www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Нов удар върху сайта


Страници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Нов удар върху сайта
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 11:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Все хора, които са взели отношение по тази тема
-------------------------------------------------------------
Точно така. И грешката на Тачо е, че въобще отвори тая тема. Нарочно го провокирах към това. Това даде възможност да разбера, точно кои хора стоят на тези позиции и кои са. Не, че не бяха ясни, но добре е като ти излязат на гюме. Нали помните от нашата история, как един кан, излови и избеси византийските шпиони.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 24.2.2009, 11:24
Quote Post












Сега, понеже много хора се питат какво правим нататък. Верно имаме патово положение. Но то няма да е задълго. Нарочно беше оставено така, за да има време да се съберем и обсъдим нещата. Обаче Тачо избра конфронтацията, обвинявайки хората, поддържащи безкористно този сайт в последната година и половина в подлост. Тази патова ситуация има два изхода. Първо искам да уточня, че каквото и да е качване на неоторизирани сайтчета ще бъде отново сваляно от хоста. Дадени са им ясни инструкции за това. Така че неизвестните админи ако искат, да си взимат архива на ментето и да си го качват на безплатен сървър, там дето Парадокса предложи. Предлагам бившия хост bgdata, който е срещу сградата на НСБОП. Там ще имат най-добра видимост smil3dbd4e5e7563a.gif
Вариантите за истинския сайт са два. Единият е да бъде оставен на това положение - блокиран от Тачо. До момента в който намерим човек, който иска да го администрира. Програмисти има не само във Варна, все ще се намери някой.
Другият, най-добрият вариант е след като на админа по неговите думи не му се занимава, да даде правата на другият админ (чиито права му бяха отново "случайно" отнети без негово съгласие и въпреки молбите му да си ги получи обратно). Както и да му помага в началото с инструкции как да се оправя. Това е най-безболезния и нормален вариант и именно него предложих в лични съобщения преди 2 седмици. Последва високомерно мълчание. Надявам се този път да имаме някакъв отговор. Така постъпи при подобни заплахи преди 2 години тогавашния админ Севар и това е най-мъжката постъпка. При всички случаи за големи промени в структурата на сайта отсега нататък хегемонията на варненска област е отнета и ще трябва да се придържат към принципите на вишегласието. Както е било някога в боилския Съвет.
Top
anti666
Публикувано на: 24.2.2009, 11:31
Quote Post












QUOTE (Jordan_13 @ Feb 24 2009, 12:13 PM)
И имам още един въпрос, към другарите "стари воини" тука. Има ли връзка германския ник на Радев с германския хост, на който е бил сайта? Не, че съм параноик, но гледам основни участници тука, взеха, че се застъпиха за Радев, което автоматично пък прави Елтимир прав в преценките си за варненската групичка и недоволството към нея.
Забравих. И Мартин Христов - Парадокс е от Варна, нищо, че сега е в София.
Нещата много загрубяха, г-да.

Мисля, че причината е точно както Тачо я каза. Казахстанския хост е ресейлър и сървъра е базиран в Германия. Не мисля че има конспирация тук, но преместването на сайта на казахски сървър е било обосновано от някакви причини и аз привествам това решение.
Интересен въпрос възникна и също, след като само Тачо казва, че от хоста не му отговаряли, откъде тогава знае за този Виктор, че да му знае и фамилията? Махането на паразитния сайт и директната връзка към него може да е направена от всеки един от подържащите го там. А именно този Виктор обаче неколкократно му оправяше неговите бакии.
И понеже Станислав Стоев, Тачо/Запознат - решил, че може да се шири като онбашия из сайта, "случайно" пусна лични детайли за хората, подържащи сайта, бих искал да припомня че Вълчи Дол също не е далеч от Варна.
Top
anti666
Публикувано на: 24.2.2009, 11:41
Quote Post












