www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Искате ЕС – дават ви ФЕС


Страници: (5) 1 2 [3] 4 5  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Искате ЕС – дават ви ФЕС
Bile
Публикувано на: 10.6.2009, 22:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 281
Участник # 1 884
Дата на регистрация: 21-May 09



QUOTE (Елтимир @ Jun 5 2009, 08:34 AM)
Говоря за необходимостта от съюзник. ..

Пак повтарям за неразбралите:

Ние, Българите можем да принудим Русия да се съобразява с нас.

Именно за да сме точни,цитирам поста на Елтимир, който се намира на 1-ва страница от темата на трето място отгоре на долу. Ако се върнеш и провериш, ще видиш, че цитирам Елтимир. А щом не трябва да се казва на всеослушание, тогава да не се казва. Но пък като се говори с недомлъвки и с половин уста, няма да има основание за сръдни, ако някой като мене вземе, че не вдяне тънката мисъл. Нали така? Или пак нещо не разбрах?


--------------------
?? ????? ????? ??? ?????
PM
Top
anti666
Публикувано на: 10.6.2009, 22:41
Quote Post












QUOTE (Jordan_13 @ Jun 5 2009, 12:07 PM)
Това с принуждаването на Русия за съюзник... Трябва да си велик дипломат, за да принудиш една голяма държава да ти стане съюзник. Обикновено съюзяването се съпровожда с изнасилване или изяждане на по-малката. Една голяма държава не може да бъде принудена. Единствения начин е да и вървиш по свирката за осъществяването на интересите й, т.е. да й станеш наложница, която я употребяват всяка нощ.

Съюзника, който търсим е вътре у нас. Това изглежда абсурдно, но всички други пътища са традиционните, на които сме им яли попарата.

Тук не съм съвсем съгласен, че трябва да си велик дипломат. Кан Тервел помага на ромеите, които не ги долюбва особено срещу арабите, защото е наясно, че ако не помогне той ще е следващия. Ако къщата на съседа ви гори и вятъра духа към вашата, няма ли да му помогнете да угаси пожара? Не става въобще дума за освобождаване, а за общи интереси.
Имаше и едно предсказание от гръцкия монах Паисий Светогорец, в което казва че руснаци ще влязат в Цариград. Че в Света София ще се проведе литургия. Само че тази църква е строена върху древнобългарско светилище. А има едно нещо записано;
"Аз съм алфата и омегата". Което е било, пак ще бъде. Такива са законите. И литургията няма да е толкова важна. По ще е важно една друга "литургия" - във възстановения Слънцеград. Съдбата ни с Русия е като скачени съдове. Те без нас не могат. Ние имаме нужда от тяхната помощ. В техните територии живеят българи. В техните земи се намира Аркаим. Там е една от малкото страни, където има тенгриани. Но ние българите от Дунавска България държим ключа за всичко. Колкото по-рано Кремъл го разбере това, толкова по-добре за тях самите. Насила от нас не могат да го отнемат. Опитвали са се - не става. Няма и да стане.
Top
anti666
Публикувано на: 10.6.2009, 22:49
Quote Post












Искам да попитам - какво принуждава САЩ да се съобразяват с Израел? Наскоро четох в авторитетно списание един направо комичен случай. Когато в ООН ще гласуват резолюция във връзка с агресията в Палестина, разяреният израелски президент вдига телефона и иска да говори с Буш. Разбрал, че САЩ се готвят да се въздържат в гласуването. Казват му, че той в момента държи реч. Евреят още по се разярява и казва "Не ме интересува, какво по дяволите прави. Искам го на телефона сега!". Буш е принуден да прекъсне речта, а малко след това САЩ слагат вето на резолюцията в Съвета за сигурност.
Та кой е джуджето, кой е великана в тоя случай? Иначе съгласен съм, че "принуди" е силна дума, но понякога не винаги можем да се изразим както трябва. Аз бих използвал "убеди".
Top
Bile
Публикувано на: 10.6.2009, 22:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 281
Участник # 1 884
Дата на регистрация: 21-May 09



QUOTE (anti666 @ Jun 10 2009, 10:29 PM)

Искам и да подчертая, че той е особено чувствителен на тази тема. Смята, че опита да намерим външни съюзници се бламира още в зародиш и то съвсем умишлено. Това негово мнение е още от есента, когато започнаха разправиите, ескалирали до неговото банване от Запознат. Аз също съм на мнение, че има сили, които нямат интерес от това някой отвън да ни помага. Не че са се скъсали и да го правят де.

