www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Събуди се Европа - обявена ти е война!


Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Събуди се Европа - обявена ти е война!, Марк Стейн, Чикаго Сън-таймс
Локи
Публикувано на: 19.11.2005, 17:07
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (LETO @ Nov 19 2005, 02:27 PM)
.... Та въпроса ми е защо им трябва на тарамбуките и останалите чернилки да режат клона, на който са седнали????

Защото дърво без клони е мъртво дърво. Те режат клон от еропейското дърво-същото на което са кацнали и нашите мангали. Виж с ереите работата стои друго яче: те не виреят по дървета и още повече по клоните (те са за маймуните)
Евреите трябва да ги търсим в корените. Малки гадни жълти червейчета ..
Ха, дърво без корени не е дърво, нали.
.. Та въпросът ми е : здрави ли са нашите корени?

Дали нео-Тенгрианството може да се превърне в благодатна почва, дали ние можем да черпим от там както милиони години сме черпили. И дали има опасност от отрова да се превърне в храна на тези малки жълти червейчета?!


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
LETO
Публикувано на: 19.11.2005, 20:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Съгласен съм, Локи и въпреки, че не съм прекален оптимист смятам, че исторически сме доказали здравите си корени.
Тъй като комунистите през последните 60 години направиха всичко възможно, така че Българите да забравят източно православнато християнство, те без да искат подготвиха почвата на нео-Тенгрианството ..... следователно се налага да действаме, и то сега.

По въпроса за мангалите все се каня да постна една действителна случка, която е много поучителна:

................
На областно събрание на ромска партия става един мангал - мазен, със златни ланци, бял костюм и с два златни предни зъба. Взема думата и казва
- Братя роми, `сключително съм загрижен за прираста...

Прекъсват го със забележката "`къв прираз бе манго.. ами ний сни идинствинити с пулужителен приразт...

- Не, бе - казва - на българити, `щото след 10 години кой ще ни плаща сосиалните?!?...
...............................
Та такива работи
Хаиде сега да видим, може ли Българина да разчита на това, мангалите да ни отглеждат като работна ръка.... щото както е тръгнало те ще ни управляват след 10 години.
Всъщност тяхното управление го видяхме до известна степен при Костов.

И зада не се случи това трябва да се сетим за корените си, както каза Локи


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 21.11.2005, 13:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (LETO @ Nov 19 2005, 08:53 PM)
И зада не се случи това трябва да се сетим за корените си, както каза Локи

И за още нещо: довечера поговорете с жените си и обсъдете дали не бихте отгледали още едно дете? Но подхванете от романтичната част: за миризмата на бебе , за гукането , за първото прохождане ... . След седмица или месец - пак . И така докато омекне. Нека подходим с женския изпитан метод - когато искат да постигнат нещо започват да ти повтарят безкрайно дорде се съгласиш.

А ако сте се уловили на въдицата , че материалното благополучие са рашаващ фактор за това - хич не започвайте, защото излиза че най бедните трябва да са бездетни. А дядовците ни са живели в беднотия и по 4-5 деца. Всички са оцеляли и са станали добри българи.

С моята жена вече сме решили за друго дете.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
LETO
Публикувано на: 21.11.2005, 16:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Жорее, имам две!
Женами, обаче е непреклонна за трето. Каза, че ако много държа да си търся някоя друга, на която да го направя smil3dbd4e5e7563a.gif
Както казва един приятел - то правенето лесно - гледането му е майката!!!

Както и да е, прав си. Статистиката наистина сочи, че броя на децата в семейството не е зависещ от дохода


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 22.11.2005, 12:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Да - не зависи от дохода, а от съзнанието на обществената група( пък то от какво зависи вече не знам).
Казвам го това като имам в предвид следното:
Имаме приятелско семейство като жената е бесарабска българка. Тя казва , че в поколението на нейните родители е било нормално да имат 4-5 деца като масово явление. Нейното поколение днес там е с по 3-4 деца. Тя заявява че желае поне 3 деца ( мъжът и обаче мрънка за 3 деца ама тя се шегува, че дори и да не са от него пак ще ги има ).

Та , Лето щом жена ти не ще повече от две у вас - действай у комшийката. Лошо нема - щом жена ти те праща.

Албанците заселвайки Косово са казвали на сърбите, че ще ги завладеят с *УЙ, имайки предвид високата си раждаемост. Това става за съжаление сега с циганите у нас. Нека им дадем отпор и им покажем кой *УЙ е по курав. smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 22.11.2005, 23:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



А така мъже smil4334abded4493.gif - така ми харесвате smil3dbd4e5e7563a.gif Само действайте по въпроса без колебание.... smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 23.11.2005, 16:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



O.K.
Мятам комшийките, колежките и т.н.
Първо ги правим националистки , а после и майки
Да живей България
smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (5) « първа ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020