www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Елтимир?


Страници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Елтимир?
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 19:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Злобла, злоба Локи не знам от къде таз злоба.
Недей да се заканваш да не стане така че да ти идвам и на тебе на гости във Варна не само на Цъката. Да не стане така че аз да ти се изплю на сурата. Казах ти напусни, не си желан не си искан тук. Просто напусни.

Клеветите ти ще ни ги обясниш. Беше ли ти приятно да се пишеш на едно друго място като Елтимир, беше ли ти приятно много хора да те уважават? Е и да ти е било това уважение не е било към теб а към Ангел. Жалък е тво живот.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Локи
Публикувано на: 8.12.2005, 19:51
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



на кого са материалите в този сайт:
http://www.isperih.narod.ru/


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 20:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



На къде биеш?

Всичко си пише там Даже има и снимка на автора. Кво повече искаш? Да доа ти го обясня ли? Викни си другарката от 1ви клас


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.12.2005, 20:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Преди пняколко месеца Спас Минков - Сабазий беше баннат от Админа на дир.бг, защото го беше хванал, че пише из форумите от мое име. Човекът дори ми беше написал извинение заради дивотиите на Спас, които дори не бях чел, докато други не ме насочиха към извинението на Админа. А сега ето една от статиите, съдържащи страшните "клевети":
"Сигурно се питате кой пише всевъзможните глупости и дивотии по адрес на Елтимир в този и други сайтове. Това е Спас Минков - Сабазий, който обича да се вре в чуждите работи и да пише по адрес на хората, но държи на своята анонимност. Вижте го, вече знаете как изглежда. Вече знаете и рожденото му име. И въобще знаете за него повече, отколкото преди аз, вашият Иванич да ви просветя. Макар силно да подозирам, че Спас Сабазиевич ще писне заради моите просветителски усилия. В случая не се сещам за нищо друго, освен за прекрасната болгарска поговорка: "Да би мирно седело, не би чудо видело". Сега сигурно ще ме попитате къде е чудото. Чудото е в чудните кривулици на мисълта Спасова. Само почакайте и ще прочетете как той обявява публикуването на официални документи за най-злостна клевета. Как пита по сто пъти "кой е тоя Илия Минев и какво е направил за България", как в своите /с извинение!/ разсъждения прескача цели векове от историята, като в същото време претендира, че я познава най-детайлно... На всичко отгоре Спас има склонността когато пише, да се подипсва с чужди имена. Включително с името и псевдонима на Елтимир. А после да спори с написаното от самия него. За подобно поведение май имаше медицинска диагноза. И без малко да си помисля, че Спас нещо е превъртял, когато установих, че Ц. Йолов, негови приятел по чашка взема спасовите писания и ги носи на Службите като доказателство, че видите ли, Елтимир пак е почнал някаква кампания.
Спасе, Спасе, мислех си, че моите чукчи в Чукотка са ненадминати по остроумие, ама ти ги надмина. А на Елтимир ще му се обадя наистина да почне кампания срещу вашата /няма да казвам каква точно/ дружинка. Та тогава да разберете какво значи кампания.
Искрено твой: Иван Иванич"
Както виждате, статията си има автор. Кой е авторът, не мога да кажа, дори не знам паролата на сайта. Всеки, дори полуграмотния юрист съзнава, че заради подобни писания не могат да бъдат предприети репресивните действия, за които споменах. При всичките юридически "грешки" става пределно ясно, че тук играта е друга. Вече обясних каква е тя. Дали Спас - Локи е замесен, не е нужно да доказвам, той фактически сам си призна. Обаче има нещо друго, което нито Спас, нито бившия Есхар знаят. Те са маши на службите. Жалки маши, изпълняващи една мръсна поръчка. Обаче освен маши, са и свидетели за гадните истории на ДС - НСС. При това не дребни свидетели, а свидетели, които биха могли да заведат следите до полковник Павлин Димитров, до полковник Румен Николов, до подполковник Петър Петров, до наркотрафика и връзките на нашите служби с престъпни и терористични организации. Та Спас и Цветомир стават твърде неудобни свидетели. А неудобните свидетели биват премахвали, такива са правилата на тази игра...


