www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Национализъм


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Национализъм
Владимир
Публикувано на: 16.1.2009, 20:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 066
Дата на регистрация: 31-July 07



Чух милен цвятков да се репчи, че докато националните герои на българите са хайдути били извън закона, то няма как сегашните българи да живеят спазвайки като добри европейци ненавистни закони. Решението отново било смяната на "чипа".
Тука човечеца СЪВСЕМ ПОЗНА!
Нека хаидушкия ни дух ни радва винаги!
И както някой спомена преди време: Мъжете да станат истински хайдути, а жените - самодиви!
PM
Top
Bile
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 281
Участник # 1 884
Дата на регистрация: 21-May 09



QUOTE (anti666 @ Dec 27 2008, 09:32 PM)
Подкрепата, макар на нищожна част от своите е задължително условие."

и още, за мен най-важното Предсказание от Бялата книга;

"Докато старчески ръце държат Жезъла, нищо няма да се случи. Но после... Отначало младият Приемник няма да бърза. Ще лежи, ще слуша и ще мисли. Ще разговаря и ще запомня. Отначало той няма да действа, а ще се подготвя за Действие"


Изгледайте филмчето от линка по-долу.

Мнение на 14 годишен Българин!

"Политици, роми, турци, евреи - всички те пречат на България..."

Това съобщение е редактирано от Bile на 2.7.2009, 11:45


--------------------
?? ????? ????? ??? ?????
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Горкия, вероятно защото тук пуснахме "Хайдути" на Николай Хайтов в "Материали" и се е жегнало либерало-еврейчето.
Хайдутския нрав е задължителен, защото е израз на инстинкта за Свобода. народ, който няма поне елементарен инстинкт за Свобода, той е обречен на бързо изчезване.
Който не му харесват хайдутите, да си сложи вълна на челото и да ходи да пасе на ливадата. Тогава няма да е извън закона и ще го доят, стрижат, вчесват, пасат и накрая на гьоргьовден - и заколят. Честито на печелившите.
PMEmail Poster
Top
боритаркан
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 1 936
Дата на регистрация: 6-July 09



Абе хора има ли шанс да спрем това безумие което се случва последните65години в Бълг АРИЯ.Приятно ми е да се запознаем.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 10.7.2009, 18:01
Quote Post












QUOTE (boritarkan @ Jul 6 2009, 02:54 AM)
Абе хора има ли шанс да спрем това безумие което се случва последните65години в Бълг АРИЯ.Приятно ми е да се запознаем.

Има шанс и това ще стане. Но за съжаление няма да е в близките години. Съжалявам, че го казвам и на мен ми се искаше да е по-скоро. Най-вече за да сме всички там на предната линия като почнат събитията. Но се опасявам, че тази работа ще я довършат децата ни. Трябва да се смени едно поколение. Това го казват Йордан и Елтимир, сега го потвърждавам и аз. Откъде го знам, не е важно. По важното е, че ще минат повече от двадесет години дотогава. До изгрева на Българският Саракт. До СВОБОДАТА. Потвърдено и беше, че прехода няма да е съвсем мирен, което не е нещо съвсем неочаквано. Имало някакъв шанс да стане това и по-рано, но то било свързано с човешкия фактор, който за съжаление го нема никакъв. Подробности не бяха споменати повече.
Така че това не бива да ни обезкуражава. Ще се сменят още няколко републикански правителства. Ще има още изпълнения и смрад. Още читави Българи ще умрат за да се присъединят към Небесната конница. Но България ще пребъде. А децата ни, децата ни ще живеят в Третото Българско Царство. Те ще са строителите на Саракта, те ще са Шестата раса на зелената епоха на Водолея. Ние през идващите години не бива да стоим със скръстени ръце. Трябва да създадем основата. Трябва да го има боилския Съвет. Трябва да имаме достатъчно средства за самоотбрана като се разпадне Републиката за да запазим критичната маса. Защото без нея Саракта е невъзможен. Така че работа има, и то много. Място за отчаяние няма, макар и да сме много слаби. Зад нас е България. Пред нас са Плеядите. Нашите бащи и пазители на българския народ. Над нас е Тангра. Дедо Господ - българският Бог!
Top
Канатица
Публикувано на: 10.7.2009, 20:31
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Значи с други думи твърдиш, че циганските изтъпления, циганизацията, безнравствеността, оглозгането на страната от необесени крадци-политици, извращенията и бедността на 95% от населението на страната ще продължи още 20 години. Ами, чудно направо. Уби всички детско в мен, дето се казва. Да си махам подписа и да си търся чужда нива за оран в чужбина. Щото я доживеем, я не. И с какво бяха съврзани тия изцепки за 2012 година? Или наистина само глупости се ръсят тук. smil3dbd4dcd7b9f4.gif


