www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Медицинската мафия


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Медицинската мафия, още една дупка в информационната завеса
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.11.2005, 13:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Все още в България има билкари и природни лечители с чийто методи днешните хапчета, мехлеми и бъркочи - ряпа да ядът.

А гледал ли е някой док. филм за Петър Димков?
Най - ме впечатли това което преразказа Димков - писаници на един византийски хронист за българските методи на лечение в боя:
Хрониста пише, че много се е говорило за чудесата на българските лечители, но това което е видял с очите си при една битка с българите направо го е изумило. Когато един билгарски войн е бил съсякан през корема от визанитец и последния паднал в безсъзнание. Дошли нашите лекари ( който не били въоръжени и се разхождали между биещите се ) и му разрязали дрехите около раната. После с едни щипки като скоби затворили раната. Намазали я отгоре с някаква катраноподобна гъста смес с четка . Оставили го да лежи. След половин час го пратили обратно в боя.

Тоя филм, ако го намеря - много ще съм щастлив.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 17.11.2005, 21:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Георги, аз затова писах, че разчитам на здравия български разум.....

Бях по болници доста години и ме лекуваха от какво ли не....после тайно ме заведоха при един човек който диагностицира по ирисите на очите (беше му забранено да практикува и го следяха)....И ТОЙ ОТКРИ КАКВО МИ Е и само за година се оправих.

Друг случай - тоест много случаи - знам за една бърза помощ, където образите карат по нощите пациенти, които не са доволни от лекарите и са много зле при един народен лечител да ги оправи... (По понятни причини няма да кажа коя е болницата....smil4334ad8a149e0.gif ...ама се гордея с тях!)

И най-важното за което се проклинам....аз идвам от семейство на народни лечителки - викали са ги посреднощ в болниците да спасяват смъртно болни....ама съм комунистичско дете - дете на химическата нация дето всичко правеше за петилетка....и не се вслушвах в думите на бабите си......

Ах как не мога да върна времето назад и да се науча..... smil4334ad4cc8e95.gif
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 18.11.2005, 8:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Mistique @ Nov 17 2005, 09:28 PM)
И най-важното за което се проклинам....аз идвам от семейство на народни лечителки - викали са ги посреднощ в болниците да спасяват смъртно болни....ама съм комунистичско дете - дете на химическата нация дето всичко правеше за петилетка....и не се вслушвах в думите на бабите си......

Ах как не мога да върна времето назад и да се науча..... smil4334ad4cc8e95.gif

Но можеш да поправиш грешката като събудиш заложеното у себе си при чужди баби, след като си пропуснала възможноста при своите собствени.

В рода ми никога не е имало лечители, но винаги нещо вътре ме е привличало към това.

Ние сме забравили целителски знания , които са били напълно достатъчни за нормалното човешко съществуване и сме се ориентирали към западната медицина - нещо което лекува симптомите а не причината. Съвремената медицина заради този изначален абсурд е обречена и води до задънена улица. Не е нормално да "лекуваш" хипертония с препарати лъжещи организма и след като ги спреш за ден да си по зле от всякога . Както отпадна като метод "лекуването" на язва на стомаха с нейното изрязване така и много други неща ще отпаднат . Бъдещето е в простичките и "вълшебни" методи на древноста.
Разбира се , че има постижения в животоспасяването които никой не ги отрича и ще се ползват за в бъдеще.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 18.11.2005, 11:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



И още нещо....плашещо!

User posted image

Това е ваксина срещу птичия вирус. Доскоро се е произвеждала само в Европа, но сега са започнали и в щатите.

Причината да ви пиша за него е, че 12 деца в Япония са умрели от него като 2 са се самоубили. Води се разследване. Общо в света са рапортувани 48 психични отклонения след взимане на ваксината, която предизвиква халюцинации. Сега вече пишат на етикатите само за възрастни над 13 години....но късно.

