www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Елтимир?


Страници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Елтимир?
Eлтимир
Публикувано на: 9.12.2005, 13:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Длъжен съм да кажа три неща.
1. За моето мълчание причините са от личен, даже от здравословен характер. Ако ще търсим персонална вина, тя е на Държавна сигурност, чийто преследвания разклатиха сериозно здравето ми.
2. Личните сведения, изнасяни от дружинката на Йолов са предимно агентурни данни, предадени им от НСС - ДС, чийто интереси дружинката обслужва. Има твърде много доказателства, включително неточностите и объркването при цитирането на някои сведения. Има и пълни измислици, 100% клевети, на които няма да се спирам.
3. Най-важното. Никой не е тук заради мен. Ако беше така, най-добре ще е да си тръгна и никога да не се връщам. Поне аз мисля, че всички ние сме тук заради Идеята. А тази Идея е много по-голяма от мен, по-голяма е от всички нас. Ето, затова сме тук. И вместо да обсъждаме личните качества на тоя или оня, по-добре е да помислим какъв принос да дадем за Идеята. А също да помислим как да спрем геноцида над българите, как да преведем България през вековете. Не го ли направим, всичко останало е безсмислено. Утре мен няма да ме има, няма и вас да ви има, няма да има никой от живеещите днес. Но българската нация трябва да я има, трябва да ги има децата и внуците ни. Всъщност именно затова сме се събрали заедно - да помислим как да го има Българското бъдеще.


--------------------
PM
Top
IYI
Публикувано на: 9.12.2005, 18:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Севаре...., нямаш право да хулиш така долно!От къде на къде реши, че съм техен ятак, държа да кажа на теб СЕВАРЕ, че е долна лъжа!Моето уважение
към теб не спря през последните години, макар твоите изцепки спрямо мен да са безкрайни.От години наред съм сам представител на Воини на Тангра и причината да съм сам си ти, изглежда този клон на Воини на Тангра е СИЛНО ИЗГНИЛ И Е ВРЕМЕ ДА НАПУСНА И АЗ.Членувам в друга много по-мощна организация, която е набира сила и е редно да кажа, че Воините не потръгнаха, заради Йолов, този няма да помръдне на никъде благодарение на Севар и изглежда съмненията ми за Севар и службите категорично се потвърдиха.Неговите спънки имат само едно обяснение-СЛУЖБИТЕ.
Воини на Тангра в този момент е пълна катастрофа, а аз категорично се самоотлъчвам в самостоятелно изграждане на клон, като последствие на моето доказателствo и вяра към Тангра!!!!!!!!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
LETO
Публикувано на: 9.12.2005, 18:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



....и така започна роенето... smil4334a6f863501.gif

Странни дискусии се водят последно време във форума.... може би за това от регистриралите се мълчат - няма и какво да кажат. Наслоявано дълго време напрежение се освобождава.

..и като казва bgskin - нека сами се смоопределим.

Като съм писал не веднъж от това деление печелят само враговете ни.
Севаре,мисля си, че може би е по-добре да затвориш темата


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Иван
Публикувано на: 9.12.2005, 19:13
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Хм!
Съхнене на клонове на движението,
освобождаване на наслоено напрежение,
роене!

Знам, че трябва да изчакам и не е момента да вземам думата.

Но моята позиция в този форум за сега най-добре се определя като "представител на търсещите", както веднъж споменах.

