www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Последни творби на Елтимир


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Последни творби на Елтимир, събрани съчинения
Йордан_13
Публикувано на: 12.12.2008, 12:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (bgskin @ Dec 12 2008, 09:32 AM)
Изпратено: Re:111, Nov 11 2008, 08:55 PM




Група: Потребители
Съобщения: 257
Дата на регистриране: 4-August 05

Ангел, е умен човек, заслужава уважение. Но както всеки от нас той има кусури. Преди време, когато бях доста по-близък с него му направих нещо като психо портрет за мене си. "Той е чове, който цял живот се е борил против едно нещо - Комунизма и една сутрин се е събудил и видял, че това срещу, което се бори вече го няма и е започнал да търси навсякъде този свой нов враг, затова понякога прекалява във заговорите и гишевтите, които вижда. Трябва да разбере, че няко неща са случаини. Той е човек, който винаги е бил сам и винаги го е било страх от това. Иска да бъде винаги в центъра на събитията и когато види, че вече не е интересен прави един такъв скандал, за да се върне на гребена на вълната. Сигурно не разбира, че след всеки един такъв скандал той губи голяма част от приятелите си, които и без това са малко.
Макар и такъв аз уважавам Ангел и винаги бих му помогнал, ако е по силите ми.


Това съобщение получи Жоро от Нова загора. Горе си пише датата.


И пак ви казвам последното изречение е най-важно.
Не вярвам Анегел да се е подвел по Войнов. Аз лично с 100имен бях на среща с войнов, който се опитваше да ни успива с редица обещания.
Що се отнася до това къде бях еди кога си. Аз също мога да питам. Къде бяхте вие, когато заплаиха дома на Ангел? Не е важно да се караме(те) помежду си, а да работите, да работите за едно по-добро настояще и бъдеще.
Поздрави!

Иска да бъде винаги в центъра на събитията и когато види, че вече не е интересен прави един такъв скандал, за да се върне на гребена на вълната. Сигурно не разбира, че след всеки един такъв скандал той губи голяма част от приятелите си, които и без това са малко.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Това не е точно така. Това поведение има и друг аспект. Идеята всички да му обръщат внимание не е само в резултат от необходимост да му се въздига егото, а от това, че има нужда да цоца енергия. Алти, като подчинен на Ерклиг, има нужда от енергията на всички, за да се захрани. И когато някой не му я даде, веднага му се лепва етикета, че е агент, или е от групичката ЛЕМС. С вниманието към него, той се скачва с вас и ви изцоцва най-фините съставки от висшата ви духовна сила. Обаче, точно при цоцането, той също се отваря и става уязвим и ако някой е хитър да му впръска малко отровичка, вместо чиста енергия само да му дава, в тоя момент, ще видите как вампирът се гърчи и изпада в БЕСОВЕ. Точно тия бесове, които наблюдавахме в редица негови коментари.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020