www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Спасяването на давещите се е дело на самите давещи


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Спасяването на давещите се е дело на самите давещи
Запознат
Публикувано на: 16.7.2008, 19:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Angelov @ Jul 16 2008, 07:37 PM)
Запознат, можеш да ме банираш веднага щом намериш за необходимо.

Разбира се, че идеите не са безопасни. Именно поради това аз не казвам сам как ще се извърши описаното в статията ми, а предлагам всички да се съберем в www.ikonomikazamasite.com и да обсъдим по какъв начин въпросната идея може да се реализира. Ако видим, че не е безопасна просто ще я изоставим. Дори и при това положение ще сме опитали да направим нещо конкретно от колкото да стоим със скръстени ръце и да се оплакваме. Нали си чувал приказката, че където има желание там има и начин. На нас ни дай само да скимтим и да се оплакваме.

Ти мен кога си ме чул да скимтя и да се оплаквам?
Аз ти обясних вече, че тук работим по друга идея, която си е чисто българска. Ти като искаш си работи по своята, нямам нищо против. Обясних ти и защо не искам да следвам твоята идея. Ти обаче за нашата нищо не каза. Запозна ли се с нея?

Това съобщение е редактирано от Запознат на 16.7.2008, 19:39
PM
Top
Публикувано на: 16.7.2008, 20:29
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ангелов,защо държиш да обсъждаме твоята идея еди къде си.Какво пречи да е тук?
Все пак,ти идваш и предлагаш.И веднага ни "викаш" да обсъждаме някъде си.Давай тука да видим каква е идеята.Ще си я обсъдим на спокойствие.От еврей!
PM
Top
Desko
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 915
Дата на регистрация: 8-April 07



QUOTE (Мещера @ Jul 16 2008, 08:29 PM)
Ангелов,защо държиш да обсъждаме твоята идея еди къде си.Какво пречи да е тук?
Все пак,ти идваш и предлагаш.И веднага ни "викаш" да обсъждаме някъде си.Давай тука да видим каква е идеята.Ще си я обсъдим на спокойствие.От еврей!

Неутралната територия е необходима. Нали се сещаш, че никой не иска да преговаря (да се водят дискусии) на "чужда територия". Нужно е място, където няма да се обсъждат второстепенни неща, които ни разделят.
Сигурно ще се съгласиш, че много хора не желаят да пишат тук поради една или друга причина, както и ти примерно не искаш да пишеш във други форуми.
PMUsers Website
Top
Desko
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 915
Дата на регистрация: 8-April 07



QUOTE (Запознат @ Jul 16 2008, 07:31 PM)
QUOTE (Angelov @ Jul 16 2008, 07:37 PM)
Запознат, можеш да ме банираш веднага щом намериш за необходимо.

Разбира се, че идеите не са безопасни. Именно поради това аз не казвам сам как ще се извърши описаното в статията ми, а предлагам всички да се съберем в www.ikonomikazamasite.com и да обсъдим по какъв начин въпросната идея може да се реализира. Ако видим, че не е безопасна просто ще я изоставим. Дори и при това положение ще сме опитали да направим нещо конкретно от колкото да стоим със скръстени ръце и да се оплакваме. Нали си чувал приказката, че където има желание там има и начин. На нас ни дай само да скимтим и да се оплакваме.

Ти мен кога си ме чул да скимтя и да се оплаквам?
Аз ти обясних вече, че тук работим по друга идея, която си е чисто българска. Ти като искаш си работи по своята, нямам нищо против. Обясних ти и защо не искам да следвам твоята идея. Ти обаче за нашата нищо не каза. Запозна ли се с нея?

Това изречение - "работи си за своята идея" много разделително ми прозвуча. Орел, рак и щука.

QUOTE (Елтимир)
Разговорът ще продължи. Ще дойде ред на конкретната програма за действие. Ще дойде ред за конкретни цели и конкретни искания. Ще дойде ред да кажем как ще осъществим набелязаното. Сега само исках да направя кратка равносметка за изминатия път.


Време е да се мине от приказки на реални действия.

Ето и друг цитат от Елтимир:

[quote]Дадох един пример. Подобни примери може да предложи всеки от вас. Всеки от нас! Следващата цел е да помогнем на заблудените българи да осъзнаят реалностите на света, в който всички сме принудени да живеем. На второ място идва задачата да докажем, че реалностите не са непроменими, и че тяхната промяна зависи от нас. От нашите действия или бездействие. Време е също да формулираме ясно и във възможно най-сбит и разбираем вид нашите конкретни намерения. Какво искаме, към какво се стремим, какви стъпки трябва да предприеме българското правителство, когато наистина това правителства бъде Българско.[quote]
PMUsers Website
Top
Angelov
Публикувано на: 18.7.2008, 15:47
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 415
Дата на регистрация: 7-June 06



