www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Послушание


Страници: (10) « първа ... 7 8 [9] 10  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Послушание
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



За вас вече съм КАНАС ЮВИГИ!
-------------------------------------------
хахахахахахахахаххххххххх...за тия думи има кой да те съди.Бъди сигурен!
PM
Top
PUSHER
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 76
Участник # 503
Дата на регистрация: 22-July 06



Мещер. Тоя речник да ти е познат? Другата приятелка на "КАНАС ЮВИГИ" май е от Русе! Късо подстригана, членка на БНС и изявяваще се като наследник местен "фюрер"! Сещаш ли се smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ахам..Здравей,Вечно Натискащ!Ние,отиващите на смърт,те Поздравяваме! smil4334abded4493.gif
PM
Top
PUSHER
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 76
Участник # 503
Дата на регистрация: 22-July 06



АВЕ Центурионе! smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2008, 19:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Установих, че си имам помощник в триенето. Няма я сканираната книга за Илия Минев. Не бях се сещал за нея, докато не ме попитаха къде могат да я намерят. Потърсих я и я няма. Няма я книгата за ДПС. Няма я книгата на проф. Ал. Цанков и още няколко други сканирани книги. Та ще е в реда на нещата и други такива материали да ги последват. Само искам да кажа, че въпросните сканирани книги аз не съм ги трил.
Използвам случая да благодаря на неизвестния помощник!


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 22.9.2008, 20:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 22 2008, 07:46 PM)
Установих, че си имам помощник в триенето. Няма я сканираната книга за Илия Минев. Не бях се сещал за нея, докато не ме попитаха къде могат да я намерят. Потърсих я и я няма. Няма я книгата за ДПС. Няма я книгата на проф. Ал. Цанков и още няколко други сканирани книги. Та ще е в реда на нещата и други такива материали да ги последват. Само искам да кажа, че въпросните сканирани книги аз не съм ги трил.
Използвам случая да благодаря на неизвестния помощник!

Аз искам да кажа, че най-деен в триенето в сайта бе ти. Админи и модератори не са трили твои или други материали. Сигурно унесен в триенето си ги махнал и сега не се сещаш.
Незнам дали си доволен вече, но Запознат, когото обвиняваш неоснователно последните дни в нещо, вече явно му е писнало да е без вина виновен и вдигна ръце...
Честито.
Преди със Севар.
Сега и Запознат.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2008, 20:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не, сканираните книги не съм пипал. Те изобщо не бяха във форума. А в другите раздели аз нямах никакви права, даже собствените си снимки не можех да пипам. Сега вече и правата във форума са ми отнети. Така че към липсата на въпросните книги наистина нямам никакво отношение.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 22.9.2008, 20:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 22 2008, 08:53 PM)
Не, сканираните книги не съм пипал. Те изобщо не бяха във форума. А в другите раздели аз нямах никакви права, даже собствените си снимки не можех да пипам. Сега вече и правата във форума са ми отнети. Така че към липсата на въпросните книги наистина нямам никакво отношение.

Както и да е. Важен е резултата... нали? Кораба остана без главен капитан...


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2008, 21:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



От толкова малко? Практически почти от нищо? Ами ако беше принуден да търпи тоновете помии и клевети, които се изсипаха срещу мен? Някак не е честно. хора, които ме съветват да търпя всичко, се засягат от половин дума. Даже и от по-малко.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 22.9.2008, 21:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 22 2008, 09:02 PM)
От толкова малко? Практически почти от нищо? Ами ако беше принуден да търпи тоновете помии и клевети, които се изсипаха срещу мен? Някак не е честно. хора, които ме съветват да търпя всичко, се засягат от половин дума. Даже и от по-малко.

Едно е враговете да те плюят, а друго е неосноватено да получаваш от приятел и съмишленик плюнки. От приятел повече боли... отколкото от враговете. Затова ти се струва, че е"от толкова малко".


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 22.9.2008, 21:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Още един път честито и наздраве.
Запознат : "Потребителска група: Потребители."
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...hp?showuser=169

Георги е на ред...
Давай!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2008, 22:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Оказа се, че въпросните книги не са изтрити. Намерих ги през Гугъла тук:
http://www.voininatangra.org/modules/PDdow....php?op=&cid=13
Извинявам се грешката.


--------------------
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



По-добре се извини на Запознат и то по такъв начин, че да го убедиш да заеме мястото, което му се полага. Много преигра този път, Ангеле, ще направиш добро най-вече на себе си, ако се замислиш съвсем спокойно и мъдро за отношенията ти с няколкото човека, "виновници" за съществуването на този сайт и форум. Нима имаш толкова много приятели, че с лека ръка да пренебрегваш търпението им и разбирането им към теб? Едва ли...
Замисли се, Ангеле, до каква степен си под влиянието на матрицата( тук подкрепям Парадокс), за да си позволиш неразумието да се обърнеш срещу своите. Това наистина ли е твоето истинско поведение или е нещо, наложено ти по един или друг начин от вън? Не ти давам отговора, защото все пак смятам, че и сам го знаеш, а ако се направиш, че не го знаеш, то това ще рече, че убиваш собственото си дете - този сайт.
Нека да не ти се струват думите ми осъдително, опазил ме Небесния от такова отношение, просто не искам да си маша в ръцете на тези, срещу които се бориш. Надявам се много скоро форумът да заработи така, както си го мислил ти самият!
PMUsers Website
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Нека да кажа и аз-Ангеле,в момента ти не строиш сграда.Ти не трупаш и Могила!Ти копаеш къртичини надлъж и шир през Могилата,превръщаш я в швейцарско сирене и тя се сляга,вместо да расте...На мнението на Антижу и Миро съм.Сигурно скоро и аз ще направя своя избор.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.9.2008, 20:20
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 094
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Явно Ангел Грънчаров - Алтимир е решил да закрие сайта. Аз мисля, че няма смисъл, да се гонят админите, нито да се трият материалите. Просто, когато свършат парите, няма да има кой да го плати отново и сайта ще спре от само себе си.
Това е вторият опит от страна на Алтимир да гони админ, включвайки го в някаква групичка, опирайки се на своите ясновидства, ясночувания и други такива "способности", най-вероятно и някакъв тип контактьорство. Неща, които са много ниски, спрямо Духовността, и които в крайна сметка, водят човек, не просто в заблуда, а в пропастта.
Е, и Запознат си би шута. Сега, Алтимире, като същински шеф, кой ще сложиш за Админ? Това е простичък въпрос и изисква прост отговор.
Запознат заслужава не да бъда руган, на Запознат трябва да му се целуват ръцете, защото той е, един от тези, които се захванаха да възстановят сайта "Воини на Тангра", за да може сега, Алтимире да пишеш тука пост след пост, безкрайно и вечно. Запознат, едва ли го е направил заради себе си, нали разбираш.
Ако това не си могъл да оцениш, заслепен от своите "способности" на велик оракул, жрец и вожд, значи сам си направи оценката що за човек си.
Кажи си, че искаш сайта да бъде закрит и той ще се закрие, като му спрат кранчето от хоста.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (10) « първа ... 7 8 [9] 10  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020