www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Послушание


Страници: (10) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Послушание
bagain
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



В моята Родина имам право да кажа каквото искам.Като е сторил толкова много Елтимир,какви са тези глупости с триенето,отказването да пише т.н.Да аз съм нов тук и това ли е примерът,който ми дава Елтимир.А за Кавхана мога да ти кажа,че е истински мъж далеч превъзхождащ всички ни тук.Елтимир го знае,ти няма нужда да го знаеш.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, "Кавханът". Още една причина да не стоя в тоя форум, който явно почва да се превръща в кочина. Тоя "Кавхан" или някой от хората му написа това:
"Един доказан агент-провокатор,с много съмнителна биография в течение на 2 години водеше за носа умни и интелигентни българи - патриоти.
Караше ги да му събират пари за да издава "книгите"си/т.е.това,което е преписал от руски автори/и след това да ги купуват от него.
Става въпрос за много добре познатия на ръководството на БНРП циганин от село Литаково,Ботевградско - Ангел Грънчаров /Елтимир/.
Погледнете им форума.Месеци наред там се изливаше водопад от псувни,обиди,закани и клевети и инсинуации по адрес на висши държавни ръководители и конкретно срещу Националната Служба за
Сигурност..Авторът на всичко това бе Ангел Грънчаров.
Както виждате нищо не му се е случило и няма да се случи,защото е техен човек.И това се доказва в предстоящите да излязат от печат 2
книги на негови бивши съзатворници,в които се доказва,че Елтимир
е бил вербуван от Д.С. а след 10.11.1989 година и от Н.С.С.
От началото на тази година това човече съвсем целенасочено пускаше
теми с ярко анти-семитско и ксенофобско съдържание,подлагайки по този начин на удар всички националисти в България."
Писна ми да споря с идиоти като тоя, написал и това, той също е от хората на "Кавхана": "Вербования Елнимир от затвора/където е лежал за криминални престъпления/ ..."
Е, някой нещо да каже? Книгата ми "Парад на измяната" е все още тук, не успях да я изтрия преди да ми отнемат правата. Там всичко е описано ясно и конкретно, с достатъчно доказателства. Аз няма какво да търся в такава компания.
А на свестните тук им желая успех!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето още едно мнение на "кавханчетата", отнася се и до вас, не само до мен:
"Оставям показаните материали за съществото-Ангел Грънчаров-Елтимир,без коментар!
Нека Димитър Николов и останалите посетители на форума,сами си направят изводите от писмата му до "НСС"/бившето ДС/,срещу което плюе ден и нощ е клевети всички неудобни за него че са негови агенти,кой е той?!
Няма да помествам тук,заплахите от страна на наркоманите и отрепките му срещу мен,както и клеветите без дори да ме познава,че съм бил"доносник","провокатор" и пр.,само защото открито съм изразявал положително отношение към Адолф Хитлер,в кретенския му форум!"


--------------------
PM
Top
bagain
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



