www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Събуди се Европа - обявена ти е война!


Страници: (5) 1 2 [3] 4 5  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Събуди се Европа - обявена ти е война!, Марк Стейн, Чикаго Сън-таймс
Севар
Публикувано на: 10.11.2005, 17:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Mistique @ Nov 10 2005, 04:32 PM)
Севар не мисля, че са внасяли цигани да работят - по-скоро да ни превземат!

Естествено, но простите селски партийни секретари не се занимават със стратегиите за десетилетия напред, така че събитията винаги са многопластови.
Истината би излязла наяве, ако се разбере кога са набъбнали толкова много след като преди Втората световна война са били пъти по-малко. Но комунягите предполагам отдавна са се погрижили да покрият повечето данни. Резултатите обаче не могат да скрият и те са пред очите на всички.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 10.11.2005, 17:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Аз не виждам как ще спрем нашествието...вярно е че онези са второ или трето поколение емигранти но да не забравяме че както с епишат граждани и се ползват с права също така и НЕ забравят собствената си култура вместо да приемат и нашата култура. За това мюсюлманите както ти с еусмихват в лицето в следващия момент са готови да те изкормят. И те за разлика от нас са готови да умрат както и доказват!
Освен това проблема е по глобален.....малък пример: да вземем френската революция, във феодалния строи малцина тъй наречени аристокрация са си живеели охолно и са се развивали "духовно" и интелектуално и разбира се материално докато народът им е гниел в мизерия и в един момент този народ се е осъзнал че няма равновесие и че пропущта между бедни и богати е прекалено голяма. Така на ден днешен в африка милиони деца умират примерно утровени от мръсната вода дето пият по локвите ако вообще намерят такава но същевременно в курортните им центрове (притежавани обикновенно от бели) се къпят разни екскурзианти във басейни. Равновейсето е далеч от хоризонта.
Сега благодарение на телевизията и информационния бум така да се каже все повече хора по света виждат как може да е по добре и осъзнават че прекалено малък процент хора в света притежават прекалено голям процент от световните богатства.....в интерес на истината ние белите не сме светът но пък не считаме така-убедени сме че сме центъра на всичко....за съжаление сме малък процент в този свят. И както аристокрацията е била свалена във френската революция така в глобален аспект всички колониални народи а пък и всички останали ще дойдат д ани бъркат в кацата. Тогава наистина най силните ще оцелеят, незнам дали спецялно ние ще бъдем свидетели на този огромен процес но със сигурно знам че вече е започнал и е повече от естествен и за това не виждам как реално ще го възспрем с нашата хуманна култура.Нека не забравяме че тези умират така или иначе и за своето уцеляване и своята кауза са готови на всичко-няма какво да губят!И културата им е такава...
Наистина е необходимо да имаме глобална представа за нещата и да я имаме предвид!!!
PM
Top
Воина
Публикувано на: 10.11.2005, 21:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



За мен турците,циганите,китайците,арабите,пакистанците,негрите,чиканосите и другата не спомената измет трябва да работи Черната РаботаБелият Човек да им Бъде Господар!!!Да Бъде господар в своят дом!!!За тази измет изредена по-горе искам да кажа,че никога или в много рядки случай се навива да върши черната работа!!!Всичко идва от проблема с децата и тяхното възпитание и образование!Ще дам за пример циганите-една черна кучка ражда 10 деца ,от тях умират 5 и остават 5-до тук елементарна математика!После идва хитреенето,вместо да ги запише в нормални училища,тя ги записва в училище ,за бавно развиващи се,защото там учебниците са безплатни,храната и т.н и й плащат осигоровки ,защото има дебилни деца(а всъщност това е лъжа)!!!Така тя получава от незнам си какви цигански фондации пари за всяко едно от децата си,те не плащат сметки,а с парите ,който получават си копуват разни неща!Така я Вие ми отговорете,ако ние имахме такъв стандарт и въждания за живота щяхме ли да работим????Така другото,което искам да изясне е:Белите Цивилизирани Хора искат да осигурят най-хубавото и най-доборто за децата си!1-во те никога няма да ги пратят в такива училища,защото ние конкретно за Българите ще си позволя да говоря сме много гадни (в някои отношения) и ще се подиграват на това семейсто,че са записали детето си в такова училище!Докато при циганите те са по затворено общество и това го мислят за голяма геройство като ЛЪЖАТ ДЪРЖАВАТА2-ро:Те ще се скъсат да работят по 24 часа независома какво е (в повечето случай за България се мръсна ),за да могат да подсигорят всичко ново,чисто и хубаво за децата си!!!!Искам най-накрая Държавата и конкретно нейните представители в парламента да се осетят и да не "глезят" и да обсипват с пари тези гадни ,мазни,кривоглави и хитри чендела!!!! smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif
PMEmail Poster
Top
Воина
Публикувано на: 10.11.2005, 21:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



А и Белите да Бъдат Господари на сганта,а не сганта на Бялата - Трудолю и Високо Интелигента Раса!!!!

