www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> милиция


Страници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> милиция
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Още веднъж, вероятно за стотен път искам да напомня, че тази емблема месеци наред стоеше върху автомобила на близък приятел на Павлин Димитров. Дали не беше права дознателката Черняшка, който след като я запитах кой блокира следствието за палежа на жилището ми, отговори така:
"Ами сам разбирате, че рибата се вмирисва откъм главата."
Дали тази вмирисана рибешка глава не се нарича Гладен комисар Павлин Димитров?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Продължаваме с въпроса доколкото така наречената полиция е бранител на закона.
Няма да кажа откъде съм получил информацията, но ви уверявам, че е достоверна до последната буква. В централата на ДАНС постъпва доклад, че известният бандит Цветелин Кънчев, известен още като дон Цеци дава пари на ботевградските цигани с изричната заповед с парите да купуват оръжие. "Включително автомати Калашников" - последните думи са точен цитат. Дават се примери за организиран цигански терор на българското население в града и общината. Аз ще прибавя и убийствата на българи от цигани, които останаха "неразкрити" и съответно ненаказани. Пак от свое име ще добавя и разказа на мой приятел, който поправял някаква инсталация в едно циганско мазе, намиращо се в Ж. К. "Саранск", известен още като Севера. "Вътре само танк нямаше, защото не може да влезе в мазето" - отново цитатът е точен.
Какво следва след тези сведения? Нищо? Няма да съм точен. След тези думи кметът на Ботевград Георги Георгиев издига в циганската махала паметник на "Холокоста над ромите". Ебати безумието! Издига се паметник на нещо, което не само не е съществувало, но е точно обратното. На откриването на паметника, естествено присъства и самият дон Цици. После какво следва? Следват организирани нападения на цигани над българи, за които нито местната преса пише, нито местната кабелна телевизия показва. А когато един полицай се осмелил да удари при самозащита циганин, наказали полицая.
Ето, това е нашата полиция. По-точно нейното вмирисано ръководство. А после Павлин Димитров ще се чуди по наци.аналната телевизия защо българите нямат доверие на полюцията, тоест на полицията.
След малко ще продължим с още един любопитен документ. Тоест с извадки от него, защото ме мързи да го преписвам целия. А откъде го имам - пак си е моя работа. Нека онези от борба с противниците на корупцията дойдат да ме питат. Най-много пак да ги напсувам.
И ще бъде правилно!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ще ми се да пусна едно понятие като подсещане за всички вас и като предупреждение на тъпите ченгета, свързани със "Сивите Вълци". Криптоарменци. Щом нашите служби, щом висши служители на МВР като ГлаДен секретар Павлин Димитров се свързват с несъмнени убийци, терористи и наркотрафиканти от "Bozkurt", то нищо не пречи ние да приемем помощта на криптоарменците. Да, ама тогава ще има кръв, наистина ще има кръв и то много.
Е, какво да правим със скъпите ни наркоченгенца? Те се съюзяват с терористи. Аз пък съм решил да приема помощта на контратерористи, която ми бе предложена. Павлине, глупако, нещо да кажеш? Ти заплашваш семейството ми със смърт, но не забравяй, че твоя син е пред моя поглед, идиото мръсен! Ще пускам снимки и адреси, ще пускам пълни данни, щом нищо друго не помага.
Впрочем някой да знае нещо за фелдмършъла?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



