www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Метаморфозите на едно политическо влечуго


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Метаморфозите на едно политическо влечуго, За националния предател Румен Воденичаро
Eлтимир
Публикувано на: 28.7.2005, 11:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
infomar
Публикувано на: 28.7.2005, 11:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Поснах го веднага :

http://www.burgasguide.com/modules.php?nam...rticle&sid=3347 (Админ fix)



не разбирам как се поставят тук линкове???
PMUsers WebsiteICQ
Top
Admin
Публикувано на: 28.7.2005, 12:17
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



ЛЕМС е пропуснала да отбележи един важен момент. Хората от АТАКА беснеят като чуят за Манолов, за което са прави разбира се. Обаче избягват да попитат лидерите на Атака защо те сами поканиха такъв либерал-демократ. Защо избраха това недоразумение Манолов, а хора като Ангел Гръначаров дори не бяха поканени на учредяването. С какво Манолов е помогнал на Атака освен едно мизерно сайтче и няколко симпатизанти около него. За Елтимир се знаеше с какво той е помогнал на АТАКА и как винаги е подкрепял Волен Сидеров. В Ботевград Атака е на трето място. Я да ми кажат в колко градове е на трето място с такъв голям процент?
За Елтимир е известно, че не се интересува от славата, той го е доказал за толкова години борби. Затова и не се изправи срещу Атака и Волен, въпреки отхвърлянето. Само, че в Атака започнаха процеси, които не само, че може да й донесат провал, но и провал на надеждите на хората. А друга надежда откъде? Не беше редно Елтимир да се самоизтъква, затова решихме ние да говорим.
PMEmail Poster
Top
r1970
Публикувано на: 28.7.2005, 15:14
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 51
Дата на регистрация: 28-July 05



ЗДРАВЕЙТЕ!
ПОЗДРАВЯВАМ ВИ ЗА ХУБАВИЯ САЙТ!
ИЗЧЕТОХ ВСИЧКО В САЙТА НА АНГЕЛ ГРЪНЧАРОВ ПРЕДИ СЕДМИЦА- ЩАСТЛИВ СЪМ, ЧЕ В БЪЛГАРИЯ ВСЕ ОЩЕ ИМА ТАКИВА ХОРА /НЕ ИСКАМ ДА ИЗПОЛЗВАМ КЛИШЕТА И НЕ МУ ПРАВЯ КОМПЛИМЕНТ/
ВЪПРОСИТЕ, КОИТО МЕ ВЪЛНУВАТ СА ДВА-КАКВО Е ОТНОШЕНИЕТО МУ КЪМ АТАКА И КЪМ ВОЛЕН СИДЕРОВ И ЗАЩО НЕ Е В ПАРЛАМЕНТАРНАТА ИМ ГРУПА???? ТАМ ЯВНО ИМА ДОСТА ИЗЛИШНИ ХОРА /ДОСЕГА ПОНЕ 4-МА/.
ЧЕТА СТАТИИТЕ НА ВОЛЕН ОТДАВНА, ЧЕЛ СЪМ И КНИГИТЕ МУ, ГЛЕДАМ И "АТАКА". РАДВАМ СЕ МНОГО НА ВЛИЗАНЕТО НА "АТАКА" В ПАРЛАМЕНТА-МАЙ Е БИЛО КРАЙНО ВРЕМЕ, СЪДЕЙКИ ПО АПЕТИТИТЕ НА ДПС КЪМ ВЛАСТА.
НЕ ИСКАМ ОБЕЧЕ ВСИЧКО ТОВА ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ В ЯЛОВ НАПЪН И ПАРЛАМЕНТА ДА СИ ОСТАНЕ СЪЩОТО БЛАТО.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.7.2005, 16:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.7.2005, 20:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 28.7.2005, 21:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Румен Воденичаров е представен от политически кръг "Зора" и предложен за депутат от тях в листите на Атака. А кингата "Новата тайна история" беше скоро представена пред българската общественост, така че ще си я потърся.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.7.2005, 21:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 28.7.2005, 21:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Елтимир @ Jul 28 2005, 09:44 PM)
QUOTE (Azerath @ Jul 28 2005, 09:33 PM)
Румен Воденичаров е представен от политически кръг "Зора" и предложен за депутат от тях в листите на Атака. А кингата "Новата тайна история" беше скоро представена пред българската общественост, така че ще си я потърся.

Книгата не е издадена. Нещо повече, още не съм я пуснал и в Интернет цялата, само откъси. Ти каква информация имаш, кой и къде я е представил? Или пък става дума за книга със същото заглавие? Странно. Аз като автор би трябвало поне да знам.

Така ли, значи съм се объркал, за което се извинявам. Но ми се струва че скоро излезна подобно заглавие...


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Admin
Публикувано на: 28.7.2005, 21:50
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



Изпреварил си ме: Преди малко Волен получи доста неприятен въпрос за Румен Воденичаров и другите трима, за което отговори, че тези лица са предложени от Политически кръг "Нова Зора".
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.7.2005, 22:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Елтимир @ Jul 28 2005, 10:19 PM)
QUOTE (Azerath @ Jul 28 2005, 09:47 PM)
QUOTE (Елтимир @ Jul 28 2005, 09:44 PM)
QUOTE (Azerath @ Jul 28 2005, 09:33 PM)
Румен Воденичаров е представен от политически кръг "Зора" и предложен за депутат от тях в листите на Атака. А кингата "Новата тайна история" беше скоро представена пред българската общественост, така че ще си я потърся.

Книгата не е издадена. Нещо повече, още не съм я пуснал и в Интернет цялата, само откъси. Ти каква информация имаш, кой и къде я е представил? Или пък става дума за книга със същото заглавие? Странно. Аз като автор би трябвало поне да знам.

Така ли, значи съм се объркал, за което се извинявам. Но ми се струва че скоро излезна подобно заглавие...

Няма за какво да се извиняваш. Напротив, ако някой е издал книгата без да са ме уведомили, ще ти бъда благодарен да дадеш някакви данни. Трябваше да мине доста време, преди да разбера, че бившият админ на бившия сайт tangra.org е продавал мои книги, без нищо да ми каже. А аз му ги давах безвъзмездно за общо ползване. Та стават и такива работи.

Ще има ли печатно издание на книгата? И кога ще излезне цялата?


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Елтимир @ Jul 28 2005, 09:44 PM)
Книгата не е издадена. Нещо повече, още не съм я пуснал и в Интернет цялата, само откъси. Ти каква информация имаш, кой и къде я е представил? Или пък става дума за книга със същото заглавие? Странно. Аз като автор би трябвало поне да знам.

Не е ли цяла Тайната История, която аз съм чел и която ти или стария админ на стария ти сайт сте ми давали? Ако не, бих бил благодарен ако я получа.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020