п.с.:просто го забравих да го допиша към горният пост!!! smil4341944e6b0c8.gif smil4334abded4493.gif
PMEmail Poster
Top
Воина
Публикувано на: 10.11.2005, 21:48
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



А искам да попитам Атила,откъде е толкова запознат с "финансирането" на ВеликоГерманският Райх???Защото аз въобще не съм съгласен с него,защото дженерал Моторс и до днес съществува и нейн шеф е еврейн,същото така и династията Рокфелер са чифути-и просто не ми се вярва да са спомсорили 2-рата Световна Война!!!!Искам ако не ти е проблем да ми обясниш!
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 10.11.2005, 22:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Да, господар в своя дом, както казваш, а аз лично в своя дом никога ни бих допуснал мангал, пък ако ще и най-добрия слуга да е. Разбираш ли какво искам да ти кажа?
А относно Втората световна война, защо не прочетеш някоя друга книга на Никола М. Николов, ако не си ги чел - много си изпуснал! Даже с Николов се почва. По принцип най-добре действа за излизане от Матрицата.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Воина
Публикувано на: 10.11.2005, 22:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Севар аз съм чел книги на NSDAP!!!За мен те са по-правдоподобни,не че искам да обидя г-н Николов !
PMEmail Poster
Top
Воина
Публикувано на: 10.11.2005, 22:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



А Севар относно за слугите бих вкарал по-един представител от всяка расова небивалица ,за да мога да ги мъча и да ги онижавам както те са го правили с мен!!!А ако имам еврейн в къщата си ще го пускам да си чисти газовата камера:))),защото мойта къща ще има такава модерна придобивка ,ама под прикритие:))) smil4334abded4493.gif smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Воина
Публикувано на: 10.11.2005, 22:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Севар искам да те помолянещо ,ако е възможно??Ще ми кажеш ли имената на книгите написани от Никола Николов на тема Втора Световна Война !!!!И смяташ ли,че не е писалнякви еврейски неща???
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 10.11.2005, 22:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Той пише по-общо и във всичките му книги има по нещо за Втората световна война, включително и "40-те безотговорни дни". Останалите са Световната конспирация 1 и 2, Новият ред, Маските на величията, Светът под микроскоп и други не се сещам.
Относно твоя въпрос смятам, че Никола Николов, ако беше написал еврейски неща нямаше да го отровят, а щеше да ходи по семинари и да го канят да изнася лекции пред разни галфони насам-натам.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 11.11.2005, 4:35
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Съжалявам аз искам да кажа че не мога да се съглася с унищожението като самоцел! Аз искам да сме си господари в нашия дом но не искам да унищожаваме другите с газови камери и каквото и да било само защото са различни...само ако ни застрашават! Да мразиш заради самата умраза е тъпо нещо! Има много бели които са достойни за умраза-всъщност те са виновни за сегашното ни положение! Има добри и извисени и мъдри хора във всички раси....какво ще кажете за тибетските монаси-давай да ги вкарваме в газовите камери понеже не са бели-стига глупости! Не мога да се съглася със такава простотия. Духовното извисение и мъдростта са градивни а не обратното!
PM
Top
Воина
Публикувано на: 11.11.2005, 8:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Bell разбирам,че си коментирала моят пост.До някъде съм съгласен, но искаш да ми кажеш,че еврейте не ни застрашават от унищожение и от изтребление???Плюс това образно ще ти кажа,в мойта къща няма да дойдат духовници и високо удохотворени личности от другите раси ,за да ми слугуват,а ще дойдат едни първобитни гадни маймуни,който нямат образование!!!!
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 11.11.2005, 10:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Не трябва да се забравя и фактора на възпитанието и образованието. Или "първите 7 години" както казва нашия народ!

Дали идват от Африка и Западна Азия или са N-то поколение емигранти, тяхното възпитание им създава сериозни пато-психологични проблеми в нашето общество. Как ще е психиката на един мюсюлманин възпитан (от необразована и заключена в къщи майка) в доктрини които не са се применили от 7-ми век? Неадекватна!

И точно тук се вижда разликата на тези, които са загърбили тяхната култура и са прегърнали европейската - те са съвсем нормални хора - и черни и мюсюлмани. Да ама те са единици на милиони....

PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.11.2005, 10:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тази сутрин вълненията са се пренесли в Санкт Петербург. Тълпа африканци, въоръжена с бухалки се нахвърлила срещу нищо неподозиращи граждани. Задържани са петима студенти от африкански произход. В съобщението не се уточнява дали става дума за негри или за араби. Това вече е всеобща война срещу Бялата Раса. Кой още не го разбира?


--------------------
PM
Top
Bell
Публикувано на: 11.11.2005, 17:48
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Абе Воин аз съм съгласна с тебе! Когато сме застрашени разбира се че трябва да реагираме. Но аз принципно обичам да съм обективна доколкото ми е възможно. Нека не се забравя че дълги векове европейците са били нашественици и са "открили" америка и са избили индианците които са били по първобитни, а не с наще интелектуални претенции, и са им иззели богатствата и са сложили което е останало в резервати. Същото важи и за африканците и всички колонии и за арабесите където европейци сега и американци си нахлуват за да ползват петроли и други богатства-ние сме свикнали просто да си взимаме каквото си харесаме в този свят и сега когато на нас ни правят тая оферта вече пищим колко неправдоподобно е това! Ми че ако не бяхме ходили при африканците те още нямаше и да знаят че ни има! Разбираш ли кво искам да ти кажа-просто това е човешката природа независимо от расата!Просто не ми харесва ние европейците лицемерно да се изживяваме като жертви! Разбира се че трябва да реагираме и да браним своите интереси но не сме непорочни светци!В интерес на истината бялата раса не е по малко разрушителна от арабесите и мюсюлманите и тн! А при евреите не може и да се говори за раса...ако мислиш че може-айде кажи дали няма бели евреи!Кажи ми как така има бели и най-вече КАК по дяволите има черни масони?? Руснаците и американците въртят света уж...така или иначе са отговорни за хода на света-ми че те са все бели а човешкия свят е ужасно място ако питаш мен!
Не не искам да си плюя срещу расата щото в такъф случаи трябва просто да ходя да се гръмна някъде-но ми схващаш мисълта надявам се! Просто не мисля че сме чак толкова извисени и справедливи колкото ни се иска и това не е аргумент срещу другите раси защото и ние си имаме наще грехове спрямо тях, и то какви!!!!!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020