На снимката виждате служителя на великата ДАНС Владислав Попов, който не пожела да приеме сигнала, че мутри на Павлин Димитров са идвали да заплашват жена ми, че ще ни ликвидират всички, ако не престана да пиша за негово светейшество и за връзките му с "Bozkurt". Ако тъпите ченгета не си вземат поука, ще има още снимки, много по-интересни.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето и снимка, на която се вижда номера на автомобила, украсен с емблемата на "Сивите Вълци". Тази снимка, ако си спомняте, бе обявена от ченгесарските провокатори за моя халюцинация. Ако още снимките се обявяват за халюцинация, то аз отново си искам Нобеловата награда, тъй като до този момент никой не е успял да заснеме халюцинация на снимка. Ако пък не е халюцинация, то Главния секретар на МВР Павлин Димитров следва да бъде незабавно арестуван за връзки с една терористична и наркотрафикантска организация. Другият вариант е да ме застрелят, та да не им развалям спокойствието. Няма да се получи единствено варианта да ме уплашат, защото Елтимир не се плаши от нищо, освен от "Втората врата", за която само един от вас знае какво значи.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето случай Волен Сидеров да се докаже, че е честен човек, който милее за всички българи и наистина е против беззаконието в МВР. Хайде да го видим доколко е честен! Изнесените от мен факти са предостатъчни за разформироване на цялото МВР и създаване на една истинка българска полиция.
Жалкото е, че се съмнявам. Жалкото е, че и утре отново ще си имаме народна полюция, вместо бранеща законите полиция.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето какво изпратих току-що до Комисията за корупция в МВР:
" Забравих да ви кажа нещо. Когато вие сте се обадили и ме извикаха да разговаряме в РПУ Ботевград, с един от офицерите се заговорихме на тема "как се правят бомби". Не бяха нужни много думи, за да му ДОКАЖА, че мога, но не желая. През 1988 година обещах на покойния вече Илия Стоянов Минев, че повече няма да правя бомби. Всъщност тогава направих само една, за да убия едно куче, което имаше кретенския навик посред нощ да идва и да лае под прозорците ми. И след като стопанинът му не пожела да си го върже, аз го гръмнах. Е, изпочупиха се няколко прозореца, но освен кучето и прозорците други жертви нямаше. Все пак за убито куче не съдеха, поне тогава. Като разказах историята на Стареца, той ме накара да обещая, че повече няма да използвам уменията си. Но сега, когато тоя идиот Павлин Димитров, бивш шеф на ДС Ботевград праща мутри да плашат жена ми, която вседствие на вашите действия беше цели шест месеца болнични, а служителите ви пет пари не си дават, ще го направя. Ще гръмна и себе си, и който успея, та поне всичко да свърши.
Това е предупреждеуние, а не заплаха. Само предупреждение какво може да се случи, ако продължавате."


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Сега не ми се преписва документа, със зрението вече съм доста зле. Но тъй като пускам ново съобщение, то искам да поясня, че доклада, за който споменавам не е писан от мен. Беше ми показан като пример на какви неща онези от ръководството на "великата ДАНС" не обръщат внимание. Впрочем как ще обръщат, като един от зем. шефовете на ДАНС е самият гИнерал Ибан Дришков?


--------------------
PM
Top
PUSHER
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 76
Участник # 503
Дата на регистрация: 22-July 06



Милиционерчетата нищо няма да постигнат с тези заплахи. Явно така оправдават непрекъснато увеличаващите им се заплати. Това са едни изроди, чиито единствен критерий за постъпване на работа е коефициента на личния им кретенизъм. Нека не забравят обаче, че и те гърла хранят, и те семейства имат, и те пърдят, серат и онождат булките си... кагато тях самите не ги онождат мангалите. Нека също така не забравят, че в помийнатата яма наречена държава, ще раснат и техните деца. В същата помийна яма, чието съществуване създават и подпомагат те самите. Това важи за редовите куки. Онези по-нагоре, първи ще избягат щом стане напечено... а ВАС ще оставят на всенародната НИ любов!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Написах им и до тук:
http://press.mvr.bg/contactus.htm
Прочетете тук и ако не се засрамите, не знам какво повече ви трябва:
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...=15&#entry31575
Ей, идиоти мръсни, терористи такива! Писна ми от вас! От 1977 сте ме захапали. Не ви ли стига? Съсипахте целия ми живот. И сега отново терор, отново открито беззаконие, отново заплахи, защото съм се осмелил да пиша за Негово Светейшество ГлаДния ви секретар Павлин Димитров, бивш шеф на ДС Ботевград.
Прегледайте моите теми, там ще намерите много за вас. Не съм анонимен, в сайта е представена цялата ми биография, с много снимки и документи. Но знайте, че няма да търпя тоя подлец Павлин, тая дърта лисица да праща мутри да плашат болната ми съпруга. Е, обещавам ви, че тоя факт ще стане известен на цял свят. Мога да правя бомби, но не искам. Няма да ви доставя това удоволствие. Вместо това, ще ви направя за резил.
Всъщност вие отдавна сте станали за резил. Ако ви стиска, изправете се очи в очи с мен. Няма да ви бия, аз съм един много болен човек. Но именно затова не ми пука. Искам да видя как ще ме погледнете в очите, бандити подли, терористи гадни!
Вижте все пак сайта и форума. Вижте матералите, писани от мен. Може би ще са ви от полза. Поне се надявам да бъдат от полза на малцината Българи сред вас.
Без никакво уважение: Ангел Грънчаров - Елтимир