И от татко Мещер разбрахме отново това;
"А ти знай,че едвам удържах Парадокс есента да не иде да направи курбан дебелия!...А той едва удържа мен да не дойда да струвам три дни през декември...
Баницата е приказка в сравнение с това.
Татко Мещер "
Понеже говорителят на Парадокс е тук, може би иска да конкретизира точно как ще стане този курбан. Щото да не забравят, че и авторите на заплахите имат свои адреси. Като помашкия квартал от Велинград например.
Станиславе - махни бана на Елтимир! И кажи ясно какви са били заплахите, от кого и какви условия е трябвало да изпълниш за да не те съдят. Ако ни имахте доверие и бяхте ги обявили тук, нещата нямаше да се развият така.
Top
Публикувано на: 24.2.2009, 11:48
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Jordan_13 @ Feb 24 2009, 11:18 AM)
Все хора, които са взели отношение по тази тема
-------------------------------------------------------------
Точно така. И грешката на Тачо е, че въобще отвори тая тема. Нарочно го провокирах към това. Това даде възможност да разбера, точно кои хора стоят на тези позиции и кои са. Не, че не бяха ясни, но добре е като ти излязат на гюме. Нали помните от нашата история, как един кан, излови и избеси византийските шпиони.

Дай списък.Ти обичаш да правиш списъци.
PM
Top
Миро
Публикувано на: 24.2.2009, 12:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Общо-взето доста от нещата , казани от anti666, се припокриват от наблюденията от моята камбанария що се отнася до самия сайт и форум. Въпросите за хостинга не са ми ясни, там вие си знаете.
Ясно е, че всичко е тръгнало от това:
QUOTE
И кажи ясно какви са били заплахите от кого и какви условия е трябвало да изпълниш за да не те съдят. Ако ни имахте доверие и бяхте ги обявили тук, нещата нямаше да се развият така.

Наистина, ако това беше придобило публичност, едва ли щеше да се стигне до тук, защото тогава реакцията щеше да е масова и нямаше да се налага само на админа да мисли какво да прави.

На мен ми се ще да прочета мнението на Георги НЗ, защото съм на мнение, че това е човекът, който най-малко заслужава каквото и да е унизително положение. Надявам се да е откровен, защото само така ще се решат нещата. Конспирации, недомлъвки, твърдения без доказателства, обиди на лично ниво - забравете ги. Картите на масата за открит бридж и нещата да си дойдат на правилните места.
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 24.2.2009, 12:11
Quote Post












За мнението на Георги най-добре го питай в лп. Нека да не го намесваме и него тук. Но аз точно знам какво говоря. И искам да предупредя режисьорите. Каквото и да става оттук нататък, ние трябва да действаме като едно цяло. А ако някои служби решат да завеждат дела срещу нас - да имат предвид, че има няколко милиона тенгриани, включително на управленски позиции, че това е старата ни Вяра и имаме пълното право да вярваме в нея и няма да им е толкова лесно. А ако някой се опита да направи нещо на Йордан, да има предвид, че на извършителите, организаторите и родата им до 9-то коляно ще им се стъжни живота и на тоя и на долния свят. А ние просто ще преместим администрацията в неутрална държава като Казахстан далеч от зоната на здрача. Наречена някога България, където сега се шири абсолютното Зло.
Top
Публикувано на: 24.2.2009, 12:13
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Йордане,защо изтри отговора ми до анти666?
Я да те питам:
---------------
Сигурен ли си? Или и ти си имал конферентен чат с него? Щото аз съм нямал.
?!?!?!?!
Няма да споменавам как се радваше и ти в чата, когато Радев влезе с един германски ник и се радваше на падението на Елтимир.
?!?!?!?!

