www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Метаморфозите на едно политическо влечуго


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Метаморфозите на едно политическо влечуго, За националния предател Румен Воденичаро
krasy
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 112
Участник # 70
Дата на регистрация: 5-August 05



Волен Сидеров, обясни че тези четиримата хубавци са от коалиционните му партньори!!!
Не мога да разбера защо смятат Д.С. за нещо много страшно и пошло?
Всяка уважаваща себе си държава има такива служби. И като гледам май само нашето разузнаване и нашите спец. служби са на този хал!!!! Защо в САЩ е гордост да работиш за ЦРУ или ФБР? Даже Американците непрекъснато парадират колко са мощни техните служби са държавната им сигурност! А ако работиш за БЪЛГАРИЯ в такива БЪЛГАРСКИ служби си най-оплютия? Защото ако имахме работещо Д.С. нямаше да стигнеме до тук. Да разпродават БЪЛГАРСКИТЕ национални активи на безценица, които да работят за чужди икономически интереси които са против БЪЛГАРСКИЯТ национален интерес!!! Да спрат блокове от 1-4 на АЕЦ"Козлодуй" заради френската компания "FRAMATOM" която е построила АЕЦ в Румъния и й трябват БЪЛГАРСКИТЕ енергийни пазари на Балканите. Унищожаването на БЪЛГАРСКИТЕ тайни служби е в интерес на всеки друг но не и на БЪЛГАРИЯ.
Д.С. имаше добре подготвени и обучени хора, които са преди всичко БЪЛГАРИ, които работеха за БЪЛГАРИЯ.
Цялата тази спекулация с ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ много ми прилича на спекулацията със СВАСТИКАТА. Като видят свастика и първата дума която им е в устата е ФАШИСТ и ХИТЛЕР!!!

А колкото до АТАКА, мисля че за момента те са единствената надежда на БЪЛГАРИЯ че нещата ще се променът към по-добро!!!


--------------------
...????????? ?????. ??????? ?????, ?????? ??????? ? ?????, ? ????; - ???? ???? ?????, ????? ???? ???? ? ??? ?? ????????; ???????, ???????...
PMEmail PosterICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



А не бе ли това ДС, което не позволяваше инакомислищети да си подадт глвата. Не бе ли това ДС уреда за потдискане на народа. Не бе ли това ДС страшилището на Комунизма. Не бе ли това ДС, това което измъчваше нашите дисиденти, не бели това ДС, това което създаде дисидентите Забой Ралин,л Желю Митев Желев, Обалга Димитрова, не бе ли това ДС, което чрез нените марионетки разби идеята СДС и я превърна в сДС и вкара там великия националист циганин Иван Костов, потомъка на измисления националист Петър Стоянов и също така потомък на измислен националист Стефан Софиянски. Не бе ли това ДС което изгони от този съюзи всички негови създатели националисти Не бели това ДС, което обрече на мизерия Илия Минев и прогони много други по света. Не продължаваха ли наследниците на ДС от НСС да тормозят останалите непреколнили глава пред червения меч?
С какво ще помогне ДС за АЕЦ, с какво като то е контраразузнаване то се бори с/у чъждите елементи на властта, а точно тази власт даде нашия АЕЦ. ДС и НСС са ковачници за изроди и престъпници нищо повече.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
krasy
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 112
Участник # 70
Дата на регистрация: 5-August 05