Елтимир смяташе , че и жена му е умряла, но после се оказа, че не е съвсем умряла. Така, че хайде да не се почва с това, кой какво смятал и мислел. Ако има доказателства добре, иначе такива удобни врагове, които уж спъват работата всеки може да бъде посочен като виновник без да има вина. Щото сега може и аз да съм причината за провалените му планове относно Русия, нали. Защото той нещо не се е доизказал, а при мен се е получило някакво недоразбиране и после ще излезе, че аз умишлено съботирам тези планове.
Тук и сега говорим за Русия и за определено друга тема. Щом нещо не става по определен начин, значи трябва да се търсят други варианти за изпълнение.


--------------------
?? ????? ????? ??? ?????
PM
Top
anti666
Публикувано на: 10.6.2009, 23:03
Quote Post












"Тук и сега говорим за Русия и за определено друга тема. Щом нещо не става по определен начин, значи трябва да се търсят други варианти за изпълнение. "

Точно преди малко му го казах абсолютно същото за шанса, който сме имали през есента. smil3dbd4dbc14f3f.gif Доколкото разбрах, било свързано с вече починалия Войнов. Щом не е станало, значи не е трябвало да стане.
Иначе исках само да обясня, как той ги вижда нещата. Тогава през есента и аз бях в тоя кюп. Но опитай се да ги погледнеш през неговия ъгъл. На всички нервите са опънати, което не е никак чудно в тия години.
За жена му, и на мен ми го подхвърли тогава но не се хванах, а проверих. Не тръгнах да паля свещи и рева, въпреки че я уважавам като човек.
Top
Мещера
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 118
Участник # 1 805
Дата на регистрация: 10-March 09



QUOTE (anti666 @ Jun 10 2009, 11:03 PM)
"Тук и сега говорим за Русия и за определено друга тема. Щом нещо не става по определен начин, значи трябва да се търсят други варианти за изпълнение. "

Точно преди малко му го казах абсолютно същото за шанса, който сме имали през есента. smil3dbd4dbc14f3f.gif Доколкото разбрах, било свързано с вече починалия Войнов. Щом не е станало, значи не е трябвало да стане.
Иначе исках само да обясня, как той ги вижда нещата. Тогава през есента и аз бях в тоя кюп. Но опитай се да ги погледнеш през неговия ъгъл. На всички нервите са опънати, което не е никак чудно в тия години.
За жена му, и на мен ми го подхвърли тогава но не се хванах, а проверих. Не тръгнах да паля свещи и рева, въпреки че я уважавам като човек.

Аз не палих свещи,но ревах!
Точно затуй при мене прошката няма да се състои.
Не знам,и не ме интересува какъв е "неговият" ъгъл,но знам,че всички имаме ъгъл.
неговият ъгъл не е по-важен от останалите ъгли!
От Ангел,аз запомних само и единствено-КРЪГОВЕ!
Другото не ме интересува.
----------------
И-благодаря!
Който трябва,знае защо и за какво.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Искахте да се махна от сайта ви - махнах се. Какво повече искате? Имам си свои сайтове, имам си свое творчество. Дали те ще останат, дали вашият сайт ще остане - това не вие решавате и не аз решавам. Само знам, че едното ще умре, другото ще оцелее и ще пребъде. Поискахте да ме махнете, махнахте ме. Какво повече ви трябва? Нямам никакво намерение да ви се бъркам в работата. Нито съвети ще давам, нито ще посочвам грешки. Дори няма да отвърна на плюнките и клеветите. Дори тях не ви ща - те са си ваши и на вашата съвест ще тежат. Каквото и да правя, то ще е без вас. Каквото и да правите, то ще е без мен. Вие го поискахте, постарахте се много да бъде така, нека бъде така, както поискахте. Какво повече ви трябва?
Тук:
http://erigkan.ucoz.ru/
почнах да пускам една серия от писма. За информация на онези, които не взеха участие в гадостите.


