www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> КОЛОБЪР


Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> КОЛОБЪР
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



На мен ми прилича много на кьорфишек това изказване.
Някак не е нормално автора да има тесен контакт с колобри и да афишира това. При това в интернет, където слухтят всякакви. Съвсем леко би могло тъмното воинство да стигне да тези колобри. А те едва ли ще допуснат това и да се доверят на някой дето плещи в нета подробности за свободна енергия дадени от пазените знания.

Друго което ме навежда на горната мислъл е , че прекалено подробности от пеизажа са дадени, направо цветна картинка. А обикновенно кога някой лъже - дава прекалено големи подробности с дълги и сложни обяснения, за да не възникне подозрения или въпроси у слушателя. И чак се увлича до неестественост.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
JulesW
Публикувано на: 4.12.2008, 11:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 60
Участник # 871
Дата на регистрация: 11-March 07



Хмм не искам да избързвам с оценките, но мнението ми клони по-скоро към това, което каза Георги. Дори да оставим настрана мерките за сигурност, които би взел един колобър... Според мен човек, който е контактувал с тях едва ли би ги нарекъл пра-български.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 4.12.2008, 20:59
Quote Post












Зависи какъв е залога. Ако този българин е на прав път, защо да не му се помогне. А как знаят че е - ами просто знаят. Едва ли този човек му е казал повече от това, което е трябвало да знае или е дал лични данни за себе си. А авторът на темата казва някои неща, които са споменавани само тук. Т.е. той или трябва много внимателно да е чел всичко, написано тук или отнякъде я има тая информация. Като гледам, той не се интересува особено от езотерика, още повече от древнобългарска история. По-скоро от физика и наука. Още повече, че си дава сметката какво прави и е написал следното, което всеки българин би направил;
"като завърша книгата ще я разпространя електронно в различни торенти от където да се дърпа безплатно . В нея има чертежи и 3де графики, които всеки с малко повече усърдие ще може сам да възпроизведе.
Ако нещо се случи с мен до тогава съм направил копие на незавършения вариант, което стои в един приятел и той ще го качи така както е ! На пук на всички хора с шлифери и дебелите задници, дето им плащат "

Аз само да допълня към това. В България не само има такива древни схеми, но и действащи технологии, чакащи възстановяването на Саракта. Някои от тях са под Градище, за което Людмила Живкова беше убита. Самата тя го беше казала в прав текст, че ако това бъде открито, България ще стане независима и силна страна. Имам някъде интервюто с един от участниците.
Аз го казвам същото. Веднъж възстановен Саракта тия неща ще си дойдат на мястото. И тези неща ще ни превърнат в суперсила за една нощ. Представете си само - индивидуални безплатни енергоизточници във всеки български дом с мощността на сегашен ТЕЦ.
Top
Иван
Публикувано на: 4.12.2008, 23:12
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Миро @ Dec 4 2008, 01:31 AM)
QUOTE
Много столетия Пазителите мълчаха. Те пренебрегваха себе си, животът и телата им бяха само средство в стремежа към заветната Цел. Не огласяваха съществуването си. Всякога действаха и никога не се обвързваха. Знанието трябваше да е надеждно скрито от света на Злото, от силите на Разпределението, от слугите на Пиявицата. Никой не биваше да търси скритото. Иначе някой можеше да го намери. И то нямаше да превали Стръмнината, нямаше до нас да стигне.
Вече друго ще е!

Използвам този откъс, за да ви насоча към едно мнение, пуснато в Хнет в тема за свободната енергия. Като че ли малко по малко нещата започват да се нареждат, знанията да излизат наяве...

....

Миро, видях това мнение.
За сега ще се въздържа от големи коментари. Ще изчакам момчето да пусне материала, който иска да напише и ще се запозная подробно с него.
На пръв поглед ще кажа само едно интересно нещо. Очевидно авторът не е изучавал електротехника, електродинамика или електроника, защото използва съвсем така наивнички понятия, сякаш в момента ги измисля. Това може да е с цел достъпност за по-широка публика, но все пак е много трудно да не използваш понятията потенциал, магнитен поток и пр., когато точно това имаш пред вид, а да изнамираш някаква друга думичка. Та, интересното е, ако се окаже, че точно на такъв "непрофесионалист" в областта на електричеството може да са решили да подадат сламка. Това добавя и интересно послание от друг порядък.