Точно в това е проблема прятел! ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ не съществува от близо 15 години!!! Колкото до емиграцията на много БЪЛГАРИ зад граница, аз лично смятам че вината е на продажните правителствата които унищожиха Д.С.
и срещу ЗАПЛАЩАНЕ обслужваха чужди интереси!!! И тук се вижда значението на така наречения 6ти отдел на Д.С. който се занимаваше с корупцията по високите етажи на властта!!! Отдел който не би допуснал Костов, Велчев, Церовски, Кобургготски, Паси, Кунева........... и цялата плеяда национални предатели от близките 10-15 години да правят каквото си искат и да унищожават безнаказано всичко което е създадено от БЪЛГАРСКИЯ народ!!!!
А нашите бащи, майки дядовци и баби са принудени да мизерстват с малки пенсии, след като цял живот са работили за БЪЛГАРИЯ, макар и комунистическа. Просто такива са били времената.
Не мога да се съглася с безпрецедентното унищожаване на БЪЛГАРСКАТА икономика, с единствения довод че предприята са построени от комунистите и виждаш ли всичко което е създадено от тях трябва да се унищожи. Този начин на мислене е меко казано БЕЗОТГОВОРЕН!!! Съгласи се че много заводи и предприятия в БЪЛГАРИЯ бяха доведени умишлено до фалит, с цел личното обагатяване на определени личности.
Аз примерно не мога да се съглася с продажбата на земя на чужденци!!! Не може земята за която нашите деди са проливали кръвта си и са платили с живота си за нея да бъде продавана!! Защото доколкото съм запознат Турците ще си откупят Родопите и ще ги отцепят от БЪЛГАРИЯ!!! И държа да отбележа че АТАКА бяха единствените които се противопоставиха. Може би не знаеш но Волен Сидеров бе заплашен с убийство, защото открито проповядва НАЦИОНАЛИЗЪМ!!! Ще си позволя да цитирам заплахата към него по памет.
" Волене, аз и моите приятели имаме фирми и ферми. Смятаме да точиме от еврофондовете пари, а ти ни пречиш!!! Ще свършиш с куршум!!!".
Между другото този сайт го открих благодарение на сайта на АТАКА в който има препратка към него !!!! И напълно споделям идеите му.БЪЛГАРИЯ на БЪЛГАРИТЕ.

Когато става въпрос за БЪЛГАРИЯ няма място междуличностни и партийни борби. Трябва да сме единни повече от всякога. Да следваме завета на кхан КУБРАТ!!!!

"...О, Шипка!

Три деня младите дружини
как прохода бранят. Горските долини
трепетно повтарят на боя ревът.
Пристъпи ужасни! Дванайсетий път
гъсти орди лазят по урвата дива
и тела я стелят, и кръв я залива.
Бури подир бури! Рояк след рояк!
Сюлейман безумний сочи върха пак
и вика: "Търчете! Тамо са раите!"
И ордите тръгват с викове сърдити,
и "Аллах!" гръмовно въздуха разпра.
Върхът отговаря с други вик: ура!
И с нов дъжд куршуми, камъни и дървье;
дружините наши, оплискани с кърви,
пушкат и отблъскват, без сигнал, без ред,
всякой гледа само да бъде напред
и гърди геройски на смърт да изложи,
и един враг повеч мъртъв да положи.
Пушкалата екнат. Турците ревът,
Насипи налитат и падат, и мрат; -
Идат като тигри, бягат като овци
и пак се зарвъщат; българи, орловци
кат лъвове тичат по страшний редут,
не сещат ни жега, ни жажда, ни труд.
Щурмът е отчаен, отпорът е лют.
Три дни веч се бият, но помощ не иде,
от никъде взорът надежда не види
и братските орли не фърчат към тях.
Нищо. Те ще паднат, но честно, без страх -
кат шъпа спартанци под сганта на Ксеркса.
Талазите идат; всички нащрек са!
Последният напън вече е настал.
Тогава Столетов, наший генерал,
ревна гороломно: "Млади опълченци,
венчайте България с лаврови венци!
на вашата сила царят повери
прохода, войната и себе дори!"
При тез думи силни дружините горди
очакват геройски душманските орди
бесни и шумещи! О, геройски час!
Вълните намират канари тогаз,
патроните липсват, но волите траят,
щикът се пречупва - гърдите остаят
и сладката радост до крак да измрът
пред цяла вселена, на тоз славен рът,
с една смърт юнашка и с една победа.
"България цяла сега нази гледа,
тоя връх висок е: тя ще ни съзре,
ако би бегали: да мрем по-добре!"
Няма веч оръжье! Има хекатомба!
Всяко дърво меч е, всякой камък - бомба,
всяко нещо - удар, всяка душа - плам.
Камъне и дървье изчезнаха там.
"Грабайте телата!" някой си изкряска
и трупове мъртви фръкнаха завчаска
кат демони черни над черний рояк,
катурят, струпалят като живи пак!
И турците тръпнат, друг път не видели
ведно да се бият живи и умрели,
и въздуха цепят със демонский вик.
Боят се обръща на смърт и на щик,
героите наши като скали твърди
желязото срещат с железни си гърди
и фърлят се с песни в свирепата сеч,
като виждат харно, че умират веч...
Но вълни по-нови от орди дивашки
гълтат, потопяват орляка юнашки...
Йоще миг - ще падне заветният хълм.
Изведнъж Радецки пристигна със гръм..."