--------------------
PM
Top
Bile
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 281
Участник # 1 884
Дата на регистрация: 21-May 09



QUOTE (anti666 @ Jun 10 2009, 10:49 PM)
Искам да попитам - какво принуждава САЩ да се съобразяват с Израел? Наскоро четох в авторитетно списание един направо комичен случай. Когато в ООН ще гласуват резолюция във връзка с агресията в Палестина, разяреният израелски президент вдига телефона и иска да говори с Буш. Разбрал, че САЩ се готвят да се въздържат в гласуването. Казват му, че той в момента държи реч. Евреят още по се разярява и казва "Не ме интересува, какво по дяволите прави. Искам го на телефона сега!". Буш е принуден да прекъсне речта, а малко след това САЩ слагат вето на резолюцията в Съвета за сигурност.
Та кой е джуджето, кой е великана в тоя случай? Иначе съгласен съм, че "принуди" е силна дума, но понякога не винаги можем да се изразим както трябва. Аз бих използвал "убеди".

Знаеш отговора smil3dbd4e398ff7b.gif
Защото джуджето еврейче е шефа, а управлението на СЕЩ/Съединени Еврейски Щати/ се състои от слуги, които са сънародници на джуджето.


--------------------
?? ????? ????? ??? ?????
PM
Top
kaliman
Публикувано на: 27.7.2009, 23:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 78
Участник # 1 010
Дата на регистрация: 17-June 07



За Стефан Стамболов искам само да кажа, че е бил масон. И е служил на световното масонство, което по това време е било срещу руската монархия. Съвсем логично е да обслужва техните интереси. Просто не е искал да вкара руски монарх а такъв, какъвто е удобен на горепосочената сила. Ако толкова беше загрижен са незаивисимостта на България можеше да намери български монарх от кръвната линия на старите династии. А при отсъствие на такъв да изпълни заветите на Левски докато се възстанови Саракта.
Освен масон тои е бил и комита,и е дал комитска клетва.След това се
самозабрява и тръгва да предава комитите,като погазва комитската клетва.ЗА да улови комитите и израсходвал много български пари и злато.Не е могъл да хване нито един комита .Накрая умира от същия този комитски нож в които се е клел.
Искам да попитам,какво е казал Иван Вазов за руснаците[хората,които живеят,в Русия]или за самата Русия.


--------------------
?? ??? ?????????? ????????,? ?? ???? ?????? ?????????.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 28.7.2009, 11:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Елтимир @ Jun 11 2009, 09:04 AM)
Искахте да се махна от сайта ви - махнах се. Какво повече искате? Имам си свои сайтове, имам си свое творчество. Дали те ще останат, дали вашият сайт ще остане - това не вие решавате и не аз решавам. Само знам, че едното ще умре, другото ще оцелее и ще пребъде. Поискахте да ме махнете, махнахте ме. Какво повече ви трябва? Нямам никакво намерение да ви се бъркам в работата. Нито съвети ще давам, нито ще посочвам грешки. Дори няма да отвърна на плюнките и клеветите. Дори тях не ви ща - те са си ваши и на вашата съвест ще тежат. Каквото и да правя, то ще е без вас. Каквото и да правите, то ще е без мен. Вие го поискахте, постарахте се много да бъде така, нека бъде така, както поискахте. Какво повече ви трябва?
Тук:
http://erigkan.ucoz.ru/
почнах да пускам една серия от писма. За информация на онези, които не взеха участие в гадостите.

smil4341944e6b0c8.gif Айде бе smil4334a4c5e23b8.gif
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 28.7.2009, 15:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Елтимир @ Jun 5 2009, 08:13 AM)
Не съм някой, с когото могат да се подиграват. Имам си сайтове, ще си пиша в тях. Стига толкова компромиси.

...каза за 758 път ядосан на останалите участници от сектата ДВТ великия извънземен сюнет.... гризан отвътре от егото му, което беше по-голямо от него все така разярено и сърдито копираше до припадък тема след тема, материал след материал всеки следващ ден. После рязко решаваше да ги изтрие, под предтекста, че никой нямал нужда от тях. Така си минаваха дните, цикълът се повтаряше, а той оставаше все по-неразбран от предателите си. Яростно правеше сайт след сайт-цяла камара за да посочва истината и вярваше, че само той във вселената я има и тя е изключителна негова собственост. Останалите живи организми стояха много по-ниско от НЕГО, затова той не се интересуваше от тях и как би могъл? Те не бяха в състояние да му дават нищо, освен от тяхната енергия. Уж си тръгваше за последно, а всеки ден бе тук...борейки се с другите за да им отвори очите за истината, която само той виждаше.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 28.7.2009, 16:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