Искам идеята да се обсъжда в www.ikonomikazamasite.com по съвсем практични причини. Желая чрез въпросния форум всичко казано по темата да бъде на едно място. Ако това притеснява някого, нека да не ходи там и да не я обсъжда.
В този форум виждам, че има хора които трябва да бъдат молени да свършат нещо конкретно. Бих желал молбите да ги оставим на политиците. Ако има навити хора за работа, нека заповядат. Ако ли пък не, нека се придържат стриктно към форумния си национализъм. Лошо няма. Всеки има право на избор. Не мен просто ми писна от истерии и от дейности дето все се вършат, но не дават никакъв резултат.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.7.2008, 17:51
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Angelov @ Jul 18 2008, 03:47 PM)
Искам идеята да се обсъжда в www.ikonomikazamasite.com по съвсем практични причини. Желая чрез въпросния форум всичко казано по темата да бъде на едно място. Ако това притеснява някого, нека да не ходи там и да не я обсъжда.
В този форум виждам, че има хора които трябва да бъдат молени да свършат нещо конкретно. Бих желал молбите да ги оставим на политиците. Ако има навити хора за работа, нека заповядат. Ако ли пък не, нека се придържат стриктно към форумния си национализъм. Лошо няма. Всеки има право на избор. Не мен просто ми писна от истерии и от дейности дето все се вършат, но не дават никакъв резултат.

Мисля, че изрази "форумен национализъм" и "действия без никакъв резултат" са скрита провокация и опит за удар към самия Форум, в който пишеш. Ако тук, Форумът, наистина е такъв, значи тук има само форумни националисти и нищоправене. Тогава твоята тема, пусната тук е без всякакъв смисъл и е чист спам. Тогава определено, възниква въпроса, за чий го дървиш тук?

Ако, обаче е обратното и във Форума има хора, които ти пасват на концепцията, то явно си се появил тука, заради тях, а то е все едно да влезеш в чужда градина да береш домати, без позволението на стопанина. Естествения резултат от това, ще е, че ще напълнят задника ти с морска сол.
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 18.7.2008, 19:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Ангелов, я по добре ходи в твоя форум да се молиш на политиците да бъдат добри с теб. Ако се затрудняваш мога да ти помогна. И на мен ми писва вече да чета глупости. Разбери, че ние тук с терористи не преговаряме и не им се молим.

Това съобщение е редактирано от Запознат на 18.7.2008, 19:43
PM
Top
Angelov
Публикувано на: 18.7.2008, 22:18
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 415
Дата на регистрация: 7-June 06



QUOTE (Запознат @ Jul 18 2008, 07:31 PM)
Ангелов, я по добре ходи в твоя форум да се молиш на политиците да бъдат добри с теб. Ако се затрудняваш мога да ти помогна. И на мен ми писва вече да чета глупости. Разбери, че ние тук с терористи не преговаряме и не им се молим.

Запознат, единствено хората които бездействат сега ще се молят в близко бъдеще на политиците да бъдат добри с тях. Останалото е въпрос на време. Желая ви успех.
PM
Top
Публикувано на: 19.7.2008, 13:28
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Angelov @ Jul 18 2008, 10:18 PM)
QUOTE (Запознат @ Jul 18 2008, 07:31 PM)
Ангелов, я по добре ходи в твоя форум да се молиш на политиците да бъдат добри с теб. Ако се затрудняваш мога да ти помогна. И на мен ми писва вече да чета глупости. Разбери, че ние тук с терористи не преговаряме и не им се молим.

Запознат, единствено хората които бездействат сега ще се молят в близко бъдеще на политиците да бъдат добри с тях. Останалото е въпрос на време. Желая ви успех.

Като решиш,че мястото на обсъждане е тук /а това ще е скоро/,заповядай пак!
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 19.7.2008, 15:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



QUOTE (Angelov @ Jul 18 2008, 10:18 PM)
QUOTE (Запознат @ Jul 18 2008, 07:31 PM)
Ангелов, я по добре ходи в твоя форум да се молиш на политиците да бъдат добри с теб. Ако се затрудняваш мога да ти помогна. И на мен ми писва вече да чета глупости. Разбери, че ние тук с терористи не преговаряме и не им се молим.

Запознат, единствено хората които бездействат сега ще се молят в близко бъдеще на политиците да бъдат добри с тях. Останалото е въпрос на време. Желая ви успех.

Ангелов нещата трябва да са политиците да се молят на нас не ние на тях. За справка виж френските граждани как тероризират политическия си елит с протести от всякакво естество. Буквално за терор си говорим и политиците там така внимават за всяко свое действие, че в момента Франция е може би първенец по социална политика. Препоръчвам ти за целта да изгледаш филмчето Sicko на американския режисьор Майкъл Муур.
PM
Top
Angelov
Публикувано на: 19.7.2008, 18:25
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 415
Дата на регистрация: 7-June 06



QUOTE (Bogatir @ Jul 19 2008, 03:02 PM)
QUOTE (Angelov @ Jul 18 2008, 10:18 PM)
QUOTE (Запознат @ Jul 18 2008, 07:31 PM)
Ангелов, я по добре ходи в твоя форум да се молиш на политиците да бъдат добри с теб. Ако се затрудняваш мога да ти помогна. И на мен ми писва вече да чета глупости. Разбери, че ние тук с терористи не преговаряме и не им се молим.