Появи се на "бял свят" и факта, че по времето на лабораторни тествания половината от тестваните мишки са умрели, а също и това че ваксината е добра за птичия вирус от 1997, но не за последния който сега се разпространява.
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 18.11.2005, 12:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Мистик може ли един тъп въпрос? - Миеш ли си зъбите и с какво??? (нали каза че флуорида е биологично оръжие)

Много съм доволна че сте започнали такава тема. Аз лично знам че има много случаи които са тежки и природната медицина и някви такива не могат нищо да направят. Примерно туберколозата, чумата и така нататък. Нека не забравяме как лесно се е умирало преди от нещша които вече сме забравили поради ваксини и тн. Ако трябва да избирам да живея в свят разчитащ само на природна и народна медицина както е било преди и да живея в сегашната епоха-със сигурност избира сега! Естествено че е така както казвате, аз не успорвам но предимствата са повече. Преди най-малкото при раждане шансът да умре жената или детето е бил огромен сега никой дори не се замисля за това! Много забравяте наистина. Сега поне имаш избор-когато ти е тежко положението можеш да си ползваш билки или друго според кое как ти действа!
И аз ходих на такъв дето ти гледа ириса ама не ми позна особенно.....вообще и на колкото врачки да съм ходила (по едно време се бях запалила и си експериментирах)- никоя не ми е познала нищо! И ми викаха-о ти имаш няква спецялна защита и некви такива....смях в залата!!!!

Не мога да отрека че не ни е съвършенна медицината, самата аз съм потърпевша. Но нека ви кажа аз за каде съм без днешната медицина-за орландовци!
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 18.11.2005, 12:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Някой чел ли е "Хармонията на хаоса - на прага на финия свят" от В. и Т. Тихоплав?

Руско семейство, което пише за енергийните методи на лечение, които се развиват в Русия - някои одобрени от министерството, някой не. Основната теза която те поддържат е, че лечението започва на енергийно ниво и трябва да се лекуват всички тела на човека, започвайки от мисловното. Нивата са мисловно, етерно и физическо, като физическото се подчинява на другите две.

Има невероятни истории като например умението на едни доктори в една клиника да запишат "здраве" информацията във ДНК в бъдеще време. Нещо което трябвало да се направи със скорост по-голяма от тази на светлината (тоест мисълта), за да се изпревари информацията на болестта, която също се записва в носителя на бъдещето в ДНК-то.

Просто искам да чуя и други мнения, защото на мен ми звучи като фантастика.
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 18.11.2005, 12:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Миеш ли си зъбите и с какво???


Пасти за зъби на които изрично пише "не съдържат флуорид" или прах от сода + морска сол 1:1.

Не разбирай погрешно критиките - да има нужда от медици, но медицината е контролирана от глобалните сили и използвана за печалба и химически контрол на населението. Има и хубави неща, но са останали малко.

Би трябвало лекарите да ликуват причините, а не симптомите. Но...на тях също са им промити мозъците от медицинските университети. А и от къде да знаят кое лекарство как действа? Трябва да са много съвестни за да се хванат да проучват.

Освен това те вече получават и комисионна (5-20%) от лекарствата които изписват, така че са почнали престъпна практика да изписват такива от които печелят най-много.
PMEmail Poster
Top
Петър
Публикувано на: 18.11.2005, 12:56
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 27
Дата на регистрация: 22-July 05



Bell - когато говориш за масово умиране от болести и т.н., предполагам че имаш в предвид Средновековието. Според мен, трябва да се отчете факта, че тогава в градовете (поне в повечето) хигиената е била на доста ниско ниво. Поне с такова впечатление съм останал. И не мисля че сега имаш кой-знае какъв избор дали да се лекуваш с билки или да ходиш при лекар. Просто държавата подпомага лекарите и пречи на нетрадиционните лечители - например с въпросната забрана за по-продължително гладване. Да не говорим и за разните шарлатани, с които ако се опари човек, и през ум няма да му мине пак да ходи при някой природолечител.

