www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Гражданска война


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гражданска война
Eлтимир
Публикувано на: 31.7.2005, 19:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 31.7.2005, 21:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Когато почне да се пише истината по вестниците, форуми, сайтове и да се казва на глас всичко. Ромите почват да пищят "Расизъм, Расизъм. Помощ! Погазват ни правата." и БХК се притичват на помощ с няколко адвокатчета, доста скъпо платени, които завеждат дело в Страсбург срещу родината ни-България!. А на съответната личност веднага бива лепнат етикета - фашист, расист. Когато човек напише истината за лайна (с извинение) като Вагенщайн те веднага почват да пищят "Помощ, помощ. Антисемитизъм!" Всичко е доста заплетено.

Ако нещата продължават така определено ще се стигне до гражданска война. То не случайно активисти на ДПС заплашват, че тук сте стане като Косово.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 31.7.2005, 21:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
Миро
Публикувано на: 31.7.2005, 22:32
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Пепел ти на езика,Елтимире,всичко е Мара втасала-само гражд.война й липсва.Силата на умните и прозорливи люде е в това,да реагират преди да се случи лошото.Трябва да се направи всичко възможно,за да се избегне такова нещо,което нищо чудно да е инспирирано отвън.
Между другото днес по Нова телевизия в предаването на Ризова "на 4 очи",Маргарита Михнева подметна,че най-много до края на годината ще има нова партия,която ще измете сегашната партийна върхушка.Нищо общо с "Атака" ,но явно ще бъде национално-патриотична.
За какво става дума,някой знае ли?
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 31.7.2005, 22:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
TheWatcher
Публикувано на: 31.7.2005, 22:48
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 60
Дата на регистрация: 30-July 05



Като става дума за Симеон, изглежда някои от материалите на страницата не са обновени, защото в "Кръгове на нашата инвазия" има цял абзац посветен него в духа на "Той е носител на идеите, осъществител е на целите, споделяни и от Воините на Тангра - възкресение на мъртвата Българска Държавност, съвземане, замогване на българския народ." Материалите наистина са си обемни де. Бих попитал за разяснение по други части от този текст, но май вече той не е актуален.
Вместо това, Елтимире, (понеже уважавам мнението ти) интересно ми е как виждаш развоя на една такава гражданска война?
Колкото до Атака, аз съм на мнение че Волен не наблегна достатъчно на това че предателите не са от партията а са били натрапени от коалиционните му партньори.


--------------------
always asking
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 31.7.2005, 23:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мислете си каквото искате, повече няма да ви преча с моите глупости.


--------------------
PM
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 31.7.2005, 23:11
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (TheWatcher @ Aug 1 2005, 12:18 AM)
Колкото до Атака, аз съм на мнение че Волен не наблегна достатъчно на това че предателите не са от партията а са били натрапени от коалиционните му партньори.


Достатъчно е , че го спомена. Доста неща не е догледал Волен (или са му наложени с принуда), но ако Тръби, че ДРУГ МУ Е ВИНОВЕН ...си подписва Смъртната присъда като Политик.
Лидерското/атакуващо поведение Изисква от Сидеров да АКЦЕНТИРА ВЪРХУ РАЗРУШИТЕЛНИТЕ СЪБИТИЯ ИЗВЪН Коалицията, а не ДА РАЗКРИВА иСТИНСКИТЕ ПРИЧИНИ ЗА ВЪТРЕШНИТЕ МЕЖДУОСОБИЦИ и ... негласни договорки.

ИНТЕРЕСНО МИ Е САМО : КОЛКО ВРЕМЕ ЩЕ СЕ СДЪРЖА ?

smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Атила
Публикувано на: 31.7.2005, 23:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



аз пък не мисля, че е реално да има гражданска война. Най-много да бъдат изрити някоя и друга циганска махала с булдозерите и да бъдат поразмачкани малко мангали ... и туй то. Дори и да се случи по едно и също време на различни места не може да се говори за гражданска война.


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



По отношение на плановете за обезкървяването на българската нация съм склонен да подкрепя Елтимир.Аз лично конкретни данни нямам,но когато четеш между редовете ,когато чуваш между думите,долавят се доста индикации.Всъщност,всичко идва от убеждението,че българският народ има да изпълнява една малко по-особена и специфична мисия.
Мисля,че трябва да се пише по този въпрос,пък който има очи-да чете и да разсъждава.В края на краищата бъдещето се гради сега,а сега живеем ние.Нали знаете "проклятието"-да живееш в интересни времена.
То не е за всеки,но за българи-става.
PMUsers Website
Top
TheWatcher
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 60
Дата на регистрация: 30-July 05



Склонен съм да се съглася, ЛЕМС, но колкото и да обсъждаме поведението му, той не ми прилича на човек който ще си го промени лесно.

Елтимир - по-добре осмивания, отколкото убийства. smil3dbd4e29bbcc7.gif
С Волен не знам как си се опитвал да се свържеш - в предаването и сайта Aтака е показан e-mail volenataka@abv.bg , също понякога прави предавания с преки телефонни включвания на слушатели.

Между другото, името му не ви ли звучи като Свободен Зидаров. smil3dbd4e29bbcc7.gif


--------------------
always asking
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020