www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Елтимир?


Страници: (6) « първа ... 2 3 [4] 5 6  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Елтимир?
IYI
Публикувано на: 11.12.2005, 17:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



ИЗКАРАЙ ВСИЧКИ ДОКАЗАТЕЛСТВА, ТУК ПРЕД ВСИЧКИ ДА ВИДЯТ, ХАЙДЕ МРЪСНО ПРОДАЖНО КОПЕЛЕНЦЕ НА СЛУЖБИТЕ, ПЪРВИЯТ САЙТ БЕ СПРЯН, ЗАРАДИ ЙОЛОВ, ВТОРИЯТ СЕ СЪГЛАСИХА ДА ГО ПУСНАТ САМО АКО ГО КОНТРОЛИРАТ И ТО В ТВОЕ ЛИЦЕ.СТРУКТУРАТА Е НА САЙТА Е СЪЗДАДЕНА ДА ВОДИ УМСТВЕН БЛОКАЖ-МАТРИЦА НА ВИСОКО НИВО ЗА ВИСОКОТО НИВО НА ПИШЕЩИТЕ В НЕЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!КОЙ БИ СЕ УСЪМНИЛ В СЕВАР-НИКОЙ-КЪРТИЦТАТА В ЯДРОТО, КОЯТО ТИХО ВЪЗПРЕПЯТСТВА ГОДИНИ НАРЕД ПОД ПРЕДЛОГ, КОЙТО Е ЛЪЖА, ИСТИНСКИЯТ Е ЧЕ СИ ОТ СЛУЖБИТЕ КОПЕЛЕНЦЕ МРЪСНО.


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Хунор
Публикувано на: 11.12.2005, 18:00
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



QUOTE (IYI @ Dec 11 2005, 07:37 PM)
ИЗКАРАЙ ВСИЧКИ ДОКАЗАТЕЛСТВА, ТУК ПРЕД ВСИЧКИ ДА ВИДЯТ, ХАЙДЕ МРЪСНО ПРОДАЖНО КОПЕЛЕНЦЕ НА СЛУЖБИТЕ, ПЪРВИЯТ САЙТ БЕ СПРЯН, ЗАРАДИ ЙОЛОВ, ВТОРИЯТ СЕ СЪГЛАСИХА ДА ГО ПУСНАТ САМО АКО ГО КОНТРОЛИРАТ И ТО В ТВОЕ ЛИЦЕ.СТРУКТУРАТА Е НА САЙТА Е СЪЗДАДЕНА ДА ВОДИ УМСТВЕН БЛОКАЖ-МАТРИЦА НА ВИСОКО НИВО ЗА ВИСОКОТО НИВО НА ПИШЕЩИТЕ В НЕЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!КОЙ БИ СЕ  УСЪМНИЛ В СЕВАР-НИКОЙ-КЪРТИЦТАТА В ЯДРОТО, КОЯТО ТИХО ВЪЗПРЕПЯТСТВА ГОДИНИ НАРЕД ПОД ПРЕДЛОГ, КОЙТО Е ЛЪЖА, ИСТИНСКИЯТ Е ЧЕ СИ ОТ СЛУЖБИТЕ КОПЕЛЕНЦЕ МРЪСНО.

Еммилио само едно ще ти кажа smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4334aa82a45b8.gif


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
EvKK
Публикувано на: 11.12.2005, 21:14
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 210
Дата на регистрация: 11-December 05



eltimir@abv.bg се създаде за да се роди tigan. Тиганчо е мъртав. На гробната му плоча пише:
"Аз съм шут, а ти царица.
Аз бродя из гората, ти бройкаш си листата.
Гора широка, простота дълбока."
Шуть на Bell

Та eltimir@abv.bg не е използван за нищо друго, но болните ви тикви предизвикват. Току виж скоро да се отвори портал www.PraviaEltimirNaIdiot.com

Емилио, предишния сайт беше спрян защото човекът, който го създаде и години наред го поддържаше, беше обявен за агент на ДС. Нормално е след такова твърдение сайта да бъде спрян, не мислиш ли? Причините са, че Елтимир е абсолютен червей, облъчван от Светльо и Силвия. Сега и ти си предател, нечий агент. Всички са агенти, само света троица са истинските българи. Търпението се изчерпва, следват наказанията.