--------------------
...????????? ?????. ??????? ?????, ?????? ??????? ? ?????, ? ????; - ???? ???? ?????, ????? ???? ???? ? ??? ?? ????????; ???????, ???????...
PMEmail PosterICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



ДС не съществува но нейните наследници и бивши (както каза един от последните и шефове бивш член на ДС няма, както няма и бивф негър) са навсякъде да не говорим за НСС с лидер Атанас Атанасов - Джуджето! (сега в ДСБ), да не говорим за члена на вашата паритя Петър Берон. А не правителствата унищожиха ДС а ДС унищожи правителството на Жан и Иван и Андрей. Не е ли ДС това, което почна да събира вересийте си от Мутрите и да ги избива по улиците пред хората. А не създаде ли точно ДС тези хора като министър Велчев, племеник на ония Велчев от ЦК не създаде ли ДС Паси с трабанта не бе ли ДС, която имаше план да върне НВ. Не е ли ДС, това което седи на предните редици на Атака? Не е ли ДС това, което създаде измислените милярдери Майкъл Чорни, с подкрпета на КГБ Рупърт Мърдок, Соломон Анжел, и разни други миляредери в световен мащаб губернатори на Чукотка, а говорещите против тях олигарси и генерали безследно изчезват по време на полет? Не е ли това ДС заедно с бащата на Педеруши, което се опита да убие полския поп Карло Войтила, който се бори до смъртта с комунистическата проказа. Не са ли тези горните с истинските купувачи на нашата земя. Не бе ли Ааамет Доан (Както го нарича Долен) един от ДС, не е ли той елита на турците днес? Не бе ли Долен секретар на един от тези с фирмите и фермите познат повече, като Сашо Дончев?
Ок Шипка как три деня как младите дружини проходя бранят. Не е ли Вазов този, който само пише книжки, защото с думи не се създава нищо, ако няма дела. Не е ли Ботев, този който превръща думите в действия?
14 words wahat about 14 actions instead?

България на ИСТИНСКИТЕ българия.
П.С. зачети се в подписа ми!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
krasy
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 112
Участник # 70
Дата на регистрация: 5-August 05



Подписа ти ми харесва! Виждам негативното ти отношение по много въпроси, но според теб какво трябва да направим за да бъде БЪЛГАРИЯ една силна и процъфтяваща държава?


--------------------
...????????? ?????. ??????? ?????, ?????? ??????? ? ?????, ? ????; - ???? ???? ?????, ????? ???? ???? ? ??? ?? ????????; ???????, ???????...
PMEmail PosterICQ
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Ей, "отворко" bgskin! Каква ВСЪЩНОСТ теза ЗАЩИЩАВАШ?

Начели сме се на въздухарски нихилистични приказки ... за "вините" по принцип.
Я си дай труд и канализирай Мислите си в посока:

1. Дефинираш "Проблема".
2. Изясняваш Участниците в проблемната "Ситуация".
3. Разкриваш потенциалните и Реални връзки между Страните в Конфликта - сподвижници, единомишленици, противници и ... зяпачи.
4. Анализираш КОНКРЕТНИТЕ ПРОЯВИ : от близкото минало и НАСТОЯЩЕТО - с факти и Имена (без заигрване с популистки нарицателни имена на който и да е!).
5. Даваш ПРОГНОЗА за Бъдещите прояви на страните - с отчитане на вариативност поради намеса И на ВЪНШНИ СИЛИ.
6. Откриваш СВОЕТО МЯСТО в "Проблема"
7. Избираш си НАЧИНА за Намеса в Решаването на "Проблема" и ...

ДЕЙСТВАШ!!!

....................

А сега прочети моя "подпис" и ... го разтълкувай за Себе си!

Успех!

