www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Послушание


Страници: (10) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Послушание
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 18:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не съм избран. Аз сам избрах тоя път. Избрах го много отдавна, още през 1977 година. Тогава имах избор. Избрах го, защото вярвах, че ще успея. Сега, след повече от 30 години виждам, че нищо не съм успял. Тогава, зад едни каменни стени и пред една Книга пред мен стоеше изборът да се посветя на духовна кариера, тоест да стана истински колобър. Или да тръгна по другия път, да се опитам да променя Предначертаното. Защото ме бяха учили, че Предначертаното може да се промени, а аз вярвах, че ще успея. Не успях. Крайно време е да си го призная. Аз поисках да стана възвестител, а се оказа, че няма на кого да възвестявам. Оказа се, че никой не иска да ме чуе. Какъв е тогава смисълът да говоря?
Никого не обвинявам, сам съм си виновен. Надцених силите си. Въобразявах си, че съм нещо повече, а се оказа, че не съм.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 18:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Хората чуват само онова, което искат да чуят. И ако някой им каже нещо различно, те го намразват. После се оказва, че различното е било правилно, ама кой ти помни! Така си я караме, така си вървим по пътя към гробищата.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 15.9.2008, 18:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 15 2008, 06:27 PM)
Не съм избран. Аз сам избрах тоя път. Избрах го много отдавна, още през 1977 година. Тогава имах избор. Избрах го, защото вярвах, че ще успея. Сега, след повече от 30 години виждам, че нищо не съм успял. Тогава, зад едни каменни стени и пред една Книга пред мен стоеше изборът да се посветя на духовна кариера, тоест да стана истински колобър. Или да тръгна по другия път, да се опитам да променя Предначертаното. Защото ме бяха учили, че Предначертаното може да се промени, а аз вярвах, че ще успея. Не успях. Крайно време е да си го призная. Аз поисках да стана възвестител, а се оказа, че няма на кого да възвестявам. Оказа се, че никой не иска да ме чуе. Какъв е тогава смисълът да говоря?
Никого не обвинявам, сам съм си виновен. Надцених силите си. Въобразявах си, че съм нещо повече, а се оказа, че не съм.

А замислял ли си се, че е възможно даденият ти тогава избор те е лишил от избора ти...?!! Че никога нищо не е зависило от тебе...?! Ако е такава волята на Тангра, за какъв избор иде реч...?!! Знаеш закона...!! Или живееш според него или се зблъскваш с него и си носиш последствията.... Къде е казано, че ще стане за 30 години...?!! Къде е писано...?!! Знам..!! Боли те.. Уморен си... Но такава е играта на този свят... Такива са уроците... Мачкат...! Ти го знаеш по-добре от мен... Не приемам отказа ти...! Не може един, двама или двеста ла*нара да са повод за това което смяташ да направиш...! Защото това което ще направиш, е да се зблъскаш със закона на Небето, а всички знаем какъв е резултата от подобна постъпка.... Готов ли си да загубиш смисъла и съдържанието си...?!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 18:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Направих онова, което трябваше да направя. Остана едно мъничко, съвсем мъничко нещо, което все не мога да напиша. Просто не мога. Опитвах сигурно стотици пъти и все чувствах, че не е това, което трябва да е. Всичко останало изпълних, та даже и в повече.
Да, тогава в началото на 1977 година аз наистина имах избор. При това изборът бе твърде примамлив. Само че пред осигуреното спокойствие, пред тихите спокойни задачи аз избрах да се впусна в Бурята. Съжалявам, бурята се оказа по-силна, а онова, което тогава си въобразявах, че го има, се оказа, че вече го няма. Съжалявам, не мога да бъда по-конкретен и да говоря повече по тоя въпрос. Тогава, преди 31 години пих вино от една златна чаша и тръгнах надолу по пътеката. Надолу в буквалния смисъл. Оказа се, че и в преносния е било надолу. Накрая дочаках това:
"Обявилият се за "Велик Колобър" драскач от Ботевград дейст-
вително предизвиква смях и съжаление.
Лошото е,че този жалък нещастник създава със своите писаници крайно негативна представа за българските националисти.
А страшното е,че тези идиотщини,плод на болния мозък на
Елтимир,се четат и от хора извън България!
Ангеле,лекувай се и си стой там,в кочината"Войни на Тангра".
Не разбираш ли,че си се превърнал в обект на присмех във всички форуми?
Не усещаш ли,че си срам и позор за българските националисти?"
Да казвам ли, че авторите на тези и подобни редове, както и техни колеги са толерирани и тук?