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тъй като тая вечер написах много неща, допускам възможността утре да не мога да пиша. Съпругата ми е на лечение и няма кой да ви каже какво се е случило. Само искам да знаете, че пред тези изроди, пред тези типове без съвест и морал, аз няма да се преклоня. Не ми пука от заплахите им с палежи, взривове, блъскания на коли и палежи. Само искам да знаете представителите на МВР с какво заплашват. Със Закона? Айде, бе! Те заплашват с тероризъм. Те заплашват с беззаконие. Отговарям за думите си. Павлин Димитров, Главен секретар на МВР праща мутри да ме палят посред нощ, когато мирно си спим. Праща мутри да плашат жена ми, че нещо ще ни се случи, ако не престана да пиша. Да не говоря за заплахите на Спас Минков - Сабазий, на Федмършата, на Танкиста и други подобни. Тези заплахи са ви познати. Сега ви пускам снимката на Спас Атанасов Минков - Сабазий, поне да го знаете визуално. Друго не се сещам. Преценете фактите и разсъдете какви служби за сигурност и каква полиция си имаме.
Е, не е ли да им береш лайката, както обича да се изразява моя приятел Мещера?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Пуснах го тук http://nocorr.mvr.bg/, прилагам и снимка, че сигнала е приет.

И тъй като подозирам какво ще се случи, искам да отправя няколко думи към тоя подлец Павлин Димитров. Думите ще ги публикувам и на друго място. За всеки случай.
Павлине, съзнавам с каква власт разполагаш. Но ти прекрасно знаеш, че няма да се уплаша. Онова, за което не си даваш сметка, е какви въпроси ще ти задам, ако те видя. Знаеш ли колко въпроси имам към теб, мръснико? Хайде, направи го! Но всички ще знаят какъв деградант е Гавният секретар на /уж/ българското МВР. Другият вариант е компенсация за терора срещу мен и семейството ми, целуваш ми ръка, извиняваш ми се, пък после може да помислим разумно. Сега, когато твоите гадове плашат болната ми жена, а ти я познаваш, че е едно джезве кокали - няма да те оставя, влечуго такова! Особено, когато тя ми плаче, че няма да доживее да види внучето ни пораснало. Ей, гад, ти нямаш душа, ти нищо нямаш! Но помисли за съдбата на педерунгела Симеон. Открадна имотите и Небето го наказа като удари сина му. Помисли за децата си, Павлине, мръснико, преди да вършиш мърсотии. Лесно се полят чужди жилища, трудно е да понесеш Възмездието. Когато мен ме плашеше, пет пари не си давах. Но да плашиш Ваня, която едва диша, благодарение на терора, осъществен от агентите на един друг изрод - ген. Чобанов, ето, това не мога да понеса. И не мога да простя. И няма да простя.
Та избери какво ще правиш, но го направи по-скоро, защото материалните доказателства, снимките и документите са твърде много, за да успееш да прикриеш следите си, нищожество!

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Май милиционерите от полицията намират за нормални обвиненията към техния ГлаДен секретар Павлин Димитров, бивш шеф на ДС - Ботевград в наркотрафик и тероризъм. МВР намира за нормално, че някой техен шеф се занимава с престъпления.
Наивници, подчинявайте се на нарко-полицията доброволно и съзнателно.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Подценихте ме, момченца. Трябваше да реагирате по-бързо. Страхувам се, че вече ви е набрана лайката, както обича да казва един мой приятел. Когато ви обвиняват в тероризъм, а вие мълчите, това е знак, че сте съгласни с обвинението. Я правильно сказал? Надеюсь. А мои надежды всегда сбываються.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Кое е интересното? Милицията, тоест народната полиция ми отправя закани с палежи, атентати, ликвидация на близки, блъскания с коли с т. н. Защо народната милиция, тоест полицията не изтъква на пръво място Закона? Нима тероризмът има приоритет над закона според народната ни полюция, тоест полиция? Изглежда има.
Ето, това искам да се знае. Нищо друго. Аз го доказах със своето поведение и полицията го доказа със своето поведение. Ние нямаме полиция, ние имаме една терористична и бандитска организация, издържана със средствата на българския данакоплатец и овластена от една също толкова бандитска "политическа класа". Да, аз мога да докажа, че Павлин Димитров е терорист. Обаче от това мое твърдение мнозина се наакашвилиха от шубе. А както е известно, шубето е голям страх.
Нека Небето бди над вас.
Който разбира - ще разбере. Който не разбира - не е бивало да разбере.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020