...по нЕГОви думи жена му Ваня веднъж умря, но после се поправи, нещо повече-самия той беше умрял преди време, но той не е кой да е и бързо се съвзе от тежката смърт. Тежки бяха тия моменти за него, когато се налагаше да се прави на умрял, но на кой му пука, истината бе на негова страна-повечето е описано в книгите му, но не всичко някои неща ги е оставил за десерт, за накрая и не уточняваше кога долу-горе ще е това. Важно бе за нЕГО, като единствен притежател на истината да си каже тежката дума накрая в няколко поредни книги, след което те не оставаха последни, винаги имаше още какво да повтори.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 28.7.2009, 20:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://tangra.ucoz.ru/news/2009-07-28-101


Падението
„Аз плюя, ти плюеш, той плюе – всуе!”
Тези дни наблюдавам интересна картинка. Бивши активисти на Движение „Воини на Тангра” са се специализирали единствено в бълването на клевети срещу мен, създателя на това Движение. Ами хубаво, да плюят, като си нямат друга работа. Да плюят, като друго нищо не умеят. Аз пък си мисля нещо различно. Замислих Интернет сайта на Движението като информационен център. Като банка за информация. Като място за обмен на информация. И в крайна сметка исках да създадем наша информационна среда, алтернатива на властващата пропаганда. Изглежда не се получи. Получи се плювалник.
Не разбирам такава злоба към човек, от когото не са видели нищо лошо. Седя си в Ботевград, даже рядко излизам от къщи. Не им досаждам, не ходя в домовете им. Те са идвали тук, в моя дом. Не намирам за нормална и естествена такава злоба. Обаче тя е налице. Защо е налице, какво я е породило? Едната причина я посочих отдавна. Пси въздействието, осъществявано от професионалната групичка манипулатори. Но дали е само това? Почвам сериозно да се замислям.
„Ако в България се роди гений, това ще бъде геният на завистта!” – Радой Ралин
Едно от последните обвинения бе, че съм пуснал в техния форум много текстове наведнъж. Да, пуснах. Това са текстове, писани през последните 20 години. При това далеч не са всичките текстове, писани през този период. Защо да не ги пусна? Какво е Интернет, ако не място, където се пуска информация? За какво, по дяволите създаваме сайтове, ако не ги пълним с информация? Място за наддумване? Място, където да демонстрираме злоба, където да сипем клевети, където да покажем кой по-злостни епитети може да напише срещу другия? Поне аз не съм на това мнение. Да, и аз съм писал срещу един или друг. Писал съм аргументирано и с доказателства. Досега не са ме опровергавали, ако не броим епитетите и ругатните. Никой никога не е могъл да оспори нито едно от моите доказателства. Ама те си знаят своето и нищо друго не ги интересува.
„Злобата винаги е от безсилие” – Лев Николаевич Толстой
Защо съм направил пет сайта? Защото съм могъл. Те какво направиха докато аз правех своите сайтове? Направих ги, защото съумях да ги направя. Те какво съумяха да направят през това време? Аз бях сам и направих немалко. Те са група, защо не виждам резултатите от техния труд? Да, аз мога и го правя. Ако не пускаха своите фантастични измислици срещу мен, дори не бих се сещал за тях. Доставя ми удоволствие да направя нещо хубаво, нещо стойностно. Те са безсилни да направят същото и злобеят. И все пак…
Когато Родината ти загива. Когато народът ти загива. Когато твоят свят се руши пред очите ти, не е ли гадно да насочиш цялата си енергия срещу човек, който е показал, че може повече от теб? Не е ли падение вместо да направиш нещо, макар и малко за спасението на народа и страната си, да се нахвърляш с неистова омраза срещу някого, само затова, че те превъзхожда. Колко прав беше Радой…! Закъде с тая проклета завист? Къде отиваме? Към падението.
Пътуваме към крайното падение с увеличаваща се скорост. Доколкото мога да преценя, през късната есен и ранната зима ще стигнем до крайната гара. А после…


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 28.7.2009, 21:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Падението на най-великия-да!
Аз само посочвам истината. Всичко написано от мен по-горе е вярно.
Аз искам да предупредя хората идващи тук да не си губят времето с един манипулатор-лъжец-интригант. Не ми се оправдавай с родината.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 28.7.2009, 21:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Ти го наричаш злоба, а аз го наричам нетърпимост! Имам вродена нетърпимост към лъжата, манипулацията и интригата. Нещо против ли имаш? Разбирам че това става вече твой личен проблем и се засягаш лично, защото именно ТИ си служиш с лъжата и манипулацията. Защо трябва да проявявам търпимост?
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020