www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Послушание


Страници: (10) « първа ... 8 9 [10]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Послушание
PARADOX
Публикувано на: 23.9.2008, 22:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Jordan_13 @ Sep 23 2008, 08:20 PM)
Явно Ангел Грънчаров - Алтимир е решил да закрие сайта. Аз мисля, че няма смисъл, да се гонят админите, нито да се трият материалите. Просто, когато свършат парите, няма да има кой да го плати отново и сайта ще спре от само себе си.
Това е вторият опит от страна на Алтимир да гони админ, включвайки го в някаква групичка, опирайки се на своите ясновидства, ясночувания и други такива "способности", най-вероятно и някакъв тип контактьорство. Неща, които са много ниски, спрямо Духовността, и които в крайна сметка, водят човек, не просто в заблуда, а в пропастта.
Е, и Запознат си би шута. Сега, Алтимире, като същински шеф, кой ще сложиш за Админ? Това е простичък въпрос и изисква прост отговор.
Запознат заслужава не да бъда руган, на Запознат трябва да му се целуват ръцете, защото той е, един от тези, които се захванаха да възстановят сайта "Воини на Тангра", за да може сега, Алтимире да пишеш тука пост след пост, безкрайно и вечно. Запознат, едва ли го е направил заради себе си, нали разбираш.
Ако това не си могъл да оцениш, заслепен от своите "способности" на велик оракул, жрец и вожд, значи сам си направи оценката що за човек си.
Кажи си, че искаш сайта да бъде закрит и той ще се закрие, като му спрат кранчето от хоста.

За сайта има вариант и бъдеще, дори и да свършат парите...!! Мисля, че тази тема трябва да я обсъждаме след като си почистим кочината и закърпим кръговете....
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 24.9.2008, 10:20
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



QUOTE (Jordan_13 @ Sep 23 2008, 08:20 PM)
Явно Ангел Грънчаров - Алтимир е решил да закрие сайта. Аз мисля, че няма смисъл, да се гонят админите, нито да се трият материалите. Просто, когато свършат парите, няма да има кой да го плати отново и сайта ще спре от само себе си.
Това е вторият опит от страна на Алтимир да гони админ, включвайки го в някаква групичка, опирайки се на своите ясновидства, ясночувания и други такива "способности", най-вероятно и някакъв тип контактьорство. Неща, които са много ниски, спрямо Духовността, и които в крайна сметка, водят човек, не просто в заблуда, а в пропастта.
Е, и Запознат си би шута. Сега, Алтимире, като същински шеф, кой ще сложиш за Админ? Това е простичък въпрос и изисква прост отговор.
Запознат заслужава не да бъда руган, на Запознат трябва да му се целуват ръцете, защото той е, един от тези, които се захванаха да възстановят сайта "Воини на Тангра", за да може сега, Алтимире да пишеш тука пост след пост, безкрайно и вечно. Запознат, едва ли го е направил заради себе си, нали разбираш.
Ако това не си могъл да оцениш, заслепен от своите "способности" на велик оракул, жрец и вожд, значи сам си направи оценката що за човек си.
Кажи си, че искаш сайта да бъде закрит и той ще се закрие, като му спрат кранчето от хоста.

Какво има да закрива Елтимир, сайта е почти мъртав. Освен това в момента сайта е един форум. Докато Елтимир го нямаше изобщо не се пускаха актуални теми. Съжaлявам, че трябва да го кажа, ама сайта не се развива. Освен това ми прави впечатление, че като се заговори за Тенгрианство, много хора изпадат в някакво средновековно суеверие и пишат абсолютни глупости.


