www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Елтимир?


Страници: (6) « първа ... 3 4 [5] 6  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Елтимир?
Eлтимир
Публикувано на: 12.12.2005, 19:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Кой е Евгейний нее знам. Имам подозрение, че зад това име се крие Владимир Пеков от Враца, но не мога да бъда сигурен. Сигурен съм, че при клеветите си срещу нас, той изпозва архивите на НСС. Или пък някой се старае да му подхвърля данни от тези архиви. Лицето Евгейний се е заело със защитата на Цветомир Йолов, бившият админ на бившия сайт tangra.org. Емилио беше от нашите, но съществуват данни, че е преминал на страната на Цветомир. А за Цветомир следете новите материали в началото на сайта. Макар старите ни съратници да са запознати в общи линии с фактите, налага се да преповторим част от тях. Следете новите снимки и обясненията към тях и неясноти няма да има.


--------------------
PM
Top
Bell
Публикувано на: 13.12.2005, 8:23
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Севар аз бих искала да знам повече за случая с Емилио понеже ми беше приятно неговото присъствие във форума и някак си не съм предполагала че може да е така злонамерен както казваш...
PM
Top
Публикувано на: 13.12.2005, 10:36
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Светлозарчо, ще ми викаш Евгейний, когато по гъза ти касичка спрат да похлопват мъжки зарчета хахаха
Хаха, преди влизам в един ваш чат и с влизането ми се нахвърляте “Ти да не си Владимир Пеков?!” Хаха май голям страх ви гони от него :) И сега, за да ти заприличам още на него ще спря да говоря на малоумника без изявено собствено мнение, и ще се концентрирам в/у теб.
Бисерите ти като този за tangra.org, вече са пословични за кухостта ти :)
От къде са ми фактите ти споделих, но ти не вярваш. Не отричаш истинността им, но продължаваш да дописваш празните редове под изрезките на вестниците, наричащ ги архиви. Забравяш, че аз знам истината. А дали ще дойде деня, когато Есхар, реши да проговори? Бас ловя, че те познава повече от колкото ти самия се познаваш!
Да ти обърна внимание в/у една думичка – грях. Присъства във всички религии и всички човешки общества. Понеже в твоите измишльотини, обявени като древна религия, отвсякъде отсъства и понятието морал, строго обвързано с греха, ще ти ги разгранича. Едно е грешка, друго е грях.
Ти, да говориш за предателство, звучи като “Крадецът вика: Дръжте крадеца!”. Това което защитавам е само Истината. Само, но всичко! Стремя се да съм по нисък от тревата, но не и от червеите в земята Вече много предупреждения получи, от много хора. Получи и последното. Истината на теб ти е чужда, защото за теб основното е лъжата. Не очаквам да си признаеш лъжите. От тук натам попадаш в тъмнина, и ще понасяш удар след удар. Обвинявай когото и каквото си искаш в това. Когато съумееш да обвиниш себе си, ще е късно! Мълчанието не означава бездействие, както говоренето не означава действие.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.12.2005, 10:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Бях го оставил на мира, но той е, който не мирясва. Имам по-големи цели от тази да се занимавам с вас. От никого не ме е страх, това чувство ми е чуждо. Прекратете нападките и ви забравям. Включително тоя Пеков, който ми се представи в писмо под това име и се сърдеше, че не му обръщам достатъчно внимание. Нека пътищата ни се разделят и повече никога да не се пресичат, защото не се знае кой по-големи поражения ще понесе. Ще воювам срещу вас дори със съзнанието за закрилата, която имате от ченгетата. Ако целта на вашия живот е воювате срещу мен, то аз имам други, различни цели. Йолов да прекрати гадориите си, в противен случай всеки ден ще изнасям по нещо ново за него. Достатъчно търпях и достатъчно съм се подготвил. Вече време не ми остана и почвам. Да няма после обидени физиономии. Когато баща му идва до мен и се споразумяхме, аз изпълних своята част от споразумението. Той беше, който го наруши. Така че да се оттегля докато е време.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.12.2005, 11:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, забравих да спомена как дружинката на Йолов оплю по един особено гаден начин паметта на Илия Минев, българския националист № 1 на 20 век. С едничката цел покрай него да оплюят и мен, защото бяхме близки с Минев. И това ако не е маниакална омраза. На дружинката бяха подхвърлени сведения за протурската политика на Румен Воденичаров през 1989-90 г., като тази дейност бе приписана на Минев. И тези малоумници се хванаха на въдицата и почнаха да разпространяват фалшифицираните данни по всички възможни форуми. Интересно как не оплюха и Никола Николов, с него също бяхме близки. Време е дружинката да се оттегли от полесражението, а ние да вършим нашата си работа.