--------------------
PM
Top
Локи
Публикувано на: 8.12.2005, 20:42
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



Ангел се отрече от писанията си !!!!ххахаха
Ангел се отрече от писанията си !!!!ххахаха
Ангел се отрече от писанията си !!!!ххахаха
Ангел се отрече от писанията си !!!!ххахаха

Е, аз няма да с е отрека,и че съм писал със същия ник като твоят,но добре направих да си ПРОЛИЧИ , пък така като гледам стила на Иванич досущ като на бай ви Мангал -ченгето.
Ангеле, добре са те обучили службите!!
Ашколсун!!!-нали така беше на древнобългарски хахахахах smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 20:48
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Ангеле т'ва. Ангеле Онова. Ти си Ангеле това. Ти си Ангеле онова. Ти кой си? Защо не се пишеш с твойто име? Защо не постигнеш нещо сам в тоя живот? Кой си ти? Кой те знае теб? А тоя Англе, го знаят много хора. Бая хора, а теб те знаят майка ти, баща ти и още един двам души.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Локи
Публикувано на: 8.12.2005, 20:54
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (bgskin @ Dec 8 2005, 08:48 PM)
Ангеле т'ва. Ангеле Онова. Ти си Ангеле това. Ти си Ангеле онова. Ти кой си? Защо не се пишеш с твойто име? Защо не постигнеш нещо сам в тоя живот? Кой си ти? Кой те знае теб? А тоя Англе, го знаят много хора. Бая хора, а теб те знаят майка ти, баща ти и още един двам души.

Можеш сам да провериш!!
няма много хора с моите имена. smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 21:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Ти си като един тапак дето ме заплашваше с: Внимавай аз ти знам ИП-то. Никой не е чувал за теб ти си неизвестен, измислен интригант. Нямаш с какво да се занимава и се заяжда и подлива вода на доказали се по един или друг начин хора. Ти си една Мижитурка, една никому не известна мъртва душица.
Пак ти казвам направи нещо сам през живота си, за да помнят поне някои хора, а не да умреш като овца без история. НАПУСНИ!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
tigan
Публикувано на: 8.12.2005, 22:24
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Изгонени
Съобщения: 4
Участник # 207
Дата на регистрация: 8-December 05



Грънчаров си призна, че Иванич е той. Разправяше, че писанията в дир.бг били фалшиви. Единственото място дето хората могат да са сигурни, че пише той е сайта на Иванич + още един също окончаващ на .ru Е, това за хората тук нищо не значи. Всъщност писанията в дир.бг са толкова иронични, че само глупак би се вързал на тях. Но кои всички тук ахкат и тропат с крак. И на война ще ходите. Ходете.
Сега ще правим поредната гладна стачка. Все едно го чувам как този път наистина ще спре да пие. Не разбирате нищо и няма да разберете. Пропити сте от глупост. Собствената не ви стига ами приемате за чиста монета и това що е дочула от някъде глупавата глава на някой от братята ви. Жалка история. А да ви споделя, че на Свети Елтимир, не му пука за никой от тук. * И за най-върлия му фен Севар не му пука. Няма как да му пука. Един лъжещ не може да изпита уважение към този, които му се лови на въдицата. Но ние глупейте покрай него. Като пукне и култа към него ще развиете, култ към червея. Но това като се споминете и вие някой ден ще го осъзнаете. Блажени са невежите, но за вашата собствена глупост едва ли ще има прошка!

Казвам ви Сбогом, но като гледам корена на думата едва ли я употребявам правилно. Далеч сте от Бог толкова колкото твърдите, че той е с вас и сте близо да злото толкова колкото пищите от него.
* Всъщност може и да му пука за вагината на Чакар.
PM
Top
Локи
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Елтимир @ Dec 8 2005, 08:30 PM)
Преди пняколко месеца Спас Минков - Сабазий беше баннат от Админа на дир.бг, защото го беше хванал, че пише из форумите от мое име.

Човекът е админа/модератора на клуб история Komita, където ти се опита да ми изнасяш личните данни с линк към Твоя сайт- на Иванич.

По нататък(ето пак намесваш трети лица).... е хубаво да го питаме него, а не да си измисляш какво е направил и как е направил и каква е била причината.
Бе, научи я тази причинно-следствена връзка!! Има я в нашите народни поговорки:
КАКВОТО ПОВИКАЛО, ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО!!
Кой те би по главата да започваш да ръсиш глупости и клевети по мой адрес, по адрес на Йолов и на "Кубратов сноп" из всякакви форуми. Каква ти беше целта??
Никаква .. ти даваш ли си сметка какви сили отприщи с глупоста си? Даваш ли си сметка,че сгреши, безпогрешни ми и велики колобъре, като налетя на българи?!
Страхливец си ти и слабак и освен на свои сънародници на други не можеш да навредиш. Евреите ти се смеят, масоните те имат за приятел защото добре обслужваш антитезата .
Ако бях християнин бих ти простил и бих махнал с лека ръка "Бог да ти е на помощ", но не съм и сега ще се моля на Бог да се преродиш в каквото си заслужил с делата си .....
Жал ми е за бъдещето , за младите, които омотаваш в своите тресавища и блата. за всички, които препочитат да си изграждат кумири и да обслужват готови идеологии, отколкото да търсят себе си и да творят със собствените си ръце и ум..
Сори, пичове, ма на ваше място бих помълчал , както ще направя и сега..
Сбогом.!!