Тия неща по твой адрес най вероятно да са ги писали идиотите Антон Рачев от Русе и Иван Митев.Нали Русе е най-"национал-социалистическия" град.Кавхама отдавна няма нищо общо с тези побъркани типове.Не виждам защо е трябвало да те плюят заради симпатиите ти към Хитлер.Самият аз съм убеден нацист.Абе с една дума-багаин,нали така ни наричаше преди време" Скинхедс-новите багаини".Хайл Хитлер,Елтимире!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 10:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Само ще направя поправката че така самонареклия се Елтимир /Ангел Грънчарров от Ботевград/,за мене лично НЕ Е БИЛ,НЕ Е и НЯМА ДА БЪДЕ никога Български Националист,или дори какъвто и да било"
С типове, които пишат това за мен, аз нямам какво да си кажа. Тези редове са писани от близък на Мико Вълчев, така наречения "Кавхан". Цитатите по-долу също принадлежат на безличия от обкръжението на "Великия Кавхан". Щом Българският национализъм се асоцира с такива типове, то Бог да прости България.
И още един цитат: "Е,все ще дойде момента да се постави въпроса за избор,между мен и хора като мен и "елтимировци","бояновци","сидеровци" и така нататък по-калибри агентчета на нашите врагове!"
Времето на избора дойде и някои избраха, май. Затова аз отлитам.
Пак цитатче: "Аз,както и много други мои познати,смятаме,че реалната заплаха за национализма в България идва точно от такива,
като този идиот „Елтимир”.
В новата история има един нарицателен герой – Ван дер Любе,спомняте ли си за него?
Аз мисля,че нашенският вариант на Ван дер Любе се нарича Ангел Грънчаров /Елтимир/.
Сигурно ще ми възразите,че хора като Боян Станков/Расате/и особено като Волен Сидеров,са несравнимо по-опасни,
Защото увличат със своя популизъм тълпите.
А давате ли си сметка какво щеше да бъде,ако съществото,нарекло се”Елтимир”беше на тяхно място?
Представяте ли си ,ако Ангел Грънчаров имаше в ръцете си власт?
С всички нас щеше да бъде свършено!Уверявям ви в това!"
Елтимир си отива, спете спокойно, деца.
И накрая: "Ако можехме да влезем във форума на „Войни на Тангра”и ако там цареше нормална обстановка,ако там имаше
поне малко плурализъм и взаимно уважение и търпимост ,щеше да бъде друго.
За много кратък срок този мръсник,заедно с цялата му зомбирана шайка,щяха да бъдат сдъвкани и изплюти.
Но,за съжаление,не ни допускат,защото ги е страх от умни,знаещи и можещи хора.
Страх ги е ,че ще бъдат разобличени и направени за посмешище в цялото българско интернет-пространство.
Страх ги е,защото знаят,че срещу тях ще се изправят университетски преподаватели и хора от БАН.
Страх ги е,защото с техните оскъдни познания,почерпени от жълтите вестници и клюкарските медии,могат да
участват единствено в кръчмарски спорове.
Както виждам,между тях има и умни хора,но те не смеят да напуснат тази клоака,наречена „Войни на Тангра”,защото
никъде другаде не биха могли така да си начешат крастата,провокирана от техните коплекси."
Влязохте, да ви видим сега. Влязохте и Елтимир няма да ви пречи. Покажете на какво сте способни. Макар аз да знам на какво сте способни, какво ще покажете и какъв ще бъде резултатът от вашата намеса. Сега ликувате, че сте ме изместили, но аз знам, че никога няма да съумеете да ме заместите. Ако изобщо сте в състояние да проумеете какво значат думите ми.
Всичко добро ви желая.


--------------------
PM
Top
bagain
Публикувано на: 15.9.2008, 11:39
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



Абе кой иска да те мести бе човек.Да не мислиш,че съм се се регистрирал тук,защото Кавхана ми е казал.Той може и да ми е приятел,но не ми нарежда какво да правя.Защото аз не съм от "кавханчетата",както ти ги наричаш.Познавам го много по-добре от теб и ти казвам,че няма нищо общо с другите идиоти от общество Дуло.М/у другото е написал 4 книги,сам си ги печата на принтера,да не стават хубави и лъскави,но е направил няколко хиляди.Не моли за пари да му ги издават евреите.След тежката операция на сърцето,която преживя преди 2 месеца,продължава активно да работи.Не се отказва.Знам,че заради тези думи вероятно ще ме изгонят от форума,но предпотичам да си имам работа с мъже,а не с такива дето хленчат.И какво му е на този Биляр,че го гоните.Не го познавам,но си е прав човека,че срещу циганското насилие трябва да се защитим с оръжие.Дали е агент,провокатор незнам и не ме интересува. Владимир е името ми и съм от Търговище.България над всичко! България на българите!Хайл Хитлер!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 12:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Бегом от мен до другото дърво!" - казармен лаф.
"...няма нищо общо с другите идиоти от общество Дуло..."
"другите идиоти" - много точно казано. А да видим какво е мнението на "първите идиоти" по някои въпроси, засягащи всички тук:
"Хайде стига бе, нещастници и самозванци, лъженационалисти от "ДВТ"!

Кой пусна лъжата, че тези "воини" са лицето на български Тенгрианство? От къде на къде тези самообявили се ентусиасти ще са автентични тангристи?
Пълен резил.
Срам и позор!

Срам е "лидер" на националистическа организация да е чернилка. Просто е обидно.

