www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Събуди се Европа - обявена ти е война!


Страници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Събуди се Европа - обявена ти е война!, Марк Стейн, Чикаго Сън-таймс
Севар
Публикувано на: 9.11.2005, 22:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Един от проблемите е, че западното консуматорско общество е зависимо от природните ресурси в Близкия изток и Африка. За изчистването на Европа и Белия свят трябва да се жертват множество ненужни придобивки, които Йехова щедро раздава. smil4334acc8dd304.gif Например чифутските индустрии, които бълват толкова много ненужни боклуци и заради, които сме в зависимост от мазните араби.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 10.11.2005, 5:18
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Да обаче петрола отдавна не ни е нужен. Как може в Бразилия колите да вървят на алкохол, а в италия най открито фят представи модел на хидрожен и градския им транспорт работи на слънчеви батерии....но това не са новости, колко хора са били избити преди това докато откритията стигнат до бяхл свят. В бразилия докато бяха независими и затворени така да се каже откъм чужди влияния алкохола изобилстваше и всяка кола е пригодена да върви и на бензин и на алкохол-по желание. Но от както взе да се капитализира наличието на алкохолни станции намаля с цел да се принудят хората да плащат скъпия бензин. Държавите си печелят от техните си далавери а ние нека си се чудим защо сме зависими. Аз смятам че можем да удем напълно пълноценни дори и като консуматорско общество и без арабите и близкия изток. Проблема е в глобализацията и в отворените пазари и в това че големите индустриалци си пренесоха фабриките и производството при жълтурчетата понеже там им е по евтино за да могат да си увеличават многократно печалбите. Проблемът е че европейското общество (западното) достигна прекалено високо ниво на живот и сега когато всичко е обуславено чрез азиатците се налага нашия възход да се спре и даже да деградира докато те ни достигнат....надявам се разбирате какво искам да кажа!
Историята отдавна е показала пътя...както Хитлерова германия сама се изправи на крака чрез собствено производство така трябва и европа да направи!Но няма да стане именно заради високите стандарти,които не са добра оферта за големите печалби на индустриалците!
PM
Top
Воина
Публикувано на: 10.11.2005, 8:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Прав си Bell поне за мен,но интелигентното европейско налеселение ще продължава да се развива във всички сфери-било то социална,финансова,медицината и т.н.!Това ,че другите не могат да се развиват толкова бързо и ефикасно като нас си е техен проблем!Те никога няма да имат нашият стандарт на живот и никога няма да са на нашето еволюционно равнище!Bell никой не е в състояние да спре един интелигентен и еродиран човек да се развираш ли какво искам да ти кажа??:)Че никой няма да може да спре населението на Западноевропейските страни да се развива! smil4334abded4493.gif
PMEmail Poster
Top
Атила
Публикувано на: 10.11.2005, 8:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
историята отдавна е показала пътя...както Хитлерова германия сама се изправи на крака чрез собствено производство

това не е вярно. Рокфелер създава ИГ-Фарбен и чрез него финансира националистите в Германя. Въоръжението на третият райх идва от Форд (Хенри Форд) и от Опел (от 1929 собственост на Дженерал Моторс = Du Pont). Петрола на третият райх се доставя от Венецуела - познай кой е директор на Crede Petrol Company Венецуела (основният петролен фирмата доставчик) - Рокфелер.
Въглищата също са от мините на Дженеръл Мотърс.
Целта е била разпространението на комунизма в Европа, силните позици на Англия в Саудитска Арабия заедно с достъпа им до петрола да бъдат намалени/минимирани.
Хитлер е бил една пионка и нищо друго. Току така не може да се изправи една икономика ... всичко е било добре планирано.

ааа, за Аушвитц има една тероя че не е бомбандиран за да не сепнат или намалят печалбите на акционерите на ИГ-Фарбен. Има снимки от въздуха, прелитали са самолети страшно много пъти от горе, но никога не са бомбандирали.

тва малко офтопик, ама исках само да драсна да не си мислят младежите, че Хитлер и третият рах са нещо велико - поредният инструмент в ръцете на ционистите.