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.9.2008, 10:26
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Хунор @ Sep 24 2008, 10:20 AM)
QUOTE (Jordan_13 @ Sep 23 2008, 08:20 PM)
Явно Ангел Грънчаров - Алтимир е решил да закрие сайта. Аз мисля, че няма смисъл, да се гонят админите, нито да се трият материалите. Просто, когато свършат парите, няма да има кой да го плати отново и сайта ще спре от само себе си.
Това е вторият опит от страна на Алтимир да гони админ, включвайки го в някаква групичка, опирайки се на  своите ясновидства, ясночувания и други такива "способности", най-вероятно и някакъв тип контактьорство. Неща, които са много ниски, спрямо Духовността, и които в крайна сметка, водят човек, не просто в заблуда, а в пропастта.
Е, и Запознат си би шута. Сега, Алтимире, като същински шеф, кой ще сложиш за Админ? Това е простичък въпрос и изисква прост отговор.
Запознат заслужава не да бъда руган, на Запознат трябва да му се целуват ръцете, защото той е, един от тези, които се захванаха да възстановят сайта "Воини на Тангра", за да може сега, Алтимире да пишеш тука пост след пост, безкрайно и вечно. Запознат, едва ли го е направил заради себе си, нали разбираш.
Ако това не си могъл да оцениш, заслепен от своите "способности" на велик оракул, жрец и вожд, значи сам си направи оценката що за човек си.
Кажи си, че искаш сайта да бъде закрит и той ще се закрие, като му спрат кранчето от хоста.

Какво има да закрива Елтимир, сайта е почти мъртав. Освен това в момента сайта е един форум. Докато Елтимир го нямаше изобщо не се пускаха актуални теми. Съжaлявам, че трябва да го кажа, ама сайта не се развива. Освен това ми прави впечатление, че като се заговори за Тенгрианство, много хора изпадат в някакво средновековно суеверие и пишат абсолютни глупости.

И форума е от значение. Ако ти смяташ, че не е от значение, направо си го кажи.


Освен това ми прави впечатление, че като се заговори за Тенгрианство, много хора изпадат в някакво средновековно суеверие и пишат абсолютни глупости.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Това не го разбирам много. Посочи примери.
PMEmail Poster
Top
Хунор
Публикувано на: 24.9.2008, 18:46
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



QUOTE (Jordan_13 @ Sep 24 2008, 10:26 AM)
QUOTE (Хунор @ Sep 24 2008, 10:20 AM)
QUOTE (Jordan_13 @ Sep 23 2008, 08:20 PM)
Явно Ангел Грънчаров - Алтимир е решил да закрие сайта. Аз мисля, че няма смисъл, да се гонят админите, нито да се трият материалите. Просто, когато свършат парите, няма да има кой да го плати отново и сайта ще спре от само себе си.
Това е вторият опит от страна на Алтимир да гони админ, включвайки го в някаква групичка, опирайки се на  своите ясновидства, ясночувания и други такива "способности", най-вероятно и някакъв тип контактьорство. Неща, които са много ниски, спрямо Духовността, и които в крайна сметка, водят човек, не просто в заблуда, а в пропастта.
Е, и Запознат си би шута. Сега, Алтимире, като същински шеф, кой ще сложиш за Админ? Това е простичък въпрос и изисква прост отговор.
Запознат заслужава не да бъда руган, на Запознат трябва да му се целуват ръцете, защото той е, един от тези, които се захванаха да възстановят сайта "Воини на Тангра", за да може сега, Алтимире да пишеш тука пост след пост, безкрайно и вечно. Запознат, едва ли го е направил заради себе си, нали разбираш.
Ако това не си могъл да оцениш, заслепен от своите "способности" на велик оракул, жрец и вожд, значи сам си направи оценката що за човек си.
Кажи си, че искаш сайта да бъде закрит и той ще се закрие, като му спрат кранчето от хоста.

Какво има да закрива Елтимир, сайта е почти мъртав. Освен това в момента сайта е един форум. Докато Елтимир го нямаше изобщо не се пускаха актуални теми. Съжaлявам, че трябва да го кажа, ама сайта не се развива. Освен това ми прави впечатление, че като се заговори за Тенгрианство, много хора изпадат в някакво средновековно суеверие и пишат абсолютни глупости.

И форума е от значение. Ако ти смяташ, че не е от значение, направо си го кажи.


Освен това ми прави впечатление, че като се заговори за Тенгрианство, много хора изпадат в някакво средновековно суеверие и пишат абсолютни глупости.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Това не го разбирам много. Посочи примери.

Разбира се, че форумът е от значение. Обаче трябва да се пускат важни Непослушни теми, ако ме разбираш за какво ти говоря?
Примери за писаниците не искам да давам, защото ще кажеш, че се заяждам. Само ще кажа, че някой писания на определени съфорумци ми се струват прекалено отвеяни, нямащи нищо общо с книгите на Елтимир.


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (10) « първа ... 8 9 [10]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020