А това хилавото човече с очилцата, Хунор да не се хили така, че току виж вярно се събуди еднозъб.
PMEmail Poster
Top
Bell
Публикувано на: 11.12.2005, 21:37
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Не си ми критерия в живота че да ме вълнува кое считаш за простота и кое не и какви са ти въобще твоите критерии.......защото ти си никой, просто една изкупителна жертва. За твое съжаление потенцялът ти те слага в тая категория...


Ти явно не можеш да си дадеш сметка колко благотворно въздействаш на този форум защото вместо да създаваш напрежение, ако има такова, то се изпуска върху и чрез теб. Аз лично бях набрала инерция от една тема за жените и сега изпускам парата чрез теб. Продължавай така! smil4334abded4493.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.12.2005, 21:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Обвиненията към Цветомир Йолов бяха отправени едва след като той изгони няколко души от сайта, включително и мен. И след като установихме, че чете личната ни кореспонденция и злоупотребява с нея. А после поиска да си прави сайт с моите материали и с преводите на Зент Бурджан.
За агентурната дейност. По-интересно е как е станала вербовката. Няма нищо загадъчно. Достатъчно е да се споменат висящите съдебни дела на Цветомир Йолов и ще стане ясно. Включително делото за разбиването на клуба ва БДФ във Враца и кражбата на пишеща машина и други материали оттам. После на Йолов беше поръчано да обсеби идейните материали, които беше получил от мен или чрез мен, да ги приватизира и да ги обяви за своя собственост. За да има права над тълкуването и развитието им, естествено. Когато той се провали в тази си задача, му дадоха нова. Да съдейства за физическото ми унищожение, а с приватизирането на материалите се заеха други. Обаче и те се провалиха. Ами сега, Тиганчо?
Впрочем още веднъж ще повторя, че изложените от мен идеи не са и не могат да бъдат моя собственост. Те са общобългарски и е идиотско някой да претендира за монопол над тях. Държа на авторството на своите текстове, но само толкова. По-нататък идеята ще се развива и усъвършенства и това ще е заслуга на всички, които се включат. Идеята е обща, както и България е на всички българи.


--------------------
PM
Top
EvKK
Публикувано на: 11.12.2005, 22:16
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 210
Дата на регистрация: 11-December 05



Ех, никога не си имал притеснение от употребата на лъжи smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.12.2005, 22:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Пишещата машина от клуба на БДФ във Враца дълго време стоеше в мазето на сестрата на Йолов. Всеки може да направи справка в съда във Враца за делата на Цветомир Георгиев Йолов. А тук имам и доста изрезки от вестници с описание на неговите "подвизи". Включително за рисуване на Свастики върху монумента на Ботев. Твърде добре са документирани моите "лъжи".


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 12.12.2005, 10:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Емилио, не се прави на чалнат. Видях съобщенията на Локи и се оказа, че ти си му обещал да го прикриваш и го питаш как са и какво правят останалите от дружинката, с които имаме вземане-даване вече месеци наред. Това как ще го обясниш? Друг път недей забравя какво пишеш, докато интригантстваш. Така стават издънките.
Останалите тигани, евгенита и т.н. говорят наизуст без да знаят за какво става въпрос. Дори не ни познават и са ни виждали само на снимка, още по-малко пък имат представа какво се случи.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Атила
Публикувано на: 12.12.2005, 10:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



абе хора, що дъвчете едно и също - прас секирата и доклука да се маха от тука !!!