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.7.2009, 20:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Канатица @ Jul 10 2009, 08:31 PM)
Значи с други думи твърдиш, че циганските изтъпления, циганизацията, безнравствеността, оглозгането на страната от необесени крадци-политици, извращенията и бедността на 95% от населението на страната ще продължи още 20 години. Ами, чудно направо. Уби всички детско в мен, дето се казва. Да си махам подписа и да си търся чужда нива за оран в чужбина. Щото я доживеем, я не. И с какво бяха съврзани тия изцепки за 2012 година? Или наистина само глупости се ръсят тук. smil3dbd4dcd7b9f4.gif

2012 г., е дата свързана с приключването на стария цикъл в календара на маите и започването на нов. Една доста експлоатирана дата в световен мащаб, от всякакви хора. Тази дата може да сложи началото на нещо ново, но може и да не го сложи, динамиката на Вселената се променя, а с това се променя и цялата динамика на нашата планета, т.е. тази дата не бива да се приема като някаква абсолютна стойност. От нея нататък - веднага се настанява Рая, преди нея- Ад.
Промените стават много бавно, защото човешкия фактор се променя много бавно, а промяната зависи от развитието на човешкия фактор. Ако духовната атмосфера на планетата се промени рязко, а човешкия фактор не е готов, ще последва не промяна, а катастрофа. А Космоса не търпи дисхармония. Затова никоя дата в дадено предсказание, не е абсолютна константа, тя предпоставя, но не задължава.


Мисля, че това за 2012 в този аспект, за който казваш, го подхвърли Елтимир, така, че трактовката ти за глупостите, които пишат, задай като въпрос към него.


==================================================

Да си махам подписа и да си търся чужда нива за оран в чужбина.
===============================================
Защо? В България има толкова много пустеещи ниви. И чакат някой д аги изоре.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.7.2009, 22:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Щото я доживеем, я не.
=================
Значи ти трябва да решиш - егоцентризма ли те води, дали заради себе си го правиш или заради другите. Защото идеята за една свободата на България, за едно ново Българско Царство е работа заради бъдещето, т.е. заради другите. И това предполага саможертвата. Саможертвата създава благото. От благото обикновено не се възползва този, който го създава.
И точно това е заложено в идеята за човешката жертва в древността, в жертвата на небесния пратеник, който го хвърлят върху три копия, за да отиде до престола на Тангра и да работи за благото на своя народ от Небето. Защото само, за да занесе там някакви искания отдолу е малко егоистично. Точно това е било неразбрано от елините и те са написали за този обичай: "дивите беси, които принасяха човешки жертви". Егоцентрика никога няма да разбере тия неща. Най-вече няма да разбере саможертвата за народа си.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.7.2009, 22:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Уби всички детско в мен, дето се казва.
===========================
Представи си, едно малко диво животно, останало без майка си. Намират го хората и го отглеждат в клетка и то се опитомява. Когато порасне и става достатъчно силно, за да се изхранва само, го пускат обратно в дивото природа, но за беда, о, ужас! Животното се завръща обратно в клетката. То не разбира що е това свобода и как да живее самостоятелно в естествената си среда. Него тепърва трябва да го учат, че това е естествената му среда, и че требе се изхранва само.
Най-радикалния начин е да се унищожи клетката, и новата среда да предизвика стрес, който да събуди необходимите инстинкти и рефлекси за самостоятелно живеене.
Така беше във времената на Ной. Не мисля, че и днес това е начинът. От нас днес се иска повече зрялост и по-малко инстинкти.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 10.7.2009, 22:47
Quote Post