Е,на кое да вярваме?!
Имал ли си или си нямал чат?!
------------------

Да питам и Виктор-казваш,по више гласие да работим,както в боилският Съвет.
Е,как да стане,като йордан не признава никаква демакрация?
Щото това е вид демокрация.
PM
Top
Публикувано на: 24.2.2009, 12:20
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Пламен Пасков @ Feb 24 2009, 12:16 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Feb 24 2009, 10:55 AM)
Има разлика между участник в сайта и подставени лица. Една дузина от участващите тука са такива. Няма да споменавам как се радваше и ти в чата, когато Радев влезе с един германски ник и се радваше на падението на Елтимир.
Ти си лицемер! Лисугерът е красиво животно, но единственото ценно в него е кожата му.  Върви си с добро. 
Просто ви наблюдавах и чакаш само времето и вие да се провалите като двойката Войнов-Елтимир.

Има, както и има разлика между това: дали правиш нещо за лично отмъщение, но го представяш в камуфлажа на общественно-необходимото.
Споменавай каквото си искаш.
Но е по-добре да представиш нещата в оригинал, а не в твоите интерпретации.
Кой е лисугер, и кой: егоцентрик или параноик, е много спорен въпрос. И твърде личен, за да се обсъжда в публичната част.
За да ме гониш, трябва ти да си стопанинът и хазаинът на къщата, в случай - сайта.
А ти не си.
Ти и anti666 откраднахте ключа на построеното от други, охулихте строителите и изкарахте всички, с изключение на вас двамата с анти666, лайна и прокажени, заради новоизмисления ви Демон Радев. Той беше демон за Ангел, имаха си личните дрязги, както и вечната Силвия, както и още няколко персонажа. За Ангел нещата бяха ясни, понятни и обясними.
Но за вас, да поемате по този труднообясним начин именно тази щафета от Ангел...за мен това е лошо измислено оправдание за разчистване на лични сметки (с Мещера и Парадокс) и тотална узурпация на нещо, което не сте правили вие.
вие сте били участници, а не строители. Но откраднахте ключа и имате наглостта да наричате сайта, който тачо направи: "неоторизиран".
Неоторизиран от кого?
Някой някога да го е подлагал на гласуване?
Някой някога да го е обсъждал!?
Защото ако ти си питал anti666, или той е питал тебе, и сте го обсъдили само двамата, не е същото, не е както трябва, не е по законите на Тангра, сещаш ли се?

Пламене,не ни въздигай с мартин в ранг на едва ли не причина за тотална война.
Всичко е било замислено предварително,и отиграно по,трябва да призная,блестящ начин!
PM
Top
Миро
Публикувано на: 24.2.2009, 12:23
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Jordan_13, правилно изтри на Мещера мнението, но защо направи същото и с това на Пасков? Повечето от въпросите му са съвсем резонни и би трябвало да проявите уважение към хората и да отговорите с анти666.
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 12:25
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Мещера @ Feb 24 2009, 12:13 PM)
Йордане,защо изтри отговора ми до анти666?
Я да те питам:
---------------
Сигурен ли си? Или и ти си имал конферентен чат с него? Щото аз съм нямал.
?!?!?!?!
Няма да споменавам как се радваше и ти в чата, когато Радев влезе с един германски ник и се радваше на падението на Елтимир.
?!?!?!?!

Е,на кое да вярваме?!
Имал ли си или си нямал чат?!
------------------

Да питам и Виктор-казваш,по више гласие да работим,както в боилският Съвет.
Е,как да стане,като йордан не признава никаква демакрация?
Щото това е вид демокрация.

Става въпрос за чат с Пламенчо мойто момче, но това не ти влиза в работата. Демокрация, няма да има да, ще има обсъждания на решения, но това не е демокрация. По време оно, такива думи не са съществували. Щото някои много хвалят елинската демокрация, както Пасков, но тя не е нищо повече, освен частично взаимстване на структурите на Българския Саракт. Просто си ги нагласят хората за своето, а както имаше един виц:

"Кой е измислил секса? Елините. Те са измислили всичко. Римляните са го усъвършенствали. Как? Като добавили към него и жената".

Толкова за елините и техните политически системи.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.2.2009, 12:29
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Миро @ Feb 24 2009, 12:23 PM)
Jordan_13, правилно изтри на Мещера мнението, но защо направи същото и с това на Пасков? Повечето от въпросите му са съвсем резонни и би трябвало да проявите уважение към хората и да отговорите с анти666.