Както и да е. Нека изгрее деня. smil4334ad1724132.gif
PM
Top
anti666
Публикувано на: 7.12.2008, 12:27
Quote Post












Линк към книгите на обявения за колобър Спас Мавров. Там е и въпросната книга "Колобар".
http://www.iskri.net/spas_fr.html

Top
Публикувано на: 10.12.2008, 22:41
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



...-Това е знак отгоре. Вие получихте знака от Небето, че вече сте готови да вървите самостоятелно по Пътя на Истината и Дълга. Вече сте Гарвани. Честито. От сега нататък нямате работа в лагера. До довечера да сте се изнесли от това място. Идете, където искате-каза твърдо-но работа в лагера повече нямате! И да не сте казали ни дума на другите, защо си отивате! Никой няма право да знае знаците освен тези, които ги получават...
-----------------------------------
Това е цитат от книгата КОЛОБАР. Казано е от шамана Дойчо на автора и още един човек. Тъй че не виждам смисъл във влаганата ирония относно "обявения" за колобър Мавров.
Заострям вниманието към темата, защото има смисъл от прочита на тази книга. Както има смисъл и от коментирането й в последствие. От повече участници.
PM
Top
iss
Публикувано на: 24.3.2009, 22:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Бих могла да направя доста стойностен коментар относно затварянето на теми и лишаването на участниците от допълнителна информация...Това затваряне автоматично я превръща в его-хранилище.


[QUOTEНе само, че няма да я изтрия, ами ще я закача горе, защото е важна. Нека е нагледен пример и урок за тези, които искат да правят покушение върху Името на Българския Бог. Ще стои като урок. И ще я затворя. Така няма да се превръща в его-хранилище. А ти се замисли повторно дали ще правите отново опити с твоя приятел Чорбаджията да поругавате Българския Бог.[/QUOTE]


smil4334aa44c7e89.gif Гледам и не вярвам на ушите си smil3dbd4e5e7563a.gif Говориш за покушение и поругаване на Българския Бог...Доколкото разбрах става въпрос за ТАНГРА...и тук аз бих те обвинила в поругаване защото не би могъл да окачествяваш ТАНГРА като Българския Бог...Ще се въздържа от коментар за да не се принизявам до твойто ниво на злоба и егоизъм и страшно много се срамувам,че точно ти стигна до това ниво.Ако в теб е останала някаква святост и преклонение към ТАНГРА време е да се събудиш и да следваш пътя си на воин на ТАНГРА,че от изхвъргачи до гуша ни дойде...Не зная колко познаваш Спасчо,но от времето от когато явно нямаш никакъв контакт с него нещатата стремглаво се менят.Докато ти се правиш на мъжага по сайтовете -Спасчо написа доста книги...Спасчо имаше смелоста да издаде книга за КОЛОБЪРСТВОТО ,а ти опропастяваш теми с подобно съдържание...Небето е щедро към Спас Мавров,защото много рядко в този зъл и егоистичен свят,някой може да достигне неговото съзнание и отдаденост ...и докато ти правиш грозни подмятания по негов адрес, той подготви новата си книга.която е езотеричен прочит на Българската народна приказка...
Извинявам се на всички участници за изгубеното време,тази тема си има предназначение ...трябва твърде много да пиша за да се разбере всичко,но бих могла да ви уверя че процеса на трасформация на съзнанието е в ход и този процес ще е много сложен за всички-сложен и мъчителен.
Като конпенсация за изгубеното време ще ви приложа нещо интересно-снимка на Археометърът и ако ви е интересно бих могла да ви запозная с това.Естествено ако не ми изтрият темата,тъй като модератора е доста вещ и се дразни когато някой говори за триъгълници ,символи и тем подобни с които е слабо запознат.
П.С.Материала за Археометърът получих на 21.12.2008г.в 14.30ч.на Мадара...Валеше дъжд с който ТАНГРА ни дари...Един от ритуалите в този ден в древноста е бил точно този-ритуалното миене с вода...


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Публикувано на: 24.3.2009, 22:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Археометърът

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Да, пише. Не ме бърка. Знанията не се измерват с написаните книги. Те са един вид говорене, а "който говори - не знае, който знае - не говори".
Още един опит за подобна тема, която цели разбиване атмосферата тук и конфронтация и изхвърчаш с тотален БАН. И ще получиш истинска трансформация на съзнанието. Няма да се церемоня много.
Ако си наясно, интригантите бяха изпобанирани.
PMEmail Poster
Top
stonetales
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 149
Участник # 3 529
Дата на регистрация: 3-May 11



Толкова много думи.
За НИЩО!
PM
Top
18j
Публикувано на: 7.11.2011, 15:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Колобър ли?

Докато не го видя как танцува върху Белинташа, да превръща скалата в полутечно синьо сияние - няма що да ми парадира! Нито с книжки, нито с речи! Едно е да имаш откровение и да го излееш на букви, друго е да имаш откровение и да го запазиш за себе си, но колобър е съвсем различно. То не се изчерпва с познание, не се изчерпва с пророчества, не се изчерпва с лечителство! Ние - нашата цивилизация сме едни жалки мижитурки в сравнение със знанията и уменията на онези до преди 2-3000 години. Не мисля че който и да било наш съвременник може да се нарече "колобър" в онзи смисъл...


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) « първа ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020