Запознат, единствено хората които бездействат сега ще се молят в близко бъдеще на политиците да бъдат добри с тях. Останалото е въпрос на време. Желая ви успех.

Ангелов нещата трябва да са политиците да се молят на нас не ние на тях. За справка виж френските граждани как тероризират политическия си елит с протести от всякакво естество. Буквално за терор си говорим и политиците там така внимават за всяко свое действие, че в момента Франция е може би първенец по социална политика. Препоръчвам ти за целта да изгледаш филмчето Sicko на американския режисьор Майкъл Муур.

Здравей Богатир,

Ето как започват митовете и клюките сред българите. Не виждам някъде, някога по някаква форма да съм предлагал дa се молим на политиците.
Тoва, че на Запознат идеята ми не му харесва и той я иронизира, не означава, че правя някакъв "аферим" на паразитите в нашата държава. Следвайки съвета на Елтимир, повече четене и по-малко приказки, ако някой от вас беше погледнал поне за минутка блога ми http://ikonomikazamasite.blog.bg (публикуван във форума на "Воините на Тангра") щеше да разбере, че при мен молби към политици дори и на теория не може да има. Това си личи във всяка една статия от блога ми.
Филма "Sicko" съм го гледал също както и предишните 3 филма на Мaйкъл Мур и шоуто му "The Awful Truth".

Само искам да ти припомня завета на Хан Кубрат, че обединението прави силата, а не истериите, оправданията, дръвченето и изопачаването на фактите.

Заповядай в www.ikonomikazamasite.com и се чувствай като у дома си.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 30.7.2008, 14:58
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ангелов,първо,дълбоко се съмнявам че Кубрат,пък и тези преди и след него са били "ханове".Ако говориш за Канове,веднага ще се съглася,даже един кански смях можем да му ударим.
А този линк,който даваш в момента не се отваря.Казва,че сървърът не е намерен.
Бъди здрав!
PM
Top
buden
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



Ангелов, споменаваш Канът Кубрат казвайки да не се делим. Ами да не се делим тогава, да разискваме тук.

Блогът ти е интерес и ако намираш време пускай и тук по нещо.

Още линка, който си дал има една запетайка, която не трябва да е там. За това на Мещера, а предполагам и на други им дава грешка. Можеш да го редактираш.

( Оправен е линка в поста на Ангелов. , бел. georgi_nz)
PM
Top
Angelov
Публикувано на: 11.8.2008, 21:08
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 415
Дата на регистрация: 7-June 06



QUOTE (buden @ Jul 30 2008, 04:57 AM)
Ангелов, споменаваш Канът Кубрат казвайки да не се делим. Ами да не се делим тогава, да разискваме тук.

Блогът ти е интерес и ако намираш време пускай и тук по нещо.

Още линка, който си дал има една запетайка, която не трябва да е там. За това на Мещера, а предполагам и на други им дава грешка. Можеш да го редактираш.

( Оправен е линка в поста на Ангелов. , бел. georgi_nz)

Нямам нищо против да разискваме тук макар, че всички останали разискват в [www.ikonomikazamasite.com]. Както и да е де. Ще жертвам времето и усилията си за да водя тази дискусия на две места. Надявам се жеста ми да бъде оценен и дискусиите да са смислени и още по-важното от тях да произлезат действия.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Angelov @ Aug 11 2008, 09:08 PM)
QUOTE (buden @ Jul 30 2008, 04:57 AM)
Ангелов, споменаваш Канът Кубрат казвайки да не се делим. Ами да не се делим тогава, да разискваме тук.

Блогът ти е интерес и ако намираш време пускай и тук по нещо.

Още линка, който си дал има една запетайка, която не трябва да е там. За това на Мещера, а предполагам и на други им дава грешка. Можеш да го редактираш.

( Оправен е линка в поста на Ангелов.  , бел. georgi_nz)

Нямам нищо против да разискваме тук макар, че всички останали разискват в [www.ikonomikazamasite.com]. Както и да е де. Ще жертвам времето и усилията си за да водя тази дискусия на две места. Надявам се жеста ми да бъде оценен и дискусиите да са смислени и още по-важното от тях да произлезат действия.

Това вече ми харесва!
Само дето не мога да вдяна кои са "всички останали"...?!?!
Отде са останали?
Що са останали?
Хубаво ли им е,дето са останали?
Да не са повтарячи?!
smil4334aa44c7e89.gif smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020