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 15.9.2008, 18:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 15 2008, 06:50 PM)
Направих онова, което трябваше да направя. Остана едно мъничко, съвсем мъничко нещо, което все не мога да напиша. Просто не мога. Опитвах сигурно стотици пъти и все чувствах, че не е това, което трябва да е. Всичко останало изпълних, та даже и в повече.
Да, тогава в началото на 1977 година аз наистина имах избор. При това изборът бе твърде примамлив. Само че пред осигуреното спокойствие, пред тихите спокойни задачи аз избрах да се впусна в Бурята. Съжалявам, бурята се оказа по-силна, а онова, което тогава си въобразявах, че го има, се оказа, че вече го няма. Съжалявам, не мога да бъда по-конкретен и да говоря повече по тоя въпрос. Тогава, преди 31 години пих вино от една златна чаша и тръгнах надолу по пътеката. Надолу в буквалния смисъл. Оказа се, че и в преносния е било надолу. Накрая дочаках това:
"Обявилият се за "Велик Колобър" драскач от Ботевград дейст-
вително предизвиква смях и съжаление.
Лошото е,че този жалък нещастник създава със своите писаници крайно негативна представа за българските националисти.
А страшното е,че тези идиотщини,плод на болния мозък на
Елтимир,се четат и от хора извън България!
Ангеле,лекувай се и си стой там,в кочината"Войни на Тангра".
Не разбираш ли,че си се превърнал в обект на присмех във всички форуми?
Не усещаш ли,че си срам и позор за българските националисти?"
Да казвам ли, че авторите на тези и подобни редове, както и техни колеги са толерирани и тук?

Не отговори на последния ми въпрос...?!!
Още много чаши има да изпиеш и по още много пътеки да слезеш...! Като се махнеш от тук, враговете ти ще те последват... В която и посока да преместиш свеща, мрака винаги я следва... Друго още трябва ли да ти казвам..?! В сърцето си знаеш кой съм и , че ти говоря истината....! Готов ли си, да се лишиш от съдържание и смисъл...?!! Да ти бъде отнета формата която ти е дадена и да отминеш...?!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 19:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Това за свещта и Мрака съм го чувал в друго време и на друго място. Не очаквах да го прочета тук. Само че свещта почти е догоряла и вече не свети ярко, а едва мъждука.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 15.9.2008, 19:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 15 2008, 07:01 PM)
Това за свещта и Мрака съм го чувал в друго време и на друго място. Не очаквах да го прочета тук. Само че свещта почти е догоряла и вече не свети ярко, а едва мъждука.

Не си ти този който ще щипне фитила...! Колкото толкова и нито ден повече...! Трябва ли ти още "синхронност" и забравени спомени за да се успокоиш и да си гледаш работата...?!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 19:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Защо не минеш насам да си поговорим? Има неща, които не искам и не бива да пиша във форума. Те не са за всички. А без тях трудно ще разбереш.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 15.9.2008, 19:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 15 2008, 07:09 PM)
Защо не минеш насам да си поговорим? Има неща, които не искам и не бива да пиша във форума. Те не са за всички. А без тях трудно ще разбереш.