--------------------
PM
Top
IYI
Публикувано на: 13.12.2005, 13:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Елтимире, от къде ги получи тези данни?Какво ти става?Споделих на Сабазий, че ще запазя неговата тайна, че е Локи, попитах, как са момчетата от "Кубратов Сноп", с които се запознахме на обща среща.И ако някой е вербуван, то това е Севар-тихата къртица, Лемс също е от службите и май всичките са около тебе Елтимире.Искам всички неща да бъдат изкарани, за които се споменава от Севар.Севар ме дескридитира от дълги години.
КАКВО ВИ СТАВА БЕ, ОТКАЧИХТЕ ЛИ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА СЕ РАЗПАДАМЕ, ЩОМ И МЕНЕ МЕ ОБВИНИХТЕ ВЪВ ВЕРБУВАНЕ, ЗНАЧИ СТЕ СЪВСЕМ ОТКАЧИЛИ И ПРЕДИЗВИКАХТЕ МОЕТО ОКОНЧАТЕЛНО ОТВРАЩЕНИЕ, СЛЕДОВАТЕЛНО НЯКОЙ ИМА ОПРЕДЕЛЕНА ИЗГОДА, СЛЕДОВАТЕЛНО НА НЯКОЙ НЕ СЪМ УГОДЕН, А ДЪЛГО ВРЕМЕ НЕ БЯХ УГОДЕН НА ЙОЛОВ И СЕВАР И КАКТО ЗНАМ СЪМ КРАЙНО НЕУГОДЕН И НА СЛУЖБИТЕ, ЙОЛОВ МЕ ИЗГОНИ, ПОСЛЕ СЕВАР МЕ ИЗГОНИ, А В СЪЩОТО ВРЕМЕ МЕ ОБВИНЯВАТЕ.ЦВЕТОМИР ГО НЕНАВИЖДАХ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО< ЗА ТОВА НЕ МЕ СЛАГАЙТЕ НА НЕГОВА СТРАНА, ЗАЩОТО ВЕЧЕ НАИСТИНА ПОЧВАТЕ СЕРИОЗНО ДА СЕ ПОДИГРАВАТЕ.



--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.12.2005, 14:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не съм те обвинявал, че си вербуван, а само, че мина на тяхна страна, тоест на страната на Цветомир Йолов и неговата дружинка. Скри от мен кой е Локи, нали? Научих го едва след срещата в София, чак тогава ми казаха. В момента нещата около мен са толкова сериозни, че не мога да правя никакви компромиси. А тоя евгейни, тиган или както и да се нарича, именно той е агент и ползва агентурна информация. Знам и кой му я дава. Обаче в повечето случаи информацията му е толкова изкривена, че едва разбирам за какво става дума. А ти го хвалиш... Ти хвалиш един от тези, които подготвят физическото ми отстраняване. които подготвят физическото ми убийство. Това как да го разбирам, Емо?


--------------------
PM
Top
Локи
Публикувано на: 13.12.2005, 14:49
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



Емо е Българин и има пълното право да мисли и действа по свое осмотрение.
Всеки сам избира към кого да клони и с кого да се сприятелява.
Всичкото останало са игрични(роене, параноя, страх, предатеслва, агентури , т..)от които полза имат някои тайни служби.
Емо ми харесвя от самото начало и никой не може да ми забрани да споделям с него "тайни" , както и на него да прави подобни неща.




--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Perun
  Публикувано на: 13.12.2005, 17:21
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 214
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Bell @ Dec 13 2005, 08:23 AM)
Севар аз бих искала да знам повече за случая с Емилио понеже ми беше приятно неговото присъствие във форума и някак си не съм предполагала че може да е така злонамерен както казваш...

Е какво толкова има да знаеш двама параноици обвиняващи всички в световна конспирация срещу тях в момента в който почнат да мислят самостоятелно smil4334aa44c7e89.gif

Незнайно защо са си въобразили, че службите могат да се страхуват от един алкохолик smil3dbd4e4c2e742.gif и от еди фрустриран поради сексуална незадоволеност самотник smil4334aa05d5cb2.gif при това тримата заедно с чоли са перфектните пациенти за някои клинични заведения smil4334a5a360a6a.gif

Службите могат да се интересуват само от организации с пари и власт и способни хора да променят нещо в България.
Най близко отговаряща на тези критерии в момента е Атака със всичките и плюсове и минуси, но в Атака определено няма да търпят луди и то самокомпрометирали се smil4341944e6b0c8.gif за това и на Ангел му биха къча от там.
Той беше и си остана бай хуй за Атака, за това за една година той си смени три пъти мнението за нея. Когато не харесваше Волен, когато почна да се надява на него, когато разбра, че няма да се вържат на болния му мозък.