Скапан мръсен циганин !
А останалите ? Лъжци тенгриани, които само петнят имиджа на тангризма."
"За всички вас, „войни на Тангра” е нужно лечение в подходящо психиатрично заведение - там да си правите Саракта .

Там да ви правят електро - шокове и задължително да има цигани - манафи, които да ви обслужват редовно .
А специално за Елти - подчовека по едно шише одеколон дневно , та хем да си задоволява нуждата от алкохол, хем да ухае на хубаво, че нали знаете: те , мангалите смърдят ужасно .
Хайде със здраве и много поздрави на Али - Баба !


П.П.: Търси се обслужващ персонал за харемите в Дубай.
Защо не се цаните всичките там - Вождът Елти ще ви уреди, той има вече опит и връзки."
Само припомням. Четете, за да не задавате излишни въпроси и да не отправяте незаслужени упреци.
Настоявам да си махна книгите. На тяхно място можете да сложите творенията на "Великия Кавхан" или нещо подобно, писано от първите или от другите идиоти. Обаче там, където се появят някакви идиоти, мен ме няма. Впрочем проблемът не е, че се появяват идиоти. Идиотите на тоя свят никога няма да се свършат. Проблемът е, че някои хора приемат идиотите като равни, и даже заслужаващи уважение личности. Няколко пъти се опитах да предупредя, че ще се наложи избор между мен и идиотите. Е, нали сме демокрация. Не бива да се сърдя, че не бях избран.


--------------------
PM
Top
ton
Публикувано на: 15.9.2008, 13:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 209
Участник # 1 551
Дата на регистрация: 21-June 08



bagain e много гладен и за обяд иска БАНица!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 14:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не, ton, баннат този път се чувствам аз. Още миналата година Димитър Асенов Радев и неговата дружинка подали срещу мен сигнал до Главна прокуратура и до НСС с настояване да бъда съден по чл. 108 и не помня кои други членове от Наказателния кодекс. За проповядване на фашистка идеология и насаждане на етническа и расова вражда. Спаси ме най-вече книгата "Човеко, стани!". След тази история си въобразявах, че провокаторите няма да бъдат допускани до този форум със своите гнусни провокации. Видях, че съм сгрешил. Те не само биват допускани, но и се толерират от определени фактори. А аз в този форум съм никой, вече и модератор не съм. Аз нямам думата. Заслужава ли си да поемам рискове? Заслужава ли си да вляза в затвора за нищо? Аз мисля, че не си заслужава. Затова предпочитам да се оттегля, да си гледам семейството, а книгите ми настоявам да бъдат махнати. За да не ме свързват с долнопробните писания на разни "Кавхани", самвоини, violence-чета, Билярчета и други подобни. Стига толкова! За последните десет години, откакто почнах да осъществявам идеята за Движение "Воини на Тангра" сам не помня колко пъти са ми забивали нож в гърба. За предишните години не говоря. Е, стига ми толкова. Ще бъда идиот, ако не си взема поука и остана. Видях благодарността, видях уважението, видях отношението към мен. Не страдам от мания за величие, но все пак даже и аз имам право на чест и достойнство, нали така? Когато ме наричат "циганин", когато твърдят, че съм лежал в затвора за криминални престъпления, че съм преписвал книгите си от чужди автори, и когато никой не възразява срещу лъжите, а лъжците и клеветниците се ползват с добро име тук, значи някой трябва да се махне. Избрах да се махна аз. Нямам повече сили да търпя всичките гадости, изливани всеки път, когато се появя. Има още какво да кажа, но ще го премълча. Няма смисъл. Всичко свърши.


--------------------
PM
Top
ton
Публикувано на: 15.9.2008, 14:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 209
Участник # 1 551
Дата на регистрация: 21-June 08



Много жалко, че в бившата държава България има толкова малко достойни хора като Елтимир!

Хитлеристките подлоги и другите агенти нямат място в този сайт!
PM
Top
Публикувано на: 15.9.2008, 15:09
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (ton @ Sep 15 2008, 01:59 PM)
bagain e много гладен и за обяд иска БАНица!