Това което имаме да си казваме на саме, ще си го кажем на саме...! Това което имаме да си го казваме тук, ще си го кажем сега...! Нека всички да четат и да си правят сметката...!! Вариантите са два... Идваш тук с идеите си и си тръгваш с тях и насинен задник...!! Или идваш тук с идеите си и оставаш с идеите на движението...! Всичко започва със АЗ-ъ и завършва с НИЕ...! Нека всички разберат веднъж за винаги, че да си на правилната страна не е романтично приключение, а товар, който смачква и може да убие при всяка грешна стъпка...! Факта, че ти Ангеле си все още тук въпреки грешните ти стъпки не те прави специален... Това доказва правилноста на избора направен спрямо теб и нищо повече... Ангел не е супермен... Ангел е човек, като всички вас и ако някой е разочарован от този факт, то той е разочарован от собствените си заблуди и романтични представи...! Научете се да правите разлика между посланието което идва чрез Ангел и самия Ангел...! Научете се да правите разлика между "искам", "мога" и "възможно"...! Всеки знае толкова колкото му е отредено да знае...!! Никой неможе да надскочи себе си и това което му е "писано в тефтера"... Дори и Ангел..! Така, че нито Ангел може да се откаже, нито някой може да го принуди...!! Смятам този разговор за приключен... И без това казах повече от колкото е нужно...
PM
Top
bagain
Публикувано на: 15.9.2008, 19:30
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



Направо сте жалка картинка! Елтимир хленчи,Парадокс го успокоява.Колко трогателно.Елтимире,спомни си вчера,когато почна да се оплакваш,че аз бях първият,който на два пъти ти писа да не се отказваш и да не триеш.Ти обаче продължи да се самосъжаляваш.Какво очакваш от мен,че ще седна да те утешавам като дете и да ти говоря колко си велик.Щом се пишеш войн на тангра кво си седнал да ревеш.Да не мислиш,че ще те галят с перце.Недей да бягаш от нацистките си пристрастия.Ама май много станахте фюрерите,че се изпокарахте навремето,А?Или не знаеш,че и Волен и Расате са нацисти.Това го знам с абсолютна сигурност.Не се крий и си признай пред другарчетата си антихитлеристи какъв си всъщност.На другите ще кажа,че ако като мене в рода си имат македонски четник,участник в Илинденско-Преображенското въстание и друг прадядо участвал в българските дружини в Сръбско-Турската война под командването на Панайот Хитов,тогава да ми важничат.Искам тук да видя ВОЙНИ,а не ревльовци!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 19:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И на ТАКИВА ли искаш да отварям очите, Парадокс? Те са слепци по рождение. На тях никой не може да им помогне. Аз с ТАКИВА нямам намерение да споря, нямам намерение и да им помагам. Някога изпитвах жалост към такива. Вече и това не изпитвам. Те не само не знаят, те не искат и да научат. Те си сричат своите заучени мантри и нищо извън мантрите не ги засяга. Има ли тогава смисъл да им казвам? Те не само живеят в миналото, те самите са минало. Макар още да не го осъзнават. Е, предстои им да го почувстват. И не съм аз тоя, който ще им попречи да го почувстват. За тяхно нещастие, те вече са ми безразлични.


--------------------
PM
Top
bagain
Публикувано на: 15.9.2008, 19:50
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



Ама ти верно нещо не си в ред.Еби му майката,навсякъде попадам на ненормалници.СамВойн,Антон Рачев,Иван Митев край нямат.Ти за моите очи не бери грижа-ти ми ги отвори 1998 година.Станах скинар както ти ни учеше-вече съм багаин.
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 15.9.2008, 19:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (bagain @ Sep 15 2008, 07:30 PM)
Направо сте жалка картинка! Елтимир хленчи,Парадокс го успокоява.Колко трогателно.Елтимире,спомни си вчера,когато почна да се оплакваш,че аз бях първият,който на два пъти ти писа да не се отказваш и да не триеш.Ти обаче продължи да се самосъжаляваш.Какво очакваш от мен,че ще седна да те утешавам като дете и да ти говоря колко си велик.Щом се пишеш войн на тангра кво си седнал да ревеш.Да не мислиш,че ще те галят с перце.Недей да бягаш от нацистките си пристрастия.Ама май много станахте фюрерите,че се изпокарахте навремето,А?Или не знаеш,че и Волен и Расате са нацисти.Това го знам с абсолютна сигурност.Не се крий и си признай пред другарчетата си антихитлеристи какъв си всъщност.На другите ще кажа,че ако като мене в рода си имат македонски четник,участник в Илинденско-Преображенското въстание и друг прадядо участвал в българските дружини в Сръбско-Турската война под командването на Панайот Хитов,тогава да ми важничат.Искам тук да видя ВОЙНИ,а не ревльовци!

