течението на улицата, а аз отидох на плажа да си пия лимонадата...
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Мерене на пишките кой е по-голям, простотии и глупости. Нищо сериозно и полезно.
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



User posted image

Нещо такова сигурно е било. smil4334ad8a149e0.gif
Той нали навремето се хвалеше, че усвоил няколко източни бойни изкуства - винг-чун и други. Тв Алфа даже цял филм направи по тоя случай. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (rusenec @ 1.9.2021, 20:16 )
User posted image

Нещо такова сигурно е било. smil4334ad8a149e0.gif
Той нали навремето се хвалеше, че усвоил няколко източни бойни изкуства - винг-чун и други. Тв Алфа даже цял филм направи по тоя случай. smil3dbd4e5e7563a.gif

Ако си забелязъл съдържанието на този сайт, ние не се занимаваме със селяни, махленските им свади, нищо, че се налага да живеем сред тях. Тук нивото е доста високо и не се интересува от изпълненията на хора в зряла възраст характерни за 18-20 годишни млади мъже. Аз дори на 18-20 години с подобни отношения от типа кой е с по-голяма пишка и добре ли я дърви, не съм се занимавал. Подобни отношения, които ни описваш и предлагаш да коментираме и да ни заинтересуват, може би ще заинтригуват некой рапър, чалгар, наркопласьор или долнопробен алкохолик smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020