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
EvKK
Публикувано на: 12.12.2005, 11:51
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 210
Дата на регистрация: 11-December 05



Пишеща машина? В мазето на сестра му? Айде малко по-сериозно а?
А за Севар какво? Нали беше пръв приятел на Есхар? Дали не са разиграли този театър за да заеме неподозиран неговото място и отново работа за службите. Сега сам си призна, че чете ЛС. Това не е ли същото обвинение. Вече изхвърчаха няколко човека. Или ти саморъчно банна ЛЕМС?
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.12.2005, 14:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Цветомир Георгиев Йолов е вербуван на база зависимост от криминално минало. А че е вербуван няма нужда да се доказва. Много от хората тук се напатиха от неговите гадости. Включително четене на чужда кореспонденция и писане на писма от чужди пощи, използвайки чужда самоличност. Както сега, така и преди една година целта беше да се създават раздори между участниците във форума, да се всява недоверие. Именно по тази причина акцентът се поставя върху личностния, а не върху идейния елемент. Моят съвет е да се обръща внимание на идеите, на възпитанието в националистически дух, на просветата. В крайна сметка тук сме да работим заедно, а не да се харесваме. Аз вече съм си харесал една жена и съм се оженил за нея. Това ми е достатъчно. Вярвам, че ситуацията при повечето от вас е подобна. Оттук нататък да се залавяме за работа, защото се задават събития и ние, увлечени в безсмислени спорове пак можем да ги пропуснем.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 12.12.2005, 14:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Не само, че разгледах личните на спас минков, но и бих ги публикувал за да се види какви мизерии е писал, също и на евгейний и на емилио.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Атила
Публикувано на: 12.12.2005, 15:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



проверката е виша форма на доверие !!!

всички боклуци вън от тука !!!

предлагам да не си губим бремето с безмислени дискусии като е ясно с какви факи и трикове разполагат опонентите.

Относно тайните служби - то е ясно, че ще се опитват и за в бъдеще да вкрават къртици ама според мене това не трябва да ни бърка.

Интриганството за мене е най-гнусното нещо на света и ако зависи от мене заслужава смърт всеки който клевети


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.12.2005, 15:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В галерията пуснах снимки от вестникарски публикации, посветени на подвизите на Цветомир Йолов. То се видя, че постепенно ще се наложи да пусна и останалото. Бях решил да не се занимавам с него, обаче това момченце не мирясва. И тогава ще стане ясно какъв криминален тип е решил да завежда дело срещу мен за опетняване на "доброто му име". Всъщност завеждането на делото е под диктовката на ДС - НСС. Целта не е да бъда осъден, това е невъзможно. По твърде много причини. Целта е да ме помъкнат с охрана и по етапен ред към Варна и така да се стигне до "нещастен случай". Целта е да бъда премахнат физически. Това е информация, а не предположение. Само че преди да ми се случи, ще покажа кой именно става проводник на мръсните замисли на Държавна сигурност. А пък вие съдете не е ли агент бившият админ на бившия сайт tangra.org. Впрочем съветвам ви да посетите сайта и да видите в какво се е превърнал. В какво е бил превърнат. От "честния човек" Цветомир Йолов, естествено...


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 12.12.2005, 15:43
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



[QUOTE Моят съвет е да се обръща внимание на идеите, на възпитанието в националистически дух, на просветата. В крайна сметка тук сме да работим заедно, а не да се харесваме. Аз вече съм си харесал една жена и съм се оженил за нея. Това ми е достатъчно. Вярвам, че ситуацията при повечето от вас е подобна. Оттук нататък да се залавяме за работа, защото се задават събития и ние, увлечени в безсмислени спорове пак можем да ги пропуснем. [/QUOTE]

И аз тъй казвам.
И без това не знам на колко души тук им е ясно кой кой е!

[QUOTE]Не само, че разгледах личните на спас минков, но и бих ги публикувал за да се види какви мизерии е писал, също и на евгейний и на емилио. [/QUOTE]

Кой е Евгений, кой е Емилио?!
Намесват се и стари участници, които били баннати и пр.

Или да се говори конкретно, така че и такива като мен да разберат интригите или тия работи да не се пускат във форума.
Абе знам, че ако има нещо гнило, то не трябва да се крие, ама пак повтарям - от писанията през последните дни абсолютно не е ясно кое и къде е гнилото.

Хайде, ако някой има цялата информация, да я даде или да се прекратява диалога.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) « първа ... 2 3 [4] 5 6  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020