ЛЕМС


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
r1970
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 51
Дата на регистрация: 28-July 05



"И тук се вижда значението на така наречения 6ти отдел на Д.С. който се занимаваше с корупцията по високите етажи на властта!!!"

ЩЕ МЕ УМОРИШ ОТ СМЯХ!!!
ДА НЕ ИСКАШ ДА КАЖЕШ, ЧЕ В ТОТАЛИТАРНА БЪЛГАРИЯ НЯКОЙ МОЖЕШЕ ДА РАЗСЛЕДВА ВИСОКИТЕ ЕТАЖИ НА ЧЕРВЕНАТА НОМЕНКЛАТУРА. ТОВА ГО РАЗПРАВЯЙ НА ТЕЗИ, КОИТО ПРЕЗ 90 ГОДИНА СА БИЛИ В ПРЕДУЧИЛИЩНА ВЪЗРАСТ. ОПИТ ЗА РАЗСЛЕДВАНЕ НА "ВИСОКОПОСТАВЕНИТЕ ДРУГАРИ" БЕЗ ЗНАК ОТ НАЙ-ГОРЕ, БИ БИЛ РАВНОСИЛЕН НА САМОУБИЙСТВО ИЛИ ПОНЕ КРАЙ НА КАРИЕРАТА НА КОЙТО И ДА Е СЛУЖИТЕЛ НА ДС.
ПЪК КОЛКОТО ДО ТОВА, ЧЕ ДС НЕ СЪЩЕСТВУВА ОТ 15 ГОДИНИ - И АЗ ОБИЧАМ ПРИКАЗКИ,ЩОТО ТАМ ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА, НО РЕАЛНИЯ ЖИВОТ, УВИ Е ДРУГА РАБОТА.
PMEmail Poster
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (ЛЕМС @ Aug 8 2005, 12:52 PM)
Ей, "отворко" bgskin! Каква ВСЪЩНОСТ теза ЗАЩИЩАВАШ?

Начели сме се на въздухарски нихилистични приказки ... за "вините" по принцип.
Я си дай труд и канализирай Мислите си в посока:

1. Дефинираш "Проблема".
2. Изясняваш Участниците в проблемната "Ситуация".
3. Разкриваш потенциалните и Реални връзки между Страните в Конфликта - сподвижници, единомишленици, противници и ... зяпачи.
4. Анализираш КОНКРЕТНИТЕ ПРОЯВИ : от близкото минало и НАСТОЯЩЕТО - с факти и Имена (без заигрване с популистки нарицателни имена на който и да е!).
5. Даваш ПРОГНОЗА за Бъдещите прояви на страните - с отчитане на вариативност поради намеса И на ВЪНШНИ СИЛИ.
6. Откриваш СВОЕТО МЯСТО в "Проблема"
7. Избираш си НАЧИНА за Намеса в Решаването на "Проблема" и ...

ДЕЙСТВАШ!!!

....................

А сега прочети моя "подпис" и ... го разтълкувай за Себе си!

Успех!

ЛЕМС

Това, явно не е форум, а някакв среща на литературните критици. Не се пишат постове, а се пише коментар по предварително начертан план. Моля да бъда извинен за невежеството си? Може ли да остана във форума. Но явно за да заслужа място тук, ще трябва да изложа тезата си по зададения план.
1. Добрите чичковци от ДС и техните наследници от НСС, който не оставиха намира издигналия се като формален лидер на Войни на Тангра, Англе Грънчаров - Елтимир.
2. В горната точка изложих участниците в ситуацията.
3. Сподвижници: БХК, ДПС, СДС, БНС, Атанас Атанасов, Ахмед Доган, Соломон Анжел, Майкъл Чорни, Иван Костов, Стефан Софиянски, Петър Берон. Противници: всички инакомислещи и пречещи на определения строй.
4. Прояви, колкото искаш. Политзатворници, дисиденти умиращи в мизерия и забрава, смачкване и погубване на цели семейства.
5. Всичко продължава по старо му.
6. Кибик
7. Отговра се съдържа в отговора на горната точка.
Що се отнася до 6ти на 6то един от малкто пъти намесили се с/у кадри от вишия ешалон на партията е по т.нар. случай Горуня.
Когато са разлседвани виши членове на ЦК за опит за преврат с/у НВ Тодор Живков. А по точно самия генерал Горуня и сочения за наследник на ТЖ Борис Тасков.
Решения на проблема е нелепата смърт в съня си на Генерал Горуня, до тогава известен, че е здрав като бик. Изключването на Борис Тасков от ЦК и заточването на негови роднини по никому не известни села.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



ОК - отново ДС. Аз си го обичам приятелите от ДС, защото знам, че бяха истински българи ( и сега са) !!!! Нека това ви влезе в главите!