Ей дупе недоклатено...! Това, че си имал велики мъже в рода си, не те застрахова от възможноста да си л**но..! Не успокоявам Ангел...!! Напротив...!! Изяснявам му картинката..! Искаш ли да я изясня и на теб..?!! Казваш, че ИСКАШ ВОЙНИ...!! Кой си ти, че да изискваш...?!?! Ти самия такъв ли си...?! Достоен ли си да водиш...?! Прекалено много въпроси, които все още нямат отговор...! За да си ВОЙН НА ТАНГРА, на първо място трябва да можеш да четеш, а ти я караш по диагонала...!! Така не става...! Казваш, че не искаш ревльовци..?!! Ами ако ти самия си такъв...?!! Трябва ли да те разплача, за да го осъзнаеш...!?! Нима ти си застрахован от обикновената човешка слабост...?!! Ами ако е така, излизай навън и оправи държавата, вместо да се обесняваш без да съм те питал за мнението ти...! Сега ще попиташ, аз пък кой съм, че да ти давам наклон на онази работа...?! Ако ти е писано ще разбереш дечко...! Ще ти кажа само, че съм силен и не плача...! При това без да съм имал герои в рода си...! Само двама дядовци искарали общо 5 войни, но те не са го правили за да се фука внука им, а защото така са сметнали за необходимо...! Така, че за момента се покрий и не се меси там където не ти е работа, за да не те удари влака...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.9.2008, 19:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Парадокс, аз не мисля, че да се погледнеш в Огледалото, да направиш дисекция на самия себе си и да погледнеш истината в упор е проява на слабост. Напротив. Само че от доста време наблюдавам как никой не го разбира. Ето, точно по тая причина се отказвам да им говоря. те никога нищо няма да разберат. И тъй като е късно да се върна сред онези каменни стени на оня планински връх, то просто ще си дам малко почивка. Докато свещта угасне. Искам да угасне тихо и спокойно, искам сама да угасне, а не от плюнките на разни недостойни човекоподобия.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 15.9.2008, 20:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 15 2008, 07:41 PM)
И на ТАКИВА ли искаш да отварям очите, Парадокс? Те са слепци по рождение. На тях никой не може да им помогне. Аз с ТАКИВА нямам намерение да споря, нямам намерение и да им помагам. Някога изпитвах жалост към такива. Вече и това не изпитвам. Те не само не знаят, те не искат и да научат. Те си сричат своите заучени мантри и нищо извън мантрите не ги засяга. Има ли тогава смисъл да им казвам? Те не само живеят в миналото, те самите са минало. Макар още да не го осъзнават. Е, предстои им да го почувстват. И не съм аз тоя, който ще им попречи да го почувстват. За тяхно нещастие, те вече са ми безразлични.

На тоя Ангеле какво му плащаш..?!! Може ли заради всяка овца дето бърка талаша с люцерната да си спирам децата от училище..?!! Едва ли... просто сега ако бях админ съвсем хладнокръвно щях да му приколя достъпа до сайта и толкоз...!! Така и следващия път и по-следващия...! Щом на него не му харесва движението и хората в него, защо да го харесвам аз...?!! Да ходи да пасе и това е...?!! Язък само за семето на дедите му... Отишло е на халост...
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (10) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020