И сега си е въобразил, че някой иска да го убива ама червей като него изобщо не си струва да се лежи.
Той ще си бъде осъден и то не за клевета а за изнасяне на лични данни което е подсъдимо в цяла Европа.
Може да си приказва за сабази и Есхар каквото иска, то и без това на лъжата краката са къси, но не и да публикува лични дани.
Никой от вас не би си пуснал сам личните си данни в интернет, като снимки и ЕГН, а той с какво право го прави. smil4334aa21c9ca7.gif
Обвинява че Есхар е банвал и е чел лични бележки и пощи, но сам Севар се издъни в тая тема, че го прави. Все повече си проличава кои са тия хора и на кого служат със своята параноя и интриги.

А що се отнася до агентурната ни информация бай Ангел взе да сеща в какви глупости е участвал на времето. Интересното е, че информацията ни лесно се намира в библиотеката и изобщо не са ни нужни тайни агенти, шпиони, спец служби и всякакви други конспираторски фантазии в които тоя болен мозък ни забърква smil4334a62fd4260.gif
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.12.2005, 17:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Много интересно. Значи ще бъда съден затова, че в личния си сайт: http://angelg.nm.ru/
съм публикувал моите собствени лични данни. Ако някой друг някъде е публикувал нещо друго, защо не търсят автора на публикацията? Може да се окаже оня същия, който публикуваше из клубовете, подписвайки се с моето име и псевдоним.
Да, в библиотеките наистина има доста неща за мен и ще взема да ги изнасям едно по едно. Вече започнах. Колкото до агентурната информация, то как ще ми обясни някой, че се взема паспортното досие и снимката на брат ми, и това се обявява за моя снимка, мое досие и мой домашен адрес. Разбира се, че подобно нещо не може да бъде извършено без посредничеството на Службите. Те, само те и единствено те имат достъп до тази информация.
Омръзна ми тая гадна кампания, продължаваща вече цяла година, чиято цел е да си присвоят моя труд и труда на други хора, свързани с мен. Затова отсега нататък всеки ден ще публикувам по нещо ново. Снимки и документи срещу техните гнусни клевети.


--------------------
PM
Top
Perun
Публикувано на: 13.12.2005, 19:27
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 214
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Елтимир @ Dec 13 2005, 05:42 PM)
Много интересно. Значи ще бъда съден затова, че в личния си сайт: http://angelg.nm.ru/
съм публикувал моите собствени лични данни. Ако някой друг някъде е публикувал нещо друго, защо не търсят автора на публикацията? Може да се окаже оня същия, който публикуваше из клубовете, подписвайки се с моето име и псевдоним.
Да, в библиотеките наистина има доста неща за мен и ще взема да ги изнасям едно по едно. Вече започнах. Колкото до агентурната информация, то как ще ми обясни някой, че се взема паспортното досие и снимката на брат ми, и това се обявява за моя снимка, мое досие и мой домашен адрес. Разбира се, че подобно нещо не може да бъде извършено без посредничеството на Службите. Те, само те и единствено те имат достъп до тази информация.
Омръзна ми тая гадна кампания, продължаваща вече цяла година, чиято цел е да си присвоят моя труд и труда на други хора, свързани с мен. Затова отсега нататък всеки ден ще публикувам по нещо ново. Снимки и документи срещу техните гнусни клевети.

Кои е взел даните на брат ти???
И ние имаме неща от библиотеките smil3dbd4e5e7563a.gif
А оня който се е подписвал с името ти го правеше с хумор ако сериозния елтимир неможе да бъде разлечен от пародията все едно признаваш, че си един малоумен шут заедно с тези дето ти вярват.
Само ти единствен си пускал чужди лични данни и това е доказуемо и документируемо.
Твоя труд никои не ще да го взема, какво толкова гениялно си написал един лек анализ и на всеки става ясно за кого работиш с материялите си.
Всеки може да пише в наши дни повечето дори по увлекателно от теб, за какво да крада труда ти след като за мен той не струва и 5 пари. С него ти не работиш за българия а против национализма като го усмиваш с лудоста си.
Хайде пак изпадни в истерия че никой не те защитава толкова е смешно smil4334a580902ca.gif
PMEmail Poster
Top
Ситалк
Публикувано на: 13.12.2005, 20:02
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 205
Дата на регистрация: 7-December 05