Тон,не бързай!
Владимире,обичай си хитлер в къщи-тука той е на същия пиедестал като сталин.Две лица на една монета.
Ангеле,мисля че е време да спрем окончателно да се занимаваме с шайката-лайката на мършата от Русе и подобните му.Ти сам го казваш,пък после викваш,като се появи някой от тях.Вярно,и аз избухнах оная вечер,но стига!Нула отношение към провокаторите.За книгите ти съм казал-веднъж качени тук,те вече не са твоя собственост.Не може просто да ги смъкнеш от лавицата и да ти скриеш под дивана.
Стига вече!Събитията се сгъстяват,а ние се занимаваме с глупости. smil4334aa21c9ca7.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 15:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мещер, проблемът не е толкова в провокаторите, колкото в доброто отношение към тях. И в пренебрежителното отношение към мен. Което означава, че някои тук са съгласни с лъжите и клеветите. Проблемът е в неподемането на инициативите, които предлагам. Във високомерното мълчание. Излиза, че наистина съм луд, щом стоя тук и сам си пиша, тоест сам си говоря. А ти знаеш кои си говорят сами. Е, нямам намерение да си говоря сам. По-добре да си говоря с внучето, то поне се опитва да каже нещо. И се радва като ме види, а не се обръща на другата страна. Да не говоря повече, ще ще кажа нещо, което не искам да казвам. Не за теб, знаеш кого имам предвид, да не назовавам имена. Знаеш кой искаше да бъда баннат. Ами хубаво, аз сам ще се банна. Доказах, че месеци мога да не влизам. Не се изкушавам, даже се натоварвам като вземам участие в дискусиите. И особено се натоварвам като гледам как никой не обръща никакво внимание на думите ми. В края на краищата и аз си имам своето достойнство.
Колкото до книгите - за какво да стоят. Видях, че и на тях никой не обръща капчица внимание. Тоест те са излишни. Само товарят сайта. Защо да стоят?


--------------------
PM
Top
bagain
Публикувано на: 15.9.2008, 16:05
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



ton-през оная работа ми е,че ще ме баннат и не смей да ме наричаш хитлеристка подлога,ти куче без майка.Елтимир хвалеше Хитлер.Или греша-СКИНХЕДС-НОВИТЕ БАГАИНИ! Аз ли го писах това?
PM
Top
buden
Публикувано на: 15.9.2008, 17:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



bagaine, ако обвиняваш който и да е било ползвай доказателства. На празни приказки не се вярва. Още повече подправени с фрази от сорта на
QUOTE
Хаил Хитлер
или с обиди
QUOTE
куче без майка
.

Използвай малкото време което имаш тук за защита, защото мен ако питаш грешиш и малко ти остава в сайта.
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 15.9.2008, 18:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Айде...! Ако-то пак ударило вентилатора...! Първо към Ангел Грънчаров - Елтимир...
Ангеле на тебе кой ти каза навремето, че ще е лесно, и има ли лесно въобще в тази работа дето си я подхванал..?! Всъщност единственото и хубаво на тази работа е, че сме избрали да сме част от нея...! Всичко друго е ла*на в които ни е писано да газим цял живот...! Ангеле! На друг може да говориш, че са ти пропуснали ботушите, но не и на мене и на още десетина човека тук...! Не ми се слушат приказки от рода на това колко ти е писнало... На всички ни е писнало, но колко от нас пискат..?! Голямо ти е теглото, защото много можеш да носиш....!! За това и на тебе ти е дадена тази работа, а не на някой келеш, дето по цял ден си марширува из къщи с опъната ръчичка и си скандира "Хайл Хитлер"....! Можеш да направиш много неща по своя воля, но на едно нямаш право...!! Да се отказваш...! Тези книги и написаното в тях не са твои...!! Те са на всички Българи... Ти си само посредника.... Ти си само ръката която държи перото... Другото е от небето, а то е на всички... Запомни...!! Колкото повече се противиш на съдбата си, толкова по-тежко ще става...! Избран си... Белязан си...!! И това не е от мене или който и да е друг тука... Избран си от небето и нему служиш... От него криене и триене няма...!

Към Админите на сайта:
- Дайте ми права да отворя БАНичарница, че има дефицит на топли банички в сайта от край време...! На който не му харесат баниците ми, да се оплаче на арменския поп....!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (10) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020