Много търсещи с голяма скорост центростремират към идеите. Към това, което по-горе IYI определи като Кауза-Идея. Съдя по кръга от хората, с които съм заедно в тези идеи, които даже не са регистрирани тук.
Та молбата ми е към знаещите какво става сега: режете, роете, но помислете за търсещите. Намерете формата, с която да дадете новите си посоки.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 9.12.2005, 22:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Съжалявам за временните затруднения, но трябва да си дадем сметка каква сила беше изпратена срещу нас. Спас-Локи, Цветомир Йолов и подобните им са само жалки маши в цялата голяма игра. Срещу нас действаше една от групите, ръководени от Тамара Тютченко. Една от "петорките", петчленните групи, имащи за задача да ликвидират огнищата на потенциална национална съпротива. Една високопрофесионална група, разполагаща с мощна апаратура и ползваща се от покоровителството на Службите. Засега не мога да дам повече информация, но истината в крайна сметка излезе на бял свят, което означава, че ние пак успяхме. Създадоха ни неприятности, но не ни победиха. В близко време очаквайте сензационни разкрития. Най-вече за сътрудничеството между ДС, извинете, исках да кажа НСС и ГРУ, по-точно с направлението, ръководено от проф. Борис Золотов. Тогава ще стане ясно как скъъъпите ни службици съдействат за унищожението на българската нация и държава. Готов съм да предоставя данни поне за част от агентурната мрежа на ГРУ /Государственое разведывательное управление/, ползваща се от съдействието на нашето НСС. Мистик, ако имаш възможност преведи това мое твърдение и го разпрати из британските сайтове. Нека там знаят какви съюзници и братя по оръжие си имат в лицето на "новите демокрации". Бел, ти също можеш да направиш нещо, като разпратиш думите ми из американските сайтове. А по-късно ще цитирам още имена. Някои от тях ще предизвикат шок, ама да не бързам. Всяко нещо с времето си.


--------------------
PM
Top
tigan
Публикувано на: 10.12.2005, 19:10
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Изгонени
Съобщения: 4
Участник # 207
Дата на регистрация: 8-December 05



Появиха се снимки, появиха се и лични документи. Всички трябваха да са в шок.
После разкри строго секретен документ за лиценз и го нарече “документа на предателството”.
И тъкмо когато шокираните се освестяха, ти им запрати в лицето фотографията “I want internet from aria net”.
Блестящо. За близо година успя да хвърлиш толкова много доказателства в очите на слепите и те прогледнаха. Видяха истината! Да, прав си Елтимир. ДС, извинете, исках да кажа НСС и ГРУ, са в центъра на всичко,a един мормот завива шоколада… Но Елти, дали Бел и Мистик не са агенти? Ти да разчиташ на тях, а те да не ти кажат, че не са писали по форумите на острова и отвъд океана, понеже там нямало да повярват на твоите безспорни Доказателства понеже отдавана били облъчени от ДС. Другите 160 човека дали не са агенти?! Аз, дали след 5 мин няма да бъда също вербуван? Ти и затова сложи забрана на ЛЕМС, да не може да пише тук, понеже тя заговаряше всички и беше лесна мишена за ДС, нали???
От ден на ден твоята особа, трупа все повече и повече святост и Тангра ми прати видение! В денят, когато твоя едничък син Сувар, препие с ферментирала суроватка, ще те обяват за Светец по волята на Тангра! Ще се построи храм “Св. Елтимир”, и ще пламне огъня на Новата вяра. Аз видях този храм Елти! Видях го! Пронизваше небесата, а на човеците спираше дъха! Продължавай напред и нека твърдения от сорта, че ако всички патриоти са като теб, България е обречена, не те сломяват духом и телом! Ти си Човекът! ! !



Марули, марули, марули,
безкрайно зелено поле,
сред него стои и се пули
едно възхитено теле.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 10.12.2005, 21:11
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



За разлика от вас мен ми дреме на патерицата дали ще ме обяви някой за агент или каквото си иска. Който е сигурен в себе си не му пука много за мнението на някви незначителни за него хора!

Искарахте всички които влизат тук малумници без преценка, някви овце. Направо взехте да ставате смешни. Никой не го интересува да ви слуша личната драма, а Елтимир вече знае как мислите за него. Тогава защо продължавате да си просите внимание?