Mistique - от въпросните автори съм чел само "Физика на вярата" - много интересно четиво - за торсионните полета, написано на разбираем (в смисъл ненаучен) език.

Според мен един от големите проблеми на съвременната медицина е, че, както казва Mistique, лекуват симптомите, а не причината. Т.е. не разглеждат човека като едно цяло. За корумпираност и косвени връзки с аптеки няма смисъл да говорим.
Трябва да има държавна политика за здравното ограмотяване на населението, и най-вече на децата. Не да се налагат някакви режими на хранене, а да се даде широк достъп до съответната литература, а хората сами да си избират, кое е добро за тях. Като за начало могат да се засегнат поне въпросите за храненето и ... грубо казано двигателната активност.
Но, за съжаление, това едва ли ще стане... :(
PM
Top
Bell
Публикувано на: 18.11.2005, 15:39
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Я кажи мистик заюо е флуорида е биологично оръжие? не ми е известно!
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 18.11.2005, 15:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Флуорида / Флуора и Глупостта

Контрол на болестта 101: лекарството на лунатиците

(със съкращения, защото цитират закони и организации в щатите, които не се отнася за България)

“Кажи една лъжа достатъчно силно и достатъчно дълго време и хората ще и повярват.” Адолф Хитлер
“Земята е едно ненормално убежище в което другите планети експортират лунатиците си.” – Волтер (Философа Мемнон)

Спорния флуорид е една от основните съставки във двете Прозак (FLUoxetene Hydrochloride) и нервния газ Сарин(Isopropyl-Methyl-Phosphoryl FLUoride).

Сода флуорид, един опасен вторичен отпадъчен продукт от производството на алуминий е често срещана съставка на отровите за плъхове и хлебарки, анестетик, хипнотичен препарат, психиатрично лекарство и неврологичен военен газ. Исторически винаги е било много скъпо да се унищожат отпадъците му, докато някои алуминиеви индустрии с един прекален ентусиазум на работниците си не го продадоха на обществото с ужасяващо ненормалната, но много печаливша идея да го купим с увеличение 20,000%, инжектирайки го в нашата вода и после да го ПИЕМ. Да – печалба 20,000%: Флуора, който е прадназначен да се консумира само от хора до 14 годишна възраст е вкаран във водата ни приблизително 1 на 1 милион части, но тъй като в действителност хората пият само половината, другата половина буквално отива в канализацията като безплатно отърване от опасни отпадъци, при което ние им ПЛАЩАМЕ за да промием техните отпадъци в нашите тоалетни. Колко търговци си мечтаят за такава сделка? (Следвай парите.)
Независими научни доказателства постоянно излизащи през оследните 50 години, показват, че флуорида скъсява продължителността на живота ни, предразполага към рак и различни умствени разстройства, ускорява остеопорозата и счупването на костите на стари хора; и ни прави глупави, податливи на обработка и раболепни – всичко това с една доставка. Има сведения, че алуминия в мозъка най-вероятно е причината за болестта Алцхаймер и доказателствата сочат към силната прилика на флуорида и алуминия, както и неговите възможности да “излъже”кръвната бариера на мозъка приличайки на хидрогенния йон постигайки по този начин достъп до мозъчната тъкан.
Материалите на учените, които се опитаха да предупредят за тази мега-печаливш заговор на властите никога не се появиха в пресата. Следвай парите за да стигнеш до контрола!
Имате ли диабет или проблеми с бъбреците? Статистиката показва, че повече от 11 милиона американци са с диабет. Тъй като много диабетици пият повече вода от другите хора, те не би трябвало да пият вода с флуорид, защото ще получат прекалено голяма доза флуорид.
Бъбречните болести намаляват функциите на бъбреците, които са главния път за унищожение на флуорида. Така че хората със бъбречни болести също не трябва да пият вода със флуорид. Регистрирани са случаи (Анаполис, Мериленд 1979) при които пациенети сложени на диализа са умрели от предозирването на градската вода с флуорид.
Но нека да започнем от началото:
Първата флуоридизирана вода на земята е намерена в германските нацистки концлагери. Гестапо не се е интересувало от предполагаемия ефект на флуорида за зъбите на децата; истинската причина за масовото флуоридизиране е била да стерилизира хората и да ги принуди безропотно да се предадат. (За справки книгата “Престъплението и наказанието на И. Г. Фарбен” от Джозеф Боркин.)
Следното писмо от Мистър Чарлз Перкинс – химик е било получено от Фондацията за проучване на храни “Лии”, Милуоки, Уисконсин на 2 Октомври 1954:
“Получих писмото ви от 29-ти Септември, в което искате повече информация за твърдение в моята книга за истината за флуоридизацията на водата, в което казвам, че идеята е донесена в Англия от руския комунист Креминов.