Приятелю Канатица и моята реакция беше подобна. Дори и сега не ми става по-добре. Но това са крайните времена, тези години са последните. Началото вече е поставено. Как се се чувствали Левски или Ботев? Знаейки, че няма да доживеят свободата. А много от нас ще бъдат там - на коронацията на Българския Кан. Все пак това не е толкова дълъг период от време, а дотогава има доста неща да свършим. Това не е повод за униване. И да посееш нещо на нивата, трябва да изчакаш да порасне, да узрее, после да го обереш и тогава да се радваш на плодовете. Верно и казваш - всеки може да се спасява по единично. И Левски можеше да го направи и да чака да се сбъдне предсказанието "Туркия ке падне". Но предпочете да увисне на бесилото - 5 години по-рано. През 1878г. щеше да е на 41 години, достатъчно активна възраст да стане министър-председател на мечтаната от него република на мястото на Стамболов. Но не го направи. Не знам какво друго да ти кажа.
За 2012 маите предсказват края на една епоха. Която започна малко по-рано, което все пак имайки предвид хилядолетията време е много точно. В глобален мащаб че ще има катаклизми и промени - това е така. Това, което Елтимир каза е, че след 2012 кабалистите от Синедриона вече не виждат бъдещето и това ги изпълва с ужас. Но не означава, че промените ще станат изведнаж или силите им ще отслабнат изведнаж. Огледай се наоколо, какво виждаш. Колко българи осъзнават Пътя? Колко приемат Идеята за Саракта. В колко от тях Духовността е станала начин на живот? Това е положението. Както казва и Йордан и съм напълно съгласен;
"Затова никоя дата в дадено предсказание, не е абсолютна константа, тя предпоставя, но не задължава."
Може и по-рано да стане, но признавам си - нямам идея как може по-бързо да събудим човешкия фактор. А ако гледаме от черната страна, може и въобще да не стане. Това знам, това казвам.
Top
Varvarina
Публикувано на: 12.7.2009, 12:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



QUOTE (anti666 @ Jul 10 2009, 06:01 PM)
QUOTE (boritarkan @ Jul 6 2009, 02:54 AM)
Абе хора има ли шанс да спрем това безумие което се случва последните65години в Бълг АРИЯ.Приятно ми е да се запознаем.

Има шанс и това ще стане. Но за съжаление няма да е в близките години. Съжалявам, че го казвам и на мен ми се искаше да е по-скоро. Най-вече за да сме всички там на предната линия като почнат събитията. Но се опасявам, че тази работа ще я довършат децата ни. Трябва да се смени едно поколение. Това го казват Йордан и Елтимир, сега го потвърждавам и аз. Откъде го знам, не е важно. По важното е, че ще минат повече от двадесет години дотогава. До изгрева на Българският Саракт. До СВОБОДАТА. Потвърдено и беше, че прехода няма да е съвсем мирен, което не е нещо съвсем неочаквано. Имало някакъв шанс да стане това и по-рано, но то било свързано с човешкия фактор, който за съжаление го нема никакъв. Подробности не бяха споменати повече.
Така че това не бива да ни обезкуражава. Ще се сменят още няколко републикански правителства. Ще има още изпълнения и смрад. Още читави Българи ще умрат за да се присъединят към Небесната конница. Но България ще пребъде. А децата ни, децата ни ще живеят в Третото Българско Царство. Те ще са строителите на Саракта, те ще са Шестата раса на зелената епоха на Водолея. Ние през идващите години не бива да стоим със скръстени ръце. Трябва да създадем основата. Трябва да го има боилския Съвет. Трябва да имаме достатъчно средства за самоотбрана като се разпадне Републиката за да запазим критичната маса. Защото без нея Саракта е невъзможен. Така че работа има, и то много. Място за отчаяние няма, макар и да сме много слаби. Зад нас е България. Пред нас са Плеядите. Нашите бащи и пазители на българския народ. Над нас е Тангра. Дедо Господ - българският Бог!

Аз мисля, че нещата могат да станат и по-бързо. По мои виждания в рамките на 5-10 години може да се постави началото на Саракта. Начини има и те са ни показани от нашите предци. Просто трябва да се пригодят за нашите условия и сегашно време. Работа ще ни се отвори предостатъчно. Човешкия фактор е основата на всичко, без него нищо не правим, това го знае всеки от нас. А аз мисля, че качествени хора има и знам къде трябва да се потърсят. Но това е вече въпрос на обсъждане на друго място и по друго време.
PM
Top
боритаркан
Публикувано на: 12.7.2009, 22:58
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 1 936
Дата на регистрация: 6-July 09