Кво си въобразавяш тиганчо като ми споменаваш името? Ауууу направо се разтреперих от яд. И тва че не съм писала по чуждите форуми и че не съм го казала. Абе ти полудя ли-май не си разбрал че аз се съобразявам на първо място със себе си и не приемам поръчки от никого и ми дреме гъза за ваште душевни терзания!

И за ваше известние нито някога съм се обявявала за воин на тангра нито мога да имам шефове. Сори-семейна черта!

Не ме намесвай повече в жалките си спорчета-не ме касаят минимално!!!!
PM
Top
tigan
Публикувано на: 10.12.2005, 22:21
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Изгонени
Съобщения: 4
Участник # 207
Дата на регистрация: 8-December 05



Елти, казах ти! Свали си картите агентурата! Скоро и другите ще го сторят!

Агентуро, семейна черта?! Дааа, всички сте едно голямо семейство! И като сте се кръстили “държавна”, извинете “национална” и “Государственое” да не сте повече националисти от Елти? Ае уа!!! Знам ти агентурското присъствие на тебе! Не сем. черта, а резка! Тиганчо, ще ми викаш, когато твоето Bell стане по-българско от моето. Панимаеш? И не си разправяй за газа, защото на мъжете тук той може да служи само за едно и за нищо друго!
Хахаха… без нерви, Елти.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 11.12.2005, 4:18
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



"Ще ми викаш тиганчо когато..."

Аз вече ти го казах, смотлъо. Внимавай понеже всички сме агенти и много лесно можем да те посетим у вас. А семейната резка може да ти купи еднопосочен билет за витоша хаха....нали за тва си говорим по принцип?
Много се извади смел за да се разправяш с агенти от нашия калибър бе Мунчо!

Продължавай да разправяш вицове-така определено ни помагаш понеже жестоко се самоиронизираш и твоята версия се явява като меко казано голям ташак какъвто си и ти самия!

PM
Top
Bell
Публикувано на: 11.12.2005, 5:10
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



А, и да не забравя! Когато разбереш как се казват пра бабата и пра дядото на твоите пра баба и пра дядо и тогава няма да можеш да се мериш по българщина с някои хора които по документи и държавни архиви могат да докажат болярския си произход от времето на последните боляри. Недей да се излагаш и да ми говориш за българщина точно на мен. Понеже за съжаление информацията ти достига единствено до калибъра на вестник Шок и нищо повече! Има неща които за дребни селяндури като теб не си струва и да се казват понеже ума ти не може да ги побере!
Но все пак като си дръзнал да ми говориш за българщина и български произход не е лошо да имаш предвид че аз поне нямам съмнения за моя (и то какъв)! Гените са важно нещо....като смееш да говориш ще ти кажа още една информацийка която ти липсва-от както съществува семейството ми ражда лидери,древна аристокрация,наречена после буржоазия, но винаги род на лидери, който няма общо с някви новоизлюпили се пост-комунистически парвенюта към каквито ти и някои други заблудени хора смеят да ме причисляват! В моето семейство не един е бил в белене, не един е пострадал и пак е уцелял!!!!!!

Ако имаш безочието да продължаваш жалките си твърдения само ще ти кажа че в момента в компютара ми имам поне пет подробни разработки на родословното ми дърво с начало от средата на 1700-тната година!!!

В един град (чието име няма да спомена) се съдържат документи из архивите за неговия основател (чието име няма да спомена) син на болярката (еди коя си чието име няма да спомена) чиято далечна потомка съм аз (векове назад). Но в моя род постоянно се смесват аристократични родове които раждат и войводи (чиито имена няма да спомена).
По-чист произход от моя здраве мукажи!

какво още имаш да ми казваш за национализъм и българщина завистливо селянче? Понеже не съм сигурна дали ти можеш да се гордееш че твоята кръв е преминала през турското и комунизма и се е запазил спомена за твоя род и потомството също!