Пасков го помолих да напусне Движението, не да пише. Искаш ли и такава молба да отправя и към тебе? Щото и ти си от въртиопашките. В чата едно ми говориш, след 2 часа си обръщаш мнението на 180%, все едно не си същия и водиш дълги сълзливи диспути. Няма да споменавам, че навремето името на града ти беше Татар-Пазарджик. Не го приемай като обида. Но там пушка през Априлското въстание не пукна.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 24.2.2009, 12:30
Quote Post












Пламен
"Ти и anti666 откраднахте ключа на построеното от други..."

Тия приказки имат смисъл, ако сайта е гътнат. А той не е. Той е просто блокиран и не от мен, а от админа. И да припомня. Сайта е построен от Севар по идея на Елтимир, който е баниран тук от Тачо. Когато под натиск от НСБОП бг хоста събори през ноември 2007г. сайта Севар по негови си причини сам се отказва от администрирането му и претенции за авторски права. Заслуга да го изправим на крака имаше не само Тачо, но и още трима човека, един от които е този казахстанец. Антиджу може например да каже нещо повече по въпроса, за който иска да знае подробности на лп. Така че Пламене, не ми говори празни приказки, ами кажи каква медия си щял да правиш с Парадокса и какви са ти вързките с Радев. За онзи сив вълк Тео вече разбрахме.
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 24.2.2009, 12:30
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Jordan_13 @ Feb 24 2009, 12:29 PM)
QUOTE (Миро @ Feb 24 2009, 12:23 PM)
Jordan_13, правилно изтри на Мещера мнението, но защо направи същото и с това на Пасков? Повечето от въпросите му са съвсем резонни и би трябвало да проявите уважение към хората и да отговорите с анти666.

Пасков го помолих да напусне Движението, не да пише. Искаш ли и такава молба да отправя и към тебе? Щото и ти си от въртиопашките. В чата едно ми говориш, след 2 часа си обръщаш мнението на 180%, все едно не си същия и водиш дълги сълзливи диспути. Няма да споменавам, че навремето името на града ти беше Татар-Пазарджик. Не го приемай като обида. Но там пушка през Априлското въстание не пукна.

В качеството на какъв ме "молиш" да напусна движението?
На новия узурпатор?
Или на крадец на ключове?


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 24.2.2009, 12:31
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Има, както и има разлика между това: дали правиш нещо за лично отмъщение, но го представяш в камуфлажа на общественно-необходимото.
Споменавай каквото си искаш.
Но е по-добре да представиш нещата в оригинал, а не в твоите интерпретации.
Кой е лисугер, и кой: егоцентрик или параноик, е много спорен въпрос. И твърде личен, за да се обсъжда в публичната част.
За да ме гониш, трябва ти да си стопанинът и хазаинът на къщата, в случай - сайта.
А ти не си.
Ти и anti666 откраднахте ключа на построеното от други, охулихте строителите и изкарахте всички, с изключение на вас двамата с анти666, лайна и прокажени, заради новоизмисления ви Демон Радев. Той беше демон за Ангел, имаха си личните дрязги, както и вечната Силвия, както и още няколко персонажа. За Ангел нещата бяха ясни, понятни и обясними.
Но за вас, да поемате по този труднообясним начин именно тази щафета от Ангел...за мен това е лошо измислено оправдание за разчистване на лични сметки (с Мещера и Парадокс) и тотална узурпация на нещо, което не сте правили вие.
Вие сте били участници, а не строители. Но откраднахте ключа и имате наглостта да наричате сайта, който Тачо направи: "неоторизиран".
Неоторизиран от кого?
Някой някога да го е подлагал на гласуване?
Някой някога да го е обсъждал!?
Защото ако ти си питал anti666, или той е питал тебе, и сте го обсъдили само двамата, не е същото, не е както трябва, не е по законите на Тангра, сещаш ли се?


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020