Имах избор преди 6 години да се върна в България - не се върнах - защо? Защото децата ми - БЪЛГАРЧЕТАТА имаха по-малки права от циганите и от турците и защото АЗ и МЪЖА ми трябваше да се блъскаме да издържаме циганорите и безкряайните им семейства да мързелуват. В чужбина българчетатата ми имат човешки права и равни условия за развитие, докато в България са по- долни от най-долните циганета. Такова бъдеще ли да им създам?

Плюйте ме и ме наричайте предателка, но аз няма да се върна в България докато децата ми не получат равни права с тези боклуци - циганите (индийци от Пинджаби сподер последните генетични пручвания). В момента, в който всички имат равни права в тази умряла "държава" е ясно кой ще победи нали?
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Mistique @ Aug 9 2005, 03:39 AM)
ОК - отново ДС. Аз си го обичам приятелите от ДС, защото знам, че бяха истински българи ( и сега са) !!!! Нека това ви влезе в главите!

Имах избор преди 6 години да се върна в България - не се върнах - защо? Защото децата ми - БЪЛГАРЧЕТАТА имаха по-малки права от циганите и от турците и защото АЗ и МЪЖА ми трябваше да се блъскаме да издържаме циганорите и безкряайните им семейства да мързелуват. В чужбина българчетатата ми имат човешки права и равни условия за развитие, докато в България са по- долни от най-долните циганета. Такова бъдеще ли да им създам?

Плюйте ме и ме наричайте предателка, но аз няма да се върна в България докато децата ми не получат равни права с тези боклуци - циганите (индийци от Пинджаби сподер последните генетични пручвания). В момента, в който всички имат равни права в тази умряла "държава" е ясно кой ще победи нали?

Дистанцията се измерва НЕ САМО в километри, А и в Мисли.

ОТГОВОРНОСТТА за Съдбата на Родината НИ Е ОБЩА, но ... се спасяваме ПОЕДИНИЧНО, така ли?
Ти си направила Избора си, Мистик. И ни налагаш Личната си позиция.


НИЩО НЕ СТАВА ОТ "САМОСЕБЕ СИ", а най-малкото: промени в Равенството.
И `получаваш`, САМО АКО ДАДЕШ.

Имаме по-малко от 30 години, даже са ... 14 за да ПРОМЕНИМ `статуквото` в България.
Какъв ще е Твоят принос, Мистик?

ЛЕМС


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Моя принос Лемс е, че вече години наред се боря за свобода и равенство (нарочно не пиша братство). Хора които ни плюеха заради циганите или плюеха сърбите заради мюсюлманите в Босня започнаха да разбират нещата. Хора които смятаха, че фереджетата са въпрос на вкус започнаха да идват да си говорят с мен след бомбандировките и да ме питат повече за исляма.....

Хора които отидоха за първи път това лято в България се съгласиха, че имаме цигански проблем и че колкото са любезни и прекрасни българите, толкова са опасни циганите. Питаха ме какво сме ги правили преди и аз им казах, че през комунизма те са били на принудителна работа, а не са висели на нашите ръце при което те казаха - "значи ето че и комунизма има нещо хубаво..."

Изнесох две лекции за България в училищата тук. Показах на децата Варненското и тракийските съкровища, хората, нестинарките и долината на розите. И деца и учители на знаеха, че кирилицата е българска, а не руска. Три деца след лекцията са започнали да изучават кирилица.....