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
IYI
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



ЩЕ КАЖА И ДА СЕ ЗНАЕ!
Мисля че и аз трябва да изрека някой неща.
Първо, държа да кажа, че съм
се самообучавал в изключителна разумност и
в съчетание с вродените ми инстинкти съм пос-
тигнал чувство за истинност, но да призная не-
щата, които пишеш меко казано ме объркват.
Ако не познавах Елтимир, щях да ти повярвам,
но лично го познавам и съм разбрал неща, които
малко от хората тук са ги разбрали или надали ще
ги разберат.Елтимир създаде Кауза-идея, която
всеки един от нас подкрепи.Вие познавате човека
Елтимир, аз познавам същността Елтимир с други
го разпознах, не като идол, а като спътник и сила.
С почти вечно киселият Сувар е същата работа, от
много време съм разбрал причините за тази негова
черта и го разбирам.Самият факт, че присъствам тук е
крайно красноречив, защото от години се връщам и
трудно бих си тръгнал, защото има едно нещо:
Силата на сетивата и разума ми са установили, че тук
е реалността на истината, че тук витае огромна сила, а
тя е безгранична и паразитите ги е страх и те знаят, това,
което и ние знаем, че времето им изтича и че корена на
тяхното унищожение тръгва от Воини на Тангра, а Воините
бяха създадени от Елтимир и развити от Севар и ще бъдат
продължени не само от мен и с други думи принадлежността
ми към Воините е със силата на закон произтичащ от същността
ми, която от много време е разбрала за цялата плоскост, за която
пишете, господа Елтимир пося, създаде нещо, което ще бъде в
основата на света и аз ще се грижа, както ще възпитам и моите
поколения да се грижат и утвърждават вечната идея за Воините!
Дойдох с далечно предзнамение, на което бе изобразено IYI, след
което се запознах с Елтимир и идеята за Воините, всичко е формирано
много отдавна.

КАЗАХ, ДА СЕ ЗНАЕ!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
bgskin
  Публикувано на: 9.12.2005, 8:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Совите не са това, което са. Истината е някъде там.

Ех драги ми смехурко. Пиша ти това писмо. Драги Локи, Моки Тигани, печки и сек'ви други уреди за вграждане. Така и не видях къде Грънчаров си признава нещо. 2ро Този Грънчартов беше наречен от вас червей е тогаз какво оставете този червей, той сам ще си умре, ще изсъхне след дъжда и ще го видите някъде размазан от слънцето. Не вас ви е страх, че този червей може да се превърне в АНАКОНДА и тази анаконда да ви прегърне в топлите си обятия и да стисне, за да отитдете да видите как е там горе. Тенджера, на този сайт http://tangra.org/ пак има материали писани от Елтимир и този сайт ли е негов?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 9.12.2005, 12:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Не е ли редно да кажем коя дружинка се изхрачи грозно върху Илия Минев, кои участваха в дружината, кой им подшушна някои неща за Румен Воденичаров като ги пренесе на Илия Минев? Спас Минков е един от тия и е най на светло. Останалите като Йолов стоят в сянка предимно. А Емилио е техен ятак. Да не се прави на интересен, че ми втръсна!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 9.12.2005, 13:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Знам, че не е редно да се мълчи...но аз съм в "шокирано мълчание"...

Първо не мога да схвана кой кой е, макар, че доста неща се поизясниха. Второ - прави ми впечатление, че Елтимир в момента е викан за "изясняване" и всички филосостват или го напад и във форума.

Така ли трябва да бъде?!!!!!!

Аз искам да знам какво може да се направи или помогне и какво е в основата на всичко. Лесно е да пишете, че сте заради Елтимир тука, но.....

Ако има спорове или неща за изясняване - поне ги изложете правилно. Вие обяснявате неща които са станали лично между вас или преди години или в други форуми и човек, който просто влиза в сайта на войните и не познава никого, не може и да разбере за какво става въпрос. Ако пък споровете нямат нищо общо със сайта или форумите - водете ги в лични емайли.

Човек е така устроен, че като види или прочете нещо мозъка му се включва на задача - да го разбере или реагира. Ако искате всичките 160+ човека в този форум да вземат отношение, поне обяснете правилно какво става.
PMEmail Poster
Top
bgskin
Публикувано на: 9.12.2005, 13:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Защо винаги вие жените искате да знаете всичко. Гледаи отстрани и си траи, каквото има да става ще става. Половината става др половина ще стане съвсем скоро след този пост на Севар. Просто се отсяват нещата и се вижда какво да стане. Стой си отстрани и си избери на коя страна да застанеш. Вместо да ми обясняваш к'во правя дали философствам или нещо друго замълчи. Щото ми писна от глупости. Спорове нема всичко е решено, всичко е ток и жици. Рая е тука на земята. Всичко е розово.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020