www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> До Смотан Воин


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> До Смотан Воин, мисля че е време сам да си отидеш
SPRAVEDLIV
Публикувано на: 10.11.2005, 1:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 96
Участник # 127
Дата на регистрация: 29-September 05





До Смотан Воин,


Предполагам че нещо в погледа ти е накарало ченгетата да те спрат - без да те познават - може би си гледал малко странно, с блясък в очите - позапитай се малко защо ли все теб гонят и все теб арестуват ?
Поогледай се в огледалото и може би и ти ще изпиташ някакви съмнения в нормалността си.

Аз за разлика от другите не изпитвам никакви съмнения към тебе. Просто мога да характеризирам лицето Смотан воин като параноик, вечно обиден на всички, особено на успелите в живота, вечен опозиционер на всичко - дали лошо или хубаво - няма значение, текущ враг на Партия Атака, противник на основната финансова подкрепа на АТАКА - телевизия СКАТ, неабонирал се за вестник АТАКА и не купуващ броевете и - тоест с две думи - той е "Врагът с партиен билет" както казваше Сталин.

Та който от вас все още се съмнява - да прочете внимателно постингите му срещу всички и срещу всичко в България и да ми намери поне една ЖИВА още личност за която Смотан Воин да говори с уважение (освен за нещастния Минев).

Та Другарю Смотан Воин - мисля че е време сам да си отидеш а не да те изхвърлят от тук от форума на АТАКА , защото ако те изхвърлят (заслужено де) - ще оревеш орталъка че ти се заглушава критичния глас - а то ще е просто за злонамереност към идеите на АТАКА и за нанасяне вреда на национализма.
То честните патриоти - при това положение сами напускат или сами си теглят куршума - преди да ги разстрелят доскорошните им съмишленици. Та - призовавам те - отиди си сам - но поне с чест - а не насила и с позор.

И се надявам да не те чета тук във форума повече - бъди разумен поне веднъж в живота си !


Та за последно - всичко което си приказвал тук и там срещу дейците на АТАКА са си пълни злонамерени клевети - и времето ще го покаже.


(мисля да си поговорим във форума Воини на Тангра - та дано се разкараш от форума на АТАКА, докато се защитаваш в онзи форум)
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 10.11.2005, 11:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



ТРИЙ..... smil3dbd4e5e7563a.gif

п.п. А молим тА... както казва БГскин smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Черна†а роза
  Публикувано на: 10.11.2005, 13:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 134
Участник # 152
Дата на регистрация: 20-October 05



Във форума на Атака от много време насам запушват устата на всеки, който мъти водата. Аз лично съм свидетел, потърпевш, и ако много настояваш, още сега мога да ти посоча конкретни примери на поне десетина, изгонени , заради неудобни въпроси. И как се разправяте с хората - като им слагате БАН, да точно по този болшевишки начин си уреждате спокойствието.
Да сте чували тъпанари - за прокси?! Не можете да ограничите съвсем достъпа до вас! Само се чудя, защо изобщо Елтимир, ви е оказал честта да присъства на долнопробно сборище на промити мозъци, като вашия форум.

Админът да не трие този пост, искам да стои тук, докато не го разкостим! Заричам се, че сега вече ще си разчистя сметките с вас пикльовци, които омазахте форума, в който някога хората влизаха, защото ви вярваха, а вие ги предадохте, гонихте, банвахте.

Настъпи часът за разплата и този път маймунския ви задник ще лъсне, така че всички да могат да видят, колко е червен!


--------------------
"? ???????, ?? ?????? - ? ?? ?? ???????, ????????? ????? ????? ??????? ?? ??????; ? ?????? ?? ?????????, ??? ???? ???????? ??? ? ???????? ????? ?? ??? ????? ?????!"
PMEmail PosterMSN
Top
Севар
Публикувано на: 10.11.2005, 13:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Нека да стои мръсотията на Смрадливеца, който цитира другаря Юдашвили. Нека да стои думата "куршум".
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 10.11.2005, 15:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Вреди на национализма нанасят хора като Румен Воденичаров, Петър Берон, Стела Банкова и останалите, а не Ангел Грънчаров. Пишеш пълни глупости Справедлив.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020