Преди две седмици чаках такси в Ню Касъл да ме закара до летището. Трябваше да дойде шофьор Джон, а дойде Ендрю. Зяпна ме като извънземно и каза че нарочно се е сменил, защото разбрал, че съм българка и защото много искал да види истинска българка. (случва ми се често да ме питат каква съм като си казвам името.) Защо? Защото той и цялата му рода са в шок след като майка му (на 79 години ) посетила България през Юни, върнала се в Англия и продала къщата си и казала на всички, че се е влюбила в България и българите, ще си купи апартаментче в Слънчев бряг и никога повече няма да се върне в Англия. Обиколи пет пъти летището да му разказвам повече и повече за България. Пиша ви тази малка случка, защото те са големи шовинисти и грандомани и няма по-велико нещо от Великобритания за тях.

Поддържам връзка с националистите тук, защото всички националисти трябва да се вдигнат в европа. Всички сме на един хал заради безумните закони за малцинствата и човешките права, които не защитават само жителите на съответната страна.

Ох изморих се да пиша Лемс, но това е общо взето....Имаме три паспорта, но винаги казваме, че сме Българи. Децата ни винаги казват с гордост, че са Българки....независимо от субектите в гетата на Лондон - онези с българските паспорти от които ме е срам.....
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Въпросът ми бе : "Какъв ще е Твоят принос, Мистик?" ... за промяна на статуквото В БЪЛГАРИЯ - сега?

Малко ме е грижа за СВЕТОВНИТЕ националисти и `просвещаването` им в достиженията на цивилизацията. Те ще воюват за Своите нации или за Глобалистиката ... и няма да си мръднат пръста за МОЯ НАРОД.
Колко от просветените от Теб в идеите на свобода и равенство те гледат като Екзотичент представител ... на измираща нация?

Тук става НЕТЪРПИМО да си българин. И невъзможно да запазиш Достойнството си.

Това е, Мистик. И няма кой друг да се погрижи за Българите, освен ... самите българи.

smil3dbd4d75edb5e.gif

Другото ще ти пиша на ЛС. И без това изместихме хода на дискусията в тази тема.
smil3dbd4dbc14f3f.gif



--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (ЛЕМС @ Aug 9 2005, 07:46 AM)
QUOTE (Mistique @ Aug 9 2005, 03:39 AM)
ОК - отново ДС. Аз си го обичам приятелите от ДС, защото знам, че бяха истински българи ( и сега са) !!!! Нека това ви влезе в главите!

Имах избор преди 6 години да се върна в България - не се върнах - защо? Защото децата ми - БЪЛГАРЧЕТАТА имаха по-малки права от циганите и от турците и защото АЗ и МЪЖА ми трябваше да се блъскаме да издържаме циганорите и безкряайните им семейства да мързелуват. В чужбина българчетатата ми имат човешки права и равни условия за развитие, докато в България са по- долни от най-долните циганета. Такова бъдеще ли да им създам?

Плюйте ме и ме наричайте предателка, но аз няма да се върна в България докато децата ми не получат равни права с тези боклуци - циганите (индийци от Пинджаби сподер последните генетични пручвания). В момента, в който всички имат равни права в тази умряла "държава" е ясно кой ще победи нали?

Дистанцията се измерва НЕ САМО в километри, А и в Мисли.

ОТГОВОРНОСТТА за Съдбата на Родината НИ Е ОБЩА, но ... се спасяваме ПОЕДИНИЧНО, така ли?
Ти си направила Избора си, Мистик. И ни налагаш Личната си позиция.


НИЩО НЕ СТАВА ОТ "САМОСЕБЕ СИ", а най-малкото: промени в Равенството.
И `получаваш`, САМО АКО ДАДЕШ.

Имаме по-малко от 30 години, даже са ... 14 за да ПРОМЕНИМ `статуквото` в България.
Какъв ще е Твоят принос, Мистик?

ЛЕМС

Как се оставя принос? Като биеш чаветат по улиците? Като се криеш в кенефа и с изпъната рука към слунцето викаш: "За България"? Като се прачиш на интерсен и се заяждаш в 15 форума? Като се тресеш от нерви, когато се качат 12 мангала у рейса и знаеш, че не можеш да направиш нищо? Като учиш децата на Народни Танци и Песни? Или като родиш 12 момченца и 5 момиченца?
Искам ЛЕМС да ми дефинираш проблема и да ми покжаеш начини, по който да се промени статуквтото и къде е твойто място, защото макар и да ми направи забележка, ти също не спазваш точките на своето изложение.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020