QUOTE (Perun @ Dec 13 2005, 07:27 PM)
QUOTE (Елтимир @ Dec 13 2005, 05:42 PM)
Много интересно. Значи ще бъда съден затова, че в личния си сайт: http://angelg.nm.ru/
съм публикувал моите собствени лични данни. Ако някой друг някъде е публикувал нещо друго, защо не търсят автора на публикацията? Може да се окаже оня същия, който публикуваше из клубовете, подписвайки се с моето име и псевдоним.
Да, в библиотеките наистина има доста неща за мен и ще взема да ги изнасям едно по едно. Вече започнах. Колкото до агентурната информация, то как ще ми обясни някой, че се взема паспортното досие и снимката на брат ми, и това се обявява за моя снимка, мое досие и мой домашен адрес. Разбира се, че подобно нещо не може да бъде извършено без посредничеството на Службите. Те, само те и единствено те имат достъп до тази информация.
Омръзна ми тая гадна кампания, продължаваща вече цяла година, чиято цел е да си присвоят моя труд и труда на други хора, свързани с мен. Затова отсега нататък всеки ден ще публикувам по нещо ново. Снимки и документи срещу техните гнусни клевети.

Кои е взел даните на брат ти???
И ние имаме неща от библиотеките smil3dbd4e5e7563a.gif
А оня който се е подписвал с името ти го правеше с хумор ако сериозния елтимир неможе да бъде разлечен от пародията все едно признаваш, че си един малоумен шут заедно с тези дето ти вярват.
Само ти единствен си пускал чужди лични данни и това е доказуемо и документируемо.
Твоя труд никои не ще да го взема, какво толкова гениялно си написал един лек анализ и на всеки става ясно за кого работиш с материялите си.
Всеки може да пише в наши дни повечето дори по увлекателно от теб, за какво да крада труда ти след като за мен той не струва и 5 пари. С него ти не работиш за българия а против национализма като го усмиваш с лудоста си.
Хайде пак изпадни в истерия че никой не те защитава толкова е смешно smil4334a580902ca.gif

Това какво е направил Елтимир е видно за всички, просто трябва да се огледаш smil3dbd4e7853679.gif

Пише се България не българия smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.12.2005, 20:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Знаеш ли какво имат те от библиотеките? Имат комунистически мемоари. Позволявам си да преразкажа нещо от едни такива мемоари.
Някакъв комунистически генерал пише, че Васил Иванов Златаров бил техен агент. Но тъй като Златаров не знаел, че е агент, та се държал "неподходящо". И тъй като се държал неподходящо, съдиите взели, че му дали смъртна присъда. Златаров обаче продължил да се държи "неподходящо", поради което престоял цели пет години в килия на смъртен. Само който е е бил в единична килия поне няколко седмици, само той може да осъзнае и почувства какво значи пет години да очакваш нощ след нощ своята екзекуция в пълно уединение. Та отменили смъртната присъда на Златаров /тогава той е бил младеж/, обаче човекът продължил с "неподходящото" си държание. Обаче продължавал да бъде агент. И ето, през 1977 година Васил Златаров изпълнявайки агентурна задача, подвел свои съидейници да протестират срещу режима. Другите получили по 4 години затвор, а "агентът" Златаров - пет години. Хайде кажи ми сега ще повярваш ли на баснята за агентурното минало на Васил Златаров?
Същото е с Илия Минев. Изродите от ДС се стараят да оправдаят своите изродски деяния и се опитват да омаскарят героите от Съпротивата. С ченгетата е ясно, те защитават себе си. Сега въпросът е, кого защитава дружинката на Йолов?


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 13.12.2005, 20:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Димитър Иванов, шефа на Шесто управление и на в-к "Дума", когато го попитаха кои са били дисиденти през комунистическия режим, обяви, че дисиденти са били Велислава Дърева и Стефан Продев.

Има ли въобще нужда от коментар?!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 14.12.2005, 2:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE (IYI @ Dec 13 2005, 01:55 PM)
И ако някой е вербуван, то това е Севар-тихата къртица, Лемс също е от службите.

Емилио защо мислиш че те са от службите, защо точно? Просто бих искала да чуя твоя аргумент наистина ми е любопитно.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) « първа ... 3 4 [5] 6  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020