НАВСЯКЪДЕ БРОДЯТ САМО ЗОМБИТА МАТЕРЕАЛИСТИ ОТ ГАГАУЗКИ ПРОИЗХОД.КАК щЕ СТАНЕ ДА СЕ СПРАВИМ В ТАЯ ТРУДНА СИТУАЦИЯ БЕЗ ЕЛИТНИТЕ АРИЙЦИ ПРОГОНЕНИ И ИЗБИТИ ОТ АТЕИСТИЧНАТА БОЛШЕВИШКА СГАН.А МОЖЕ БИ ПРЕСИЛВАМЕ НЕщАТА.САМО ПРЕДАТЕЛИ БЕ ХОРА ТЕ СА НАВСЯКЪДЕ ТОДОР ЖИВКОВЦИ БЕДНИ ДУШИЦИ.щЕ ДОЧАКАМЕ ЛИ ЕСТЕСТВЕНИЯ РАЗВОЙ НА НЕщАТА ИЛИ щЕ ВЗЕМЕМСИТУАЦИЯТА В СВОИ РЪЦЕ. А НЕ СМЕ ЛИ ПРЕКАЛЕНО МАЛКО ХОРАТА САМОИЗКЛюЧИЛИ СЕ ОТ МАТРИЦАТА. smil4334a4c5e23b8.gif
PM
Top
Bile
Публикувано на: 13.7.2009, 10:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 281
Участник # 1 884
Дата на регистрация: 21-May 09



QUOTE (boritarkan @ Jul 12 2009, 10:58 PM)
НАВСЯКЪДЕ БРОДЯТ САМО ЗОМБИТА МАТЕРЕАЛИСТИ ОТ ГАГАУЗКИ ПРОИЗХОД.КАК щЕ СТАНЕ ДА СЕ СПРАВИМ В ТАЯ ТРУДНА СИТУАЦИЯ БЕЗ ЕЛИТНИТЕ АРИЙЦИ ПРОГОНЕНИ И ИЗБИТИ ОТ АТЕИСТИЧНАТА БОЛШЕВИШКА СГАН.А МОЖЕ БИ ПРЕСИЛВАМЕ НЕщАТА.САМО ПРЕДАТЕЛИ БЕ ХОРА ТЕ СА НАВСЯКЪДЕ ТОДОР ЖИВКОВЦИ БЕДНИ ДУШИЦИ.щЕ ДОЧАКАМЕ ЛИ ЕСТЕСТВЕНИЯ РАЗВОЙ НА НЕщАТА ИЛИ щЕ ВЗЕМЕМСИТУАЦИЯТА В СВОИ РЪЦЕ. А НЕ СМЕ ЛИ ПРЕКАЛЕНО МАЛКО ХОРАТА САМОИЗКЛюЧИЛИ СЕ ОТ МАТРИЦАТА. smil4334a4c5e23b8.gif

Винаги ми е било нтересно, какво е усещането за живот извън матрицата?
А намирайки се в извънматричното пространство, дали можеш да пишеш по правилата на българския правопис или това е само за матричарите?


--------------------
?? ????? ????? ??? ?????
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2009, 10:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (boritarkan @ Jul 12 2009, 10:58 PM)
НАВСЯКЪДЕ БРОДЯТ САМО ЗОМБИТА МАТЕРЕАЛИСТИ ОТ ГАГАУЗКИ ПРОИЗХОД.КАК щЕ СТАНЕ ДА СЕ СПРАВИМ В ТАЯ ТРУДНА СИТУАЦИЯ БЕЗ ЕЛИТНИТЕ АРИЙЦИ ПРОГОНЕНИ И ИЗБИТИ ОТ АТЕИСТИЧНАТА БОЛШЕВИШКА СГАН.А МОЖЕ БИ ПРЕСИЛВАМЕ НЕщАТА.САМО ПРЕДАТЕЛИ БЕ ХОРА ТЕ СА НАВСЯКЪДЕ ТОДОР ЖИВКОВЦИ БЕДНИ ДУШИЦИ.щЕ ДОЧАКАМЕ ЛИ ЕСТЕСТВЕНИЯ РАЗВОЙ НА НЕщАТА ИЛИ щЕ ВЗЕМЕМСИТУАЦИЯТА В СВОИ РЪЦЕ. А НЕ СМЕ ЛИ ПРЕКАЛЕНО МАЛКО ХОРАТА САМОИЗКЛюЧИЛИ СЕ ОТ МАТРИЦАТА. smil4334a4c5e23b8.gif

Стига си се пенил момче, щото и ти си от Варна. "Дружба" 8, нещо да ти говори. И пиши както трябва. Не нападай участниците във форума, гледай да си конструктивен.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.7.2009, 10:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Още читави Българи ще умрат за да се присъединят към Небесната конница.
===================================================

Откр.Иоан гл.6, стих 9-11. и гл.7, стих 13-17
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020