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Bell
Публикувано на: 10.11.2005, 8:33
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Разбирам те и аз вярвам в това. То ни е генетически заложено. Но искам да поясня че като казах че азиатците и африканците и прочие ни дърпат назад имам предвид икономически което само по себе си има други пагубни и деградантни последствия. Пример-западна европа достигна добро икономическо развнище като цяло, хората са свикнали да им се плащат хиледи усигуровки и благодарение на развитието на правата на индивидуалния човек. Свикнали са да се отпускат пари за всякакви културни и благотворителни меруприятия. Най малкото когато индустриалците си местят фабриките при онези които са свикнали с животински стандарти-те лишават европейците от нивото им на живот, това е удар под кръста и европейците сега трябва да деградират на по ниски заплати или по низши работи. Оплакват се че има безработица- други им отвръщат - ами като наще не искат да мият чинии нормално е азиатците да им взимат работата. А аз ще кажа-ами естествено, ние сме се развили интелектуално и кой иска да мие чинии....(казвам ние защото и нас засяга това с работата). Фактически западноевропейците ще деградират до нашето икономическо дередже в един момент понеже азиатци и африканци ги дърпат назад. Това ще се отрази и на развитието в други сфери....Ето как азиатците и африканците възпират развитието на европа......и да не започваме с претенциите им за интеграция и европейци вместо да си решават собствените политически социални и икономически проблеми трябва да се занимават с нашествениците......разбира се всичко това е само благодарение на новия световен ред и финансовите и властови интереси на коронния съвет!


А на Атила ще кажа че и аз съм чувала тези неща и не ги поставям под съмнение макар и да не мога да твърдя доколко са вярни...мисълта ми беше друга като дадох пример, аз вярвам че можем да сме си самодостатъчни(европейците)в производството!
PM
Top
Атила
Публикувано на: 10.11.2005, 8:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



не съм съгласен с тебе бел относно европа. все някой трябва да мие чини, да чисти улиците и да се рови в лайната и боклука. На европееца му е все тая кой ще е, важното е да не е той. Това е логиката на всички европейци без изключение. Дали ще са араби или негри, или чужденци от съседни държави им е все едно на европейците. Важното е да лъскат добре, да нямат много претенций за заплащането и да си мълчат.
Първата генерация емигранти нямат проблм с тия "правила". Те са им ясни от самото пристигане в държавата. Идват обаче следващите генераци които са израснали в страната, но освен тая перспектива да лъскат и да мълчат нямат друга. В училище, пресата и тн. от малки им набиват в кофите, че всички са равни, а на практика не са - за едните има парцал а за другите всичко останало. От там идва конфликата и затова палят коли и магазини от 2 седмици на сам. Мото им е "по добре в затвора отколкото без никакви шансове на улицата".
Тъпите европейци не са се светнали на време и са позволили да живеят в гета - от там идва и основният проблем - лесно се организират и са тотално неконролируеми.

Абе всичките тия отрпки са точно като нашите цигани - нямат образование, имат само "мръсна работа" за тях и тн.

Ако България продължи по същият "европейски път" да интегрира мангалите, да им дава на готово и да твърди постоянно, че всички сме равни, то следващите поколения цигани няма да искат да преглътнат горчивата хапка, че освен да мият улици и да събират боклука за друго не ги искаме.

Поздрви
Атила

п.с. относно запалените коли - аз не вярвам че всички са запалени от тия идиоти. Мога много добре да си представя, че определен процент от тях са запалени от собствениците за да гепят кинтите от застраховката.


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Bell
Публикувано на: 10.11.2005, 10:43
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ами прочети по добре и аз тва казах че европейците не искат да мият чинии....понеже са свикнали със хубави работи и със добри заплати и платени усигуровки само дето сега като изнасят фабрики и тн в близкия исток понеже не трябва да с еплащат такива високи заплати там....хората са принудени да си понижат стандарта понеже има по малко и нископлатена работа.....
и аз казвам че трябва сега да се разправят с емигрантският проблем...явно не си прочел поста ми добре!
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 10.11.2005, 11:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Съгласна съм с всичко казано от Севар до сега, но не съм съгласна, че белите европейци не искат да чистят и мият чинии. Напротив има повече бели да чистят отколкото черни. А индийци и пакистанци - НИКОГА.

Разберете - много е сериозно. Нека да цитирам няколко европейски държави в които ЛИЧНО знам как стоят нещата: Великобритания (включвам и Уелс и Шотландия), Белгия, Германия, Холандия, Финландия, Испания и Ирландия. Във всичките тези държави не съм видяла един / една черен или черна камериерка или чистач. Индийци и пакистанци - НИКОГА - няма и да се видят. Най-ниската "обслужваща" позиция на която съм виждала черни е сервитьорството. Ресторантите за смърдящо къри задължително се обслужват от бели сервитьорки.