През 30-те години (на 20-ти век) Хитлер и германските нацисти си представяха света управляван и контролиран от нацистката философия на Пан-германизъм. Германските химици създадоха много находчив план за масов контрол, който беше приет и изпълняван от германската администрация. Плана беше да се контролира населението в определени области чрез слагане на химикали във водата за пиене. По този начин те могат да контролират населението в цели области и да намалят населението на цели области, чрез химикали които да направят жените стерилни и т.н. В тази схема на масов контрол, сода-флуорида заемаше централно място....

Повтарящи се дози от безкрайно малко количество флуорид след време ще намали силата на човека да се съпротивлява на контролиране, чрез бавно натравяне и наркотизиране на централната част на мозъка и правейки го по този начин покорен на волята на тези, които искат да го управляват. (Една удобна лека мозъчна операция.)

Истинската причина за флуоридизация на водата не са зъбите на децата. Ако това беше така има много по-евтини, по-лесни и по-ефективни начини да се постигне. Истинската причина е да се намали съпротивлението срещу управление и контрол на масите и загубата на свободата им.
Когато нацистите под водачеството на Хитлер решиха да отидат в Полша, германската администрация и руската администрация си размениха научни и военни идеи, планове и специалисти; и руските комунисти “грабнаха” схемата за масов контрол чрез химизиране на водата защото пасваше идеално на техните планове да комунизират света...
Знам го от един германски химик, който беше служител на великата химическа компания IG Farben и доста виден в германското нацистко движение от онова време. Казвам ви всичко това с възможно най-голяма добросъвестност и искреност на учен, изкарал почти 20 години в изследвания в областта на химията, биохимията, психологията, патологията и специално патологията, причинена от флуорида. Всеки човек, който пие изкуствено флуоридизирана вода за година или по-дълго време никога няма да бъде същия човек – умствено и физически. "
Чарлз Перкинс, Химик, 2 Октомври 1954
***
Извадки от писмото на племенника на Айнщайн – Др Е.Х. Бронер (химик, който също е бил военен затворник през втората световна война) до вестник “Католическо огледало” в Спрингфийлд, Масачузетс, написано през Януари 1952-ра:
“Изглежда, че гражданите на Масачузетс са следващите в дневния ред на отровителите на вода.
Има една злокобна мрежа от подмолни агенти, невярващи в бога интелектуални паразити, работещи в нашата страна, чийто отклонения стават все по-обширни, по-успешни и по-тревожни всяка година и чиято истинска цел е да де-морализират, парализират и унищожат нашата велика република отвътре, ако могат. А според техния план – и я да притежават...
...Флуоридизацията в нашата водоснабдителна система може да стане тяхното най-подходящо оръжие за нашето умствено и физическо деградиране...
Като учен-химик с утвърдена позиция, аз изградих в последните 22 години три американски завода и лицензирах 6 от моите 53 патента. Искам да ви предупредя на основание на моите години от практически опит в областта на здравно-хранителната и химическата област: Флуоридизацията на питейна вода е криминална лудост, абсолютно сигурно национално самоубийство. Не го правете!
Дори и най-малките количества флуорид са смъртоностна отрова за която не е намерена противоотрова. Всеки животински изтребител на паразити знае, че това е най-добрата отрова за плъхове....