Нека такива като теб и някои други ми разправят че презирали хора като мен принадлежащи на мутренски среди-мога само да се присмея на тази жалка клюка плод на градските легенди и политико-вестникарския бизнес!

Ето това е истината с която се гордея и не ме вълнува кой ще повярва. Няма да си публикувам родословното дърво нито имена от уважение към всички тях понеже както ти казах, просто не си струва да казвам неща които малко хора могат да уценят. Но поне веднъж за винаги ти и глупаците като теб да разберете колко сте смешни и нелепи.


PM
Top
Azerath
Публикувано на: 11.12.2005, 9:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Тиган, много интересно. Определено! Чудя се защо ли още не си изял бана.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Bell
Публикувано на: 11.12.2005, 13:37
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Не аз незнам защо си мислиш че твоите жалки и постни коментари се ползват с някакъв успех сред хората. Ти явно не можеш да проумееш че не си фактор и че твоята преценка няма стойност ни влияние пък камоли твоята уценка (голям смях) понеже си един нищожен човечец никому ненужен и непотребен.

Освен това да разбереш какво аз мисля ти излиза много трудно четейки моите постове пък камоли телепатично smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif ,за това и не си разбрал че аз може и да не мисля че моя род е единствения но поне е един от малкото които могат да го докажат и до които такъв посредсвтен тип като тебе някога ще могат бегло да се докоснат! Да, аз ще раздавам автографи а ти ще седиш и ще си рецитираш изтъркания репертоар на празна сцена!

Много поздрави от агентурата-и не забравяй че пътищата на агентурата са са безкрайни и скоро те учаква изненадка!!! smil4334a62fd4260.gif
PM
Top
Bell
Публикувано на: 11.12.2005, 13:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Освен това ще поясня за малумните като теб че Елтимир може да ме помоли много неща които аз мога да преценя че няма да изпълня по мое съображение. Както и обратното важи с пълна силна за него по простата причина че не работим на договор и колкото и да ти се иска ако желаеш да имаш въобще някакви наченаци като ябълка на раздора трябва да си намериш по добра стратегия защото тая толква куца че се чудя как може да не си толкова малумен че да си повярваш, малумен тиган (как звучи само)!!!


smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Севар
Публикувано на: 11.12.2005, 13:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Този "tigan" си е регистрирал поща eltimir@abv.bg. Той е същия онзи evgeni, който сто пъти се регистрира вече. Явно той е същия, който беше регистрирал ICQ на моето име и с него си пишеше с хора, които дори не познавам.

До Емилио: Много добре знаеш, че не лъжа и, че мога да го докажа. Така, че се разкарвай и ти долен чифут!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.12.2005, 15:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Това с пощата е много показателно. Защото една от целите на дружинката, е да си присвоят идеите. Ако забелязвате, те искат моето унищожение, включително физическото ми унищожение, но идеите не критикуват. Само веднъж тоя евгейни писа, че това не са само мои идеи. Разбира се, че не са само мои! От доста хора съм се учил и доста неща съм взел от тях. Илия Минев, Иван Долев, Владимир Свинтила, Никола Николов, Иван Найденов... При такива учители нямаше как да не науча нещичко. Заслугата ми е, че съм дал своя личен принос в едно общо дело, което се гради поколения наред. Делото на българския национализъм. А на дружинката е дадена задача да обсеби направеното, да го приватизира, за да притежава монопола над него утре, когато мен няма да ме има. Да, те искат да ме премахнат, а утре да говорят от мое име. Дори някъде вече го правят, въпреки, че още не съм ритнал камбаната. Първо ще ме убият, а после ще се надпреварват да се пишат мои наследници.
Помислете над този вариант и ще разберете откъде се взема злобата и огромната настървеност на нашите врагове. Както комунистите приватизираха общобългарската държава и я превърнаха в своя частна собственост, така и техните маши искат да приватизират нашето общо Дело и никой друг, освен тях да няма права над него. Ще им позволим ли?


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020