Всички тези етнически емигранти ще стоят безработни, но НЯМА ДА СЛУГУВАТ на белите! Чистачите и миячите на чинии в Западна Европа са най-вече бели източно-европейци и местни студенти или пенсионери. Никога етнически емигранти!

За арабите и мюсюлманите от Балканите няма какво да се коментира също - те държат жените си под ключ безработни в къщи, а самите те имат или магазини, или се занимават със сенчеста търговия или са безработни.

PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 10.11.2005, 11:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Това за "мръсната" и ниско-платена работа е пропаганда на либероало-социалистическите медии, за да принудят западно-европейците да приемат повече емигранти.

Чудя се те не виждат ли в крайна сметка кой заема тези позиции - обеднелите им пенсионери (докарани до просешка тояга от същите тези социални служби които засипват с пари имигрантите) и техните собствени деца - даже на възраст 14-15 години!!! Не виждат ли, че всичките тези имигранти, които са приели да им чистят смятат това за унижение и висят на безработни на помощи?
PMEmail Poster
Top
100именъ
Публикувано на: 10.11.2005, 11:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Абсолютно съм съгласен със всяка дума от първия абзац на горния пост на Мистик!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Атила
Публикувано на: 10.11.2005, 11:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



aз само да доуточня

QUOTE
Всички тези етнически емигранти ще стоят безработни, но НЯМА ДА СЛУГУВАТ на белите!

става дума за 2ро, 3то поколение емиграанти които имат правата на местните (обикновенно имат гражднство) и които са израстнали в тази държава.
От малки им е набиватно в главата - ние всички сме равни, за всеки еднакво и тн. а в реалност те живеят в гета и единствената им перспектива е "слугуване".

Та конфликта идва от ... "равни сме на думи ама на практика не - ела да чистиш и да мълчиш"

лошото е че това са техни граждани - французи и не могат да ги изхвърлят.

това е положението - и нас ни чакат подобни проблеми с следваите генераци на мангали и турцу


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 10.11.2005, 12:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



И ако повторя думите на Елтимир: мръсотията идва от смесването.
Както в расов аспект, така и в духовен.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Публикувано на: 10.11.2005, 14:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Имам един приятел, който ходи на робските плантации в Англия. Та какво ми разправя той. Когато говорил с неговия шеф, той му казал, че в плантацията нямало англичани, защото никой от тях не би се навил на толкова ниска заплата, и предпочитали да се женят и да живеят от помощи, които там не са никак малко. Затова вкарват студенти от хиляди километри да работят като скотове на техните ягодови плантации. Същата хитрина са опитали да приложат по комунистическо и разни местни селски партийни секретари и друга комунистическа сган. Вкарвали са по селата тихомълком мангали от съседни страни, от Гърция, от Румъния за да вършат черната работа в ТКЗС-тата. Например село Безводица, на 9 км от Добрич. Това действа разбира се деморализиращо и е приучило българина на гадни навици да се възползва от мангалския труд! Ето защо е редно да се изясни каква е вината на комунистите за етническия проблем, който съществува сега. Мразя циганите, но още по-опасни според мен са враговете сред нас, сиреч комунар-патриотарите.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 10.11.2005, 15:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Севар не мисля, че са внасяли цигани да работят - по-скоро да ни превземат!

Аз минавах под масата още когато ме задължиха да ходя по селвкостопански бригади и да събирам билки. Спомнете си (по-старите тука), че цялата селскостопанска работа се вършеше от студенти, ученици и войници. НЯМАШЕ ЕДИН ЦИГАНИН! Поне аз не помня да съм виждала. Само бабички и старци - българи, които контролираха децата в ТКЗС-та, както и учителите. Помня, че и при по добри реколти ни удължаваха бригадите.

Така, че ние си вършехме пак цялата работа......
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 10.11.2005, 16:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Да така беше. Като ученик съм бил по един месец на бригада - до към 15-20 октомври се береше грозде. А лятно време задължаваха ни (не помня но май че 20дни) - бяхме като на военен лагер със вечерни и сутрешни проверки и навсякъде под строй - във един консервен завод - повече от осем часа ни скапваха от работа, но плащаха някакви мижави пари. И понеже няколко човека се писахме докери и товарехме вагони на ръце - взехме повече пари от другите и успях да си купя маратонки "Ромика" - голям кеф.

Но цигани не е имало толкова много. В този консервен завод мангалите работеха най мръсната и неприятна работа.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020