Сода-флуорид е абсолютно различно от натуралния калций-флуор-фосфат, от който се нуждаят нашите тела и който е доставен от природата, с божията помощ и любов, за да изгради и подсили нашите кости и зъби. Този натурален калций-флуорид-фосфат, доставен чрез подходяща храна представлява соли, които са неразтворими във вода и се асимилират от човешкото тяло, докато содата-флуорид, който се използва за флуоридизация на водата е моментално-действаща отрова и напълно се разтваря във вода. Тялото отказва да я приеме. Внимателни и доброволни лабораторни изследвания, както и медицинска практика, направени от съзнателни и патриотични химици показаха, че вместо да запази и подобри зъбното здраве, флуоридизираната вода унищожава зъбите преди човек да порастне, а после – чрез унищожителните патологични аномалии, които предизвиква във зъбите предизвиква смъртоностни патологични изменения и във вътрешните органи на телета, които я пият. Как може това да се нарича здравен план? Кой и какво е зад него?
Това, че така наречените “доктори” могат да убедят цивилизована нация доброволно да добави смъртоностна отрова във водата си не е за вярване. Това е върха на престъпната лудост.
Не е за чудене, че Хитлер и Сталин напълно вярваха и се съгласиха един с друг, че от 1939 до 1941-ва (цитирам и от завещанието на Ленин и от “Моята борба” на Хитлер): “Ние ще деморализираме, разделим и унищожим Америка отвътре....”
Знаят ли нашата гражданска защита и агенции опасностите от натравяне на водата чрез флуоридизация? Това е проучено в други страни. Содата-флуорид, като най-ефикасната и най-евтина отрова за плъхове е известна на всички химици: безцветна, без мирис, без вкус, няма противоотрова, няма лекарства против нея и няма надежда – моментално и пълно унищожение на плъховете....
Флуоридизацията на водата може да бъде или бавно национално самоубийство или бързо национално унищожение. Това е криминална лудост – предателство!
Др. Е.Х. Бронер, научен химик, Лос Анжелис
Най-ранните руски следи за флуоридизация:
“ Аз Оливер Кенет Гоф, бях член на Комунистическата партия и Комсомолската организация от 2 Май 1936 до 9 Октомври 1939. През този период, аз оперирах под псевдонима Джон Кийтс с номер 18-В-2. Моята клетва пред правителството е във 9-ти том за не-американски дейности за 1939.
Докато бях член на комунистическата партия, посещавах комунистически училища в Ню Йорк и Уисконсин...и ни обучаваха как революционно да съборим американското правителство....Ние обсъждахме с големи подробности флуоридизацията на водоснабдяването и как сме го използвали във Руските затвори като наркотик. Водача на групата смяташе, че може да бъде пуснат във американското водоснабдяване, за да докара дух на летаргия в нацията и направи американците покорни докато комунистите ги обграждат. Ние обсъждахме също, че ако пазим товари със флуорид край водните резервоари по време на революцията или ще имаме възможност да го хвърлим във водата и да изтровим населението или да ги принудим да се предадат без прясна вода.”

Флуоридоза:

User posted imageUser posted image

Измислен е като биологично оръжие от нацистите. Ето и някои връзки за четящите английски:

http://www.slweb.org/bibliography.html#occupational
http://www.rvi.net/~fluoride/symptoms.htm
http://www.second-opinions.co.uk/fluoride.html
http://users.adelphia.net/~dcragoe/

Ще пусна и още неща....след малко!

PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 18.11.2005, 16:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



За флуорида някой беше писал, че е полезен за зъбния емаил - но не този флуорид който сега предлагат , а друго съединение на флуора ( F).
Този неполезен флуорид бил отпадно вещество от някакво производство. И за да не се натрупва и складира решили да печелят от него и да го продават под формата на таблетки. Така тръгнала заблудата , та до сега.
Не знам дали това се отнася за щатите или за цял свят.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Иван
Публикувано на: 18.11.2005, 16:38
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE
Не мога да отрека че не ни е съвършенна медицината, самата аз съм потърпевша. Но нека ви кажа аз за каде съм без днешната медицина-за орландовци


Жалко, ако е така!
Но това може да се промени.

QUOTE
Аз лично знам че има много случаи които са тежки и природната медицина и някви такива не могат нищо да направят. Примерно туберколозата, чумата и така нататък. Нека не забравяме как лесно се е умирало преди от нещша които вече сме забравили поради ваксини и тн.


Много невярно!

Не е важно какво сме спасили или излекували, а в името на какво?!
Или с думите на воините: "делата са важни, но последствията от тях - още повече". Ако в миналото се е умирало от чума, която днес била "победена" с ваксини, то какво да кажем днес за грип? Някога въобще не е съществувала тази болест. Защо? Ами усъвършенствайки методите за богоборство (за борба с болестите), се вземат адекватни мерки (по-упорити болести).

Болестите не са мъка, а основно средство за промяна на телесните същества. Ето ги степените:
1. Духовните подбуди, движещи ни към развитие са вечни, но се долавят от малцина.
2. Душевните терзания са по-забележими, но се отхвърлят от човешкото самолюбие, което е слконно да търси вината винаги извън нас.
3. Болестите са последната надежда за промяна. Ако и сега човек не разбере, че има нещо, което трябва да направи със себе си, следва страдание или смърт.

Няма нелечими болести.
Това днес е показано и доказано.
Освен дух друго няма. Материята е производна.
Така че къде да търсим ключа за лечението - в духа. Нали друго няма?!
Самото признаване на горния факт означава, че вече е започнало лечението.

Чел съм всички книги на Виталий и Татяна Тихоплав, както и повечето на академик Виктор Востоков, но по темата касаеща вярата в днешната медицина и мястото и в живота ни най-подходящи ми се струват книгите на Николай Сергеевич Лазарев - носят названието "Диагностика на кармата" и книгите на Мирзакарим Санакулович Норбеков.

С една дума неизчерпаеми са възможностите ни да се излекуваме, т.е. да се променим.
Трябва да го направим обаче сами, с пълното съзнание за промяна и с намерението именно да се променим. Искрено да питаме (духа) какво трябва да променим и като ни се каже (със знак или болест) веднага да действаме.

Къде тук е мястото на медицината не виждам.
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 18.11.2005, 17:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
от въпросните автори съм чел само "Физика на вярата" - много интересно четиво - за торсионните полета, написано на разбираем (в смисъл ненаучен) език.

И аз я четох и даже се заинтересувах от торсионните двигатели на Деметра-Гея, ама те не искат да ми пишат...... smil3dbd4d99c6eaa.gif
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 18.11.2005, 17:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Освен дух друго няма. Материята е производна.
Така че къде да търсим ключа за лечението - в духа. Нали друго няма?!


Хм-м-м - как да го използваме този дух като ни е натровено и тялото и психиката с химикали? Прочете как действа флуорида нали?
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 18.11.2005, 17:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Хлорин във водата

Хлорина е от същата химическа група като флуорида, който е свързан с рак и остеопороза. Норвежка група доказа, че хлорина причинява дефекти и мутации при новородените. Както и флуорида, хлорина увеличава кръвното налягане и поразява тироидната (хипофизната) жлеза. Хлорина сам по себе си предизвиква рак на червата, бъбреците и пикочния мехур.

PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020